MckraftakCreeperKingPT_1

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.07.2018

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2359700174
Ø Poziom7,460,000,009,19
Zwycięstwa1322456,04%00,00%00,00%12370,69%
Porażki1018843,17%00,00%00,00%5028,74%
Remisy1850,78%00,00%00,00%10,57%
Przetrwane bitwy759632,19%00,00%00,00%9051,72%
Zniszczone czołgi277171,1700,0000,002761,59
Zniszczonych/zgonów1,730,000,003,29
Wykryte pojazdy274421,1600,0000,003532,03
Zadane uszkodzenia1.688,010,000,003.258,45
Punkty zajęcia bazy130640,5500,0000,001000,57
Punkty obrony bazy145580,6200,0000,00810,47
Doświadczenie690,070,000,001.190,05
WN71616,710,000,002238,66
WN82411,640,000,003901,17
Ogółem
Bitwy23597
Ø Poziom7,46
Zwycięstwa1322456,04%
Porażki1018843,17%
Remisy1850,78%
Przetrwane bitwy759632,19%
Zniszczone czołgi277171,17
Zniszczonych/zgonów1,73
Wykryte pojazdy274421,16
Zadane uszkodzenia1.688,01
Punkty zajęcia bazy130640,55
Punkty obrony bazy145580,62
Doświadczenie690,07
WN71616,71
WN82411,64
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy174
Ø Poziom9,19
Zwycięstwa12370,69%
Porażki5028,74%
Remisy10,57%
Przetrwane bitwy9051,72%
Zniszczone czołgi2761,59
Zniszczonych/zgonów3,29
Wykryte pojazdy3532,03
Zadane uszkodzenia3.258,45
Punkty zajęcia bazy1000,57
Punkty obrony bazy810,47
Doświadczenie1.190,05
WN72238,66
WN83901,17
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy6850011
Zwycięstwa44164,38%00,00%00,00%1090,91%
Porażki21331,09%00,00%00,00%19,09%
Remisy314,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy33548,91%00,00%00,00%981,82%
Zniszczone czołgi6901,0100,0000,00171,55
Zniszczonych/zgonów1,970,000,008,50
Wykryte pojazdy7621,1100,0000,0070,64
Zadane uszkodzenia2.290,890,000,002.976,18
Punkty zajęcia bazy8021,1700,0000,0090,82
Punkty obrony bazy8521,2400,0000,0000,00
Doświadczenie963,060,000,001.131,91
Ogółem
Bitwy685
Zwycięstwa44164,38%
Porażki21331,09%
Remisy314,53%
Przetrwane bitwy33548,91%
Zniszczone czołgi6901,01
Zniszczonych/zgonów1,97
Wykryte pojazdy7621,11
Zadane uszkodzenia2.290,89
Punkty zajęcia bazy8021,17
Punkty obrony bazy8521,24
Doświadczenie963,06
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy11
Zwycięstwa1090,91%
Porażki19,09%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy981,82%
Zniszczone czołgi171,55
Zniszczonych/zgonów8,50
Wykryte pojazdy70,64
Zadane uszkodzenia2.976,18
Punkty zajęcia bazy90,82
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.131,91

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy37000
Zwycięstwa2464,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki1027,03%00,00%00,00%00,00%
Remisy38,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1951,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi300,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,670,000,000,00
Wykryte pojazdy350,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.497,840,000,000,00
Punkty zajęcia bazy310,8400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy180,4900,0000,0000,00
Doświadczenie880,110,000,000,00
Ogółem
Bitwy37
Zwycięstwa2464,86%
Porażki1027,03%
Remisy38,11%
Przetrwane bitwy1951,35%
Zniszczone czołgi300,81
Zniszczonych/zgonów1,67
Wykryte pojazdy350,95
Zadane uszkodzenia1.497,84
Punkty zajęcia bazy310,84
Punkty obrony bazy180,49
Doświadczenie880,11
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy22000
Zwycięstwa940,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki1359,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy731,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy482,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia719,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy331,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie425,320,000,000,00
Ogółem
Bitwy22
Zwycięstwa940,91%
Porażki1359,09%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy731,82%
Zniszczone czołgi150,68
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy482,18
Zadane uszkodzenia719,45
Punkty zajęcia bazy331,50
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie425,32
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy608000
Zwycięstwa40867,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki20032,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy34556,74%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6161,0100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,340,000,000,00
Wykryte pojazdy5040,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.555,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5080,8400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy36315,9700,0000,0000,00
Doświadczenie909,050,000,000,00
Ogółem
Bitwy608
Zwycięstwa40867,11%
Porażki20032,89%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy34556,74%
Zniszczone czołgi6161,01
Zniszczonych/zgonów2,34
Wykryte pojazdy5040,83
Zadane uszkodzenia1.555,48
Punkty zajęcia bazy5080,84
Punkty obrony bazy36315,97
Doświadczenie909,05
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy647900121
Zwycięstwa423865,41%00,00%00,00%9477,69%
Porażki216733,45%00,00%00,00%2621,49%
Remisy741,14%00,00%00,00%10,83%
Przetrwane bitwy307047,38%00,00%00,00%7158,68%
Zniszczone czołgi60650,9400,0000,001341,11
Zniszczonych/zgonów1,780,000,002,68
Wykryte pojazdy71631,1100,0000,00940,78
Zadane uszkodzenia1.392,020,000,001.542,41
Punkty zajęcia bazy58520,9000,0000,00370,31
Punkty obrony bazy53980,8300,0000,00290,24
Doświadczenie789,630,000,001.003,76
Ogółem
Bitwy6479
Zwycięstwa423865,41%
Porażki216733,45%
Remisy741,14%
Przetrwane bitwy307047,38%
Zniszczone czołgi60650,94
Zniszczonych/zgonów1,78
Wykryte pojazdy71631,11
Zadane uszkodzenia1.392,02
Punkty zajęcia bazy58520,90
Punkty obrony bazy53980,83
Doświadczenie789,63
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy121
Zwycięstwa9477,69%
Porażki2621,49%
Remisy10,83%
Przetrwane bitwy7158,68%
Zniszczone czołgi1341,11
Zniszczonych/zgonów2,68
Wykryte pojazdy940,78
Zadane uszkodzenia1.542,41
Punkty zajęcia bazy370,31
Punkty obrony bazy290,24
Doświadczenie1.003,76

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy22090025
Zwycięstwa139363,06%00,00%00,00%1560,00%
Porażki79636,03%00,00%00,00%1040,00%
Remisy200,91%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy91141,24%00,00%00,00%936,00%
Zniszczone czołgi21280,9600,0000,00200,80
Zniszczonych/zgonów1,640,000,001,25
Wykryte pojazdy20160,9100,0000,00210,84
Zadane uszkodzenia2.226,430,000,002.178,84
Punkty zajęcia bazy19580,8900,0000,0070,28
Punkty obrony bazy14080,6400,0000,0000,00
Doświadczenie881,710,000,00891,76
Ogółem
Bitwy2209
Zwycięstwa139363,06%
Porażki79636,03%
Remisy200,91%
Przetrwane bitwy91141,24%
Zniszczone czołgi21280,96
Zniszczonych/zgonów1,64
Wykryte pojazdy20160,91
Zadane uszkodzenia2.226,43
Punkty zajęcia bazy19580,89
Punkty obrony bazy14080,64
Doświadczenie881,71
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy25
Zwycięstwa1560,00%
Porażki1040,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy936,00%
Zniszczone czołgi200,80
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy210,84
Zadane uszkodzenia2.178,84
Punkty zajęcia bazy70,28
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie891,76
Anzeigen

Czołgi (221)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
leKpz M 41 90 mm GF 81335,28717101955,25%2793,70
Object 907 103884,34121485966,82%4064,73
Škoda T 40 6993,0458181256,03%2382,60
TVP T 50/51103138,2888873557,41%3223,31
Object 252U 82243,3391263762,01%2954,65
T4991191,2464755052,18%1859,12
T297984,1049252945,94%1142,43
T1 Heavy Tank5470,9633651249,41%962,38
M40/M4381244,6045148851,64%1443,65
M446797,0141148851,84%1418,65
M53/M5591660,0257547049,15%1839,43
T34 81496,7369446253,90%1962,70
WZ-111 model 5A103802,40111645768,93%3795,02
M66662,5038643650,00%1087,27
FV4005 Stage II103584,1499142964,57%3416,94
T328982,4243040040,50%928,85
Bat.-Châtillon 25 t103227,24108536266,57%3759,04
M41 Walker Bulldog8737,9648234150,44%1306,98
T110E5102985,3788433361,26%3058,52
T376549,6042631346,96%1437,88
Cromwell6925,4252531255,13%2313,62
Škoda T 5092488,9488230953,72%2870,84
IS-7103411,17107429967,56%3658,72
S-517917,5638328250,35%1080,29
M10391651,7975227952,33%1693,90
SU-14-281372,4654427651,81%1550,98
KV-26812,8943727450,73%1383,11
M1271033,1138827343,59%1352,29
T-34-856836,2150326256,11%1837,99
Object 260 104286,18120526068,46%4551,37
M18 Hellcat6966,3557525360,87%1886,64
SU-130PM 82644,48114025264,68%3474,18
T-1092819,49107024163,49%3521,26
Lorraine 155 mle. 507867,0736621351,64%1107,22
T-345435,7033620648,54%1199,64
113103891,22113319265,10%4517,78
WZ-111 model 1-492746,08108217964,80%3186,77
IS-382056,2872717965,36%2752,22
T25/271015,2844917153,22%1533,61
FV3046761,9442216562,42%1629,66
KV-15492,0537116349,69%1008,55
T95/FV4201 Chieftain 104658,20126416367,48%4506,28
T54E192162,9390916255,56%2312,10
Type 4 Heavy92264,0193215958,49%2472,11
AMX 13 F3 AM6598,1131815145,70%763,42
KV-371222,5654115056,67%1810,05
Grille 15103668,7494614962,42%3574,22
O-I6820,1153914757,14%1381,95
TVP VTU Koncept81521,7284413751,82%2580,76
T-54 ltwt.92138,75108512263,93%4646,28
11081610,5886012157,85%2056,39
Konštrukta T-34/10071260,8276311960,50%2485,74
T3093124,45104711960,50%3627,27
M41 HMC5417,9526611746,15%536,97
Waffenträger auf Pz. IV93165,01111011771,79%4058,24
SU-100Y 6955,0841811748,72%1577,29
M60 103174,70100311462,28%3109,22
StuG III Ausf. G5396,4928311344,25%810,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4290,2227210851,85%717,50
Lorraine 40 t 82610,47124310767,29%4032,52
Comet71277,9290010661,32%2596,75
AMX 13 105 AM mle. 505378,3826210450,96%763,54
Bat.-Châtillon 25 t AP92309,51105110366,02%3445,34
Rhm.-Borsig Waffenträger82460,23102510363,11%3049,54
T675333,0126110146,53%572,65
T110E4104039,77107410073,00%3753,22
Rheinmetall Skorpion G 82658,6811699568,42%3629,25
Progetto M35 mod. 46 83036,4914049570,53%5646,47
SU-15271187,246889361,29%1939,66
212A91643,576929354,84%1650,03
AMX 105 AM mle. 474220,841818745,98%596,29
M24 Chaffee5305,753518452,38%942,90
M3 Lee4148,431888247,56%347,56
Dicker Max 6981,135938256,10%1962,50
AMX 13 7571781,2111358166,67%5877,36
IS71673,066947860,26%2727,48
Strv m/42-57 Alt A.2 61164,827367856,41%2731,90
SU-10061329,836167763,64%3137,51
Bat.-Châtillon 12 t81614,0010467767,53%3648,30
O-Ho81642,789237657,89%1990,31
LTTB81277,168247647,37%2712,35
SU-855465,272967548,00%996,31
Škoda T 256846,314667556,00%1867,73
T-284191,251837549,33%473,94
M374253,082047542,67%655,71
T92 HMC102011,646827549,33%1655,65
T-1506896,974637455,41%1789,50
Type 5 Heavy103237,8110677268,06%2651,53
T28 Prototype81997,239367061,43%2770,67
Object 277103722,9110236755,22%3478,48
IS-271751,428006665,15%2956,83
Charioteer82511,3410616552,31%4275,28
FV20781288,418346456,25%1600,16
BT-7 artillery 3227,522516352,38%1212,43
O-Ni71471,169536258,06%2281,75
FV4004 Conway92827,0310586163,93%3356,04
AMX ELC bis5429,223496051,67%1370,20
T2072416,1514245977,97%5730,23
M2 Medium Tank390,081355950,85%192,00
Bishop5732,623595855,17%1869,93
Crusader5478,954215757,89%1636,33
M4 Sherman5570,954105648,21%1575,12
Object 252U Defender 83146,3014335675,00%4545,46
T 55A 92574,479285550,91%2926,20
Škoda T 245323,102595145,10%742,30
Birch Gun4244,842025156,86%839,35
T-34-85M 61393,228315174,51%2949,55
O-I Experimental5622,443605052,00%1069,86
T3 HMC2148,841384928,57%446,53
Sturer Emil71694,467994645,65%2892,85
Covenanter4216,562074341,86%668,53
T-804173,442554348,84%544,46
KV-1S5651,474044344,19%1404,00
M26 Pershing82484,6912424269,05%3973,09
T-100 LT101985,459274254,76%2744,17
T1 Cunningham1111,001863839,47%493,77
LT-432 81985,9512893876,32%4542,06
T2 Medium Tank263,861363652,78%165,92
M4A1 Revalorisé 82631,4213363666,67%4362,98
Type T-345690,825923455,88%2278,35
Grille5587,684583447,06%1246,05
Matilda4324,642603345,45%891,03
Panzerjäger I2196,241793348,48%708,27
VK 16.02 Leopard5358,633203246,88%1062,93
SU-85B4263,412503259,38%636,26
T-463176,771683138,71%688,83
Leichttraktor172,521113151,61%232,31
M4A3E2 Sherman Jumbo6974,848663161,29%2500,17
Pz.Kpfw. I Ausf. C3230,843273161,29%1180,74
Lorraine 39L AM3161,601443043,33%353,14
Type 5861113,678613053,33%2821,33
M8A14313,072623046,67%747,98
Conqueror Gun Carriage102026,337003056,67%1615,61
Pz.Sfl. IVb4321,402283046,67%884,85
Pz.Kpfw. 38 (t)3240,862492955,17%956,36
M5 Stuart4144,102452948,28%474,51
Pz.Kpfw. II Luchs4255,312662941,38%837,19
SU-182101,041162839,29%388,12
T57 Heavy Tank103617,1410652871,43%3548,87
Sexton II3199,441602740,74%796,31
AMX 12 t61265,709142755,56%4616,81
Nashorn61071,937622759,26%2345,44
T-70387,591322737,04%91,37
T-262121,501102630,77%380,69
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4198,622152646,15%613,20
Löwe 81910,0510912272,73%2424,29
Vickers Medium Mk. III3128,481392138,10%300,77
Marder II3153,191782161,90%411,29
MT-256915,106712142,86%3119,56
Type 95 Heavy4260,302562055,00%948,14
SU-54264,261471926,32%362,11
M5A1 Stuart4611,004891877,78%3326,48
Marder 38T4431,173321850,00%1064,40
Pz.Sfl. IVc5322,442201850,00%579,92
M7 Priest373,711301764,71%264,10
Vickers Medium Mk. II264,88861637,50%58,23
M3 Stuart3181,802281546,67%763,35
T-45 2224,872641533,33%1368,28
KV-1371391,645961457,14%2507,45
Matilda IV 51002,149701464,29%3865,36
T56 GMC384,381341353,85%127,23
TOG II* 6632,383471346,15%891,88
LT vz. 383223,503371266,67%1252,43
ISU-15282115,429811275,00%2636,17
SU-26360,421041258,33%186,93
Universal Carrier 2-pdr290,831671275,00%401,27
Crusader 5.5-in. SP71259,758801275,00%1940,87
FV380591606,338411266,67%1739,67
Vickers Medium Mk. I140,271031163,64%197,02
ST vz. 394143,801901040,00%217,86
Pz.Kpfw. II2182,301931040,00%746,22
T28 Concept 7755,006051060,00%923,12
Vickers Mk. E Type B247,0060922,22%0,00
Churchill I5341,00228933,33%449,24
Cruiser Mk. III279,00169944,44%161,01
Pz.Kpfw. I212,11114944,44%25,45
M2 Light Tank2154,75280850,00%720,22
T1 HMC219,2547812,50%0,61
SU-76M3298,75212837,50%811,79
T-60220,1391850,00%68,80
T-50-2 61376,001116875,00%5562,48
Strv m/40L3213,29382757,14%816,37
VK 28.016753,14700742,86%2840,49
Lansen C 82709,141330771,43%3610,49
Renault FT187,17111633,33%307,15
Lago4164,33328650,00%388,83
D1289,832076100,00%490,56
AMX 404175,83234650,00%719,86
MTLS-1G14 3627,17834650,00%4143,37
Light Mk. VIC 2154,67278666,67%1150,29
StuG IV 5256,33227616,67%333,05
Renault FT 75 BS2180,60171560,00%1079,26
Valentine AT3204,20207560,00%646,89
Loyd Gun Carriage212,2050520,00%0,60
T-34 shielded 51054,60975580,00%3823,52
Churchill VII61023,00768450,00%2053,45
Type 91 Heavy3136,75127450,00%350,67
G.Pz. Mk. VI (e)243,2566425,00%14,04
TS-5 82265,501104475,00%2424,13
LT vz. 352145,00232366,67%822,84
MS-1162,33128366,67%323,59
Object 25792383,671070366,67%2377,19
T-29 3359,3319030,00%1365,18
Heavy Tank No. VI 6559,33591366,67%1006,26
Kolohousenka1115,50188250,00%609,30
Chi-Ni244,5033250,00%77,45
Strv m/382168,50370250,00%858,90
M22368,003682100,00%2677,05
Stuart I-IV3141,50140250,00%411,99
Grant4224,50197250,00%627,47
Ikv 723339,50361250,00%972,38
Type 97 Te-Ke 272,004720,00%136,86
Sav m/434164,5016320,00%237,09
Type 2597 Chi-Ha372,5065250,00%86,05
AT-12114,508720,00%214,86
AMX 383140,502362100,00%731,98
FCM 362136,001992100,00%782,42
43 M. Toldi III 3205,0017920,00%838,92
Pz.Kpfw. III Ausf. E30,003310,00%0,00
Cruiser Mk. II30,007110,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 277,004601100,00%433,37

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.07.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.08.2017
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.06.2016
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.12.2016
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 06.02.2018
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.03.2015
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.12.2014
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.11.2014
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.08.2014
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.08.2017
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.12.2014
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.09.2016
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.08.2015
Opuścił klan: 25.10.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 31.01.2017
Opuścił klan: 09.08.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 17.11.2016
Opuścił klan: 09.12.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 07.11.2016
Opuścił klan: 18.11.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 09.10.2016
Opuścił klan: 03.11.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 05.08.2016
Opuścił klan: 04.09.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.02.2016
Opuścił klan: 18.06.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.10.2015
Opuścił klan: 15.02.2016
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć