Niektóre czołgi nie są uwzględniane w statystykach.

Pika_DaHippo

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 16.09.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2071800228
Ø Poziom9,020,000,009,76
Zwycięstwa1343364,84%00,00%00,00%14362,72%
Porażki710034,27%00,00%00,00%8235,96%
Remisy1850,89%00,00%00,00%31,32%
Przetrwane bitwy887742,85%00,00%00,00%9340,79%
Zniszczone czołgi385171,8600,0000,003831,68
Zniszczonych/zgonów3,250,000,002,84
Wykryte pojazdy378701,8300,0000,003091,36
Zadane uszkodzenia3.106,040,000,003.462,75
Punkty zajęcia bazy72690,3500,0000,00680,30
Punkty obrony bazy280631,3500,0000,001460,64
Doświadczenie1.149,960,000,001.270,39
WN72407,810,000,004035,62
WN84495,360,000,004966,45
Ogółem
Bitwy20718
Ø Poziom9,02
Zwycięstwa1343364,84%
Porażki710034,27%
Remisy1850,89%
Przetrwane bitwy887742,85%
Zniszczone czołgi385171,86
Zniszczonych/zgonów3,25
Wykryte pojazdy378701,83
Zadane uszkodzenia3.106,04
Punkty zajęcia bazy72690,35
Punkty obrony bazy280631,35
Doświadczenie1.149,96
WN72407,81
WN84495,36
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy228
Ø Poziom9,76
Zwycięstwa14362,72%
Porażki8235,96%
Remisy31,32%
Przetrwane bitwy9340,79%
Zniszczone czołgi3831,68
Zniszczonych/zgonów2,84
Wykryte pojazdy3091,36
Zadane uszkodzenia3.462,75
Punkty zajęcia bazy680,30
Punkty obrony bazy1460,64
Doświadczenie1.270,39
WN74035,62
WN84966,45
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy571000
Zwycięstwa43476,01%00,00%00,00%00,00%
Porażki12622,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,93%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy30553,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4480,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,680,000,000,00
Wykryte pojazdy5150,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.902,130,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5220,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1880,3300,0000,0000,00
Doświadczenie995,560,000,000,00
Ogółem
Bitwy571
Zwycięstwa43476,01%
Porażki12622,07%
Remisy111,93%
Przetrwane bitwy30553,42%
Zniszczone czołgi4480,78
Zniszczonych/zgonów1,68
Wykryte pojazdy5150,90
Zadane uszkodzenia1.902,13
Punkty zajęcia bazy5220,91
Punkty obrony bazy1880,33
Doświadczenie995,56
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy84000
Zwycięstwa6577,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki1821,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3946,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi650,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,440,000,000,00
Wykryte pojazdy1561,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.071,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2422,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3163,7600,0000,0000,00
Doświadczenie887,850,000,000,00
Ogółem
Bitwy84
Zwycięstwa6577,38%
Porażki1821,43%
Remisy11,19%
Przetrwane bitwy3946,43%
Zniszczone czołgi650,77
Zniszczonych/zgonów1,44
Wykryte pojazdy1561,86
Zadane uszkodzenia1.071,87
Punkty zajęcia bazy2422,88
Punkty obrony bazy3163,76
Doświadczenie887,85
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy3000
Zwycięstwa266,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki133,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy20,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia969,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie874,330,000,000,00
Ogółem
Bitwy3
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy20,67
Zadane uszkodzenia969,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie874,33
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy576000
Zwycięstwa39768,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki17931,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26245,49%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5330,9300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,700,000,000,00
Wykryte pojazdy5921,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.446,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1700,3000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14892,5900,0000,0000,00
Doświadczenie1.020,350,000,000,00
Ogółem
Bitwy576
Zwycięstwa39768,92%
Porażki17931,08%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy26245,49%
Zniszczone czołgi5330,93
Zniszczonych/zgonów1,70
Wykryte pojazdy5921,03
Zadane uszkodzenia1.446,77
Punkty zajęcia bazy1700,30
Punkty obrony bazy14892,59
Doświadczenie1.020,35
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy7782000
Zwycięstwa613978,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki158420,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy590,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy348844,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi64850,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,510,000,000,00
Wykryte pojazdy77801,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.312,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy57770,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy41330,5300,0000,0000,00
Doświadczenie979,160,000,000,00
Ogółem
Bitwy7782
Zwycięstwa613978,89%
Porażki158420,35%
Remisy590,76%
Przetrwane bitwy348844,82%
Zniszczone czołgi64850,83
Zniszczonych/zgonów1,51
Wykryte pojazdy77801,00
Zadane uszkodzenia1.312,55
Punkty zajęcia bazy57770,74
Punkty obrony bazy41330,53
Doświadczenie979,16
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1683000
Zwycięstwa104962,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki62537,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy90,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy60435,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12050,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,120,000,000,00
Wykryte pojazdy15090,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.816,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12660,7500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8530,5100,0000,0000,00
Doświadczenie851,310,000,000,00
Ogółem
Bitwy1683
Zwycięstwa104962,33%
Porażki62537,14%
Remisy90,53%
Przetrwane bitwy60435,89%
Zniszczone czołgi12050,72
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy15090,90
Zadane uszkodzenia1.816,88
Punkty zajęcia bazy12660,75
Punkty obrony bazy8530,51
Doświadczenie851,31
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (179)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon 25 t103716,901109149965,44%4614,67
T-62A103588,471129106866,76%4775,66
Object 140103458,301094105365,05%4310,49
AMX Chasseur de chars 82036,95112180061,13%3910,47
Leopard 1103510,98104163564,72%4145,19
T110E5103730,10112460765,73%4510,21
M48A5 Patton104015,88112953360,79%5057,62
M46 Patton93665,66135347670,17%5842,48
Spähpanzer Ru 25191859,78108346764,67%4015,67
Object 907 104023,97121646666,52%4676,08
T-5492921,07117745065,33%4734,49
AMX 50 B104106,41110442062,38%4795,03
AMX 13 9091856,85104140763,64%3814,63
Leopard Prototyp A92895,69113834070,00%3970,32
Grille 15104002,02103533964,01%4240,78
TVP T 50/51104003,79112933664,88%4742,23
T4992061,24109330661,44%4195,37
Kanonenjagdpanzer 81862,14102125455,91%3384,27
Object 430U104528,82125524465,98%5937,74
T95/FV4201 Chieftain 104448,43124723063,04%4152,50
Object 41682501,97116722264,41%4512,61
Super Conqueror104206,92117121760,37%5096,12
Object 430 Version II93477,51134221466,82%5287,19
T-54 ltwt.92324,55122721469,16%5003,80
FCM 50 t 81858,87103821360,09%3037,72
WZ-111 model 5A104272,57120119964,82%4663,83
Bat.-Châtillon 25 t AP92758,93110218366,12%4026,04
Type 5 Heavy104165,40124617266,86%4189,81
WZ-13171648,01123717163,74%5291,27
STB-1104105,23112216662,65%4837,95
Progetto M40 mod. 65104028,88106916459,76%4483,98
Type 64 61090,6998515769,43%3413,67
E 5093482,58130114471,53%5064,75
Maus104002,14122114269,01%4727,41
Prototipo Standard B93644,41124213860,87%5132,50
M53/M5592171,5092013256,82%2721,52
Kranvagn104597,08130112667,46%4995,67
E 50 Ausf. M104127,46108012355,28%4711,01
Rheinmetall Skorpion G 82789,48120612362,60%4509,16
WZ-111 model 1-493589,29133612270,49%5018,12
Rhm.-Borsig Waffenträger82459,91107012062,50%3630,16
IS-3A 83018,24143512065,00%4922,64
Aufklärungspanzer Panther 71176,0492211863,56%3250,29
Bat.-Châtillon Bourrasque 83410,91147611565,22%6075,10
E 100104436,56119911468,42%4690,20
M26 Pershing82567,73130711376,11%5253,80
A-4471592,7296911357,52%3536,23
WZ-13282342,45129611270,54%7204,66
M40/M4381674,5189910959,63%2085,77
Lorraine 40 t 82782,64124710864,81%4870,58
Type 4 Heavy93052,13121510764,49%4295,92
IS-5 (Object 730) 81915,8799010457,69%3076,99
AMX 50 10082636,92117510068,00%4153,00
Progetto M35 mod. 46 83077,0214679473,40%6170,99
Object 260 103539,5610389356,99%3572,11
Waffenträger auf Pz. IV92960,1210729167,03%3357,96
Škoda T 56 83749,9915759163,74%5245,49
Chrysler K GF 82656,7913739168,13%4368,94
AMX 30 1er prototype93636,6713119062,22%5276,80
LTTB81491,5611169067,78%3897,33
Škoda T 5093567,8912878868,18%4902,66
Conqueror93794,6313768777,01%5549,83
AMX 13 7571377,6310818366,27%4152,14
T3761326,4710188355,42%5481,17
WZ-111G FT93579,2812218270,73%4222,06
T-1093275,7212097963,29%4497,48
STA-2 81793,0610717861,54%3107,92
IS-7104421,4912557766,23%5641,43
FV215b 104090,0111467665,79%4327,27
WZ-113G FT103810,3610077660,53%4063,90
IS-4104386,3612527572,00%4624,64
59-166996,609037259,72%3559,60
Object 25792899,2511217161,97%3689,84
E 7593490,9113386873,53%4946,22
T3094045,2513596771,64%6007,04
T2972164,1612276762,69%3914,24
T3282359,4912746774,63%4101,39
M18 Hellcat62018,4911976567,69%5390,64
M41 Walker Bulldog81441,0510896259,68%3653,07
Object 279 early 104503,4513096270,97%4254,72
VK 72.01 (K) 104509,2312096165,57%4811,24
Conqueror Gun Carriage101780,506506046,67%1450,26
Strv 103-092600,459765868,97%3175,68
O-Ho82404,7812585862,07%4127,98
AMX 12 t61277,7610405868,97%4686,79
Emil II93238,1811695660,71%4156,05
VK 16.02 Leopard5750,388195660,71%3229,99
VK 28.016896,939015565,45%3643,85
T110E3104265,3311165558,18%4845,67
VK 100.01 (P)82444,4812575468,52%3889,11
Type 6193378,9111555362,26%4655,48
T92 HMC102155,378055160,78%2084,13
O-Ni72090,3813365074,00%4173,61
O-I61420,3410105062,00%3370,29
T-100 LT102856,7811034967,35%4979,57
WZ-12093519,2713144872,92%5711,65
UDES 0382565,4010334852,08%4221,28
Tiger (P)72144,9412904870,83%4549,86
WZ-120-1G FT 82747,7813304669,57%4145,86
11082141,3011194461,36%3151,20
TVP VTU Koncept82156,2612154369,77%4368,13
P.44 Pantera82721,4213244365,12%6141,54
SU-122-44 71504,429214360,47%2457,40
T25/272520,9314014271,43%6833,24
Mäuschen93733,1214154273,81%5342,30
UDES 1693108,8812534175,61%4186,31
Jagdpanther II82831,0512024060,00%5161,01
WZ-111-1G FT82444,0510973961,54%4132,31
AMX M4 mle. 5193684,8213713969,23%5321,95
T2072166,5311953863,16%4502,73
Comet71869,7012033767,57%4750,70
Cromwell61650,7812843672,22%5847,16
T23E3 71554,259143650,00%3463,22
AMX 13 57 71590,3112073666,67%4208,75
Konštrukta T-34/10071890,4611713560,00%4709,31
FV4004 Conway93469,6911903562,86%4817,45
Object 252U Defender 83078,2914173565,71%4725,27
IS-272082,0312523473,53%3799,11
Ikv 65 Alt II61152,947743458,82%3196,24
T54E193794,4713623470,59%5824,57
T 55A 94072,9115163473,53%6298,93
Object 703 Version II 82937,6413483360,61%4420,03
T-34-85M 61801,7312843369,70%4535,41
Type 59 82978,8813803246,88%5689,28
T-34-2G FT72161,4711703268,75%5370,85
Vz. 55105083,3312063050,00%4820,06
Object 780 104327,7011913060,00%3941,99
T-44-100 83014,0714322867,86%5876,62
Emil I82661,6711722751,85%3922,39
Centurion Mk. 7/193453,5912152748,15%4486,01
StuG III Ausf. G51047,588182669,23%3075,86
HWK 1281495,3811472669,23%3635,05
SU-15271757,409472548,00%3549,56
VK 45.02 (P) Ausf. B93236,4012362572,00%3921,66
AMX ELC bis51097,1610942576,00%6399,80
AMX 13 105102250,289512564,00%3513,62
Type 62 71984,5913042259,09%7538,66
Škoda T 2561676,0012162171,43%6055,25
UDES 14 Alt 582821,4513452080,00%5090,76
Type 1 Chi-He4521,426261973,68%2374,76
Pz.Kpfw. II Luchs4603,058421963,16%3065,81
GSOR 1008 82656,7912221968,42%4008,88
E 25 72154,8413221984,21%4830,85
P.43 bis62084,4413801861,11%8101,47
S-5171317,176981838,89%1476,13
Charioteer83176,1112981861,11%5144,91
Type 3 Chi-Nu Kai 5583,615921861,11%1727,20
Tiger I72510,4114571776,47%5771,07
T6751220,659731764,71%4286,59
Ikv 90 Typ B71427,008961662,50%2768,77
WZ-131G FT61643,759851662,50%4401,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51371,1312081573,33%5793,88
VK 30.01 (P)61694,9312771485,71%5013,50
Leo71881,0011571361,54%4784,30
114 SP2 104199,0810031258,33%3753,26
M54 Renegade 83361,2515541283,33%5079,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4860,738561172,73%3946,70
Tetrarch 2417,367251172,73%3529,01
Caernarvon Action X 82114,9111241145,45%3232,74
M4A1 Revalorisé 81931,441199977,78%3104,37
T-345552,75551862,50%1512,05
T110E4104281,141094757,14%5064,07
T57 Heavy Tank104505,331223666,67%4530,57
LT-432 81683,40999560,00%4178,22
Pz.Kpfw. V/IV 51309,6013765100,00%3176,95
Strv m/42-57 Alt A.2 6942,80744560,00%2128,52
113104564,251508475,00%5725,04
Rinoceronte104400,671265366,67%5364,81
Jagdpanzer E 100104465,6712123100,00%3598,30
Object 277105025,6715423100,00%6515,52
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3709,33863366,67%3187,65
Strv 103B105696,5016362100,00%6171,77
SU-130PM 83280,001128250,00%4036,75
M56 Scorpion 73327,501528250,00%5402,39
BT-2243,002861100,00%261,00
CS-63106427,0021891100,00%10355,06
Carro da Combattimento 45 t 105384,0084610,00%3474,50
T26E5 Patriot 8246,0017910,00%0,00
Concept 1B 93973,0018781100,00%4364,25

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 16.09.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.01.2021
Opuścił klan: 15.09.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.10.2019
Opuścił klan: 29.11.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.08.2020
Opuścił klan: 18.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.10.2018
Opuścił klan: 03.12.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.04.2020
Opuścił klan: 15.08.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.08.2019
Opuścił klan: 12.10.2019
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 04.12.2018
Opuścił klan: 18.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.12.2019
Opuścił klan: 19.04.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.08.2018
Opuścił klan: 06.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.10.2018
Opuścił klan: 17.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.06.2019
Opuścił klan: 19.08.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.08.2018
Opuścił klan: 22.08.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.06.2018
Opuścił klan: 19.08.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.05.2018
Opuścił klan: 27.06.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 14.08.2017
Opuścił klan: 13.05.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.05.2017
Opuścił klan: 13.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.05.2017
Opuścił klan: 03.05.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.03.2017
Opuścił klan: 29.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.02.2017
Opuścił klan: 19.03.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.02.2017
Opuścił klan: 25.02.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.02.2017
Opuścił klan: 13.02.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.07.2016
Opuścił klan: 04.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.10.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.09.2016
Opuścił klan: 01.01.1970
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.05.2016
Opuścił klan: 08.07.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.04.2016
Opuścił klan: 14.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.08.2015
Opuścił klan: 31.03.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.07.2015
Opuścił klan: 12.08.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.07.2015
Opuścił klan: 29.07.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.05.2015
Opuścił klan: 03.07.2015