SundalHoCZE

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.06.2018

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy156130054
Ø Poziom7,090,000,009,22
Zwycięstwa812752,05%00,00%00,00%2750,00%
Porażki739147,34%00,00%00,00%2750,00%
Remisy950,61%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy516233,06%00,00%00,00%1629,63%
Zniszczone czołgi161581,0300,0000,00561,04
Zniszczonych/zgonów1,550,000,001,47
Wykryte pojazdy176471,1300,0000,00821,52
Zadane uszkodzenia1.082,090,000,001.770,28
Punkty zajęcia bazy86410,5500,0000,00150,28
Punkty obrony bazy123070,7900,0000,00520,96
Doświadczenie492,640,000,00524,15
WN71286,330,000,001334,52
WN81657,870,000,001890,59
Ogółem
Bitwy15613
Ø Poziom7,09
Zwycięstwa812752,05%
Porażki739147,34%
Remisy950,61%
Przetrwane bitwy516233,06%
Zniszczone czołgi161581,03
Zniszczonych/zgonów1,55
Wykryte pojazdy176471,13
Zadane uszkodzenia1.082,09
Punkty zajęcia bazy86410,55
Punkty obrony bazy123070,79
Doświadczenie492,64
WN71286,33
WN81657,87
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy54
Ø Poziom9,22
Zwycięstwa2750,00%
Porażki2750,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1629,63%
Zniszczone czołgi561,04
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy821,52
Zadane uszkodzenia1.770,28
Punkty zajęcia bazy150,28
Punkty obrony bazy520,96
Doświadczenie524,15
WN71334,52
WN81890,59
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy47000
Zwycięstwa1429,79%00,00%00,00%00,00%
Porażki3370,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1021,28%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi230,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,620,000,000,00
Wykryte pojazdy741,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.338,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy220,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140,3000,0000,0000,00
Doświadczenie404,600,000,000,00
Ogółem
Bitwy47
Zwycięstwa1429,79%
Porażki3370,21%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1021,28%
Zniszczone czołgi230,49
Zniszczonych/zgonów0,62
Wykryte pojazdy741,57
Zadane uszkodzenia1.338,23
Punkty zajęcia bazy220,47
Punkty obrony bazy140,30
Doświadczenie404,60
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy131000
Zwycięstwa5642,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki6952,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy64,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4131,30%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1060,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,180,000,000,00
Wykryte pojazdy890,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.115,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3232,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3672,8000,0000,0000,00
Doświadczenie446,730,000,000,00
Ogółem
Bitwy131
Zwycięstwa5642,75%
Porażki6952,67%
Remisy64,58%
Przetrwane bitwy4131,30%
Zniszczone czołgi1060,81
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy890,68
Zadane uszkodzenia1.115,98
Punkty zajęcia bazy3232,47
Punkty obrony bazy3672,80
Doświadczenie446,73
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy95000
Zwycięstwa5254,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki4042,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,16%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4345,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi690,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,330,000,000,00
Wykryte pojazdy961,0100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia724,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2152,2600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3473,6500,0000,0000,00
Doświadczenie398,410,000,000,00
Ogółem
Bitwy95
Zwycięstwa5254,74%
Porażki4042,11%
Remisy33,16%
Przetrwane bitwy4345,26%
Zniszczone czołgi690,73
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy961,01
Zadane uszkodzenia724,19
Punkty zajęcia bazy2152,26
Punkty obrony bazy3473,65
Doświadczenie398,41
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy37000
Zwycięstwa3286,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki513,51%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2156,76%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi471,2700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,940,000,000,00
Wykryte pojazdy381,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia763,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy40,1100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie566,220,000,000,00
Ogółem
Bitwy37
Zwycięstwa3286,49%
Porażki513,51%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2156,76%
Zniszczone czołgi471,27
Zniszczonych/zgonów2,94
Wykryte pojazdy381,03
Zadane uszkodzenia763,24
Punkty zajęcia bazy40,11
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie566,22
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy342000
Zwycięstwa21061,40%00,00%00,00%00,00%
Porażki13238,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16849,12%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2520,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,450,000,000,00
Wykryte pojazdy3641,0600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.063,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6251,8300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy23886,9800,0000,0000,00
Doświadczenie633,320,000,000,00
Ogółem
Bitwy342
Zwycięstwa21061,40%
Porażki13238,60%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy16849,12%
Zniszczone czołgi2520,74
Zniszczonych/zgonów1,45
Wykryte pojazdy3641,06
Zadane uszkodzenia1.063,52
Punkty zajęcia bazy6251,83
Punkty obrony bazy23886,98
Doświadczenie633,32
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1234000
Zwycięstwa68755,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki54143,84%00,00%00,00%00,00%
Remisy60,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy52542,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9700,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,370,000,000,00
Wykryte pojazdy14601,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia808,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12381,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy23471,9000,0000,0000,00
Doświadczenie447,890,000,000,00
Ogółem
Bitwy1234
Zwycięstwa68755,67%
Porażki54143,84%
Remisy60,49%
Przetrwane bitwy52542,54%
Zniszczone czołgi9700,79
Zniszczonych/zgonów1,37
Wykryte pojazdy14601,18
Zadane uszkodzenia808,73
Punkty zajęcia bazy12381,00
Punkty obrony bazy23471,90
Doświadczenie447,89
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy445000
Zwycięstwa23552,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki20846,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17739,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3020,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy4380,9800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.614,310,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3810,8600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2970,6700,0000,0000,00
Doświadczenie606,860,000,000,00
Ogółem
Bitwy445
Zwycięstwa23552,81%
Porażki20846,74%
Remisy20,45%
Przetrwane bitwy17739,78%
Zniszczone czołgi3020,68
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy4380,98
Zadane uszkodzenia1.614,31
Punkty zajęcia bazy3810,86
Punkty obrony bazy2970,67
Doświadczenie606,86
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (157)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T-1091866,6261888053,18%2107,67
Bat.-Châtillon 25 t AP91710,9363086149,71%2085,30
Cromwell6849,6952275757,33%2153,16
M41 Walker Bulldog8870,1852767054,78%1889,12
IS-7102100,4270657355,85%1976,48
IS-381383,0055151852,51%1770,47
T28 Prototype81272,0245950351,89%1406,22
Bat.-Châtillon 25 t102066,7066549950,90%1951,77
G.W. Panther7974,0537748051,25%1214,63
T376562,7347147354,97%1805,69
T3092023,5861645651,10%1907,86
T25/27875,0341743149,65%1304,95
G.W. Tiger (P)81235,0752042450,24%1606,03
T-1506836,9747241857,42%1696,02
AMX 13 909936,4847932248,76%1367,20
T110E4102419,1372028048,21%1889,52
WZ-1317991,5253227553,09%2584,62
KV-371028,7349726149,81%1415,81
T25 Pilot Number 1 81338,0662425452,76%1926,23
O-I6889,5747524555,92%1691,29
SU-1006649,9433523947,70%1118,76
SU-1527859,5037323847,90%1154,00
T675452,5530422945,85%956,88
SU-855472,5730620150,75%1207,85
M18 Hellcat6460,6831319746,70%643,72
WZ-1328958,3270619556,92%1949,35
Emil II91771,7678319250,52%1720,32
Hummel6560,4029318348,63%735,44
Škoda T 245583,4539617155,56%2089,14
G.W. Tiger91445,2751816248,15%1408,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4275,7023012549,60%694,45
59-166720,2247312553,60%2702,08
IS71224,4651312348,78%1937,66
Comet7856,9846212151,24%1427,69
M24 Chaffee5382,1835911940,34%1367,23
M8A14300,9726611947,06%780,18
AMX ELC bis5421,2339411958,82%1775,95
T2881405,8164511851,69%1580,74
AMX 13 757681,2246011651,72%1520,08
AMX 12 t6655,5047111252,68%2228,72
KV-15573,8335310748,60%1271,79
KV-856717,004159351,61%1267,31
Emil I81595,359109259,78%2006,61
Leo7921,704718854,55%1506,50
Crusader5303,023008857,95%893,07
O-Ni71199,338578065,00%1732,56
T-345412,013737652,63%1154,88
Cruiser Mk. III2141,151446642,42%514,01
Covenanter4163,432316547,69%517,94
T3 HMC2128,751706453,13%439,74
O-I Experimental5704,514146353,97%1452,26
Strv m/425581,493736152,46%1855,78
Grille5413,852446149,18%840,50
O-Ho81457,437926043,33%1591,54
ISU-1528718,103596053,33%630,29
Marder II3158,391725952,54%343,67
Strv 746797,304425747,37%1485,24
SU-85B4295,052525664,29%797,63
StuG III Ausf. B4187,641755042,00%306,07
A-204181,312184946,94%631,20
M5 Stuart4114,652514852,08%365,80
Cruiser Mk. IV3132,441804839,58%284,08
SU-100M171244,747814667,39%1936,75
Sturmpanzer II4273,512124542,22%732,25
Marder 38T4279,132324546,67%591,77
Pz.Kpfw. I Ausf. C3159,642764557,78%786,36
T9591953,328524463,64%1895,79
T28 Concept 71012,405924254,76%1521,76
T-284248,712314153,66%740,50
Kranvagn102283,607994055,00%2070,44
Type 4 Heavy9898,736184045,00%607,80
KV-1S5729,934634052,50%1890,10
T56 GMC3108,821653852,63%216,31
ST vz. 394454,783863663,89%2328,22
Type T-345340,713443554,29%904,39
BT-73114,031713158,06%490,84
Type 95 Heavy4350,132553135,48%1157,96
T-4481208,137513046,67%1703,08
Type 5 Ke-Ho4289,002382536,00%951,10
StuG IV 5483,793212454,17%1406,06
Vickers Medium Mk. I188,001032138,10%260,41
T1 Cunningham169,861332147,62%232,53
M3 Lee4317,332622142,86%1122,25
M5A1 Stuart4459,954292157,14%2596,19
Škoda T 256265,252402045,00%279,11
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4240,373531973,68%1107,67
MT-256494,054181963,16%1732,59
Pz.Kpfw. 38 (t)3305,613191877,78%1464,10
VK 16.02 Leopard5339,112901850,00%1075,08
SU-76M3190,721831844,44%446,56
AMX 404226,942391747,06%1065,12
Bishop5294,182471741,18%420,42
StuG III Ausf. G5249,002011637,50%287,75
BT-2284,87921520,00%194,97
B14213,862501464,29%759,19
Type 586728,794991428,57%1597,77
M2 Light Tank278,151361353,85%227,80
Type 98 Ke-Ni3255,542591353,85%1207,16
T-463122,081771353,85%462,53
M7 Priest388,921551361,54%264,10
M2 Medium Tank3143,312041361,54%546,49
Pz.Kpfw. II Luchs4308,543061346,15%1201,87
LT vz. 383240,002321258,33%1137,23
T-34-856566,835761241,67%957,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5291,252901258,33%728,87
M3 Stuart3362,093741163,64%2419,28
Valentine AT3119,001871190,91%405,84
Pz.Kpfw. I2118,732611163,64%696,19
Lago4490,504571040,00%1835,78
Vickers Medium Mk. III3127,101401030,00%299,37
AT-12142,101851060,00%565,23
AMX 383136,22272988,89%721,52
T-34-85M 6986,11549966,67%1889,80
Type 91 Heavy3287,50222862,50%1172,92
BDR G1 B5232,88167825,00%187,28
IS-6 8932,63349825,00%722,64
Vickers Medium Mk. II2125,43118742,86%399,42
Ikv 723127,57231771,43%438,45
T2 Medium Tank273,1488728,57%112,70
Alecto4224,00195742,86%470,74
Loyd Gun Carriage270,1493757,14%329,97
T1 HMC274,5094650,00%242,89
Tiger (P)7311,67514666,67%356,73
Birch Gun4223,67213633,33%553,43
BT-7 artillery 3149,00256666,67%770,80
Strv m/40L3308,80391580,00%1456,51
Pz.Kpfw. 35 (t)2229,80282540,00%1288,18
Sav m/434265,00345540,00%630,14
Panzerjäger I2132,00141520,00%326,38
T-4371231,001004580,00%2720,82
VK 30.01 (P)6243,20180540,00%161,63
Universal Carrier 2-pdr2114,4091540,00%259,90
Matilda4286,50225450,00%674,77
Pvlvv fm/422102,751794100,00%524,98
MS-1175,25197450,00%255,99
T7 Combat Car 275,25148450,00%276,95
Strv m/382222,332923100,00%1283,73
Hotchkiss H352121,67177366,67%599,11
Pz.Kpfw. II243,338030,00%0,00
Ikv 1035373,00536366,67%1016,89
T-262145,67169366,67%796,10
FV3046416,335303100,00%667,67
T-70345,333730,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)253,33116366,67%332,66
Vickers Mk. E Type B249,00128250,00%80,70
T-602150,50188250,00%698,15
Bat.-Châtillon 12 t8372,00453250,00%399,15
T-45 280,00156250,00%266,43
Löwe 8312,0020220,00%32,99
Kolohousenka10,002510,00%0,00
Renault Otsu162,001321100,00%384,99
Leichttraktor10,001361100,00%261,00
Sexton II30,001810,00%0,00
Pz.Sfl. IVc5233,0022710,00%259,39
L-60 257,004921100,00%333,12
Pz.Kpfw. II Ausf. D 278,001201100,00%427,61
43 M. Toldi III 3277,0043110,00%1239,64

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.06.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.01.2018
Opuścił klan: 01.06.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.07.2017
Opuścił klan: 30.12.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.01.2016
Opuścił klan: 04.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.11.2015
Opuścił klan: 31.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.11.2015
Opuścił klan: 25.11.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.10.2015
Opuścił klan: 24.10.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2015
Opuścił klan: 08.10.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.01.2015
Opuścił klan: 23.01.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.12.2014
Opuścił klan: 27.12.2014
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć