Majstor_brzine

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.09.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew44359011
Ø Poziom7,780,0010,0010,00
Zwycięstwa2516756,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki1877942,33%00,00%1100,00%1100,00%
Remisy4130,93%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1112625,08%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi538771,2100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,620,000,000,00
Wykryte pojazdy791351,7800,0055,0055,00
Zadane uszkodzenia2.005,930,00755,00755,00
Punkty zajęcia bazy195050,4400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy272410,6100,0000,0000,00
Doświadczenie762,220,00178,00178,00
WN71799,590,00586,17586,17
WN82831,780,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew44359
Ø Poziom7,78
Zwycięstwa2516756,73%
Porażki1877942,33%
Remisy4130,93%
Przetrwane bitwy1112625,08%
Zniszczone czołgi538771,21
Zniszczonych/zgonów1,62
Wykryte pojazdy791351,78
Zadane uszkodzenia2.005,93
Punkty zajęcia bazy195050,44
Punkty obrony bazy272410,61
Doświadczenie762,22
WN71799,59
WN82831,78
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew1
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy55,00
Zadane uszkodzenia755,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie178,00
WN7586,17
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew1
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy55,00
Zadane uszkodzenia755,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie178,00
WN7586,17
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew717000
Zwycięstwa49569,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki21129,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy35148,95%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5540,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,510,000,000,00
Wykryte pojazdy5300,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.999,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9371,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1050,1500,0000,0000,00
Doświadczenie862,080,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew717
Zwycięstwa49569,04%
Porażki21129,43%
Remisy111,53%
Przetrwane bitwy35148,95%
Zniszczone czołgi5540,77
Zniszczonych/zgonów1,51
Wykryte pojazdy5300,74
Zadane uszkodzenia1.999,23
Punkty zajęcia bazy9371,31
Punkty obrony bazy1050,15
Doświadczenie862,08
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa330,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki770,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy330,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy80,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.278,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy373,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy90,9000,0000,0000,00
Doświadczenie492,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa330,00%
Porażki770,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy330,00%
Zniszczone czołgi70,70
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy80,80
Zadane uszkodzenia1.278,40
Punkty zajęcia bazy373,70
Punkty obrony bazy90,90
Doświadczenie492,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1528000
Zwycięstwa108771,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki42327,68%00,00%00,00%00,00%
Remisy181,18%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy69945,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi14640,9600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,770,000,000,00
Wykryte pojazdy16061,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.602,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6290,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6180,4000,0000,0000,00
Doświadczenie909,280,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1528
Zwycięstwa108771,14%
Porażki42327,68%
Remisy181,18%
Przetrwane bitwy69945,75%
Zniszczone czołgi14640,96
Zniszczonych/zgonów1,77
Wykryte pojazdy16061,05
Zadane uszkodzenia1.602,38
Punkty zajęcia bazy6290,41
Punkty obrony bazy6180,40
Doświadczenie909,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1054000
Zwycięstwa63059,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki42139,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,28%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy36234,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9030,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,300,000,000,00
Wykryte pojazdy8110,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.154,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5270,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4420,4200,0000,0000,00
Doświadczenie852,650,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1054
Zwycięstwa63059,77%
Porażki42139,94%
Remisy30,28%
Przetrwane bitwy36234,35%
Zniszczone czołgi9030,86
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy8110,77
Zadane uszkodzenia2.154,05
Punkty zajęcia bazy5270,50
Punkty obrony bazy4420,42
Doświadczenie852,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (402)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T95/FV4201 Chieftain 104524,971240212567,25%4291,25
Progetto M35 mod. 46 82441,061147116659,18%3794,81
Panhard EBR 105102208,51836115857,69%3296,23
T4991436,0462996153,28%2547,65
AMX ELC bis5557,4841991150,38%2313,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5628,9443878156,34%2076,67
IS-7102578,1767277853,73%2543,96
Object 140102804,1382372858,24%2903,13
Leopard 1103173,5589966956,65%3211,36
T-1092135,3468663456,15%2505,38
Object 907 104099,22122760963,71%4113,65
KV-15575,1039359955,76%1396,96
M4A1 Revalorisé 81623,3174159952,09%2265,98
E 100102553,1764756850,18%2217,31
AMX 13 9091127,8949952649,81%1846,98
Object 279 early 104405,61127849670,36%3661,22
Tiger II8882,7241448543,92%905,29
Object 430U103216,9089848461,57%3370,03
T25 Pilot Number 1 81479,9373548456,20%2225,30
Super Conqueror103759,07110748161,95%4007,05
Object 260 103961,82111747662,39%4158,68
E 7591476,3352147350,53%1435,79
T26E4 SuperPershing 81603,9573046355,29%2400,59
CS-52 LIS 82546,10124144464,86%4338,16
STB-1103337,1697039658,84%3425,83
T675738,9646139557,97%2069,53
Kampfpanzer 50 t 93335,21125239061,54%3862,64
Kranvagn104035,30105637958,84%4488,43
Object 277103084,4487237956,46%3046,65
IS-381204,5050537251,08%1428,69
T95E6 104174,30111836161,50%4419,17
Tiger I7846,3644535150,71%1096,07
Pz.Kpfw. II Luchs4491,4746335158,12%2426,12
AMX 13 105101806,6864634449,13%2318,46
XM551 Sheridan101813,2656932655,83%2359,28
Type 64 61065,0371432456,79%3451,28
T-5492058,2574231753,63%2528,51
Lansen C 82226,80118430962,78%3554,33
T-4481523,2370629762,29%2513,66
IS7783,2840129340,96%993,43
T-34-8561073,8059929261,99%2798,37
Caernarvon Action X 82071,57107528762,02%3452,59
T-54 first prototype 81833,26102928461,62%3154,61
Spähpanzer SP I C71155,9062528253,55%2913,47
M41 Walker Bulldog8838,7650126752,43%1694,26
CS-63103834,06110426467,05%4542,65
Vz. 55104726,73117125563,53%5079,75
AMX 30 1er prototype92456,3987525057,60%3049,06
T 55A 92788,4093324160,17%3577,66
KV-856498,8130223439,74%655,19
T71 DA71118,6561723155,84%3078,34
AMX M4 mle. 54105058,43119023066,52%5542,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C3295,9437922956,77%1744,08
Bat.-Châtillon 25 t102501,5768422555,11%2498,40
BDR G1 B5592,8936222449,55%1276,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91643,9157822352,02%1799,11
T-34-85M 61175,6261622153,39%2163,38
M127941,2837521246,23%1205,81
Object 268 Version 4103076,2794620857,69%2816,86
T2971357,4458120456,86%2038,06
Concept 1B 93837,67123620271,78%4278,40
ARL 446728,9939919650,00%1286,97
AMX 13 757632,8142319348,19%1297,92
WZ-120-1G FT 82140,61101518958,20%2864,85
M374160,9712018545,95%358,72
AMX 12 t6324,1332418346,99%675,76
E 5093603,49128318069,44%4846,88
M54 Renegade 82984,31137717864,04%4246,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4313,6324117646,59%759,06
Type 59 G 82506,31121117559,43%4079,98
Matilda4382,4731817553,14%1100,21
Kampfpanzer 07 RH 82457,63114317459,77%4230,20
AMX 50 B103484,6596217258,14%3537,85
M446734,4931617248,84%1278,86
LT-432 81581,20102217056,47%3728,71
Bat.-Châtillon 12 t81105,8353816748,50%2209,55
122 TM 82619,69128316665,06%4443,90
T-345558,7238716357,67%1896,22
VK 36.01 (H)6638,0239316147,83%1163,83
M40/M4381236,0961015255,92%1352,29
T26E5 Patriot 81907,55106214760,54%3003,28
E 75 TS 82820,73129814267,61%4427,48
VK 28.016476,7941013852,17%1387,46
Panhard AML Lynx 6x681087,8263313858,70%2346,79
Object 780 104316,33117813864,49%4567,06
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82253,82125813859,42%4449,49
StuG III Ausf. G5493,7327513144,27%1067,29
KV-26916,9555812754,33%1888,40
Object 43092499,8692412664,29%3134,16
Dicker Max 6846,4441012645,24%1623,51
ShPTK-TVP 100 82692,79120412365,85%4099,39
Kunze Panzer 93369,30110612256,56%4160,99
Chimera 82689,16129012265,57%3921,30
AMX M4 mle. 49 81888,98106312158,68%2769,52
T376519,6241212052,50%1437,64
M2 Medium Tank3151,8319111953,78%497,70
T1 Heavy Tank5683,3546411862,71%1727,71
T-28463,5814511750,43%101,61
T1 Cunningham111,974111642,24%9,15
Pz.Kpfw. II253,9510011345,13%41,02
T2 Medium Tank250,7512311354,87%124,34
T110E5103753,12109811361,06%4325,44
M46 Patton92840,64109011161,26%3574,13
Object 274a 82628,94132911167,57%4517,14
50TP prototyp 82498,26110611064,55%3631,05
TVP T 50/51103106,8093311057,27%3457,17
Leichttraktor135,505811042,73%15,25
M60 104012,62116911067,27%4836,69
KV-371273,4958410955,96%1997,71
Object 703 Version II 83142,1199510959,63%4975,32
STA-2 82086,62111410954,13%3800,87
Leopard Prototyp A92299,1087110559,05%2516,25
T3281418,6367510460,58%1760,33
T-4371102,4062210464,42%2230,13
UDES 15/16103393,09103410261,76%3269,46
Indien-Panzer81452,7170610064,00%2121,49
VK 100.01 (P)81422,4280710052,00%1623,64
Vickers Medium Mk. I124,83489856,12%133,02
M41 HMC5450,092619853,06%682,26
MT-256593,554469556,84%2073,11
SU-10181889,266809454,26%2558,05
T57 Heavy Tank102668,708409251,09%2163,14
MS-1116,90379145,05%38,15
M4A1 Sherman5679,294508949,44%2262,06
AMX M4 mle. 4571088,365338953,93%1590,51
LTG71038,765518950,56%2465,19
M66692,243958851,14%1126,45
TNH T Vz. 5194092,0014798663,95%5689,77
T-1506806,454288548,24%1517,41
M18 Hellcat6711,074228561,18%1330,14
Churchill I5539,003758251,22%1256,09
Jagdpanzer IV6959,194528046,25%1964,05
SU-100M171260,485908061,25%1891,28
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4160,432117939,24%321,58
M10392768,9010477847,44%3458,25
IS-3A Peregrine 83153,1814247864,10%4784,10
Renault FT15,27257755,84%132,30
VK 72.01 (K) 104195,7511347763,64%3585,73
T110E4104332,3710937663,16%4636,13
WZ-1317943,285817552,00%2254,41
Grille 15103402,958267556,00%3154,30
AMX 404160,601917345,21%551,42
SU-855563,223347248,61%1320,12
M24 Chaffee5395,383717252,78%1375,36
M48A5 Patton103015,289097250,00%2878,04
BT-22137,411967157,75%691,60
Hotchkiss H352285,393517156,34%1745,89
SU-1006966,775146971,01%2154,38
59-166758,524726950,72%2376,26
Chrysler K GF 82264,4510216956,52%3341,76
Type T-345593,823926653,03%1857,51
O-I6878,535106653,03%1633,40
O-I Experimental5908,565376669,70%2296,52
T3 HMC2186,892076550,77%846,52
Comet71094,397096459,38%2098,65
Heavy Tank No. VI 6929,425206454,69%1625,44
Ikv 65 Alt II6961,444606350,79%1972,56
Renault NC-3110,0026237,10%0,00
M3 Lee4172,402076254,84%552,03
B14219,892426149,18%535,69
T3092791,259956154,10%3052,42
T6981652,806916152,46%2393,87
IS-3-II92984,7712746172,13%3744,62
Škoda T 5092644,2210466058,33%3101,48
Emil II92850,2711196060,00%3390,45
IS-M81859,939566060,00%2592,69
CS-5993119,4912075964,41%4682,55
MTLS-1G14 3475,854535955,93%2686,96
Prototipo Standard B92595,0510725856,90%3315,52
AMX M4 mle. 5192667,8410085851,72%2779,32
T2071225,376335757,89%2258,88
T-29 3477,474605766,67%2196,50
Caernarvon81728,528095658,93%2558,24
M26 Pershing81580,048325646,43%2247,54
Cromwell6862,255595556,36%2025,76
121103707,6510505569,09%4315,54
M75443,053345540,00%1772,20
Panhard AMD 178B6808,094325540,00%2632,28
T56 GMC3115,801475444,44%180,39
STA-181894,4910285360,38%3267,69
IS-2-II82082,669945367,92%3314,11
STG Guard 82580,1312205360,38%4401,99
A-205265,172685251,92%1112,90
M5 Stuart4251,943125257,69%1223,12
IS-4103795,5810465253,85%3559,58
Type 6192602,6310755162,75%3428,83
UDES 1691812,108405150,98%1815,75
M4A3E2 Sherman Jumbo6767,985125160,78%1758,09
FV4005 Stage II102819,148365149,02%2498,86
M36 Jackson61156,005455060,00%2399,71
SU-1527927,474564946,94%1221,07
P.43 bis61107,426664858,33%2623,08
Marder II3167,901654854,17%415,62
M2 Light Tank2176,722574753,19%755,19
CS-5382003,579674751,06%3607,76
Ikv 1035609,853674652,17%1691,62
Cruiser Mk. III343,041114647,83%64,53
Panhard EBR 909988,896114665,22%1540,01
AE Phase I 93045,6312354671,74%3545,73
T-463125,781454535,56%301,65
AMX 50 10081756,079374555,56%2390,57
VK 30.01 (P)6885,675204560,00%1990,24
Centurion Action X103063,849734560,00%3374,81
T28 Concept 71139,845404562,22%1834,78
VK 16.02 Leopard5454,813634337,21%1675,87
T-54 ltwt.91474,817814348,84%2185,21
121B 104098,1411064369,77%4156,69
P.44 Pantera82046,3110744261,90%3685,79
Centurion Mk. 7/192568,5710974261,90%3153,97
Object 26391770,937184264,29%1631,98
Rheinmetall Skorpion G 81717,745504252,38%2264,91
StuG IV 5406,192704242,86%882,27
Super Hellcat 71478,458564259,52%2506,63
LTTB8774,765874131,71%1330,64
T1 HMC2133,931164047,50%629,40
T28 Prototype82053,539894057,50%2985,09
Škoda T 245617,904033961,54%2193,87
Progetto M40 mod. 65103758,9211733969,23%4850,88
Strv 103-092419,909443953,85%2572,16
FV4004 Conway92356,908773948,72%2567,45
T-26275,611063844,74%159,37
UDES 14 Alt 582487,3212563863,16%4901,60
Strv K 93357,2112863876,32%4810,10
M5A1 Stuart4362,923313751,35%1418,01
AMX 50 12092491,979863754,05%2867,41
Hotchkiss EBR71018,686843754,05%2466,70
Leo71497,2810713663,89%3214,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E3197,722433655,56%604,16
T-70375,031523644,44%53,38
114 SP2 103569,7510843675,00%3526,41
P.435623,714383540,00%1862,83
Emil I82044,689663447,06%2745,59
50TP Tyszkiewicza92897,9411623473,53%3130,66
T-100 LT101872,068023452,94%2417,34
Lion 103500,857643452,94%3493,91
Object 70592472,8211613375,76%2769,05
Covenanter5280,973093253,13%1126,80
M10 Wolverine5579,883783243,75%1313,48
T54E191690,227463234,38%1294,26
M8A14336,773113161,29%959,65
Charioteer81684,748543158,06%2166,66
53TP Markowskiego82380,7011643066,67%3704,68
FV4202 81685,939443046,67%2425,92
Strv m/425604,174422965,52%1989,48
Strv 746895,725362948,28%1693,48
T-34-282210,0010712951,72%4166,95
Pz.Kpfw. 38 (t)375,591682968,97%240,73
60TP Lewandowskiego103408,0010072958,62%2889,60
Panther II81893,318732941,38%2850,74
ST-I93237,7612892968,97%4493,64
Crusader6669,044702867,86%2688,49
Tiger (P)71239,116352857,14%1844,15
Somua SM 82872,8213702864,29%3800,09
Konštrukta T-34/10071461,339362759,26%2720,39
Type 586987,008252762,96%2390,46
T25/271462,638732762,96%2624,44
Rhm.-Borsig Waffenträger82073,0010552777,78%3030,55
Škoda T 27 82484,6311092766,67%4197,48
Jagdpanther7666,653942650,00%717,21
Centurion Mk. I81710,969312650,00%2597,74
Waffenträger auf Pz. IV93166,4611282673,08%3630,99
P.43 ter71546,888882564,00%3056,36
SU-76G FT4350,522432548,00%670,77
VK 45.02 (P) Ausf. A81962,809232544,00%2810,92
Sturer Emil71171,406312544,00%1716,09
Challenger71525,049182568,00%2794,35
WZ-12092036,4210302466,67%2627,98
VK 30.01 (H)5692,524062347,83%1499,42
45TP Habicha71584,2610202365,22%2826,96
11082359,2712742272,73%3588,78
CS-4472108,4512642272,73%4365,29
Valiant 51295,0910682259,09%3956,00
BT-74247,292802166,67%1421,55
Sturmpanzer I Bison3220,761672157,14%728,71
Cruiser Mk. IV453,521232152,38%107,11
T404249,711852128,57%380,99
Object 25791533,385742152,38%1493,23
Löwe 81414,056332147,62%1677,00
BT-7 artillery 3498,336542147,62%2548,50
UDES 0381428,007242065,00%1700,96
M3 Stuart3161,952301957,89%628,75
Lago4320,633081952,63%1137,88
40TP Habicha6792,115521936,84%1436,08
B.U.G.I.61312,118681952,63%2822,12
AMX 38379,791481952,63%183,17
SU-76M452,891141957,89%158,25
VK 30.02 (M)61342,639571957,89%3399,51
Škoda T 256747,784601850,00%1516,57
Conqueror93018,1210341752,94%3613,43
Alecto4385,353031741,18%994,86
D23268,942921650,00%1129,47
Lorraine 39L AM3214,941621656,25%692,16
LT vz. 383184,932121540,00%493,91
ST vz. 394369,133211546,67%1221,45
Vickers Medium Mk. III3134,271711560,00%470,40
SU-182167,531021526,67%850,06
Type 91 Heavy3102,601641546,67%163,00
AMX 65 t81288,606211553,33%1575,42
SU-14-28945,295801435,71%716,26
Cruiser Mk. II2183,001861442,86%581,80
Durchbruchswagen 24503,503931450,00%1804,63
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61404,6411481471,43%5046,55
T-50-2 6578,796021471,43%1843,79
T-34-171807,9212101376,92%3814,74
P26/404410,853411361,54%1350,20
Ikv 90 Typ B7951,235691353,85%1478,36
Nashorn61145,548221376,92%2723,55
Pz.Sfl. IVc5710,084701346,15%2029,45
ST-II104031,0812051384,62%4558,17
Carro da Combattimento 45 t 103451,1510291361,54%2494,60
Char Futur 4 92632,5410681369,23%2851,34
14TP4424,333831233,33%1891,59
Marder 38T4563,334011258,33%1723,26
T-116 3486,755011266,67%2947,59
MKA 2368,833741250,00%1651,54
Panther71346,3610151172,73%2584,28
Type 4 Chi-To61180,098581172,73%2933,78
Vickers Mk. E Type B2166,002351154,55%664,18
Sav m/434295,643071181,82%923,14
Pz.Kpfw. 35 (t)275,701401040,00%135,90
Renault FT 75 BS2133,00951030,00%625,99
Object 705A103543,808881050,00%3512,16
Panzer 58 Mutz 81977,209681050,00%2947,71
Panzerjäger I2177,11160933,33%551,11
T110E3103457,781003966,67%2804,41
Strv m/40L3223,13286862,50%845,66
DS PZInż5881,25702875,00%2767,36
Type 95 Heavy4398,13327850,00%1445,80
Sturmpanzer II4164,50157850,00%381,98
Chieftain/T95 81804,381182862,50%3220,92
T92 81105,13686837,50%2175,04
M15/423356,14344785,71%1242,66
Type 97 Chi-Ha3515,29425742,86%2107,24
Cruiser Mk. I173,86102742,86%124,19
Valentine AT4318,86303757,14%1125,72
Archer5492,86423742,86%922,87
116-F3 102508,86603728,57%1368,33
Pvlvv fm/42259,83138616,67%0,00
Churchill VII61446,171073666,67%3868,89
Type 89 I-Go/Chi-Ro254,33115650,00%79,03
Achilles61133,33925666,67%2449,28
Pz.Kpfw. VII104009,671350683,33%4270,62
25TP KSUST II5306,20500580,00%839,66
T-26G FT2131,006750,00%203,23
Strv m/42-57 Alt A.2 61018,60580520,00%1684,00
L-60 2112,00353540,00%382,39
TOG II* 61434,601155580,00%3728,84
SU-122-44 71217,40590520,00%1491,63
Excalibur 61190,00437540,00%1858,50
TKS z n.k.m. 20 mm 2227,00291425,00%1350,77
Type 1 Chi-He4417,00430450,00%1394,50
Black Prince71816,50822425,00%2662,74
M3G FT3199,752644100,00%637,83
Universal Carrier 2-pdr239,25125425,00%0,00
Pz.Kpfw. I2110,2513040,00%214,78
T-602117,25285475,00%684,90
IS-6 B 82095,25671450,00%2206,08
Ram II 5753,25722450,00%2730,92
T7 Combat Car 292,75143450,00%309,08
leKpz M 41 90 mm 81870,25835425,00%3889,65
Vickers Medium Mk. II2147,00185366,67%765,38
Strv m/382121,33186333,33%317,95
D12173,33192333,33%576,13
Ikv 723347,33302333,33%874,48
Valentine3240,33237333,33%715,33
Pz.Kpfw. II Ausf. G3571,67526333,33%2832,31
T18 HMC3156,00226366,67%765,55
AMR 35 2232,67293366,67%1154,94
T-34 shielded 5810,00695366,67%2944,88
M24E2 Super Chaffee 61181,33914366,67%3899,94
Light Mk. VIC 242,33115366,67%262,54
Panther/M10 71726,67736333,33%3135,60
Chi-Ni2515,00488250,00%4242,82
LT vz. 352306,005182100,00%1908,82
M22328,00470250,00%2173,50
M14/412317,0023020,00%1146,59
Type 3 Chi-Nu5148,50276250,00%227,59
10TP3183,50337250,00%594,83
S-517710,007322100,00%827,40
IS-271096,009172100,00%1460,25
AT 25363,004672100,00%822,02
SU-85I 51232,0012432100,00%3144,50
SU-100Y 61437,0011282100,00%3727,59
Bretagne Panther 61143,507072100,00%2680,80
T14 5667,0059710,00%1398,33
Strv fm/211119,0012310,00%388,09
Fiat 30001290,0020210,00%1805,58
Renault Otsu10,00710,00%0,00
4TP1203,0025210,00%874,50
7TP2384,006991100,00%2159,63
AT-1242,003310,00%0,00
Renault FT AC266,001810,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,001810,00%0,00
M53/M5591633,0010461100,00%1411,77
IS-2 shielded 71540,009171100,00%2037,94
T-45 2793,0012111100,00%5651,15
AT 15A 7591,006451100,00%740,36
FV201 (A45) 72491,0016951100,00%5116,06
A46 6363,0020710,00%700,39
LTP 30,00861100,00%261,00
M4A3E8 Thunderbolt VII 63220,00214710,00%9955,38
Krupp-Steyr Waffenträger 71722,0012301100,00%3609,40

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.09.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 19.10.2021
Opuścił klan: 13.12.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.08.2021
Opuścił klan: 04.09.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.08.2023
Opuścił klan: 06.09.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.08.2022
Opuścił klan: 13.08.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 16.05.2022
Opuścił klan: 19.05.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 14.12.2021
Opuścił klan: 02.05.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.05.2022
Opuścił klan: 10.07.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.05.2022
Opuścił klan: 15.05.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.09.2021
Opuścił klan: 18.10.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.07.2022
Opuścił klan: 11.08.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 16.08.2021
Opuścił klan: 21.08.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.03.2021
Opuścił klan: 15.08.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.07.2019
Opuścił klan: 01.04.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.05.2020
Opuścił klan: 03.09.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.07.2018
Opuścił klan: 05.07.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.01.2019
Opuścił klan: 04.06.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.07.2018
Opuścił klan: 29.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.11.2018
Opuścił klan: 03.01.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 29.11.2020
Opuścił klan: 05.03.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.11.2020
Opuścił klan: 27.11.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 02.04.2020
Opuścił klan: 15.05.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.09.2020
Opuścił klan: 26.11.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.05.2018
Opuścił klan: 27.06.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.02.2016
Opuścił klan: 16.05.2018