Why_Not_Lukas

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.03.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy26393026254
Ø Poziom6,800,008,158,87
Zwycięstwa1423453,93%00,00%2180,77%16966,54%
Porażki1190045,09%00,00%519,23%8332,68%
Remisy2590,98%00,00%00,00%20,79%
Przetrwane bitwy691326,19%00,00%1142,31%10440,94%
Zniszczone czołgi271841,0300,00341,314491,77
Zniszczonych/zgonów1,400,002,272,99
Wykryte pojazdy336071,2700,00311,194851,91
Zadane uszkodzenia1.299,300,003.123,463.420,98
Punkty zajęcia bazy109070,4100,0000,00200,08
Punkty obrony bazy123390,4700,0010,041280,50
Doświadczenie617,620,001.507,771.311,25
WN71436,250,002175,042417,18
WN82013,100,004312,364557,62
Ogółem
Bitwy26393
Ø Poziom6,80
Zwycięstwa1423453,93%
Porażki1190045,09%
Remisy2590,98%
Przetrwane bitwy691326,19%
Zniszczone czołgi271841,03
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy336071,27
Zadane uszkodzenia1.299,30
Punkty zajęcia bazy109070,41
Punkty obrony bazy123390,47
Doświadczenie617,62
WN71436,25
WN82013,10
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy26
Ø Poziom8,15
Zwycięstwa2180,77%
Porażki519,23%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1142,31%
Zniszczone czołgi341,31
Zniszczonych/zgonów2,27
Wykryte pojazdy311,19
Zadane uszkodzenia3.123,46
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy10,04
Doświadczenie1.507,77
WN72175,04
WN84312,36
Ostatnie 30 dni
Bitwy254
Ø Poziom8,87
Zwycięstwa16966,54%
Porażki8332,68%
Remisy20,79%
Przetrwane bitwy10440,94%
Zniszczone czołgi4491,77
Zniszczonych/zgonów2,99
Wykryte pojazdy4851,91
Zadane uszkodzenia3.420,98
Punkty zajęcia bazy200,08
Punkty obrony bazy1280,50
Doświadczenie1.311,25
WN72417,18
WN84557,62
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy530000
Zwycięstwa31960,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki19837,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy132,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy24145,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5391,0200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,870,000,000,00
Wykryte pojazdy5090,9600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.065,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8051,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4340,8200,0000,0000,00
Doświadczenie896,030,000,000,00
Ogółem
Bitwy530
Zwycięstwa31960,19%
Porażki19837,36%
Remisy132,45%
Przetrwane bitwy24145,47%
Zniszczone czołgi5391,02
Zniszczonych/zgonów1,87
Wykryte pojazdy5090,96
Zadane uszkodzenia2.065,16
Punkty zajęcia bazy8051,52
Punkty obrony bazy4340,82
Doświadczenie896,03
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy121000
Zwycięstwa7965,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki3932,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,48%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5444,63%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1090,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,630,000,000,00
Wykryte pojazdy740,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.212,350,000,000,00
Punkty zajęcia bazy660,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy720,6000,0000,0000,00
Doświadczenie687,600,000,000,00
Ogółem
Bitwy121
Zwycięstwa7965,29%
Porażki3932,23%
Remisy32,48%
Przetrwane bitwy5444,63%
Zniszczone czołgi1090,90
Zniszczonych/zgonów1,63
Wykryte pojazdy740,61
Zadane uszkodzenia1.212,35
Punkty zajęcia bazy660,55
Punkty obrony bazy720,60
Doświadczenie687,60
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy4000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,250,000,000,00
Wykryte pojazdy41,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.102,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie120,250,000,000,00
Ogółem
Bitwy4
Zwycięstwa00,00%
Porażki4100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,25
Zniszczonych/zgonów0,25
Wykryte pojazdy41,00
Zadane uszkodzenia1.102,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie120,25
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy198000
Zwycięstwa10050,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki9849,49%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8844,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1700,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,550,000,000,00
Wykryte pojazdy1930,9700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.118,280,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1820,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9214,6500,0000,0000,00
Doświadczenie698,110,000,000,00
Ogółem
Bitwy198
Zwycięstwa10050,51%
Porażki9849,49%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy8844,44%
Zniszczone czołgi1700,86
Zniszczonych/zgonów1,55
Wykryte pojazdy1930,97
Zadane uszkodzenia1.118,28
Punkty zajęcia bazy1820,92
Punkty obrony bazy9214,65
Doświadczenie698,11
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy3049000
Zwycięstwa182159,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki117438,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy541,77%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy127341,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi27080,8900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,520,000,000,00
Wykryte pojazdy35381,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.392,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy29150,9600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy42511,3900,0000,0000,00
Doświadczenie744,940,000,000,00
Ogółem
Bitwy3049
Zwycięstwa182159,72%
Porażki117438,50%
Remisy541,77%
Przetrwane bitwy127341,75%
Zniszczone czołgi27080,89
Zniszczonych/zgonów1,52
Wykryte pojazdy35381,16
Zadane uszkodzenia1.392,05
Punkty zajęcia bazy29150,96
Punkty obrony bazy42511,39
Doświadczenie744,94
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1934000
Zwycięstwa118961,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki72937,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy160,83%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy77740,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20391,0500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,760,000,000,00
Wykryte pojazdy23381,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.200,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11680,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy23121,2000,0000,0000,00
Doświadczenie906,010,000,000,00
Ogółem
Bitwy1934
Zwycięstwa118961,48%
Porażki72937,69%
Remisy160,83%
Przetrwane bitwy77740,18%
Zniszczone czołgi20391,05
Zniszczonych/zgonów1,76
Wykryte pojazdy23381,21
Zadane uszkodzenia2.200,29
Punkty zajęcia bazy11680,60
Punkty obrony bazy23121,20
Doświadczenie906,01
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (370)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
KV-15546,06407143452,79%1256,13
IS-7102612,7575779255,43%2607,58
IS-381244,3857866349,47%1417,04
M75244,3424962947,85%758,45
LT-432 81413,3394348860,86%3191,14
AMX AC mle. 488640,6734747940,50%464,54
Cromwell6719,4648044653,36%1547,46
Object 140102747,9782643358,20%2799,00
S35 CA5155,4418741845,22%112,45
T675441,2035341750,84%991,11
AMX ELC bis5424,4140238749,10%1655,84
ARL V396182,8120637143,13%86,97
Object 277103151,5197735457,91%3266,65
IS7880,6153333353,45%1170,85
T-1092282,8486932962,31%2783,07
Super Conqueror103193,45103331661,08%3263,01
ELC EVEN 90 81050,3958331252,24%2222,50
T-5492073,8584831051,61%2486,98
T-4481586,5980530954,37%2615,60
T3 HMC2136,6117529848,99%482,02
Lorraine 40 t 81754,3279027152,77%2403,51
Panhard EBR 105102336,4997525955,21%3605,45
leKpz M 41 90 mm 81036,5660525349,01%2114,25
KV-26535,3534125149,00%766,48
BT-2272,8914324446,72%184,69
AMX AC mle. 467376,7127524040,42%248,25
O-I6638,0638623847,48%993,50
M54 Renegade 82434,21119123563,40%3309,16
Grille5405,8827123448,72%782,50
ISU-15282049,8178223257,76%2483,70
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4303,5530123153,68%779,47
Caernarvon82364,32123122570,22%3946,75
WZ-111 model 5A103485,85104222462,50%3865,19
Bat.-Châtillon Bourrasque 82726,76127122463,39%4170,46
T-34-856805,4050822348,43%1636,39
Object 43092240,9572522356,05%2353,49
Conqueror92614,89109722062,27%3089,23
T95/FV4201 Chieftain 104196,93126621670,37%4306,73
G.W. Panther7713,5234121549,77%817,86
M24 Chaffee5233,1827921548,84%662,71
Pz.Kpfw. I Ausf. C3212,7830719852,53%1120,70
Rheinmetall Skorpion 82419,57103819760,41%3284,43
Cromwell B 6866,5370119557,44%1830,34
E 5093309,26125418566,49%4688,11
Hummel6555,0230317648,86%698,97
M41 HMC5278,0321617145,61%261,60
KV-856363,6729416944,97%386,86
Object 907 103565,20114016459,15%3601,58
Object 260 103587,07106216460,98%3932,03
Alecto4168,7919916050,00%308,47
G.W. Tiger (P)81175,6348915246,71%1276,18
Object 430U103264,0995115254,61%3080,28
UDES 0381529,5558115147,68%1654,78
O-Ni7972,5757014353,85%1220,64
A-205613,4053513455,97%3096,78
Dicker Max 6497,1729413244,70%687,71
Object 703 Version II 82272,26124013168,70%3337,95
WZ-111 model 1-492848,61108712762,20%3575,73
Panhard EBR 75 (FL 10) 81985,15121212668,25%5200,24
WZ-120-1G FT 82407,10112012662,70%3277,20
T-62A102938,3492612557,60%3208,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5451,3036712252,46%1315,83
VK 16.02 Leopard5288,3435811947,06%844,60
Strv S1 81598,3877711757,26%1863,94
Bat.-Châtillon 12 t81326,3688410861,11%3424,04
O-I Experimental5498,5833210752,34%897,47
Conqueror Gun Carriage101796,9371010755,14%1429,47
Kranvagn104249,40122610368,93%4220,61
M18 Hellcat6664,4648310250,98%1062,55
AMX M4 mle. 49 Liberté 81393,1673010260,78%1909,58
60TP Lewandowskiego103327,95102910170,30%2980,89
T-100 LT101938,64100710165,35%3093,13
AMX 13 F3 AM6681,773539852,04%1039,92
T 55A 92899,6111759863,27%3874,85
T-345482,043939752,58%1478,65
Leopard 1103256,5210229566,32%3106,79
Panhard AML Lynx 6x68974,467259148,35%1890,81
Somua SAu 40441,101219035,56%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs4258,943758859,09%1030,68
Škoda T 40 6573,393608552,94%1121,51
T216218,142678333,73%301,50
AMX 12 t6469,104328257,32%1268,33
SU-122-44 71207,768238265,85%2043,23
11081372,676237958,23%1736,22
113103454,3010677964,56%3623,38
M40/M4381390,537297855,13%1387,25
Bisonte C45 82414,9412587869,23%3275,59
VK 28.016446,783207735,06%1144,41
AMX 13 757749,346417651,32%1604,77
M1271052,256237552,00%1514,26
AT 25455,124047445,95%993,04
Renault UE 57370,031177342,47%7,43
Lorraine 155 mle. 507830,545987160,56%1125,83
T71 DA7984,997707157,75%2516,19
T207929,585596956,52%1522,94
MT-256555,384436947,83%1786,04
Object 268 Version 4103120,139636963,77%2854,32
StuG III Ausf. G5266,342076740,30%359,02
M4A1 Sherman5389,463756753,73%988,94
LTG71138,968936755,22%2970,73
Object 26393117,3111246758,21%4032,58
T-4371665,129516653,03%3467,74
SU-1006578,203816555,38%947,67
Lorraine 155 mle. 518990,174906553,85%996,55
53TP Markowskiego82767,8312966460,94%4553,45
O-Ho81401,346626453,13%1788,43
T-284161,431826145,90%315,95
M5 Stuart494,511876147,54%201,06
Škoda T 2561294,858506063,33%3565,17
AMX 13 57 71908,2414525983,05%5529,66
SU-855244,662165846,55%377,33
AMX 13 105 AM mle. 505265,622175836,21%311,43
Marder 38T4267,472285841,38%542,60
SU-130PM 82369,5911055877,59%2813,94
Pz.Kpfw. T 25 5351,103265843,10%794,30
Type 64 61162,749525766,67%3615,12
M446679,273855646,43%986,54
SU-100M171609,1310055567,27%3042,58
Object 25793194,6712415569,09%4051,76
M4A3E8 Sherman6880,116545461,11%2096,25
Type 95 Heavy4209,701925332,08%538,38
Bat.-Châtillon 25 t102506,589155261,54%2651,50
Object 70492401,339035259,62%2281,66
T404209,372135152,94%400,57
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3594,475545164,71%2799,85
Carro da Combattimento 45 t 102968,1610425066,00%2581,11
Pz.Kpfw. II2204,552704934,69%955,78
Bat.-Châtillon 25 t AP91939,298704953,06%2252,45
Vickers Medium Mk. I164,521134847,92%157,80
Type T-345357,923184845,83%835,20
Marder II3184,151964858,33%496,83
Type 3 Chi-Nu5497,745594765,96%1758,26
M2 Light Tank2309,894094753,19%1931,97
Vz. 44-172588,2115524774,47%5719,33
T1 Cunningham165,391344645,65%179,46
Pz.Sfl. IVc5362,892834652,17%763,14
T376232,852764639,13%316,91
VK 30.01 (H)5385,023684546,67%658,81
Ikv 1035281,712704548,89%530,57
M3 Lee4206,112144461,36%738,94
TNH 105/100082540,5512904470,45%4077,98
Pz.Kpfw. 38 (t)326,561164346,51%44,65
IS-271204,596274158,54%1798,72
T-1506578,464574148,78%822,13
Leopard Prototyp A93268,8511784168,29%4042,47
SU-85B4123,051354032,50%38,43
Bishop5472,602574042,50%828,40
Renault FT AC236,10913946,15%39,01
T6981742,289943961,54%2849,20
Pz.Sfl. IVb4249,081913948,72%683,67
LTTB81013,497443951,28%2013,04
Super Hellcat 71697,749733964,10%3339,15
Emil I82442,8611683764,86%3389,33
Emil II92333,0510413767,57%2456,93
M53/M5591674,118023762,16%1567,78
P.44 Pantera81079,116853652,78%1350,61
Type 586653,254603647,22%1227,15
T56 GMC3126,561473647,22%236,94
Leichttraktor158,74943540,00%50,41
Covenanter5297,713273551,43%1179,80
M46 Patton93029,9110993545,71%3701,79
SU-10181713,808773551,43%2056,86
BT-7469,761263452,94%173,25
WZ-13171506,5911143473,53%4003,58
IS-M82001,0610143360,61%2936,73
CS-52 LIS 81960,0310443363,64%2358,83
T-34-85M 61886,0613663381,82%4491,41
MS-1134,81893243,75%26,03
AMX 50 Foch91224,426253141,94%836,79
SU-1527866,806403063,33%1304,14
Comet7803,374753050,00%1281,95
Tiger I72244,2413592972,41%4427,23
105 leFH18B2 5809,666352965,52%1862,41
25TP KSUST II5464,314602962,07%1330,71
IS-6 81087,214862948,28%1023,97
AMX 105 AM mle. 474194,901842955,17%522,01
Hotchkiss EBR7797,177032958,62%2047,59
T-54 first prototype 82026,5211052958,62%3350,86
M5A1 Stuart4133,712472850,00%349,95
Matilda4262,932682755,56%632,73
Panther II81471,048942669,23%2104,95
Bretagne Panther 61230,549332665,38%2688,87
CS-4471530,2810572572,00%3057,20
CS-63104166,4012472564,00%4929,13
Universal Carrier 2-pdr240,441002544,00%24,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4199,122172544,00%439,41
Lorraine 39L AM394,251182454,17%199,22
Lansen C 82450,8313102470,83%3912,83
Strv m/425722,046532356,52%2769,94
VK 36.01 (H)6774,356452343,48%1360,95
Panhard AMD 178B6899,967162356,52%3042,48
KV-1S6274,482602360,87%478,86
45TP Habicha71602,0510832272,73%2775,29
T-4638,45932240,91%9,28
Sexton II389,051212236,36%129,76
STB-1103772,6410822259,09%3820,53
Tiger II82909,0514532277,27%4014,50
Churchill III 5141,001982227,27%17,67
T26E5 Patriot 82447,8613522268,18%3539,09
M22218,243532152,38%1215,73
VK 30.02 (D)71991,0013342171,43%5380,57
SU-263132,331362123,81%98,66
Object 70592314,769672157,14%2445,99
E 75 TS 82127,2910292157,14%2928,53
Caernarvon Action X 82963,3816632171,43%5789,48
BDR G1 B5332,752822070,00%660,75
FV3046569,652852050,00%984,60
T-54 ltwt.92544,1511422070,00%5398,70
Object 279 early 103674,2010382060,00%2432,32
Churchill I5488,423171952,63%958,36
Ikv 90 Typ B7892,214881947,37%1138,40
LT vz. 383148,891721838,89%397,47
AMX 404153,332201850,00%546,49
AMX 38381,941391838,89%87,33
Cruiser Mk. II2158,832191855,56%571,10
T-29 3332,003891866,67%1551,55
Crusader688,351681741,18%18,70
SU-14-281018,886101741,18%784,44
A-436919,887111741,18%2053,94
Object 41682797,2913281758,82%6244,60
VK 30.02 (M)61359,7111111788,24%4318,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3188,821991729,41%540,94
Chi-Ni224,88811650,00%78,13
Strv m/40L3129,252231668,75%480,39
B1422,38891631,25%0,00
T2972257,1913211668,75%3895,92
T26E5 81456,255661643,75%1928,78
M3 Stuart359,401411560,00%173,73
Škoda T 245747,676621580,00%2750,33
T1 HMC29,67641553,33%135,56
Vickers Medium Mk. III386,801721546,67%137,19
M2 Medium Tank348,331321546,67%56,76
Cruiser Mk. IV4160,871851553,33%505,46
Cavalier51447,2710131573,33%5078,02
T28 Concept 71315,207631566,67%2282,82
S-517202,571851435,71%0,00
40TP Habicha61118,077591457,14%2420,86
Black Prince71706,6412291478,57%2726,83
Type 4 Heavy9919,935991435,71%574,64
Type 91 Heavy399,641281450,00%186,32
Pz.Kpfw. III Ausf. E3103,001511457,14%250,07
T1 Heavy Tank5210,312081338,46%163,69
Ikv 65 Alt II6440,311861315,38%482,68
Valentine AT4120,001611346,15%183,48
T-45 2109,231751330,77%322,37
D2322,251021258,33%146,32
Renault FT163,421281258,33%267,57
P.43 bis62074,8312031258,33%6374,47
Ikv 723249,922861266,67%907,89
SU-5471,421391233,33%0,00
SARL 42479,831071225,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)236,08671233,33%3,10
AE Phase I 92880,009001233,33%2935,73
Renault Otsu170,551661145,45%209,88
Jagdpanzer IV6979,276491154,55%2179,08
Type 97 Chi-Ha3109,451771154,55%252,79
KV-372187,0912251154,55%3782,84
AT 86172,732541136,36%9,36
Renault R352152,552811154,55%641,91
Valentine II 4562,647801172,73%2724,76
Renault FT 75 BS238,10871060,00%178,59
Strv 7461028,506961060,00%2011,89
T3282246,2010891060,00%3011,53
KV-1371953,2012131060,00%4712,17
FV20781144,408211050,00%1232,56
Pz.Kpfw. II Ausf. G386,501141030,00%102,74
T-34 shielded 5606,303991050,00%1495,12
ISU-122S 71574,0010421080,00%2945,52
StuG IV 5393,303311040,00%752,07
112 82133,8012321070,00%3404,18
Lago4148,00283955,56%381,30
Renault NC-31161,22107944,44%116,17
Vz. 55105230,441268966,67%4092,79
AT-1249,2285944,44%24,54
Wespe3106,33159944,44%173,84
Cruiser Mk. III3126,56141922,22%415,20
Heavy Tank No. VI 6393,44344933,33%374,79
Vickers Medium Mk. II276,50104850,00%205,43
Type 95 Ha-Go233,0069812,50%0,00
M15/423321,75362850,00%1134,45
Pz.Kpfw. III Ausf. J4239,00346862,50%801,46
SU-76M466,00129862,50%197,56
VK 30.01 (P)6135,25251850,00%105,83
M8A14126,88140837,50%76,35
Archer5267,38215850,00%428,43
T-60250,0086825,00%0,00
KV-220-2 5997,751033887,50%2325,74
SU-100Y 6457,88315862,50%719,14
Light Mk. VIC 219,1380825,00%0,00
Somua SM 82631,751340887,50%3477,48
M4A1 Revalorisé 81037,25480825,00%1055,30
Pz.Kpfw. 35 (t)252,4378728,57%5,14
Panther71598,86984728,57%2647,06
T-26228,4382757,14%143,80
Loyd Gun Carriage236,0094742,86%25,55
Pz.Kpfw. I236,57106742,86%26,56
AMX M4 mle. 5194278,0017507100,00%5836,52
Spähpanzer SP I C7670,43412714,29%863,16
GSOR 1008 82014,14925742,86%1782,37
Hotchkiss H352115,50245683,33%607,33
Stuart I-IV388,33163633,33%95,55
Type 1 Chi-He4353,00414650,00%1097,68
Konštrukta T-34/10071323,00669616,67%2702,37
SU-182147,00145650,00%766,14
Type 2597 Chi-Ha355,67114650,00%80,60
Cruiser Mk. I152,83121650,00%84,10
T2 Medium Tank263,33108650,00%141,46
Type 89 I-Go/Chi-Ro2256,33238650,00%1332,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.419,17106650,00%84,91
T-505919,33842683,33%3860,30
IS-2 shielded 72450,331494666,67%4928,26
HWK 30 81422,331125683,33%3284,79
IS-5 (Object 730) 82135,671115683,33%3277,91
D1276,20136540,00%106,85
14TP4312,00514580,00%1500,31
DS PZInż51015,00806580,00%2710,81
T110E5105455,001144540,00%5946,49
E 50 Ausf. M102966,801049560,00%2447,10
Löwe 82002,201092580,00%3023,62
M4A1 FL 10 61174,20925560,00%1975,86
Grant4121,00231475,00%383,18
Leo71053,75761450,00%1836,91
Pvlvv fm/42262,7591425,00%0,00
Sturmpanzer I Bison3138,50153450,00%332,80
Panzerjäger I250,00173475,00%261,00
M10 Wolverine5514,003654100,00%1202,13
SU-76G FT4221,75270450,00%339,59
Somua S353155,00206450,00%349,28
VK 100.01 (P)81461,50997475,00%1812,96
Object 777 Version II 93885,001456450,00%5633,91
T-50-2 6543,00307450,00%1190,00
BT-7 artillery 387,50261475,00%310,80
Vickers Mk. E Type B226,0099366,67%227,41
M7 Priest342,005430,00%0,00
Valentine3196,00316366,67%797,53
WZ-131G FT6496,00365333,33%611,58
SU-122A5369,33360333,33%602,40
L-60 2124,67303366,67%706,82
Excelsior 5668,67559333,33%1208,49
LT vz. 352103,507920,00%266,64
TKS z n.k.m. 20 mm 280,50134250,00%260,55
M3G FT3324,00391250,00%1115,58
Panhard EBR 9091353,00732250,00%2391,30
AM 39 Gendron-Somua 2337,00503250,00%1789,53
STG 82068,50962250,00%3082,84
T2 Light Tank 294,00250250,00%343,83
Tetrarch 2265,004942100,00%1615,74
M56 Scorpion 71576,00795250,00%2150,33
Pz.Kpfw. II Ausf. D 227,507820,00%0,00
M10 RBFM 5358,008312100,00%740,96
Kolohousenka10,001610,00%0,00
Strv fm/21188,001641100,00%502,02
Fiat 3000128,008010,00%0,00
Strv m/38289,001961100,00%449,52
M14/412304,004281100,00%1496,41
ST vz. 39454,006610,00%0,00
Type 4 Chi-To61232,009151100,00%2952,28
Sav m/434240,0019810,00%436,56
Carro d'assalto P.8871963,0012801100,00%2790,32
T-26G FT2326,0018910,00%1123,46
60G FT5318,003571100,00%648,20
T18 HMC3109,002521100,00%493,34
Pz.Sfl. IC 4614,008401100,00%2300,81
MKA 2372,0020210,00%1409,89
MTLS-1G14 376,004610,00%22,93
Chimera 82282,0070510,00%2536,98
Valiant 51236,0053610,00%2817,61
T78 6223,004561100,00%271,90
M41D 82304,0014311100,00%3530,36
43 M. Toldi III 30,004851100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.03.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.02.2019
Opuścił klan: 19.02.2019
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 07.12.2019
Opuścił klan: 08.12.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.08.2019
Opuścił klan: 06.12.2019
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 09.02.2019
Opuścił klan: 13.02.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 14.04.2019
Opuścił klan: 07.08.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.01.2019
Opuścił klan: 07.02.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 09.12.2019
Opuścił klan: 30.01.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.02.2019
Opuścił klan: 08.04.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.02.2019
Opuścił klan: 08.02.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.01.2021
Opuścił klan: 11.03.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.12.2018
Opuścił klan: 21.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.11.2018
Opuścił klan: 07.12.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.05.2018
Opuścił klan: 24.11.2018
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 08.04.2018
Opuścił klan: 01.05.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.04.2018
Opuścił klan: 06.04.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 12.04.2017
Opuścił klan: 27.03.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.01.2017
Opuścił klan: 06.04.2017
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 08.11.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 14.07.2016
Opuścił klan: 01.11.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.04.2016
Opuścił klan: 09.07.2016