Pika_DaHippo

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 16.09.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy19772000
Ø Poziom9,010,000,000,00
Zwycięstwa1283564,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki676734,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy1700,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy844142,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi366641,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,240,000,000,00
Wykryte pojazdy365111,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia3.065,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy71590,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy270151,3700,0000,0000,00
Doświadczenie1.142,020,000,000,00
WN72387,180,000,000,00
WN84456,130,000,000,00
Ogółem
Bitwy19772
Ø Poziom9,01
Zwycięstwa1283564,92%
Porażki676734,23%
Remisy1700,86%
Przetrwane bitwy844142,69%
Zniszczone czołgi366641,85
Zniszczonych/zgonów3,24
Wykryte pojazdy365111,85
Zadane uszkodzenia3.065,73
Punkty zajęcia bazy71590,36
Punkty obrony bazy270151,37
Doświadczenie1.142,02
WN72387,18
WN84456,13
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy551000
Zwycięstwa42376,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki11721,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy112,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy29553,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4350,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,700,000,000,00
Wykryte pojazdy4970,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.900,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5140,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1630,3000,0000,0000,00
Doświadczenie1.003,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy551
Zwycięstwa42376,77%
Porażki11721,23%
Remisy112,00%
Przetrwane bitwy29553,54%
Zniszczone czołgi4350,79
Zniszczonych/zgonów1,70
Wykryte pojazdy4970,90
Zadane uszkodzenia1.900,38
Punkty zajęcia bazy5140,93
Punkty obrony bazy1630,30
Doświadczenie1.003,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy84000
Zwycięstwa6577,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki1821,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3946,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi650,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,440,000,000,00
Wykryte pojazdy1561,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.071,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2422,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3163,7600,0000,0000,00
Doświadczenie887,850,000,000,00
Ogółem
Bitwy84
Zwycięstwa6577,38%
Porażki1821,43%
Remisy11,19%
Przetrwane bitwy3946,43%
Zniszczone czołgi650,77
Zniszczonych/zgonów1,44
Wykryte pojazdy1561,86
Zadane uszkodzenia1.071,87
Punkty zajęcia bazy2422,88
Punkty obrony bazy3163,76
Doświadczenie887,85
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy3000
Zwycięstwa266,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki133,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy20,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia969,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie874,330,000,000,00
Ogółem
Bitwy3
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy20,67
Zadane uszkodzenia969,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie874,33
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy576000
Zwycięstwa39768,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki17931,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26245,49%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5330,9300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,700,000,000,00
Wykryte pojazdy5921,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.446,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1700,3000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14892,5900,0000,0000,00
Doświadczenie1.020,350,000,000,00
Ogółem
Bitwy576
Zwycięstwa39768,92%
Porażki17931,08%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy26245,49%
Zniszczone czołgi5330,93
Zniszczonych/zgonów1,70
Wykryte pojazdy5921,03
Zadane uszkodzenia1.446,77
Punkty zajęcia bazy1700,30
Punkty obrony bazy14892,59
Doświadczenie1.020,35
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy7755000
Zwycięstwa611778,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki158020,37%00,00%00,00%00,00%
Remisy580,75%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy347444,80%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi64580,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,510,000,000,00
Wykryte pojazdy77581,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.312,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy57190,7400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy41330,5300,0000,0000,00
Doświadczenie978,880,000,000,00
Ogółem
Bitwy7755
Zwycięstwa611778,88%
Porażki158020,37%
Remisy580,75%
Przetrwane bitwy347444,80%
Zniszczone czołgi64580,83
Zniszczonych/zgonów1,51
Wykryte pojazdy77581,00
Zadane uszkodzenia1.312,24
Punkty zajęcia bazy57190,74
Punkty obrony bazy41330,53
Doświadczenie978,88
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy163321010
Zwycięstwa101562,16%00,00%550,00%550,00%
Porażki61037,35%2100,00%550,00%550,00%
Remisy80,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy58735,95%00,00%440,00%440,00%
Zniszczone czołgi11690,7221,00101,00101,00
Zniszczonych/zgonów1,121,001,671,67
Wykryte pojazdy14940,9142,0050,5050,50
Zadane uszkodzenia1.809,221.582,502.167,702.167,70
Punkty zajęcia bazy12660,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8510,5200,0010,1010,10
Doświadczenie846,26266,50760,40760,40
Ogółem
Bitwy1633
Zwycięstwa101562,16%
Porażki61037,35%
Remisy80,49%
Przetrwane bitwy58735,95%
Zniszczone czołgi11690,72
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy14940,91
Zadane uszkodzenia1.809,22
Punkty zajęcia bazy12660,78
Punkty obrony bazy8510,52
Doświadczenie846,26
Ostatnie 24 godziny
Bitwy2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi21,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy42,00
Zadane uszkodzenia1.582,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie266,50
Ostatnie 7 dni
Bitwy10
Zwycięstwa550,00%
Porażki550,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy440,00%
Zniszczone czołgi101,00
Zniszczonych/zgonów1,67
Wykryte pojazdy50,50
Zadane uszkodzenia2.167,70
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy10,10
Doświadczenie760,40
Ostatnie 30 dni
Bitwy10
Zwycięstwa550,00%
Porażki550,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy440,00%
Zniszczone czołgi101,00
Zniszczonych/zgonów1,67
Wykryte pojazdy50,50
Zadane uszkodzenia2.167,70
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy10,10
Doświadczenie760,40
Anzeigen

Czołgi (171)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon 25 t103719,371111146465,57%4601,81
T-62A103588,471129106866,76%4758,37
Object 140103458,301094105365,05%4285,45
AMX Chasseur de chars 82036,95112180061,13%3902,09
Leopard 1103501,44104063264,72%4101,34
T110E5103730,10112460765,73%4505,69
M48A5 Patton104015,88112953360,79%4991,32
M46 Patton93665,66135347670,17%5813,01
Spähpanzer Ru 25191859,78108346764,67%4004,84
Object 907 104023,97121646666,52%4589,74
T-5492921,07117745065,33%4728,85
AMX 50 B104105,44110541162,53%4776,81
AMX 13 9091856,85104140763,64%3793,03
Leopard Prototyp A92895,69113834070,00%3946,53
Grille 15104002,02103533964,01%4203,19
TVP T 50/51104003,79112933664,88%4658,62
T4992061,24109330661,44%4170,24
Kanonenjagdpanzer 81862,14102125455,91%3397,30
Object 430U104528,82125524465,98%5815,01
Object 41682501,97116722264,41%4494,41
Super Conqueror104206,92117121760,37%5076,32
Object 430 Version II93477,51134221466,82%5258,91
T-54 ltwt.92324,55122721469,16%4982,76
FCM 50 t 81858,87103821360,09%3033,16
WZ-111 model 5A104272,57120119964,82%4596,55
Bat.-Châtillon 25 t AP92758,93110218366,12%4008,64
Type 5 Heavy104165,40124617266,86%4148,22
WZ-13171648,01123717163,74%5262,47
STB-1104105,23112216662,65%4767,80
Progetto M40 mod. 65104028,88106916459,76%4371,61
Type 64 61090,6998515769,43%3400,37
Maus104002,14122114269,01%4676,72
E 5093502,66130514171,63%5089,12
Prototipo Standard B93644,41124213860,87%5041,53
M53/M5592171,5092013256,82%2681,87
Rheinmetall Skorpion G 82789,48120612362,60%4488,46
WZ-111 model 1-493589,29133612270,49%4988,67
Rhm.-Borsig Waffenträger82459,91107012062,50%3587,85
Aufklärungspanzer Panther 71176,0492211863,56%3265,02
M26 Pershing82567,73130711376,11%5242,70
A-4471592,7296911357,52%3531,50
WZ-13282342,45129611270,54%7165,97
M40/M4381674,5189910959,63%2069,26
Lorraine 40 t 82782,64124710864,81%4789,23
Type 4 Heavy93052,13121510764,49%4295,16
IS-5 (Object 730) 81915,8799010457,69%3048,53
AMX 50 10082636,92117510068,00%4136,52
Bat.-Châtillon Bourrasque 83309,50143410065,00%5676,83
Progetto M35 mod. 46 83077,0214679473,40%6097,97
E 100104463,6111909367,74%4808,38
Object 260 103539,5610389356,99%3579,67
Waffenträger auf Pz. IV92960,1210729167,03%3336,63
Chrysler K GF 82656,7913739168,13%4302,67
AMX 30 1er prototype93636,6713119062,22%5251,54
LTTB81491,5611169067,78%3884,38
Škoda T 5093567,8912878868,18%4863,76
Conqueror93794,6313768777,01%5536,75
AMX 13 7571377,6310818366,27%4118,82
T3761326,4710188355,42%5454,04
WZ-111G FT93579,2812218270,73%4199,63
T-1093275,7212097963,29%4484,23
STA-2 81793,0610717861,54%3093,05
IS-7104421,4912557766,23%5630,77
T95/FV4201 Chieftain 104199,9511327761,04%3791,05
FV215b 104090,0111467665,79%4290,35
WZ-113G FT103810,3610077660,53%4036,06
IS-4104386,3612527572,00%4630,22
59-166996,609037259,72%3551,22
Object 25792899,2511217161,97%3623,84
E 7593490,9113386873,53%4953,50
T3094045,2513596771,64%5963,45
T2972164,1612276762,69%3905,88
T3282359,4912746774,63%4096,75
M18 Hellcat62018,4911976567,69%5402,17
M41 Walker Bulldog81441,0510896259,68%3644,93
VK 72.01 (K) 104509,2312096165,57%4835,80
Conqueror Gun Carriage101780,506506046,67%1430,47
Strv 103-092600,459765868,97%3140,08
O-Ho82404,7812585862,07%4108,62
AMX 12 t61277,7610405868,97%4705,72
Emil II93238,1811695660,71%4213,20
VK 16.02 Leopard5750,388195660,71%3263,36
VK 28.016896,939015565,45%3632,36
VK 100.01 (P)82444,4812575468,52%3861,83
Type 6193378,9111555362,26%4637,72
T92 HMC102155,378055160,78%2059,64
IS-3A 82997,1214575166,67%4778,58
O-Ni72090,3813365074,00%4154,58
O-I61420,3410105062,00%3354,21
T-100 LT102856,7811034967,35%4908,14
WZ-12093519,2713144872,92%5711,62
UDES 0382565,4010334852,08%4170,74
Tiger (P)72144,9412904870,83%4538,86
E 50 Ausf. M104579,9111404753,19%5911,89
Object 279 early 104244,4512234763,83%3844,06
WZ-120-1G FT 82747,7813304669,57%4085,81
11082141,3011194461,36%3146,27
TVP VTU Koncept82156,2612154369,77%4370,56
P.44 Pantera82721,4213244365,12%6035,48
SU-122-44 71504,429214360,47%2445,83
T25/272520,9314014271,43%6820,16
Mäuschen93733,1214154273,81%5275,04
UDES 1693108,8812534175,61%4162,34
Jagdpanther II82831,0512024060,00%5149,79
WZ-111-1G FT82444,0510973961,54%4097,59
AMX M4 mle. 5193684,8213713969,23%5255,57
T2072166,5311953863,16%4482,44
Comet71869,7012033767,57%4737,26
Cromwell61650,7812843672,22%5845,27
T23E3 71554,259143650,00%3460,49
AMX 13 57 71590,3112073666,67%4090,39
Konštrukta T-34/10071890,4611713560,00%4679,91
FV4004 Conway93469,6911903562,86%4795,86
Object 252U Defender 83078,2914173565,71%4648,96
IS-272082,0312523473,53%3787,15
Ikv 65 Alt II61152,947743458,82%3182,28
T54E193794,4713623470,59%5803,37
T 55A 94072,9115163473,53%6234,34
Object 703 Version II 82937,6413483360,61%4378,51
T-34-85M 61801,7312843369,70%4595,47
T-34-2G FT72161,4711703268,75%5319,66
Emil I82661,6711722751,85%3877,52
Centurion Mk. 7/193453,5912152748,15%4463,63
StuG III Ausf. G51047,588182669,23%3067,09
HWK 1281495,3811472669,23%3609,90
SU-15271757,409472548,00%3541,85
VK 45.02 (P) Ausf. B93236,4012362572,00%3911,59
AMX ELC bis51097,1610942576,00%6385,97
AMX 13 105102250,289512564,00%3450,51
Type 62 71984,5913042259,09%7560,45
Škoda T 2561676,0012162171,43%6110,43
UDES 14 Alt 582821,4513452080,00%5029,22
Type 1 Chi-He4521,426261973,68%2394,59
Pz.Kpfw. II Luchs4603,058421963,16%3045,42
GSOR 1008 82656,7912221968,42%3917,58
E 25 72154,8413221984,21%4798,96
P.43 bis62084,4413801861,11%8045,94
S-5171317,176981838,89%1473,27
Charioteer83176,1112981861,11%5101,55
Type 3 Chi-Nu Kai 5583,615921861,11%1723,73
Tiger I72510,4114571776,47%5764,38
T6751220,659731764,71%4286,23
Ikv 90 Typ B71427,008961662,50%2760,00
WZ-131G FT61643,759851662,50%4407,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51371,1312081573,33%5807,77
VK 30.01 (P)61694,9312771485,71%5032,95
Leo71881,0011571361,54%4755,71
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4860,738561172,73%3994,98
Tetrarch 2417,367251172,73%3557,20
Caernarvon Action X 82114,9111241145,45%3202,79
Kranvagn104435,001333977,78%4511,99
M4A1 Revalorisé 81931,441199977,78%3061,91
T-345552,75551862,50%1512,25
T110E4104281,141094757,14%5027,08
T57 Heavy Tank104505,331223666,67%4484,30
LT-432 81683,40999560,00%4081,72
Pz.Kpfw. V/IV 51309,6013765100,00%3287,89
Strv m/42-57 Alt A.2 6942,80744560,00%2154,47
113104564,251508475,00%5691,66
Vz. 55104800,0093730,00%3297,09
Rinoceronte104400,671265366,67%5218,03
Jagdpanzer E 100104465,6712123100,00%3580,07
Object 277105025,6715423100,00%6427,01
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3709,33863366,67%3730,59
Strv 103B105696,5016362100,00%6086,24
SU-130PM 83280,001128250,00%4031,88
M56 Scorpion 73327,501528250,00%5376,48
BT-2243,002861100,00%261,00
Carro da Combattimento 45 t 105384,0084610,00%3355,28
T26E5 Patriot 8246,0017910,00%0,00
Concept 1B 93973,0018781100,00%4254,24

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 16.09.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.01.2021
Opuścił klan: 15.09.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.10.2019
Opuścił klan: 29.11.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.08.2020
Opuścił klan: 18.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.10.2018
Opuścił klan: 03.12.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.04.2020
Opuścił klan: 15.08.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.08.2019
Opuścił klan: 12.10.2019
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 04.12.2018
Opuścił klan: 18.06.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.12.2019
Opuścił klan: 19.04.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.08.2018
Opuścił klan: 06.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.10.2018
Opuścił klan: 17.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.06.2019
Opuścił klan: 19.08.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.08.2018
Opuścił klan: 22.08.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.06.2018
Opuścił klan: 19.08.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.05.2018
Opuścił klan: 27.06.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 14.08.2017
Opuścił klan: 13.05.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.05.2017
Opuścił klan: 13.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.05.2017
Opuścił klan: 03.05.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.03.2017
Opuścił klan: 29.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.02.2017
Opuścił klan: 19.03.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.02.2017
Opuścił klan: 25.02.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.02.2017
Opuścił klan: 13.02.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.07.2016
Opuścił klan: 04.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.10.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.09.2016
Opuścił klan: 01.01.1970
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.05.2016
Opuścił klan: 08.07.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.04.2016
Opuścił klan: 14.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.08.2015
Opuścił klan: 31.03.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.07.2015
Opuścił klan: 12.08.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.07.2015
Opuścił klan: 29.07.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.05.2015
Opuścił klan: 03.07.2015