ThePilemoriye

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.10.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy36476066
Ø Poziom9,390,0010,0010,00
Zwycięstwa2278362,46%00,00%583,33%583,33%
Porażki1329136,44%00,00%116,67%116,67%
Remisy4021,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1817349,82%00,00%233,33%233,33%
Zniszczone czołgi681901,8700,0081,3381,33
Zniszczonych/zgonów3,730,002,002,00
Wykryte pojazdy555931,5200,0081,3381,33
Zadane uszkodzenia3.114,360,002.922,832.922,83
Punkty zajęcia bazy126210,3500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy468071,2800,0000,0000,00
Doświadczenie1.093,020,00990,50990,50
WN72266,060,001764,461764,46
WN84017,650,0011557,51261,00
Ogółem
Bitwy36476
Ø Poziom9,39
Zwycięstwa2278362,46%
Porażki1329136,44%
Remisy4021,10%
Przetrwane bitwy1817349,82%
Zniszczone czołgi681901,87
Zniszczonych/zgonów3,73
Wykryte pojazdy555931,52
Zadane uszkodzenia3.114,36
Punkty zajęcia bazy126210,35
Punkty obrony bazy468071,28
Doświadczenie1.093,02
WN72266,06
WN84017,65
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy6
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa583,33%
Porażki116,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi81,33
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy81,33
Zadane uszkodzenia2.922,83
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie990,50
WN71764,46
WN811557,51
Ostatnie 30 dni
Bitwy6
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa583,33%
Porażki116,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi81,33
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy81,33
Zadane uszkodzenia2.922,83
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie990,50
WN71764,46
WN8261,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy981000
Zwycięstwa56958,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki36837,51%00,00%00,00%00,00%
Remisy444,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy39640,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8500,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,450,000,000,00
Wykryte pojazdy14661,4900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.628,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8650,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11371,1600,0000,0000,00
Doświadczenie832,710,000,000,00
Ogółem
Bitwy981
Zwycięstwa56958,00%
Porażki36837,51%
Remisy444,49%
Przetrwane bitwy39640,37%
Zniszczone czołgi8500,87
Zniszczonych/zgonów1,45
Wykryte pojazdy14661,49
Zadane uszkodzenia1.628,10
Punkty zajęcia bazy8650,88
Punkty obrony bazy11371,16
Doświadczenie832,71
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy165000
Zwycięstwa14386,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki1810,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,42%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11469,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1550,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,040,000,000,00
Wykryte pojazdy3502,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.223,320,000,000,00
Punkty zajęcia bazy950,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1430,8700,0000,0000,00
Doświadczenie1.053,430,000,000,00
Ogółem
Bitwy165
Zwycięstwa14386,67%
Porażki1810,91%
Remisy42,42%
Przetrwane bitwy11469,09%
Zniszczone czołgi1550,94
Zniszczonych/zgonów3,04
Wykryte pojazdy3502,12
Zadane uszkodzenia1.223,32
Punkty zajęcia bazy950,58
Punkty obrony bazy1430,87
Doświadczenie1.053,43
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2985000
Zwycięstwa192364,42%00,00%00,00%00,00%
Porażki106235,58%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy152651,12%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30381,0200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,080,000,000,00
Wykryte pojazdy29430,9900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.426,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy29881,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy131344,4000,0000,0000,00
Doświadczenie1.021,560,000,000,00
Ogółem
Bitwy2985
Zwycięstwa192364,42%
Porażki106235,58%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy152651,12%
Zniszczone czołgi30381,02
Zniszczonych/zgonów2,08
Wykryte pojazdy29430,99
Zadane uszkodzenia1.426,27
Punkty zajęcia bazy29881,00
Punkty obrony bazy131344,40
Doświadczenie1.021,56
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy8223000
Zwycięstwa549766,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki262431,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy1021,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy371945,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi74040,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,640,000,000,00
Wykryte pojazdy111281,3500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.194,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy45080,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy65780,8000,0000,0000,00
Doświadczenie841,460,000,000,00
Ogółem
Bitwy8223
Zwycięstwa549766,85%
Porażki262431,91%
Remisy1021,24%
Przetrwane bitwy371945,23%
Zniszczone czołgi74040,90
Zniszczonych/zgonów1,64
Wykryte pojazdy111281,35
Zadane uszkodzenia1.194,77
Punkty zajęcia bazy45080,55
Punkty obrony bazy65780,80
Doświadczenie841,46
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2491000
Zwycięstwa102241,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki145458,37%00,00%00,00%00,00%
Remisy150,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy54221,76%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi17070,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy45751,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.489,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13540,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13800,5500,0000,0000,00
Doświadczenie618,380,000,000,00
Ogółem
Bitwy2491
Zwycięstwa102241,03%
Porażki145458,37%
Remisy150,60%
Przetrwane bitwy54221,76%
Zniszczone czołgi17070,69
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy45751,84
Zadane uszkodzenia1.489,02
Punkty zajęcia bazy13540,54
Punkty obrony bazy13800,55
Doświadczenie618,38
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (163)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Object 907 103296,971104233662,54%3573,75
Bat.-Châtillon 25 t103316,581040181160,91%4070,69
TVP T 50/51103394,401021145659,48%3923,54
FV4005 Stage II103554,59983143560,98%3914,03
WZ-111 model 5A103753,531136142163,69%4451,15
WZ-132-1102815,33972138959,32%4959,25
AMX 50 B103507,411029114458,65%3907,96
T110E5103130,20103096660,35%3588,43
Object 268 Version 4103942,37113989268,39%4407,74
113103369,80105379359,39%4078,10
Object 252U Defender 82413,95118278164,53%3556,24
AMX 13 105102977,5897965459,48%5230,98
VK 72.01 (K) 103655,12107065362,02%3790,07
Object 260 103337,36104561357,91%3651,27
Super Conqueror103659,36112052263,03%4123,98
Strv S1 82216,8697350060,80%2983,91
AMX 50 Foch (155) 103272,5192345160,53%3018,56
M48A5 Patton103443,81109044062,73%4014,31
121103329,31102440560,74%4035,48
Bat.-Châtillon 25 t AP92369,80105636561,92%3424,16
Object 705A103419,28103136259,94%3633,29
T95/FV4201 Chieftain 103859,33115935865,92%3639,23
Object 430U103594,37112835764,43%4238,95
WZ-132A92131,39100035658,71%4531,45
M53/M5592037,5685832856,10%2177,56
Grille 15103387,9893530167,11%3267,93
WZ-120-1G FT 82559,91117329960,87%3831,56
T95E6 103526,85112228364,66%4265,03
AMX 50 Foch B103655,78102927557,82%3963,51
AMX Chasseur de chars 81880,57110826758,05%3544,96
WZ-111 model 1-493069,78116526264,12%4226,49
Object 277103722,20112926061,15%4460,94
Progetto M40 mod. 65103769,16112725566,27%4520,23
IS-3A 82547,02130925170,52%3828,17
Object 279 early 103744,00113824063,75%2984,17
M46 Patton93217,25123623461,97%4864,16
T26E5 Patriot 82280,68130023062,17%4160,18
ST-II103411,20107422864,04%3661,68
Waffenträger auf Pz. IV93050,40100422560,00%3317,27
T3093224,98113722065,45%3852,23
SU-130PM 82552,04109822060,45%3538,77
EMIL 1951 82601,53124821865,14%3997,11
Object 703 Version II 82531,87132121368,54%3751,97
AMX 50 Foch93203,75116721260,85%4405,27
Object 268103293,4489020558,54%2982,25
Object 70593013,82116820262,87%4128,42
IS-M82376,33112120154,23%4091,19
T110E4103914,05104220062,00%4121,79
Panhard EBR 105102380,6899719962,31%4020,97
Bat.-Châtillon Bourrasque 82853,72136219967,84%4982,76
AMX 13 9092140,37109919061,58%4738,67
E 50 Ausf. M103354,06107219064,74%3989,91
WZ-13282150,70121418771,12%6392,56
AMX 30 B103024,61103918666,13%3698,66
AMX 50 12092900,64111318063,33%3837,15
AMX 30 1er prototype93191,32125018070,00%5044,86
Panhard EBR 75 (FL 10) 81956,87121418068,89%5301,88
AMX 50 10082223,53109116860,71%3038,05
T9593290,42120716566,06%4045,58
AE Phase I 93183,72117816364,42%3952,60
Progetto M35 mod. 46 82634,14127716266,05%4248,11
M54 Renegade 82823,51131015864,56%4252,68
Škoda T 27 82375,00113415558,71%4219,60
Char Futur 4 93372,85122915162,91%4118,73
Rhm.-Borsig Waffenträger82531,39104114959,06%3569,01
IS-7103622,95114014565,52%4555,18
Object 70493227,27112014468,75%3342,90
Somua SM 82687,85135513969,06%4138,52
Maus103410,86113113868,12%3624,65
UDES 1693004,41122713766,42%4439,88
T110E3103717,50106713765,69%3746,32
leKpz M 41 90 mm GF 82027,67112913560,74%5815,45
60TP Lewandowskiego103951,37107713461,19%3952,38
FV4004 Conway93051,08105713359,40%3884,81
Kranvagn103565,86106913262,88%3576,27
GSOR 1008 82864,53125013162,60%4250,93
Conqueror93229,35118913061,54%4426,93
Object 43093200,18128612968,99%4241,50
105 leFH18B2 5886,4067212856,25%2277,83
Emil II93278,06132012677,78%4342,33
Centurion Mk. 7/192867,56115612059,17%4016,17
Leopard Prototyp A93605,67127211968,07%5199,22
IS-3-II93341,52127611770,09%4498,48
T 55A 93193,00123611764,10%4834,86
AMX M4 mle. 49 82229,79119611760,68%3731,01
M60 103402,4396811654,31%3780,55
Prototipo Standard B93554,97128211568,70%4699,01
Charioteer82621,49111511566,96%4039,35
Kampfpanzer 50 t 93353,85129111363,72%4228,50
Object 26393275,10124511167,57%4806,72
KV-2 (R) 61690,31109211156,76%4047,64
VK 100.01 (P)82365,32116410962,39%3574,15
Object 25793025,57119910665,09%4004,91
T25 Pilot Number 1 81928,65113610457,69%3418,12
WZ-111G FT93153,74115110368,93%3724,33
E 100103936,10110110264,71%4164,87
E 7592945,03112510256,86%3995,59
CS-52 LIS 82751,01127510165,35%4748,83
Type 64 61380,40109910170,30%5369,85
STB-1103139,02103110059,00%3535,11
UDES 14 Alt 582481,39118410065,00%4720,68
Carro da Combattimento 45 t 103452,9810879964,65%3273,93
T-1093217,4512389769,07%4537,03
Panhard AML Lynx 6x682120,7611189763,92%5852,50
Mäuschen93400,6513199474,47%5005,65
Caernarvon Action X 82101,3711759158,24%3699,61
T57 Heavy Tank103790,2010909066,67%3997,26
Lorraine 40 t 82937,8512998763,22%5490,46
E 75 TS 82860,5913898171,60%5200,29
T2072167,4013608072,50%5603,99
T92 HMC102044,087418056,25%1762,89
Bat.-Châtillon 12 t81736,7910678062,50%4722,95
STG 82569,7112727969,62%4741,54
T6982601,1912797870,51%4773,31
IS-2-II82615,9712297862,82%4759,12
AMX M4 mle. 5193241,0912247763,64%4001,74
T54E193498,2812207566,67%4247,02
Panhard EBR 9092115,4712117468,92%5011,16
Rinoceronte103609,7310507163,38%3649,63
ELC EVEN 90 81932,4611337167,61%5112,85
Škoda T 5093523,4913176771,64%4882,20
Jagdpanzer E 100103489,399536765,67%3218,34
Leopard 1103626,559806556,92%3988,47
IS-382288,7112105971,19%3385,87
P.44 Pantera82564,4512275865,52%4754,85
Lansen C 82420,7812305863,79%3932,84
Kanonenjagdpanzer 105 82417,4110745664,29%3417,29
Rheinmetall Skorpion G 82621,1311195358,49%3986,39
UDES 15/16103584,6310345255,77%4129,11
IS-6 82590,1612695076,00%3640,20
LT-432 81787,7910534858,33%4522,43
Object 777 Version II 93057,4512574772,34%3707,55
Pz.Kpfw. VII103167,1810524461,36%3051,90
WZ-111 Qilin 103556,2110673961,54%3711,41
TS-5 82368,6111723857,89%3242,50
FV4202 81882,6211883767,57%3260,90
Cromwell B 61230,4110623762,16%3525,59
P.43 bis61508,0310923470,59%4001,30
T-100 LT102684,7910223473,53%4368,34
KV-220-2 51013,1210023473,53%2953,11
Object 274a 82302,0611653259,38%3637,73
Progetto C50 mod. 6692764,9312323076,67%3436,06
Chimera 83111,4714013063,33%3795,04
T4992003,149272941,38%3994,58
ISU-152K 81926,089662560,00%2452,15
T-34-85M 61366,6810132568,00%2908,07
Object 140102864,928682445,83%2723,13
M56 Scorpion 71515,269212352,17%2880,35
Bisonte C45 82757,2412932161,90%4066,24
FV215b 102888,899491968,42%2979,07
Löwe 82553,5013231866,67%3678,98
Tortoise93460,3613471471,43%4425,62
HWK 30 82112,6211461353,85%4778,27
Centurion Action X103164,1011081060,00%3478,57
Chieftain/T95 81137,908011050,00%1460,98
Strv 103-093082,88971850,00%2952,91
122 TM 83067,171259616,67%3975,35
121B 103553,801158580,00%3279,57
WZ-12091414,7544740,00%1037,88
T3282696,671477366,67%4672,43
M4A3E2 Sherman Jumbo6760,008361100,00%1704,56
T-34-85 Rudy 61379,0011581100,00%3637,12
WZ-111 Alpine Tiger 81668,0014661100,00%2182,20

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.10.2021
Stopień: Dowódca
Dołączył: 31.03.2020
Opuścił klan: 06.10.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.05.2018
Opuścił klan: 26.05.2018
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 11.08.2017
Opuścił klan: 20.05.2018
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 30.05.2018
Opuścił klan: 06.10.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.08.2016
Opuścił klan: 22.02.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.02.2017
Opuścił klan: 07.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.04.2017
Opuścił klan: 01.05.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.06.2017
Opuścił klan: 05.07.2017
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 07.10.2019
Opuścił klan: 03.12.2019
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 04.12.2019
Opuścił klan: 01.01.2020
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 02.01.2020
Opuścił klan: 30.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.05.2016
Opuścił klan: 16.08.2016
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 11.10.2015
Opuścił klan: 20.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.08.2015
Opuścił klan: 17.09.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.07.2015
Opuścił klan: 28.08.2015