Niektóre czołgi nie są uwzględniane w statystykach.

Rhuveth

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.12.2018

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy138240155312
Ø Poziom7,570,007,988,89
Zwycięstwa764855,32%00,00%10064,52%19662,82%
Porażki608544,02%00,00%5334,19%11235,90%
Remisy910,66%00,00%21,29%41,28%
Przetrwane bitwy402329,10%00,00%6441,29%12339,42%
Zniszczone czołgi156701,1300,002621,694891,57
Zniszczonych/zgonów1,600,002,882,59
Wykryte pojazdy209071,5100,004202,717742,48
Zadane uszkodzenia1.601,130,001.933,062.134,99
Punkty zajęcia bazy52030,3800,00510,331920,62
Punkty obrony bazy111090,8000,001911,234351,39
Doświadczenie794,940,001.092,541.038,17
WN71598,870,002213,892120,08
WN82329,640,004156,433413,65
Ogółem
Bitwy13824
Ø Poziom7,57
Zwycięstwa764855,32%
Porażki608544,02%
Remisy910,66%
Przetrwane bitwy402329,10%
Zniszczone czołgi156701,13
Zniszczonych/zgonów1,60
Wykryte pojazdy209071,51
Zadane uszkodzenia1.601,13
Punkty zajęcia bazy52030,38
Punkty obrony bazy111090,80
Doświadczenie794,94
WN71598,87
WN82329,64
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy155
Ø Poziom7,98
Zwycięstwa10064,52%
Porażki5334,19%
Remisy21,29%
Przetrwane bitwy6441,29%
Zniszczone czołgi2621,69
Zniszczonych/zgonów2,88
Wykryte pojazdy4202,71
Zadane uszkodzenia1.933,06
Punkty zajęcia bazy510,33
Punkty obrony bazy1911,23
Doświadczenie1.092,54
WN72213,89
WN84156,43
Ostatnie 30 dni
Bitwy312
Ø Poziom8,89
Zwycięstwa19662,82%
Porażki11235,90%
Remisy41,28%
Przetrwane bitwy12339,42%
Zniszczone czołgi4891,57
Zniszczonych/zgonów2,59
Wykryte pojazdy7742,48
Zadane uszkodzenia2.134,99
Punkty zajęcia bazy1920,62
Punkty obrony bazy4351,39
Doświadczenie1.038,17
WN72120,08
WN83413,65
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy5000
Zwycięstwa120,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki480,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy120,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi61,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy71,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.117,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie464,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy5
Zwycięstwa120,00%
Porażki480,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi61,20
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy71,40
Zadane uszkodzenia2.117,60
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie464,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia417,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie116,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia417,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie116,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy4000
Zwycięstwa4100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy71,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.125,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie1.218,250,000,000,00
Ogółem
Bitwy4
Zwycięstwa4100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi30,75
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy71,75
Zadane uszkodzenia1.125,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.218,25
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy385000
Zwycięstwa20553,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki17846,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,52%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17044,16%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2850,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,330,000,000,00
Wykryte pojazdy3700,9600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.237,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6911,7900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15404,0000,0000,0000,00
Doświadczenie818,900,000,000,00
Ogółem
Bitwy385
Zwycięstwa20553,25%
Porażki17846,23%
Remisy20,52%
Przetrwane bitwy17044,16%
Zniszczone czołgi2850,74
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy3700,96
Zadane uszkodzenia1.237,50
Punkty zajęcia bazy6911,79
Punkty obrony bazy15404,00
Doświadczenie818,90
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy356000
Zwycięstwa22061,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki13237,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy41,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15844,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2590,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,310,000,000,00
Wykryte pojazdy3721,0400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.133,580,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2330,6500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4121,1600,0000,0000,00
Doświadczenie732,580,000,000,00
Ogółem
Bitwy356
Zwycięstwa22061,80%
Porażki13237,08%
Remisy41,12%
Przetrwane bitwy15844,38%
Zniszczone czołgi2590,73
Zniszczonych/zgonów1,31
Wykryte pojazdy3721,04
Zadane uszkodzenia1.133,58
Punkty zajęcia bazy2330,65
Punkty obrony bazy4121,16
Doświadczenie732,58
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy98000
Zwycięstwa4950,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4950,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3333,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi580,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy2412,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.849,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy520,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy970,9900,0000,0000,00
Doświadczenie773,870,000,000,00
Ogółem
Bitwy98
Zwycięstwa4950,00%
Porażki4950,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3333,67%
Zniszczone czołgi580,59
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy2412,46
Zadane uszkodzenia1.849,69
Punkty zajęcia bazy520,53
Punkty obrony bazy970,99
Doświadczenie773,87
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (189)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon 25 t103216,58104687062,64%3725,58
Centurion Action X102166,0374161752,03%1969,00
T34 81479,2668447449,79%1982,97
Rheinmetall Skorpion G 82123,4698443558,39%2649,02
AMX ELC bis5411,7252738653,63%1446,74
Centurion Mk. 7/191717,0973438452,34%1823,14
T-1092112,0381435554,65%2317,64
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81289,1079530549,18%1571,99
T-62A103043,83100528757,49%3080,06
Panzer 58 Mutz 81555,5593327554,91%2550,92
IS-381530,8387126957,62%2006,78
Centurion Mk. I81027,9770324450,00%1258,15
Škoda T 5092631,82105020961,72%2979,28
AMX 13 9091236,6091520560,00%2241,40
M40/M4381336,5061720050,00%1485,51
112 82228,77123419865,15%3861,13
E 25 71522,0794819052,63%2770,17
T 55A 92688,22110618756,15%3408,58
ISU-122S 71465,8985918459,78%2573,86
Comet7634,0861917147,37%884,25
IS-7102485,4886316155,90%2230,08
Churchill I5273,0024115850,00%414,76
KV-5 82249,83118115862,66%3580,07
T26E5 Patriot 81975,50122015567,74%3290,58
TVP T 50/51103048,9795315355,56%3313,01
WZ-132-1102149,2988114757,82%2929,30
T-54 first prototype 81612,8794014251,41%2390,27
E 100103081,3695213852,17%2964,23
IS7936,7068413450,00%1315,49
Covenanter4130,0817512347,15%338,22
IS-6 81598,0492612164,46%2260,69
Pz.Sfl. IVc5611,2348012146,28%1666,18
AMX 30 1er prototype93065,40118211863,56%3966,04
Cromwell6521,3053011742,74%825,71
FV215b 102894,6691111652,59%2853,64
Black Prince7994,2870111163,96%1577,85
Cromwell B 61253,45104310862,96%3156,56
Churchill VII6531,2647910756,07%895,85
KV-15465,0546610757,94%1012,90
Conqueror92710,34104710557,14%3338,93
FCM 50 t 81518,7590410555,24%2250,27
T-284154,5715910243,14%289,18
AMX 30 B103076,4695110148,51%3378,84
VK 45.03 71463,548869952,53%2418,20
Pz.Kpfw. I Ausf. C3167,594359856,12%790,28
Strv S1 82278,6110099451,06%2974,97
Matilda4150,491989044,44%223,94
KV-856777,026379057,78%1394,24
TVP VTU Koncept81445,207348946,07%2210,86
T-5492638,1011228762,07%3738,18
M446844,075148751,72%1444,40
M4A1 Revalorisé 81977,729808754,02%3011,27
Rhm.-Borsig Waffenträger82050,428978656,98%2284,39
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3395,276858269,51%2094,38
Type 62 71217,089247850,00%3219,00
Emil I82053,2511137768,83%3030,55
A-4471347,688767360,27%2649,84
T376542,996257154,93%1508,88
T71 DA71824,7112847077,14%5915,39
IS-3A 81598,679016957,97%2006,68
Crusader5255,533366844,12%555,03
Object 252U 82230,4311076558,46%3009,93
AMX M4 1949 Liberte 81658,259326553,85%1878,72
Tiger I71342,208436459,38%2026,07
M53/M5591833,066766349,21%2064,27
T404285,552446251,61%631,79
Konštrukta T-34/10071371,169106167,21%2596,37
T26E4 SuperPershing 81739,3610106157,38%2878,90
Bat.-Châtillon 25 t AP92059,258545942,37%2641,33
AMX 12 t6538,785535940,68%1351,62
M1271198,156705959,32%1678,50
AMX 13 757989,649005556,36%2637,19
M10 Wolverine5364,354145558,18%813,81
Nashorn6650,823835549,09%1086,60
Caernarvon81315,547735461,11%1779,02
WZ-120-1G FT 81937,919625450,00%2198,62
Sturer Emil71362,268095366,04%2321,19
M18 Hellcat6601,945265150,98%922,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E390,101185042,00%142,05
M41 Walker Bulldog8751,808115058,00%1381,47
Type 64 6666,656904953,06%1622,24
KV-1S51061,819524879,17%3453,29
T25/271096,625844755,32%1577,24
Škoda T 256893,577774654,35%2034,04
Object 41681741,809094647,83%2623,07
T92 81292,879674654,35%2828,03
T2972081,2912664580,00%3627,33
E 7592050,448724555,56%2034,46
KV-261182,989374269,05%2681,70
T56 GMC3147,071644139,02%281,27
Primo Victoria 81748,519534143,90%2314,94
FV4202 81520,959894163,41%2213,23
M41 HMC5622,285323966,67%1145,81
WZ-13281603,139193847,37%3573,56
Strv m/42-57 Alt A.2 61100,598663756,76%2619,98
leKpz M 41 90 mm 81654,4610213557,14%3483,32
105 leFH18B2 5745,135523250,00%1671,35
VK 36.01 (H)6957,727403253,13%1833,99
Vickers Medium Mk. III354,441313259,38%165,39
Marder 38T4340,093543231,25%741,79
Strv 7461243,488793151,61%2666,42
T-28E with F-30 4787,038483161,29%3181,95
Super Conqueror102683,0710003066,67%2416,86
M24 Chaffee5373,115902748,15%1316,07
Škoda T 40 61025,707292744,44%2406,84
VK 16.02 Leopard5430,045522650,00%1461,83
Light Mk. VIC 2162,233062642,31%963,64
Škoda T 245570,246362568,00%1897,30
Cruiser Mk. IV349,401122544,00%30,21
Ikv 1035609,886132458,33%1951,54
Spähpanzer SP I C71087,759902466,67%2545,49
Bat.-Châtillon 12 t81475,529292360,87%3472,65
Spähpanzer Ru 25191567,239412263,64%2668,45
Lorraine 40 t 82453,7712162263,64%3567,64
T-463107,001612161,90%456,22
Loyd Gun Carriage2133,292352161,90%846,31
AC 4 Experimental 6865,906942147,62%1641,66
T34 B 82160,3311352176,19%3607,83
Vickers Medium Mk. II252,10712030,00%0,89
Pz.Kpfw. II Luchs4205,702902050,00%658,83
Birch Gun4229,102482040,00%603,55
Type 3 Chi-Nu Kai 5387,704582060,00%1030,04
Sexton II3142,112121942,11%437,34
AMX Chasseur de chars 81389,958431952,63%2063,23
BDR G1 B5248,613401838,89%218,62
Universal Carrier 2-pdr258,78961833,33%0,55
M4A3E2 Sherman Jumbo61210,0610141866,67%3085,22
IS-2 71529,448301850,00%1960,17
T1 Heavy Tank5586,474371741,18%1062,90
M4 Sherman5608,066601656,25%1715,98
T-26275,75821625,00%128,89
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4802,409131546,67%2855,63
T-44-100 82085,2011551560,00%3201,05
M5 Stuart4132,643881442,86%364,32
SU-76M3183,232381376,92%672,35
Excelsior 5896,4610141376,92%2927,86
Bishop5474,253461233,33%972,65
ST vz. 394449,825911172,73%2159,71
AT-12113,551331154,55%334,40
Pz.Kpfw. I235,551441163,64%191,61
Panther mit 8,8 cm L/71 81938,5510501154,55%2837,37
Vickers Medium Mk. I1110,601771070,00%653,91
StuG III Ausf. G5426,003681050,00%820,78
Marder II3232,202881040,00%559,15
T-1506703,306281050,00%1269,36
T2 Light Tank 2241,005871050,00%1483,36
T-345456,00497955,56%1342,06
MS-1175,44189955,56%302,00
L-60 2306,56591955,56%2671,76
LT vz. 383225,50322825,00%1070,95
Pz.Kpfw. 35 (t)2115,13147825,00%412,74
M2 Light Tank2376,63615850,00%2662,91
AMX 38372,88147837,50%94,84
Durchbruchswagen 2458,38162850,00%93,35
SU-855381,14324742,86%758,18
Pz.Kpfw. II255,86104742,86%38,74
T3 HMC2101,00144785,71%438,29
Cruiser Mk. III2108,29151742,86%323,57
T28 Concept 71006,43720742,86%1305,03
Panzerjäger I228,5060633,33%0,00
SU-85B4497,17444650,00%1083,23
Cruiser Mk. II3266,83353650,00%1301,41
Hotchkiss H352209,80273560,00%1145,40
Tiger II81204,20813580,00%1297,66
BT-7376,25244450,00%196,39
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4995,7510644100,00%4893,19
WZ-1317867,2510464100,00%2136,60
Type 95 Heavy4198,25376475,00%714,01
Valentine4171,00352475,00%737,71
Cruiser Mk. I230,25144475,00%261,30
T1 Cunningham148,00206333,33%28,76
Emil II92234,0010693100,00%2475,18
M374706,33475333,33%3960,01
VK 28.016343,007743100,00%993,63
M22 Locust 3166,67339366,67%828,81
TOG II* 6924,00775333,33%1197,52
Leichttraktor168,0087250,00%194,31
M5A1 Stuart4398,50561250,00%1343,48
Pz.Kpfw. 38 (t)354,50256250,00%73,96
Archer573,50262250,00%106,68
Heavy Tank No. VI 6838,5043620,00%1488,65
M3 Stuart3373,005191100,00%2533,72
Renault Otsu192,0022710,00%353,42
Renault NC-31129,001610,00%0,00
VK 30.01 (H)566,003751100,00%264,10
Type 97 Te-Ke 293,0016910,00%257,60
Valentine AT30,00951100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 235,0013610,00%0,00
StuG IV 50,0010410,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.12.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 04.07.2018
Opuścił klan: 21.11.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.05.2017
Opuścił klan: 02.04.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.01.2017
Opuścił klan: 04.05.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.11.2016
Opuścił klan: 24.11.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.10.2016
Opuścił klan: 01.11.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.09.2016
Opuścił klan: 01.01.1970
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.04.2016
Opuścił klan: 23.09.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.10.2014
Opuścił klan: 28.04.2016
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć