Następujące czołgi nie są uwzględnione w statystykach: T-832

WaldemarPsisiur

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew144960207768
Ø Poziom8,080,009,428,96
Zwycięstwa798955,11%00,00%12560,39%46059,90%
Porażki630543,49%00,00%7938,16%29438,28%
Remisy2021,39%00,00%31,45%141,82%
Przetrwane bitwy440130,36%00,00%7536,23%29037,76%
Zniszczone czołgi164131,1300,004182,0212031,57
Zniszczonych/zgonów1,630,003,172,52
Wykryte pojazdy160091,1000,003051,4710011,30
Zadane uszkodzenia1.877,630,003.741,543.111,16
Punkty zajęcia bazy86030,5900,004192,026920,90
Punkty obrony bazy54740,3800,00480,231400,18
Doświadczenie792,040,001.182,481.130,30
WN71534,520,002535,052088,48
WN82280,390,004688,223610,02
Ogółem
Ilość bitew14496
Ø Poziom8,08
Zwycięstwa798955,11%
Porażki630543,49%
Remisy2021,39%
Przetrwane bitwy440130,36%
Zniszczone czołgi164131,13
Zniszczonych/zgonów1,63
Wykryte pojazdy160091,10
Zadane uszkodzenia1.877,63
Punkty zajęcia bazy86030,59
Punkty obrony bazy54740,38
Doświadczenie792,04
WN71534,52
WN82280,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew207
Ø Poziom9,42
Zwycięstwa12560,39%
Porażki7938,16%
Remisy31,45%
Przetrwane bitwy7536,23%
Zniszczone czołgi4182,02
Zniszczonych/zgonów3,17
Wykryte pojazdy3051,47
Zadane uszkodzenia3.741,54
Punkty zajęcia bazy4192,02
Punkty obrony bazy480,23
Doświadczenie1.182,48
WN72535,05
WN84688,22
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew768
Ø Poziom8,96
Zwycięstwa46059,90%
Porażki29438,28%
Remisy141,82%
Przetrwane bitwy29037,76%
Zniszczone czołgi12031,57
Zniszczonych/zgonów2,52
Wykryte pojazdy10011,30
Zadane uszkodzenia3.111,16
Punkty zajęcia bazy6920,90
Punkty obrony bazy1400,18
Doświadczenie1.130,30
WN72088,48
WN83610,02
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew495000
Zwycięstwa25150,71%00,00%00,00%00,00%
Porażki23547,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy91,82%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16433,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3750,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy5341,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.666,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4850,9800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1600,3200,0000,0000,00
Doświadczenie785,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew495
Zwycięstwa25150,71%
Porażki23547,47%
Remisy91,82%
Przetrwane bitwy16433,13%
Zniszczone czołgi3750,76
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy5341,08
Zadane uszkodzenia1.666,47
Punkty zajęcia bazy4850,98
Punkty obrony bazy1600,32
Doświadczenie785,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa150,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki150,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy31,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia600,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie676,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa150,00%
Porażki150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy31,50
Zadane uszkodzenia600,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie676,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7260012
Zwycięstwa37050,96%00,00%00,00%866,67%
Porażki34547,52%00,00%00,00%433,33%
Remisy111,52%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25234,71%00,00%00,00%650,00%
Zniszczone czołgi5690,7800,0000,0080,67
Zniszczonych/zgonów1,200,000,001,33
Wykryte pojazdy6390,8800,0000,00121,00
Zadane uszkodzenia1.256,060,000,001.209,58
Punkty zajęcia bazy9371,2900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7961,1000,0000,0000,00
Doświadczenie580,000,000,00854,75
Ogółem
Ilość bitew726
Zwycięstwa37050,96%
Porażki34547,52%
Remisy111,52%
Przetrwane bitwy25234,71%
Zniszczone czołgi5690,78
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy6390,88
Zadane uszkodzenia1.256,06
Punkty zajęcia bazy9371,29
Punkty obrony bazy7961,10
Doświadczenie580,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew12
Zwycięstwa866,67%
Porażki433,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy650,00%
Zniszczone czołgi80,67
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy121,00
Zadane uszkodzenia1.209,58
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie854,75

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2950637
Zwycięstwa18562,71%00,00%350,00%1951,35%
Porażki11037,29%00,00%350,00%1848,65%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10635,93%00,00%233,33%1129,73%
Zniszczone czołgi2060,7000,0040,67290,78
Zniszczonych/zgonów1,090,001,001,12
Wykryte pojazdy2810,9500,0010,17200,54
Zadane uszkodzenia1.773,630,002.082,672.295,49
Punkty zajęcia bazy1440,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3071,0400,0000,0000,00
Doświadczenie870,820,00879,50907,14
Ogółem
Ilość bitew295
Zwycięstwa18562,71%
Porażki11037,29%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy10635,93%
Zniszczone czołgi2060,70
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy2810,95
Zadane uszkodzenia1.773,63
Punkty zajęcia bazy1440,49
Punkty obrony bazy3071,04
Doświadczenie870,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew6
Zwycięstwa350,00%
Porażki350,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi40,67
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy10,17
Zadane uszkodzenia2.082,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie879,50
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew37
Zwycięstwa1951,35%
Porażki1848,65%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1129,73%
Zniszczone czołgi290,78
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy200,54
Zadane uszkodzenia2.295,49
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie907,14
Anzeigen

Czołgi (247)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Leopard 1102855,2083157254,37%2674,05
Panhard EBR 105101628,4973446852,56%2093,18
Bat.-Châtillon Bourrasque 82211,05102138860,31%2873,38
Rheinmetall Skorpion G 82178,9592935556,34%2678,33
Object 277102798,8286332953,19%2442,66
STB-1102701,5187530759,28%2639,14
E 100103656,43106527260,29%3574,38
VK 100.01 (P)81431,6280027252,57%1610,87
T26E4 SuperPershing 81107,4663326753,18%1415,60
Leopard Prototyp A91849,4954326753,93%1755,74
T95/FV4201 Chieftain 103638,16103325756,03%2721,95
Mäuschen91605,9464419951,76%1476,22
Pz.Kpfw. II Luchs4445,2740819057,89%2040,25
Object 907 103027,9299219057,37%2539,53
E 5092412,3290118351,91%2570,66
G.W. Tiger (P)81154,8953917651,70%1449,97
Grille 15102653,1569117253,49%2129,12
Strv S1 81991,2380517152,05%2325,70
Škoda T 5092194,2185916956,80%2173,17
AE Phase I 93001,78112216659,64%3192,16
IS-7103512,9690816256,79%3545,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81373,6754215353,59%1362,38
Emil II92653,7386115164,90%2871,41
Tiger (P)7834,0356514843,24%963,61
Strv m/42-57 Alt A.2 6772,8156714553,79%1419,88
E 50 Ausf. M102782,7885414461,81%2590,53
Ferdinand81377,7054613146,56%1328,06
VK 30.02 (M)6674,8155412959,69%1417,70
SU-130PM 82672,35112412762,99%3013,97
VK 45.02 (P) Ausf. B91663,7165412548,80%1606,96
Spähpanzer SP I C7534,2450112249,18%913,22
Jagdpanzer E 100102301,7169312147,93%1588,88
ELC EVEN 90 81041,28102912064,17%2340,18
Cromwell B 6788,7357211651,72%1586,33
T-34-85M 61054,9377311462,28%1914,44
Churchill III 5603,1371711050,91%1351,24
Emil I81949,2579810758,88%2657,69
Indien-Panzer81305,5064810754,21%1868,92
T26E5 81371,8477010758,88%1707,45
Type 6192054,1788210455,77%2130,83
T-127 3414,9846010451,92%1876,76
T3092695,9693010349,51%2467,69
122 TM 81983,1683110157,43%2270,84
Maus101748,955799747,42%1349,77
Jagdtiger91841,977419253,26%1557,04
T-1092484,259648948,31%2676,08
60TP Lewandowskiego103380,4310248661,63%3141,51
VK 28.016411,014438650,00%1139,66
Strv 103-092136,678238556,47%1970,75
IS-382087,1410518458,33%2793,21
M4A1 Revalorisé 81317,827098441,67%1440,49
TVP T 50/51102619,447378256,10%2288,20
STG Guard 81610,068387958,23%1997,89
Kranvagn102866,758827754,55%2395,12
G.W. Panther7771,425617744,16%779,15
AMX M4 mle. 49 81288,696647741,56%1462,86
StuG III Ausf. G5501,193477552,00%1102,79
VK 30.01 (P)6786,574207556,00%1506,03
IS-3A 82290,0012087562,67%3024,00
Lansen C 82110,4210707454,05%2841,17
T28 Concept 71259,847777361,64%1967,60
Bat.-Châtillon 12 t8841,147397256,94%1767,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5449,583487248,61%1110,60
CS-63103460,349947150,70%3185,21
G.W. E 100101760,006777150,70%1531,01
Hotchkiss EBR7528,965157055,71%1133,26
CS-5992563,3010186955,07%3097,56
SU-10181804,398546949,28%2271,53
CS-5381797,949306855,88%2906,81
Super Conqueror103274,749796854,41%2976,27
Strv 103B103074,686326654,55%2443,55
AMX 50 12092733,8410516357,14%2986,43
Panther II81256,257386361,90%1804,79
E 7592675,1110836357,14%2806,81
Panhard EBR 909949,377246352,38%1464,53
50TP Tyszkiewicza92917,1011566269,35%3173,90
VK 45.02 (P) Ausf. A81477,248416253,23%1770,27
Prototipo Standard B92478,029156149,18%2270,35
UDES 1692618,9010986162,30%3160,35
113103066,979486154,10%3044,56
Bat.-Châtillon 25 t AP92400,679336154,10%2906,55
Waffenträger auf Pz. IV92014,647456152,46%1641,29
G.W. Tiger91505,986776051,67%1523,36
AMX 12 t6639,765175961,02%1999,72
Kampfpanzer 07 RH 81912,0010425961,02%2737,61
AMX 50 Foch (155) 102677,167565851,72%2157,55
Leo71689,029805664,29%3243,42
Tiger II81944,829785560,00%2449,37
112 82496,7512715556,36%3715,99
Caernarvon82535,7011985349,06%3609,31
AMX 13 757767,415245143,14%1713,66
AMX 13 57 71314,229805152,94%2931,19
53TP Markowskiego81908,909675062,00%2451,77
Object 25792750,6811375062,00%3209,57
Object 26392286,599214957,14%2313,14
WZ-111 model 1-492380,889524858,33%2348,44
UDES 0381631,857444854,17%1915,36
T3281848,239794850,00%2280,98
AM 39 Gendron-Somua 2294,314414862,50%1591,11
T77 82184,9210714862,50%2725,27
WZ-120-1G FT 81996,0810034862,50%2391,57
Sturer Emil7758,535024746,81%985,58
Panther71132,967554645,65%2135,97
M2 Light Tank2259,934384551,11%1358,85
SU-855701,323844461,36%1862,54
M10392431,6510874360,47%2848,43
Panhard AML Lynx 6x68570,375074339,53%703,45
UDES 14 Alt 581854,349114151,22%2458,63
Charioteer81994,158294148,78%2397,04
T 55A 92385,059714050,00%2459,71
Conqueror92757,3611013958,97%2721,68
T28 Prototype82124,5310443860,53%2813,67
Panhard AMD 178B6438,424523860,53%1182,82
Sturmpanzer II4272,892513751,35%774,96
TNH 105/100081794,008613638,89%2477,79
Nashorn6895,474313658,33%1768,74
Pz.Kpfw. V/IV 51682,6714303663,89%3771,09
11081945,7110523461,76%2756,66
KV-371858,7111083464,71%2863,73
MKA 2235,002633438,24%868,17
Object 260 104492,2612093455,88%4298,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4346,732873348,48%793,60
FCM 36 Pak 40 3631,365963363,64%2408,58
CS-4471673,0310733369,70%3000,06
T25/271767,529773354,55%3231,40
Matilda IV 5477,645273342,42%1130,59
VK 16.02 Leopard5468,725533256,25%2030,92
SU-100M171547,319693268,75%2624,36
TKS z n.k.m. 20 mm 2158,002333151,61%816,00
Cruiser Mk. II2280,582713151,61%1295,94
T9592899,4311423063,33%3224,42
FV4004 Conway92361,978253053,33%2265,60
Grille5415,243002944,83%753,77
Char Futur 4 93037,2110492958,62%2820,96
AMX 50 10082139,7110202857,14%2585,64
Pz.Kpfw. T 25 5337,144002850,00%688,55
T2972045,2212882770,37%3375,69
AMX M4 mle. 4571422,939412755,56%2231,80
Type 3 Chi-Nu Kai 5486,964802755,56%1389,46
STA-2 81995,3310722759,26%3034,10
Caernarvon Action X 81966,5210672755,56%2500,41
UDES 15/16103028,969992661,54%3283,65
Kanonenjagdpanzer 105 82001,277832634,62%2393,16
Marder 38T4474,003802552,00%1359,17
M4A3E8 Thunderbolt VII 61022,849052572,00%2386,02
Pz.Kpfw. I Ausf. C3200,712332437,50%825,79
Challenger71969,0411692479,17%3592,35
Jagdpanzer IV6528,005162369,57%973,95
T2882352,3511552356,52%3166,21
IS71766,059762254,55%2612,48
STA-181165,097412250,00%1539,83
Sturmpanzer I Bison3157,231512250,00%422,88
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4293,554812272,73%1232,74
M18 Hellcat61192,827812259,09%2387,12
SU-122-44 71281,187722254,55%1896,53
Tiger I71709,199232152,38%2731,42
P.43 bis61262,199782171,43%2803,33
T-703322,862772152,38%1386,66
ARL 4461107,057702050,00%2270,01
Vz. 44-171726,009632055,00%2388,75
Škoda T 2561130,897461947,37%2170,80
T25 AT72269,8311201866,67%4127,69
AMX 404249,183091723,53%984,80
Strv 746937,006261625,00%1831,07
KV-151600,2010381560,00%5332,61
Achilles61259,608521566,67%2844,50
M26 Pershing81446,938521450,00%1773,77
T-15061357,938551442,86%2980,57
KV-1S61040,077131457,14%2331,85
T-116 3353,433201442,86%1580,71
M661790,858921338,46%3244,19
P.44 Pantera81849,8510531384,62%2602,83
Vickers Mk. E Type B2198,922671266,67%1018,86
Pz.Sfl. IVc5361,333161241,67%639,33
Matilda Black Prince 5304,753481250,00%600,58
Somua SM 8791,836761250,00%660,80
Škoda T 245684,554291145,45%2184,16
T-34-8561690,2712251181,82%4635,56
T110E4103485,4510841163,64%3070,29
AMX ELC bis5238,273571154,55%701,37
M446922,187241163,64%1596,95
IS-2 shielded 71179,826751163,64%1481,02
TS-5 81954,4510661163,64%2444,73
Type 3 Chi-Nu5986,406001040,00%2865,15
IS-271557,3010461080,00%2418,77
VK 168.01 Mauerbrecher 81015,206581060,00%1040,15
T-54 first prototype 81078,206241040,00%966,68
AMX Canon d'assaut 105 82131,2010331070,00%2716,09
Lorraine 40 t 8819,705291040,00%620,89
Renault Otsu1190,67349966,67%1385,95
IS-5 (Object 730) 81541,33803977,78%1768,34
M54 Renegade 82560,44918933,33%2785,80
M4A3E8 Sherman61053,50804850,00%2208,47
T1 Cunningham1173,71253771,43%1262,92
TVP VTU Koncept8893,00619757,14%1086,31
P.43 ter72161,141270757,14%3702,47
25TP KSUST II5739,86627757,14%2345,89
Panzerjäger I2187,86199757,14%701,32
AT 86603,14566757,14%1107,67
G.Pz. Mk. VI (e)247,86119757,14%171,27
M48A2 Räumpanzer 81676,711141785,71%2817,73
Strv fm/211156,174576100,00%1086,52
10TP3156,50286666,67%611,61
Marder II3228,833486100,00%784,36
M36 Jackson61414,33842650,00%2796,18
T-34 shielded 5670,50663650,00%1556,83
FV4202 81752,50695616,67%2267,78
T92 8607,67816666,67%1209,59
BT-7 artillery 3721,00805666,67%4073,09
Vickers Medium Mk. I1203,80233560,00%1171,22
Type 95 Heavy4401,00438560,00%1359,06
SU-76M4175,00166540,00%320,76
M1271569,201115580,00%2282,51
StuG IV 5408,20252520,00%744,90
Konštrukta T-34/1007578,25754475,00%944,45
MS-11333,75260475,00%2526,73
AMX 65 t81069,75789475,00%1148,74
Pz.Sfl. IC 4446,25425425,00%1371,17
T-29 31020,501182475,00%5755,51
LT vz. 352436,00251366,67%2492,58
S-517871,0010213100,00%947,92
Pz.Kpfw. 38 (t)375,67139333,33%2,42
SU-1006615,007403100,00%1125,22
Renault R352100,67129333,33%218,91
M56 Scorpion 71723,33890366,67%2529,06
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6534,00698366,67%1065,07
Panther/M10 7757,00299333,33%854,02
Vickers Medium Mk. II2101,0016420,00%248,47
7TP2193,50300250,00%629,16
Type 4 Chi-To6473,0030920,00%544,29
14TP459,50283250,00%113,96
Sav m/434387,00345250,00%1057,91
AMX 38364,004452100,00%264,10
AMR 35 2347,50294250,00%2048,40
Heavy Tank No. VI 6800,5044320,00%961,23
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81079,009612100,00%1304,90
Dicker Max 6900,50443250,00%1374,45
Excalibur 61501,50861250,00%2435,06
LT vz. 383125,005310,00%231,42
4TP1164,007381100,00%953,48
M46 Patton91398,0020710,00%890,39
T-602304,004111100,00%1897,06
Excelsior 5669,0047610,00%1419,12
Chimera 83019,0014511100,00%3062,25
Bretagne Panther 6138,0022410,00%0,00
AMX M4 mle. 49 Liberté 80,006111100,00%261,00
Rheinmetall Skorpion 81875,0011121100,00%2090,86

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.01.2023
Opuścił klan: 26.01.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.01.2023
Opuścił klan: 24.01.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.01.2023
Opuścił klan: 16.01.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.01.2023
Opuścił klan: 09.01.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.08.2022
Opuścił klan: 02.01.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.04.2022
Opuścił klan: 16.06.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.04.2022
Opuścił klan: 28.04.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.08.2021
Opuścił klan: 14.04.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.08.2021
Opuścił klan: 22.08.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.07.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.03.2021
Opuścił klan: 12.07.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 29.06.2020
Opuścił klan: 08.01.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.01.2020
Opuścił klan: 04.01.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.12.2019
Opuścił klan: 22.12.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 23.12.2019
Opuścił klan: 30.12.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 24.04.2020
Opuścił klan: 10.05.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 09.01.2021
Opuścił klan: 29.01.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.01.2020
Opuścił klan: 20.02.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.12.2019
Opuścił klan: 19.12.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.05.2020
Opuścił klan: 26.06.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.01.2021
Opuścił klan: 02.03.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.11.2019
Opuścił klan: 12.12.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.07.2019
Opuścił klan: 29.08.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.07.2019
Opuścił klan: 30.07.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.06.2019
Opuścił klan: 01.07.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.05.2019
Opuścił klan: 18.06.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.05.2019
Opuścił klan: 28.05.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.05.2019
Opuścił klan: 26.05.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 18.05.2019
Opuścił klan: 23.05.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.05.2019
Opuścił klan: 13.05.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 22.04.2019
Opuścił klan: 29.04.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.04.2019
Opuścił klan: 18.04.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 16.03.2019
Opuścił klan: 14.04.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.03.2019
Opuścił klan: 15.03.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 19.02.2019
Opuścił klan: 04.03.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 15.02.2019
Opuścił klan: 18.02.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.02.2019
Opuścił klan: 14.02.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 26.08.2018
Opuścił klan: 13.01.2019