MrHector

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy38166000
Ø Poziom6,850,000,000,00
Zwycięstwa1988352,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki1785346,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy4301,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1071828,08%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi348110,9100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,270,000,000,00
Wykryte pojazdy403781,0600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia966,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy575721,5100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy219590,5800,0000,0000,00
Doświadczenie597,340,000,000,00
WN71169,510,000,000,00
WN81437,990,000,000,00
Ogółem
Bitwy38166
Ø Poziom6,85
Zwycięstwa1988352,10%
Porażki1785346,78%
Remisy4301,13%
Przetrwane bitwy1071828,08%
Zniszczone czołgi348110,91
Zniszczonych/zgonów1,27
Wykryte pojazdy403781,06
Zadane uszkodzenia966,99
Punkty zajęcia bazy575721,51
Punkty obrony bazy219590,58
Doświadczenie597,34
WN71169,51
WN81437,99
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1363000
Zwycięstwa61845,34%00,00%00,00%00,00%
Porażki69851,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy473,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy43231,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7660,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy17681,3000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.355,720,000,000,00
Punkty zajęcia bazy17181,2600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy17461,2800,0000,0000,00
Doświadczenie625,160,000,000,00
Ogółem
Bitwy1363
Zwycięstwa61845,34%
Porażki69851,21%
Remisy473,45%
Przetrwane bitwy43231,69%
Zniszczone czołgi7660,56
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy17681,30
Zadane uszkodzenia1.355,72
Punkty zajęcia bazy17181,26
Punkty obrony bazy17461,28
Doświadczenie625,16
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy826000
Zwycięstwa39047,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki40949,52%00,00%00,00%00,00%
Remisy273,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25130,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5360,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy7320,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia947,560,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12101,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9401,1400,0000,0000,00
Doświadczenie630,320,000,000,00
Ogółem
Bitwy826
Zwycięstwa39047,22%
Porażki40949,52%
Remisy273,27%
Przetrwane bitwy25130,39%
Zniszczone czołgi5360,65
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy7320,89
Zadane uszkodzenia947,56
Punkty zajęcia bazy12101,46
Punkty obrony bazy9401,14
Doświadczenie630,32
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy410000
Zwycięstwa16640,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki22955,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy153,66%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13933,90%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2570,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,950,000,000,00
Wykryte pojazdy4030,9800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia518,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3570,8700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4030,9800,0000,0000,00
Doświadczenie417,170,000,000,00
Ogółem
Bitwy410
Zwycięstwa16640,49%
Porażki22955,85%
Remisy153,66%
Przetrwane bitwy13933,90%
Zniszczone czołgi2570,63
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy4030,98
Zadane uszkodzenia518,00
Punkty zajęcia bazy3570,87
Punkty obrony bazy4030,98
Doświadczenie417,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy297000
Zwycięstwa10736,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki18963,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,34%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7224,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1740,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy3551,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia558,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3181,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4241,4300,0000,0000,00
Doświadczenie303,480,000,000,00
Ogółem
Bitwy297
Zwycięstwa10736,03%
Porażki18963,64%
Remisy10,34%
Przetrwane bitwy7224,24%
Zniszczone czołgi1740,59
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy3551,20
Zadane uszkodzenia558,24
Punkty zajęcia bazy3181,07
Punkty obrony bazy4241,43
Doświadczenie303,48
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1411000
Zwycięstwa77454,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki57941,03%00,00%00,00%00,00%
Remisy584,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy48134,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7690,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy13150,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia780,850,000,000,00
Punkty zajęcia bazy43703,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy24741,7500,0000,0000,00
Doświadczenie491,840,000,000,00
Ogółem
Bitwy1411
Zwycięstwa77454,85%
Porażki57941,03%
Remisy584,11%
Przetrwane bitwy48134,09%
Zniszczone czołgi7690,55
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy13150,93
Zadane uszkodzenia780,85
Punkty zajęcia bazy43703,10
Punkty obrony bazy24741,75
Doświadczenie491,84
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2116000
Zwycięstwa110452,17%00,00%00,00%00,00%
Porażki98146,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy311,47%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy74235,07%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13890,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,010,000,000,00
Wykryte pojazdy19020,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia864,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy37541,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy29321,3900,0000,0000,00
Doświadczenie548,890,000,000,00
Ogółem
Bitwy2116
Zwycięstwa110452,17%
Porażki98146,36%
Remisy311,47%
Przetrwane bitwy74235,07%
Zniszczone czołgi13890,66
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy19020,90
Zadane uszkodzenia864,70
Punkty zajęcia bazy37541,77
Punkty obrony bazy29321,39
Doświadczenie548,89
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy394000
Zwycięstwa18847,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki20451,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,51%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13634,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2470,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,960,000,000,00
Wykryte pojazdy3340,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.349,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4411,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4231,0700,0000,0000,00
Doświadczenie586,370,000,000,00
Ogółem
Bitwy394
Zwycięstwa18847,72%
Porażki20451,78%
Remisy20,51%
Przetrwane bitwy13634,52%
Zniszczone czołgi2470,63
Zniszczonych/zgonów0,96
Wykryte pojazdy3340,85
Zadane uszkodzenia1.349,70
Punkty zajęcia bazy4411,12
Punkty obrony bazy4231,07
Doświadczenie586,37
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (397)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Pz.Kpfw. II2220,5135281854,89%1455,31
T-345524,4942760260,96%1801,19
T34 81302,1271158050,17%1537,09
Leopard 1101348,4655256442,38%928,67
M18 Hellcat6812,0751948548,87%1607,37
VK 30.01 (D)6570,0541947347,99%1141,95
IS-7101549,4578445556,92%1296,23
IS-6 81414,1781445055,33%1827,34
Cromwell6742,3462844452,93%1559,78
T675614,2449744259,50%1624,95
T-5491302,7174043448,85%1308,78
WZ-111 81346,4084140752,83%1691,49
Leopard Prototyp A9837,5850537643,35%585,00
Rheinmetall Skorpion G 81569,9779334349,85%1709,19
AMX Chasseur de chars 81243,5679034250,00%1725,25
AMX 13 909885,9873331851,26%1326,40
M3 Light 3185,3221431748,26%921,09
G.W. Tiger91477,2257530646,08%1355,36
G.W. Tiger (P)81190,5360329547,80%1444,70
VK 30.02 (D)7644,3043429347,44%925,36
FV380591602,9762429150,86%1711,92
KV-856753,8650029050,00%1362,93
STA-181122,6274228452,82%1610,70
AMX 50 12091713,4476628452,11%1767,45
Indien-Panzer8899,2746427440,51%1010,37
VK 45.02 (P) Ausf. B91519,1979626450,76%1508,59
Škoda T 5091894,7683226254,20%1748,43
WZ-111 model 1-491601,1381925958,30%1562,64
Centurion Mk. 7/191447,4175925450,00%1380,33
M10391538,6979025153,78%1598,40
Wespe3258,4618725046,40%955,00
Type 62 7582,9868124951,00%1170,84
Bat.-Châtillon 155 5591536,4866024755,87%1851,42
Centurion Mk. I81010,7968324644,31%1302,87
ARL V396674,4647124250,00%1256,62
ARL 446791,7160523750,21%1387,55
M53/M5591586,5568423356,22%1866,48
Lorraine 155 mle. 5181354,5464122555,11%1608,12
LTP 3260,0730622553,33%1430,65
IS-271107,9076822255,86%1707,58
Nashorn6970,6751622250,90%1893,47
T-1091417,5174521849,54%1319,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81566,2077221257,55%1735,15
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4413,0241721057,14%1295,17
Jagdpanther II81466,6459621047,14%1658,14
Object 430 Version II91383,2479220655,34%1416,72
Jagdpanther71071,9456720450,98%1595,02
T-4481076,8380120460,29%1726,46
212A91513,4561320443,14%1289,07
E 5091478,8475520347,78%1338,97
IS-381294,9968120253,47%1608,67
M40/M4381472,6864420250,99%1704,71
T26E4 SuperPershing 81125,5973520249,50%1454,42
FV20781229,8062520060,00%1570,57
AMX 50 Foch91566,4976319454,64%1366,55
T-34-856669,2748919352,33%1462,95
AMX 30 1er prototype91541,3175919250,52%1505,22
T3091610,3774818852,13%1402,07
Chieftain/T95 81228,6184518857,45%1840,39
FCM 50 t 81283,8681618652,15%1748,42
SU-1006936,0668718461,96%1940,74
Jagdtiger91694,1776818355,19%1480,18
ISU-15281210,6863018247,80%1202,91
Type 5 Chi-Ri7791,8849118149,17%1209,30
M4 Sherman5424,2430117846,07%1043,18
59-166181,8836517241,28%233,75
Achilles6842,3863417254,65%1649,49
A-436686,5464717160,82%1580,96
Type 6191640,4679716755,09%1810,83
Waffenträger auf Pz. IV91837,1777816756,89%1644,49
AMX AC mle. 4881101,4265116550,30%1138,57
Tiger (P)71012,4153916353,99%1462,93
Type 586687,2756216250,62%1559,01
T6981306,4176116245,68%1702,52
M2 Light Tank2211,4327215956,60%1144,91
M26 Pershing81113,3874715947,17%1466,08
IS71087,4556115853,80%1696,37
WZ-1328796,7573415855,06%1357,51
Conqueror91705,4983115853,16%1676,69
Löwe 81232,7976415646,79%1424,62
Spähpanzer Ru 2519947,6375215554,19%1491,15
Panther7762,2353914953,02%1209,04
AMX 12 t6367,1345314950,34%900,48
Type T-345411,8730014748,30%1163,78
M4A3E8 Sherman6529,4444514650,00%981,23
Tortoise91647,5971414647,95%1355,83
KV-15546,4443114549,66%1231,22
Panther II8961,0561614450,00%1166,50
M36 Jackson6959,7069514360,14%2009,97
T-54 ltwt.91066,5874914253,52%1562,95
SU-122-44 71027,0867114250,70%1503,29
T71 DA7823,2872114148,23%1760,09
Bat.-Châtillon 25 t AP91493,5869813943,88%1433,66
Lorraine 155 mle. 5071018,6156413951,08%1285,59
T9591756,6979513955,40%1523,11
Hummel6744,2844813852,90%1077,72
Pz.Kpfw. III/IV5325,4026913743,07%859,06
T54E191762,6983313752,55%1820,96
Tiger II81261,4279613656,62%1714,24
AMX 13 757366,8946213651,47%576,91
KV-481199,9377713455,97%1493,64
105 leFH18B2 5828,6365613360,90%2055,67
Churchill I5467,8340713349,62%957,47
SU-14-281379,6868213261,36%1707,69
Type 4 Chi-To6659,7960913153,44%1408,86
E 25 71076,7574413158,02%1715,55
T2881243,7864813043,08%1230,14
AT 86839,9269313057,69%1617,38
FV3046756,9152513053,85%1386,85
112 81328,1886713053,85%1810,53
VK 45.02 (P) Ausf. A81423,0779912855,47%1971,15
Object 41681075,4569612751,97%1343,69
Matilda IV 5547,8356012761,42%1583,48
T-34-28929,1368812646,03%1276,04
Comet7922,3471512653,17%1630,67
E 7591639,0981112653,97%1735,05
T2971110,1472212561,60%1618,68
G.W. Panther71059,0255212454,03%1214,68
Churchill VII6730,3762512347,97%1333,65
T-437801,8660312344,72%1197,95
T207848,1255112250,82%1265,66
AMX 13 F3 AM6873,2053912242,62%1243,49
SU-10181226,8869512152,89%1452,35
T-1506776,8151212059,17%1423,56
ST-I91670,6781411653,45%1666,18
Charioteer81157,1967311649,14%1258,10
Jagdpanzer IV6516,3933611349,56%881,87
11081275,9284311263,39%1689,26
AT 1581443,0984111256,25%1674,30
T1E6 2140,2022511259,82%845,47
Crusader 5.5-in. SP71059,4558010955,96%1817,04
T1 Cunningham1150,4631410853,70%965,41
KV-26691,6645910743,93%1192,19
Aufklärungspanzer Panther7642,1566110754,21%1483,70
Tiger I71008,5866710649,06%1419,23
Caernarvon81172,4679510656,60%1445,99
VK 30.01 (P)6606,3148110447,12%1124,87
SU-14-171062,9758410454,81%1532,83
WZ-1317423,1457110153,47%683,00
T25 AT71081,9674010162,38%1693,42
T25/27963,0166010157,43%1505,71
Jagdpanzer E 100102466,4076010150,50%2019,26
M46 Patton91354,5377910056,00%1319,32
M446809,5551710049,00%1347,73
Black Prince7892,156149847,96%1228,32
M41 Walker Bulldog8783,176479843,88%1309,64
O-Ho81285,278009753,61%1520,16
AMX M4 mle. 457899,616349749,48%1235,76
AMX AC mle. 467899,876309556,84%1286,80
AMX ELC bis5252,782909548,42%721,72
Object 252U Defender 81487,498599555,79%1751,48
SU-855619,533839451,06%1697,89
T-34-17761,215659458,51%1208,56
S-517812,685049447,87%894,56
M1271280,246449455,32%1648,21
AMX 50 10081266,687109248,91%1406,01
T28 Prototype81627,837919250,00%1868,49
Škoda T 40 6729,235839246,74%1467,98
T3281413,638869164,84%1832,10
VK 16.02 Leopard586,642319146,15%75,65
Type 64 6516,025689046,67%1183,51
Ikv 90 Typ B7973,376438960,67%1464,20
D23280,913958852,27%1407,40
Emil I81324,208018853,41%1426,58
WZ-120-1G FT 81432,458398754,02%1448,54
Leo7894,536998653,49%1455,28
Pz.Kpfw. II Luchs4200,122518643,02%600,79
T376561,626528554,12%1560,62
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4481,085958461,90%1556,60
Object 70491971,357348350,60%1682,00
T4991050,987078353,01%1470,30
Sturer Emil71039,626287950,63%1584,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5379,573537949,37%928,78
Strv 746645,125657848,72%1146,58
Pz.Kpfw. T 25 5568,954547741,56%1470,00
Challenger7804,096217651,32%978,58
Pz.Sfl. IVc5603,764037552,00%1638,42
Type 3 Chi-Nu Kai 5571,726017554,67%1708,33
Panzerjäger I2261,662407460,81%1284,83
KV-137796,507217459,46%1479,57
Object 26391686,088047456,76%1569,05
Excelsior 5698,708017472,97%2097,17
StuG III Ausf. G5407,262507247,22%795,41
MT-256342,685577256,94%1024,92
SU-122A5457,072807143,66%1037,50
P.43 bis6677,735907051,43%1311,90
SU-15271052,456686953,62%1579,33
LTTB8743,446786851,47%1281,95
Heavy Tank No. VI 6776,697196863,24%1516,07
A-204113,792236749,25%303,99
M5 Stuart4164,763176747,76%599,87
VK 36.01 (H)6697,354946650,00%1274,60
A-447850,946806653,03%1347,20
O-I61072,138906471,88%2475,21
AMX 40479,331596344,44%128,83
Cromwell B 6919,658126363,49%1991,11
T1 Heavy Tank5518,054556251,61%1111,22
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.471,982126254,84%128,81
VK 30.02 (M)6592,135656150,82%1077,75
Ikv 65 Alt II6622,265285851,72%1026,82
T-284305,402295745,61%949,54
M66665,844725646,43%1087,24
M5A1 Stuart4195,242675552,73%717,65
Pz.Kpfw. III Ausf. J4228,132515558,18%812,95
Centurion Action X101989,257835554,55%1785,88
AT 771209,467745457,41%1692,16
Dicker Max 6974,247465466,67%2060,38
Type 3 Chi-Nu5516,454215349,06%1531,73
P.435451,584845358,49%1245,67
BDR G1 B5573,194335358,49%1220,49
Crusader5343,133325253,85%989,32
Sherman Firefly6654,425155238,46%1083,88
O-Ni71354,828295150,98%1921,48
AT 25590,804445050,00%1617,78
SU-100M171094,667795066,00%1923,74
Pz.Kpfw. III Ausf. E3114,571454934,69%250,75
Valentine4299,333484938,78%1239,81
SU-86744,125284961,22%1036,56
Object 140101908,068074953,06%1840,81
M374400,602844852,08%1404,34
KV-37982,696184850,00%1334,26
Škoda T 256664,746104751,06%1280,78
Grille5637,664034751,06%1401,12
STB-1101749,706604639,13%1382,62
T216539,745774650,00%1636,34
Strv m/425470,614934447,73%1376,16
Leichttraktor195,741974344,19%352,69
Type 2597 Chi-Ha3177,301904351,16%588,29
Škoda T 245644,315634245,24%2029,37
Hotchkiss H35278,481704252,38%246,71
Bat.-Châtillon 25 t101790,267464254,76%1482,37
SU-122-5491336,147284259,52%1366,35
M3 Lee4267,662804153,66%890,23
Marder II3227,711894151,22%634,69
60G FT5517,294344141,46%1147,06
Sherman III5514,635684158,54%1574,35
STA-2 81217,638654158,54%1845,68
T110E4102237,487714055,00%1713,56
AMX 105 AM mle. 474338,982744057,50%1161,35
O-I Experimental5715,186313964,10%1499,73
Birch Gun4276,873133953,85%942,79
WZ-12091483,167803751,35%1581,89
Alecto4331,113063751,35%945,02
Bishop5489,464023751,35%1096,21
T26E5 Patriot 81320,359573767,57%1756,82
Matilda4267,862633638,89%580,84
BT-73151,091733548,57%631,78
Type 4 Heavy9946,716403545,71%691,57
SU-76M3175,401773554,29%501,26
Ikv 1035425,064773458,82%1185,86
M75333,384863455,88%1316,09
T56 GMC3386,183363357,58%1819,68
T-34-3 81427,768023342,42%2109,54
Pz.Kpfw. 35 (t)2135,131833243,75%588,08
Valentine II 4451,446383262,50%2051,67
MS-1196,581533138,71%342,99
M41 HMC5644,874703148,39%1098,20
Marder 38T4502,004493174,19%1616,13
Sav m/434172,602663043,33%269,91
AMX 13 105 AM mle. 505500,134663063,33%1254,69
SU-85B4286,902203053,33%658,54
M8A14440,173723063,33%1491,99
VK 30.01 (H)5691,524702958,62%1630,71
T-463243,642522839,29%1287,01
S35 CA5562,864752846,43%1244,53
B14329,783502766,67%1243,69
SU-54456,374202751,85%1245,90
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2308,525822762,96%1619,33
StuG IV 5536,634502744,44%1508,90
Cruiser Mk. II3184,151692638,46%545,39
Somua SAu 404365,924232665,38%1228,09
Churchill Gun Carrier6468,354602653,85%783,22
P26/404276,644102556,00%880,51
Renault G15389,444602548,00%919,28
AMX 38332,041332540,00%1,09
T2 Light Tank 2130,323242552,00%682,84
Sexton II3181,502082445,83%658,45
Covenanter4212,633722458,33%825,69
ST vz. 394296,524032343,48%1017,79
Type 1 Chi-He4308,963542352,17%1069,72
P.44 Pantera8776,434452321,74%585,08
Pz.Kpfw. II Ausf. G362,911762352,17%103,77
Archer5638,525622352,17%1601,84
TOG II* 6769,365392231,82%1123,72
LT vz. 383179,103062157,14%784,85
Renault FT 75 BS2184,521032142,86%866,97
T1 HMC2212,571482147,62%1099,72
Sturmpanzer I Bison3225,951462142,86%698,76
M7 Priest3163,001912142,86%264,89
AMX 65 t81108,247482157,14%1253,76
FV4202 8991,527452142,86%1143,79
Grant4314,454242070,00%1321,01
M2 Medium Tank3143,051912060,00%522,46
Churchill III 5547,957802060,00%1350,56
T-127 3276,554862060,00%1165,45
M4A1 Revalorisé 81328,157402045,00%1525,63
Lago4308,375111973,68%1245,95
Vickers Medium Mk. III3252,792471957,89%1186,96
Cruiser Mk. III2163,842391963,16%855,62
Conqueror Gun Carriage101873,216481957,89%1600,78
Pz.Kpfw. T 15 3180,633331952,63%773,03
Valentine AT3310,062711838,89%1062,65
VK 72.01 (K) 102468,837471833,33%2103,29
T-54 first prototype 81280,228921861,11%1800,85
FV215b 101686,946091741,18%1086,69
SARL 424274,413851764,71%1003,57
Strv m/42-57 Alt A.2 6714,355841741,18%1224,71
Renault FT AC2119,881121637,50%241,66
FV4004 Conway91379,636311650,00%973,79
IS-5 (Object 730) 81535,698901662,50%1916,60
BT-22147,931721553,33%807,35
Vickers Mk. E Type B2131,331611553,33%514,31
SU-182200,801101526,67%1045,53
M10 Wolverine5307,802671560,00%629,24
T-505111,672941546,67%174,47
T57 Heavy Tank101956,538051553,33%1576,03
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3339,006271573,33%1580,31
Strv m/40L3148,002681435,71%346,14
Pz.Kpfw. 38 (t)3229,362351450,00%934,70
UDES 038640,715251457,14%566,55
Cruiser Mk. I2158,712171450,00%703,73
M3G FT3176,362481464,29%537,89
T404624,646411464,29%2095,59
M24 Chaffee5439,217031471,43%1866,68
T110E5102480,439441464,29%2362,87
T3 HMC2224,621641338,46%834,27
AMX 50 B102559,548421361,54%2269,48
VK 28.016344,463941330,77%598,70
M4A3E2 Sherman Jumbo6507,235281353,85%948,81
E 50 Ausf. M102300,088221353,85%1766,47
T-703172,692311361,54%746,88
T18 HMC3232,852511338,46%1079,57
Cruiser Mk. IV3179,922191250,00%558,54
Universal Carrier 2-pdr2156,001571250,00%554,48
Ikv 723197,913191145,45%530,39
AT-12153,001631154,55%564,55
SU-76G FT4401,554381163,64%1123,78
SU-263124,551181127,27%78,19
Renault UE 573224,453321154,55%712,74
Object 907 102661,649091154,55%1933,39
T-44-100 8885,096421154,55%1091,32
M15/423212,803391060,00%723,49
T-262138,002211070,00%811,53
113101595,407181050,00%1039,69
WZ-131G FT6588,304711060,00%1038,11
Pz.Kpfw. I291,501801050,00%366,95
Somua S353215,403921070,00%911,86
Durchbruchswagen 24163,902431040,00%256,64
M3 Stuart3225,33411977,78%1223,42
Lorraine 39L AM3125,56112933,33%136,79
Pz.Kpfw. I Ausf. C386,56201955,56%294,80
VK 20.01 (D)4215,44301944,44%611,07
T-62A101186,33394911,11%567,59
Tetrarch 2162,78292955,56%788,50
T28 Concept 71214,67798977,78%1639,83
Vickers Medium Mk. II2167,25180862,50%888,31
Stuart I-IV3215,75349837,50%843,79
Type 98 Ke-Ni3104,13186825,00%195,18
T-60284,75213862,50%385,12
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3229,63499862,50%894,14
Renault FT151,2977728,57%43,28
Type 97 Chi-Ha3365,71477742,86%1432,67
Vickers Medium Mk. I135,0099650,00%78,73
LT vz. 352190,67321650,00%1079,76
Type 91 Heavy3219,00369666,67%894,43
T2 Medium Tank2138,33255650,00%625,80
T-26G FT2122,00157633,33%288,55
FV215b (183) 102396,50794650,00%1910,26
Loyd Gun Carriage2158,00162650,00%948,54
Sexton I 3372,17471666,67%2230,64
Strv m/38281,00225540,00%164,80
D12103,60190560,00%491,25
FCM 36 Pak 40 3529,60560540,00%2271,18
T 55A 91218,20887580,00%993,58
Fiat 30001132,50211425,00%528,33
Chi-Ni2132,75293450,00%639,57
L6/402197,50418450,00%1073,55
Type 95 Ha-Go294,25204450,00%311,44
Type 89 I-Go/Chi-Ro2196,25232425,00%809,94
Maus101991,75636425,00%1507,79
Renault R35268,00129425,00%98,49
Kolohousenka1130,33311333,33%668,54
M22308,67620366,67%2366,50
Renault Otsu160,00159366,67%334,33
M14/412184,00417366,67%919,64
Renault NC-31163,33146366,67%319,94
Pvlvv fm/42274,33242366,67%317,24
T7 Combat Car 277,33164366,67%469,77
P.43 ter7601,50632250,00%720,94
G.Pz. Mk. VI (e)254,001122100,00%342,18
Strv fm/21179,002121100,00%481,97
4TP179,003211100,00%485,76
7TP2117,0012310,00%282,46
FCM 36231,002741100,00%261,00
Super Conqueror102069,0012331100,00%1654,05
Matilda Black Prince 5590,007341100,00%1782,10
Light Mk. VIC 20,001991100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.02.2015
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 22.08.2014
Opuścił klan: 16.02.2015
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 08.12.2013
Opuścił klan: 01.01.1970
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć