Ricky_Rolls

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.08.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy8746001636
Ø Poziom9,390,008,009,50
Zwycięstwa5483162,69%00,00%00,00%40964,31%
Porażki3155836,08%00,00%1100,00%22034,59%
Remisy10711,22%00,00%00,00%71,10%
Przetrwane bitwy3556840,67%00,00%00,00%31148,90%
Zniszczone czołgi1422411,6300,0011,0011251,77
Zniszczonych/zgonów2,740,001,003,46
Wykryte pojazdy1235401,4100,0011,007881,24
Zadane uszkodzenia3.205,910,004.356,003.962,50
Punkty zajęcia bazy628000,7200,0000,005810,91
Punkty obrony bazy1274651,4600,0000,006320,99
Doświadczenie1.023,220,001.634,001.264,34
WN72185,010,002032,412380,18
WN83736,800,003876,454809,08
Ogółem
Bitwy87460
Ø Poziom9,39
Zwycięstwa5483162,69%
Porażki3155836,08%
Remisy10711,22%
Przetrwane bitwy3556840,67%
Zniszczone czołgi1422411,63
Zniszczonych/zgonów2,74
Wykryte pojazdy1235401,41
Zadane uszkodzenia3.205,91
Punkty zajęcia bazy628000,72
Punkty obrony bazy1274651,46
Doświadczenie1.023,22
WN72185,01
WN83736,80
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy1
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia4.356,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.634,00
WN72032,41
WN83876,45
Ostatnie 30 dni
Bitwy636
Ø Poziom9,50
Zwycięstwa40964,31%
Porażki22034,59%
Remisy71,10%
Przetrwane bitwy31148,90%
Zniszczone czołgi11251,77
Zniszczonych/zgonów3,46
Wykryte pojazdy7881,24
Zadane uszkodzenia3.962,50
Punkty zajęcia bazy5810,91
Punkty obrony bazy6320,99
Doświadczenie1.264,34
WN72380,18
WN84809,08
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy547000
Zwycięstwa38870,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki14626,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy132,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy29253,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4230,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,660,000,000,00
Wykryte pojazdy5080,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.867,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6011,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1710,3100,0000,0000,00
Doświadczenie919,150,000,000,00
Ogółem
Bitwy547
Zwycięstwa38870,93%
Porażki14626,69%
Remisy132,38%
Przetrwane bitwy29253,38%
Zniszczone czołgi4230,77
Zniszczonych/zgonów1,66
Wykryte pojazdy5080,93
Zadane uszkodzenia1.867,29
Punkty zajęcia bazy6011,10
Punkty obrony bazy1710,31
Doświadczenie919,15
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy191000
Zwycięstwa15882,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki3015,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11861,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1530,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,100,000,000,00
Wykryte pojazdy1931,0100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.264,280,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2221,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2301,2000,0000,0000,00
Doświadczenie867,540,000,000,00
Ogółem
Bitwy191
Zwycięstwa15882,72%
Porażki3015,71%
Remisy31,57%
Przetrwane bitwy11861,78%
Zniszczone czołgi1530,80
Zniszczonych/zgonów2,10
Wykryte pojazdy1931,01
Zadane uszkodzenia1.264,28
Punkty zajęcia bazy2221,16
Punkty obrony bazy2301,20
Doświadczenie867,54
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy100000
Zwycięstwa7474,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2121,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy55,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5151,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi590,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,200,000,000,00
Wykryte pojazdy750,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia471,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy380,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy610,6100,0000,0000,00
Doświadczenie469,280,000,000,00
Ogółem
Bitwy100
Zwycięstwa7474,00%
Porażki2121,00%
Remisy55,00%
Przetrwane bitwy5151,00%
Zniszczone czołgi590,59
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy750,75
Zadane uszkodzenia471,47
Punkty zajęcia bazy380,38
Punkty obrony bazy610,61
Doświadczenie469,28
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy572000
Zwycięstwa38266,78%00,00%00,00%00,00%
Porażki18231,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy81,40%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26345,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5300,9300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,720,000,000,00
Wykryte pojazdy5390,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.460,440,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5781,0100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5530,9700,0000,0000,00
Doświadczenie847,750,000,000,00
Ogółem
Bitwy572
Zwycięstwa38266,78%
Porażki18231,82%
Remisy81,40%
Przetrwane bitwy26345,98%
Zniszczone czołgi5300,93
Zniszczonych/zgonów1,72
Wykryte pojazdy5390,94
Zadane uszkodzenia1.460,44
Punkty zajęcia bazy5781,01
Punkty obrony bazy5530,97
Doświadczenie847,75
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy3200000
Zwycięstwa186058,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki133841,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,06%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy139943,72%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi31810,9900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,770,000,000,00
Wykryte pojazdy40391,2600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.775,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy24750,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy185765,8100,0000,0000,00
Doświadczenie975,120,000,000,00
Ogółem
Bitwy3200
Zwycięstwa186058,13%
Porażki133841,81%
Remisy20,06%
Przetrwane bitwy139943,72%
Zniszczone czołgi31810,99
Zniszczonych/zgonów1,77
Wykryte pojazdy40391,26
Zadane uszkodzenia1.775,88
Punkty zajęcia bazy24750,77
Punkty obrony bazy185765,81
Doświadczenie975,12
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2899000
Zwycięstwa248485,68%00,00%00,00%00,00%
Porażki40513,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy100,34%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy168258,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi25950,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,130,000,000,00
Wykryte pojazdy29131,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.659,440,000,000,00
Punkty zajęcia bazy25580,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15980,5500,0000,0000,00
Doświadczenie1.014,530,000,000,00
Ogółem
Bitwy2899
Zwycięstwa248485,68%
Porażki40513,97%
Remisy100,34%
Przetrwane bitwy168258,02%
Zniszczone czołgi25950,90
Zniszczonych/zgonów2,13
Wykryte pojazdy29131,00
Zadane uszkodzenia1.659,44
Punkty zajęcia bazy25580,88
Punkty obrony bazy15980,55
Doświadczenie1.014,53
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy309000
Zwycięstwa18660,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki12139,16%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12440,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2050,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,110,000,000,00
Wykryte pojazdy2950,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.879,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1690,5500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2040,6600,0000,0000,00
Doświadczenie687,170,000,000,00
Ogółem
Bitwy309
Zwycięstwa18660,19%
Porażki12139,16%
Remisy20,65%
Przetrwane bitwy12440,13%
Zniszczone czołgi2050,66
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy2950,95
Zadane uszkodzenia1.879,89
Punkty zajęcia bazy1690,55
Punkty obrony bazy2040,66
Doświadczenie687,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (274)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T95/FV4201 Chieftain 104403,931226746667,08%4144,28
E 50 Ausf. M103729,191073511265,98%4283,37
Object 140103537,461109430565,57%4278,37
Bat.-Châtillon 25 t102805,07912397858,07%3098,30
T-62A103515,721073392564,23%4340,44
Object 268103798,73917337361,99%4056,87
E 7593461,491238296467,61%4401,25
T34 81617,88836256256,67%2362,03
AMX 50 Foch (155) 103443,76913254561,77%3516,05
T110E3103278,14898242760,49%3243,05
T57 Heavy Tank103455,12951226459,23%3583,53
M48A5 Patton103968,671111188563,82%4509,99
WZ-111 model 5A104275,521169173565,30%4949,30
IS-7102509,83880154957,59%2569,45
M46 Patton93711,891306145068,83%5402,64
E 5094029,061388145070,34%5891,17
STB-1103251,81985143059,16%3451,06
T110E5102991,68975128162,53%3137,11
TVP T 50/51104042,881084126563,64%4552,86
Centurion Action X103287,451004119562,01%3701,44
Kranvagn104022,881111101964,28%4330,83
Kampfpanzer 50 t 93557,27130995163,20%4074,05
Object 430U104285,75120494968,49%4795,90
Object 277104030,04113091961,15%4383,10
E 100103566,03101788766,40%3833,24
Jagdpanzer E 100102120,0967581851,10%1766,80
T110E4102539,0372680551,68%2326,58
T3092421,5487680159,80%2611,45
Object 268 Version 4104482,25122274871,66%4782,18
Škoda T 5093643,82128372267,59%4903,50
Object 70493253,41105671866,99%3631,74
Jagdtiger91808,0562470547,23%1730,70
IS-382404,10110468361,79%3659,97
ST-I92809,59112665369,22%3587,32
AMX 50 B103691,49100765162,06%3865,66
T2971143,6465063851,10%1539,13
Super Conqueror104301,35118156264,59%4650,29
Object 279 early 104022,43115255368,90%3271,14
Object 430103072,97103751563,50%3458,13
113103898,24114747565,68%4667,83
WZ-12093157,40118846367,17%4658,98
AMX 50 10081821,7095545364,46%2681,80
FV215b 103751,20106944365,69%4336,72
Ferdinand81298,5460244156,24%1549,81
T-5493069,00115643066,28%4620,21
AMX 30 1er prototype93573,21127342070,24%4951,82
Object 907 104067,17122540265,42%4448,87
Object 263102957,1289737362,47%2844,35
T92 HMC101608,6858937249,46%1582,67
M41 Walker Bulldog81998,12126236960,43%5650,86
FV215b (183) 102942,9681434060,59%2816,78
T9591776,9565333748,07%1540,81
Vz. 55104367,44113932360,68%3823,85
IS-4103358,69104931963,32%3538,61
CS-52 LIS 82485,99115531262,18%3780,21
Bat.-Châtillon 25 t AP91207,1165529550,51%1275,30
Bat.-Châtillon Bourrasque 82433,67103529259,93%3292,81
Emil II93348,26119229061,72%4140,70
60TP Lewandowskiego103905,43103028659,44%3528,94
M18 Hellcat61184,1780628663,29%2944,27
Jagdpanther7929,0752927852,88%1369,39
11082080,95108227171,22%3393,69
T-1092005,5687726459,85%2323,06
Leopard 1103239,9995726361,60%3372,41
T2881377,9364025952,51%1602,23
M36 Jackson6614,6943625350,59%1005,44
Spähpanzer Ru 25192004,88112925264,68%4135,40
G.W. Tiger91745,7065624450,41%1835,66
Object 703 Version II 82537,24124724268,18%3602,28
IS-6 82282,72112523167,10%3474,29
AMX 13 909948,5771923048,26%1413,60
Tortoise92635,9896722663,72%2901,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4688,7461720167,66%2788,93
T1 Cunningham1208,3046619961,81%1670,50
UDES 15/16103479,70101719262,50%3450,70
Conqueror93326,97117118863,83%3954,89
M40/M4381300,9157118546,49%1523,26
AMX Chasseur de chars 82010,72106418554,59%3453,17
T3282067,88106918161,88%3077,93
Panhard EBR 105102306,8393317860,11%3366,61
T3 HMC2281,2543117562,86%1610,42
KV-8561387,2799916476,83%3510,12
Pz.Kpfw. VII103977,16115015668,59%3951,79
Object 70593589,75129415462,99%5046,19
Object 705A103448,6099714164,54%3213,84
Waffenträger auf E 100103408,2892213964,03%2962,22
STA-182025,31103713762,04%3677,67
M66615,8938513146,56%883,65
AMX M4 mle. 5193307,35121212466,13%4013,23
T6981924,20106712272,95%3143,05
Caernarvon81409,1184112155,37%1974,25
M41 HMC5827,6649511547,83%1474,37
E 25 71657,8698211361,95%3406,48
T25 AT7956,5952311149,55%1337,97
S-5171771,0875211060,91%2435,81
Type 6192392,15100410862,96%3022,88
Conqueror Gun Carriage101911,9462010849,07%1806,28
T-22 medium 104121,92122810770,09%4781,71
AE Phase I 92974,02120910772,90%3304,62
Type 4 Heavy92631,40104010560,95%3161,25
Caernarvon Action X 82527,70124410464,42%4083,83
T4991516,8895910357,28%2887,94
Jagdpanzer IV6633,1652310254,90%1183,75
Leichttraktor1114,152579158,24%544,50
VK 28.016627,767469156,04%2224,51
VK 45.02 (P) Ausf. B92589,4910208661,63%2985,49
Löwe 81803,879408346,99%2444,96
122 TM 82396,3510438258,54%2947,28
AMX 50 12091716,568178063,75%1788,90
IS7855,596277550,67%1138,69
T1 Heavy Tank5566,165537456,76%1332,54
KV-15527,695447460,81%1146,45
AMX M4 mle. 54103668,3211167363,01%3966,71
Object 41682103,1910007256,94%4009,75
50TP Tyszkiewicza92946,7011417170,42%3287,71
FV217 Badger103333,3610206660,61%2935,33
SU-130PM 82326,719186556,92%2629,66
T2072126,4411396457,81%4242,62
M10 Wolverine5426,424056454,69%1004,09
T26E5 82149,8411986467,19%3500,37
Object 274a 82062,1410346353,97%2636,03
WZ-111 model 1-493005,3511316267,74%3474,30
G.W. Panther71474,696436256,45%2141,87
Pz.Kpfw. I Ausf. C3308,115886266,13%1845,49
AMX 12 t6289,054596055,00%697,75
FV380591079,485966046,67%870,35
Rhm.-Borsig Waffenträger82521,5511446075,00%3606,39
E 75 TS 82310,178295858,62%2945,23
AMX 13 757482,235185743,86%781,31
T71 DA7574,536795756,14%1194,80
M26 Pershing82183,1311425470,37%3529,43
T-1506640,765365453,70%1105,78
StuG III Ausf. G5509,324935360,38%1307,46
Centurion Mk. 7/191869,518325354,72%2274,35
T-4481154,807555150,98%1883,62
Pz.Kpfw. II Ausf. G3352,735465160,78%2026,18
M1271145,555494946,94%1575,87
T6751114,109314971,43%4132,09
MS-11176,023524858,33%1032,46
Maus102968,3410154768,09%2813,66
T3761235,4911094776,60%4336,72
M3 Lee4234,073474562,22%910,61
WZ-111 82168,2111634365,12%3357,04
WZ-113G FT103647,849434367,44%3666,43
Object 252U 82349,0211894165,85%3268,94
T-34-171629,5510084065,00%3116,62
Progetto M40 mod. 65102941,1310414075,00%2635,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5617,686003754,05%2103,95
Object 43093635,2712643770,27%5087,33
IS-3-II92991,1611183756,76%3829,55
Cromwell61542,4912153588,57%4661,45
G.W. E 100102082,626733447,06%2370,74
VK 72.01 (K) 103354,399803366,67%2916,13
LHMTV8440,975553250,00%604,27
FCM 50 t 82012,8111733177,42%3092,19
121103574,6010492568,00%4011,39
Strv K 92787,6311152462,50%3393,70
SU-100Y 61141,586062433,33%2098,98
IS-5 (Object 730) 82695,6313692487,50%4412,00
Grille 15103080,229442378,26%2611,19
Dicker Max 6509,044492352,17%707,94
T-4371306,149662259,09%3075,57
T-54 ltwt.91604,3310662176,19%2789,02
AMX 30 B103929,9510722065,00%5089,51
Object 430 Version II94024,4015552080,00%5446,34
Renault Otsu1158,684381978,95%1208,64
Marder II3202,162691952,63%519,12
M7 Priest3432,443091838,89%1138,86
ARL V396420,564961877,78%778,15
T-284244,653801764,71%810,45
Wespe3203,822281752,94%643,82
AMX 404373,692911650,00%2114,39
Tiger II81667,698491650,00%2171,43
Carro da Combattimento 45 t 103483,5011141662,50%2600,86
Panzerjäger I2129,001321533,33%277,47
Strv 103B102377,008051553,33%1646,99
IS-3A 82442,4712071553,33%3407,96
Sturmpanzer I Bison3452,144631478,57%2188,65
Churchill VII61156,008081450,00%2893,92
AMX 383178,711831428,57%584,50
Covenanter5244,863771450,00%920,66
BDR G1 B5311,004381457,14%551,29
Cruiser Mk. III3231,074051450,00%1246,25
B14136,002581338,46%182,31
AMX M4 mle. 49 82640,0012411353,85%4405,72
Waffenträger auf Pz. IV92405,928861266,67%2711,46
T2 Light Tank 2108,641801136,36%313,58
Pz.Kpfw. II2162,003571080,00%912,66
SU-14-281183,507471060,00%1203,90
Grille5391,403081040,00%617,45
LTTB81457,2011531080,00%3252,74
ST-II102883,008171040,00%2203,63
Škoda T 2561598,441288977,78%5008,97
Sherman Firefly61174,78932988,89%2407,43
Pz.Kpfw. III Ausf. J4188,67305933,33%397,34
M2 Medium Tank3186,67267966,67%759,81
T26E4 SuperPershing 82024,561132966,67%2874,72
AMX 50 Foch B103773,441035966,67%3312,07
Object 25794416,561595988,89%6344,88
T-54 first prototype 81850,781239988,89%2740,40
T1 HMC2338,63261825,00%2299,49
WZ-13171743,001268875,00%4816,92
M374300,88247837,50%938,81
O-Ho81601,13946850,00%1980,14
KV-26527,25489850,00%641,00
Spähpanzer SP I C71326,751060875,00%2898,69
Black Prince7724,57677742,86%751,61
T404150,86191728,57%116,60
WZ-111-1G FT81824,86792757,14%2368,64
Pz.Kpfw. T 15 3183,00305757,14%718,38
M2 Light Tank2106,83385666,67%482,38
A-205182,00463650,00%536,44
T-463287,33395666,67%1506,45
VK 16.02 Leopard5105,00427666,67%325,97
M54 Renegade 82046,501179683,33%2735,81
112 81759,17990650,00%2343,68
Vickers Medium Mk. I143,604650,00%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E392,40264560,00%225,25
M10392454,40979560,00%2434,07
Leopard Prototyp A91342,20795560,00%1089,80
T54E193245,0011525100,00%3537,80
T7 Combat Car 2184,40365580,00%1160,62
121B 102948,40753520,00%2626,63
M3 Stuart3374,50466450,00%2100,93
Renault FT1148,50226450,00%802,47
50TP prototyp 82488,751299475,00%3600,85
Hotchkiss H35288,752084100,00%435,38
Pz.Kpfw. II Luchs4122,00230450,00%258,84
Cruiser Mk. IV4176,50232425,00%429,88
T25/27631,50590475,00%899,07
leKpz M 41 90 mm GF 8989,25693450,00%1936,71
STA-2 82578,50992425,00%4971,73
FV4202 83309,751243475,00%8483,77
WZ-120-1G FT 82142,501124475,00%2810,65
D12102,67136333,33%284,59
T-34-8561542,67961333,33%4124,69
T2 Medium Tank2271,33212333,33%1343,68
T56 GMC3100,00144333,33%73,88
SU-263254,67203333,33%480,15
T-50587,33443366,67%268,77
G.W. Tiger (P)81688,00941333,33%1701,49
L-60 231,00143366,67%238,54
M22 Locust 3176,673813100,00%766,91
Type 64 61040,3346130,00%2583,51
AT 25693,0040720,00%1319,20
M8A14951,006532100,00%2789,27
Panhard AML Lynx 6x680,004620,00%0,00
Panhard EBR 75 (FL 10) 82883,001113250,00%7207,86
T-29 30,002162100,00%261,00
Škoda T 56 84371,50147720,00%4250,30
TOG II* 6577,507162100,00%965,53
Tetrarch 2282,00473250,00%1857,54
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,006920,00%0,00
D23107,005310,00%163,57
Renault NC-3110,001031100,00%261,00
T-262114,003431100,00%618,98
AT-12705,006901100,00%3320,83
O-I6500,0041310,00%549,70
O-I Experimental51057,008841100,00%2642,59
SU-76M4208,0023710,00%502,07
Renault UE 573181,003341100,00%691,16
Chieftain/T95 81359,009861100,00%1513,26
AM 39 Gendron-Somua 225,001911100,00%261,00
LT-432 8681,0042310,00%752,06
T-45 2678,0010401100,00%5112,28
Progetto M35 mod. 46 8253,005881100,00%261,00
Type 3 Chi-Nu Kai 51409,0013781100,00%6175,26
MTLS-1G14 30,002151100,00%261,00
Strv S1 81155,0029010,00%735,42
T1E6 2176,0018610,00%836,50
Light Mk. VIC 20,001511100,00%261,00
LTP 3458,007741100,00%3081,44
Chimera 83593,0016161100,00%2966,81
Char Futur 4 91467,0038010,00%753,31

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.08.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.01.2018
Opuścił klan: 24.02.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.05.2019
Opuścił klan: 20.06.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.03.2019
Opuścił klan: 21.03.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.04.2018
Opuścił klan: 24.06.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.11.2019
Opuścił klan: 16.11.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.09.2020
Opuścił klan: 12.02.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.04.2019
Opuścił klan: 19.04.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.02.2018
Opuścił klan: 25.03.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.11.2019
Opuścił klan: 02.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.06.2019
Opuścił klan: 08.11.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.10.2017
Opuścił klan: 06.01.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.07.2017
Opuścił klan: 21.08.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.02.2016
Opuścił klan: 09.02.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.01.2016
Opuścił klan: 31.01.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.06.2015
Opuścił klan: 02.01.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.05.2015
Opuścił klan: 01.06.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.02.2015
Opuścił klan: 14.04.2015
Stopień: Rekruter
Dołączył: 01.01.2015
Opuścił klan: 05.02.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.12.2014
Opuścił klan: 31.12.2014
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.12.2014
Opuścił klan: 19.12.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.10.2014
Opuścił klan: 06.12.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.09.2014
Opuścił klan: 13.10.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.09.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.06.2014
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.05.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.04.2014
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.03.2014
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.03.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.01.2014