GKS_1962

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy504551682282
Ø Poziom7,927,387,157,22
Zwycięstwa2688953,29%850,00%3947,56%14451,06%
Porażki2294745,48%743,75%4251,22%13347,16%
Remisy6191,23%16,25%11,22%51,77%
Przetrwane bitwy1483129,39%637,50%1720,73%6422,70%
Zniszczone czołgi476470,94161,00630,772250,80
Zniszczonych/zgonów1,341,600,971,03
Wykryte pojazdy777191,54201,25750,913601,28
Zadane uszkodzenia1.179,41724,25734,77768,72
Punkty zajęcia bazy1021172,0200,0070,092760,98
Punkty obrony bazy461440,91150,94190,23240,09
Doświadczenie617,53384,06392,00395,68
WN71281,881080,83841,47953,09
WN81512,961431,89997,301079,45
Ogółem
Bitwy50455
Ø Poziom7,92
Zwycięstwa2688953,29%
Porażki2294745,48%
Remisy6191,23%
Przetrwane bitwy1483129,39%
Zniszczone czołgi476470,94
Zniszczonych/zgonów1,34
Wykryte pojazdy777191,54
Zadane uszkodzenia1.179,41
Punkty zajęcia bazy1021172,02
Punkty obrony bazy461440,91
Doświadczenie617,53
WN71281,88
WN81512,96
Ostatnie 24 godziny
Bitwy16
Ø Poziom7,38
Zwycięstwa850,00%
Porażki743,75%
Remisy16,25%
Przetrwane bitwy637,50%
Zniszczone czołgi161,00
Zniszczonych/zgonów1,60
Wykryte pojazdy201,25
Zadane uszkodzenia724,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy150,94
Doświadczenie384,06
WN71080,83
WN81431,89
Ostatnie 7 dni
Bitwy82
Ø Poziom7,15
Zwycięstwa3947,56%
Porażki4251,22%
Remisy11,22%
Przetrwane bitwy1720,73%
Zniszczone czołgi630,77
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy750,91
Zadane uszkodzenia734,77
Punkty zajęcia bazy70,09
Punkty obrony bazy190,23
Doświadczenie392,00
WN7841,47
WN8997,30
Ostatnie 30 dni
Bitwy282
Ø Poziom7,22
Zwycięstwa14451,06%
Porażki13347,16%
Remisy51,77%
Przetrwane bitwy6422,70%
Zniszczone czołgi2250,80
Zniszczonych/zgonów1,03
Wykryte pojazdy3601,28
Zadane uszkodzenia768,72
Punkty zajęcia bazy2760,98
Punkty obrony bazy240,09
Doświadczenie395,68
WN7953,09
WN81079,45
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy462000
Zwycięstwa29463,64%00,00%00,00%00,00%
Porażki12827,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy408,66%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy20544,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2330,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,910,000,000,00
Wykryte pojazdy3450,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.117,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6291,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3210,6900,0000,0000,00
Doświadczenie699,170,000,000,00
Ogółem
Bitwy462
Zwycięstwa29463,64%
Porażki12827,71%
Remisy408,66%
Przetrwane bitwy20544,37%
Zniszczone czołgi2330,50
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy3450,75
Zadane uszkodzenia1.117,74
Punkty zajęcia bazy6291,36
Punkty obrony bazy3210,69
Doświadczenie699,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy112000
Zwycięstwa7667,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki2925,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy76,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5145,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi690,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy2111,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia727,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1641,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy410,3700,0000,0000,00
Doświadczenie728,560,000,000,00
Ogółem
Bitwy112
Zwycięstwa7667,86%
Porażki2925,89%
Remisy76,25%
Przetrwane bitwy5145,54%
Zniszczone czołgi690,62
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy2111,88
Zadane uszkodzenia727,60
Punkty zajęcia bazy1641,46
Punkty obrony bazy410,37
Doświadczenie728,56
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy47000
Zwycięstwa3370,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki1021,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy48,51%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2553,19%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi320,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,450,000,000,00
Wykryte pojazdy300,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia437,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy521,1100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy100,2100,0000,0000,00
Doświadczenie461,490,000,000,00
Ogółem
Bitwy47
Zwycięstwa3370,21%
Porażki1021,28%
Remisy48,51%
Przetrwane bitwy2553,19%
Zniszczone czołgi320,68
Zniszczonych/zgonów1,45
Wykryte pojazdy300,64
Zadane uszkodzenia437,79
Punkty zajęcia bazy521,11
Punkty obrony bazy100,21
Doświadczenie461,49
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy5412000
Zwycięstwa373168,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki157729,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy1041,92%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy247445,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi42820,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,460,000,000,00
Wykryte pojazdy59261,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia730,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy141832,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy56701,0500,0000,0000,00
Doświadczenie615,090,000,000,00
Ogółem
Bitwy5412
Zwycięstwa373168,94%
Porażki157729,14%
Remisy1041,92%
Przetrwane bitwy247445,71%
Zniszczone czołgi42820,79
Zniszczonych/zgonów1,46
Wykryte pojazdy59261,09
Zadane uszkodzenia730,98
Punkty zajęcia bazy141832,62
Punkty obrony bazy56701,05
Doświadczenie615,09
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1120000
Zwycięstwa63356,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki46641,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy211,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy43638,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8550,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy12561,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.089,460,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14831,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy27832,4800,0000,0000,00
Doświadczenie701,740,000,000,00
Ogółem
Bitwy1120
Zwycięstwa63356,52%
Porażki46641,61%
Remisy211,88%
Przetrwane bitwy43638,93%
Zniszczone czołgi8550,76
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy12561,12
Zadane uszkodzenia1.089,46
Punkty zajęcia bazy14831,32
Punkty obrony bazy27832,48
Doświadczenie701,74
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1040000
Zwycięstwa64261,73%00,00%00,00%00,00%
Porażki38537,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy131,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy41339,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7100,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy7050,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia909,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10981,0600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12461,2000,0000,0000,00
Doświadczenie581,460,000,000,00
Ogółem
Bitwy1040
Zwycięstwa64261,73%
Porażki38537,02%
Remisy131,25%
Przetrwane bitwy41339,71%
Zniszczone czołgi7100,68
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy7050,68
Zadane uszkodzenia909,70
Punkty zajęcia bazy10981,06
Punkty obrony bazy12461,20
Doświadczenie581,46
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy98000
Zwycięstwa5758,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki4141,84%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3030,61%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi490,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,720,000,000,00
Wykryte pojazdy1511,5400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.166,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1551,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy500,5100,0000,0000,00
Doświadczenie625,540,000,000,00
Ogółem
Bitwy98
Zwycięstwa5758,16%
Porażki4141,84%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3030,61%
Zniszczone czołgi490,50
Zniszczonych/zgonów0,72
Wykryte pojazdy1511,54
Zadane uszkodzenia1.166,81
Punkty zajęcia bazy1551,58
Punkty obrony bazy500,51
Doświadczenie625,54
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (248)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
KV-856771,48627354471,42%1630,90
AMX 13 909811,41688257455,05%1303,69
Bat.-Châtillon 25 t101866,06694247749,98%1751,36
AMX 50 10081428,52741246255,89%1884,70
T-505163,58443180155,86%478,08
IS-381247,50707164254,38%1577,01
IS-7101743,1471790552,15%1549,83
M53/M5591529,6751386252,55%1645,94
Object 261101832,7258585848,72%1850,43
E 50 Ausf. M101905,1669684151,84%1716,49
Object 268102120,9869583652,51%1716,87
T-62A101552,9566681945,30%1280,94
Bat.-Châtillon 155 58101777,2859480149,06%1905,52
Object 140101726,8269973448,77%1504,27
Conqueror Gun Carriage101652,9748569251,45%1506,42
T3281295,2880062655,27%1750,51
FV3046799,4851062655,75%1701,72
Leopard 1101687,2570757252,27%1465,70
FV215b 101903,2771254951,18%1674,47
Pz.Kpfw. II2256,5359350961,89%1777,92
T110E5101885,3469450052,00%1670,50
T-1506406,5437645755,58%601,22
T-5491140,2970744947,44%1183,00
Waffenträger auf E 100102187,7663243648,17%1594,93
ARL 446708,4856041557,83%1467,98
E 100102057,7176941251,94%1853,71
M18 Hellcat6864,5868840560,00%1887,81
121101624,9166840353,10%1459,39
T6981254,8077837353,89%1815,92
Grille5637,4739237058,38%1673,88
FV380591540,7458832648,77%1695,45
ST-I91493,9973631849,06%1443,52
11081276,0982030559,02%1702,51
A-436768,4164330258,94%1953,80
212A91477,2661229850,34%1525,14
M41 Walker Bulldog8788,5463728853,47%1695,18
Lorraine 155 mle. 5181605,7562428547,37%2191,98
KV-48940,8352828447,18%1066,44
Type 6191272,6262427943,01%1146,24
FV215b (183) 102199,5769727150,18%1749,64
T-1091325,3863626545,28%1278,75
Leopard Prototyp A91240,9369726350,57%1155,22
Pz.Kpfw. III Ausf. J4271,8143226049,23%1031,20
E 5091187,7467025346,64%1052,71
SU-122-5491346,6152923952,30%1277,48
KV-15367,8239223651,27%678,96
T28 Prototype81075,9660823447,44%1036,26
MT-256254,5244021949,77%618,11
S-5171090,4445421847,25%1413,58
T57 Heavy Tank101971,0764121650,46%1568,04
Indien-Panzer81122,8870121548,37%1492,47
113101838,6568721447,66%1641,53
T499928,3162421351,17%1495,16
Jagdtiger91634,7961620749,28%1438,64
M10391527,3671320645,63%1401,95
E 7591542,3576019849,49%1540,25
IS7697,9054219747,21%851,41
AMX 12 t6304,8246819353,89%769,51
Object 70492105,5180819357,51%1941,47
Object 430 Version II91620,7678319349,22%1784,58
WZ-12091095,4068819245,31%1033,99
Jagdpanther II81125,1849919051,05%1128,00
M40/M4381324,1856818853,72%1527,33
Tortoise91702,1679618748,66%1596,26
Waffenträger auf Pz. IV91714,9471118647,31%1563,91
Hummel6900,9141318448,37%1433,31
T3091107,3660918449,46%807,27
Tiger II81089,6469018452,17%1366,41
T-448807,2163318351,37%1092,22
Strv 103-091479,3953218348,09%1218,93
ISU-15281439,8263918351,91%1652,65
FV20781160,1164717758,19%1687,90
Caernarvon81146,1374617555,43%1489,12
Konštrukta T-34/1007686,1748917150,88%1006,93
Object 41681263,2752917153,22%1845,20
TVP T 50/51101806,0457516947,34%1488,22
VK 36.01 (H)6554,5942016850,00%976,41
AMX AC mle. 4881080,1462116750,30%1214,65
T54E191821,6182216758,08%1989,73
Grille 15102125,9149216745,51%1631,48
Rhm.-Borsig Waffenträger81582,4379516457,93%1864,03
Panther II8725,4658516344,79%771,32
VK 72.01 (K) 101912,3572216251,85%1579,66
AMX 50 Foch91534,0958615952,83%1451,03
G.W. Panther71377,0459815552,26%1897,53
STA-181000,2267515451,30%1378,85
AMX 13 757262,0745715245,39%314,27
Lorraine 155 mle. 5071420,3458815245,39%2089,33
HWK 128799,1351715146,36%1294,56
UDES 0381177,0058814950,34%1295,56
KV-26505,9345814855,41%808,36
M127957,9746714753,06%1390,60
WZ-111 model 1-491064,4266714450,00%887,79
Emil I81124,6255114345,45%1125,01
VK 45.02 (P) Ausf. B91228,1451414339,86%1009,75
T-34-281006,9770114246,48%1489,69
T71 DA7612,4866214151,06%1316,93
Škoda T 5091663,2176314050,71%1605,99
WZ-1328756,3752013950,36%1276,35
VK 45.02 (P) Ausf. A8927,3162913844,93%942,15
T675496,9251913861,59%1261,84
Pz.Kpfw. III/IV5194,1323213350,38%377,49
IS-4101844,2772213247,73%1478,00
Type 586620,2756813146,56%1231,30
LTTB8596,3548813046,92%1057,01
Tiger I7947,2960912454,03%1366,91
Panther7592,7751112456,45%882,98
SU-1527817,9254812453,23%1250,92
Crusader 5.5-in. SP71105,1959712246,72%2080,97
T2881262,8069611952,94%1427,87
AT 25496,3154711652,59%1331,58
A-4471028,8363011653,45%1943,91
AMX Chasseur de chars 81019,9270711645,69%1253,61
SU-1006721,5846111556,52%1409,70
Tiger (P)71092,7075211549,57%1702,57
AMX M4 mle. 457907,5951111041,82%1138,08
T376402,0147510944,04%942,85
Spähpanzer Ru 2519804,5153610953,21%1251,58
T110E4101960,9364210649,06%1404,22
O-Ni71239,1673210453,85%1864,95
T-34-2G FT7674,4241210349,51%793,89
T1 Cunningham172,3223310251,96%300,32
T2971241,3980410254,90%1880,44
Emil II91051,2051710147,52%786,95
AT 771314,2585910163,37%2012,71
Sturer Emil7997,5162310052,00%1564,60
Bishop5714,115799965,66%2114,49
Ikv 90 Typ B7823,645979652,08%1249,68
T-437619,985459556,84%1030,48
T14 5214,482829441,49%233,77
AMX AC mle. 467792,275349459,57%1217,72
O-I6761,554339248,91%1278,58
WZ-132A9695,134509041,11%711,13
T25/27930,126859055,56%1481,71
Škoda T 256710,364428950,56%1501,90
Leo7737,215728946,07%1029,42
KV-37837,096108848,86%1094,61
KV-137593,185068852,27%941,18
ARL V396596,233658853,41%1119,73
LTG7728,015218847,73%1479,42
M5 Stuart4114,343218549,41%312,08
Type 5 Chi-Ri7955,187238450,00%1676,83
Churchill VII6784,566458451,19%1709,39
STB-1101618,406778247,56%1363,87
Ikv 65 Alt II6586,104368251,22%1031,28
Conqueror91469,757028045,00%1292,37
T2 Light Tank 2131,653258050,00%650,10
Type T-345450,465187956,96%1469,30
AT 86714,626087962,03%1504,27
T-34-17957,367747762,34%1760,54
WZ-1317971,497567256,94%2464,13
Pz.Kpfw. T 15 3161,163447052,86%696,28
Spähpanzer SP I C7753,416536946,38%1518,41
SU-100M17938,106606767,16%1571,02
VK 30.01 (P)6763,154556656,06%1711,45
Strv 746793,296396549,23%1562,29
MS-1157,601126544,62%96,43
BDR G1 B5230,022816547,69%273,26
T216343,055176558,46%911,13
M446770,194806347,62%1358,36
WZ-131G FT6675,554485550,91%1184,07
P.43 bis6539,714335253,85%963,99
SU-855419,433734951,02%951,62
Type 4 Chi-To6479,495834971,43%913,20
Wespe3164,572054963,27%581,51
Jagdpanther7877,886404856,25%1226,61
VK 28.016585,176944864,58%2137,66
Object 263101790,195594839,58%1099,02
M41 HMC5458,623894759,57%763,65
StuG III Ausf. G5406,484224656,52%951,89
WZ-111-1G FT8653,333874650,00%540,23
Nashorn6790,486274656,52%1606,61
T-345386,094454553,33%1118,14
LTP 3187,423504358,14%945,63
Jagdpanzer IV6762,125264235,71%1440,40
40TP Habicha6315,562944136,59%289,56
T-46377,801824148,78%170,25
45TP Habicha7765,604774060,00%968,85
AMX 30 B101425,535914047,50%1101,88
M24 Chaffee5248,953973842,11%645,68
P.435370,814013762,16%1111,98
M3 Light 384,531573627,78%154,62
T1 Heavy Tank5383,694153545,71%658,29
P.43 ter7617,813653154,84%835,32
M5A1 Stuart4250,813633148,39%870,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5406,163423167,74%1253,68
B1435,731723036,67%0,23
AMX ELC bis5351,833743020,00%1026,52
VK 30.01 (H)5386,524062948,28%658,93
IS-27937,487162955,17%1313,51
P26/404255,112552857,14%766,59
O-Ho8741,933742835,71%568,89
Alecto4228,432872857,14%585,95
Pz.Kpfw. II Luchs4275,744232748,15%1115,57
Dicker Max 6597,264002751,85%1004,49
Leichttraktor156,731232646,15%91,51
Valentine4239,382202650,00%923,24
ST vz. 394301,963502347,83%1113,07
Churchill I5520,915142360,87%1170,04
T1E6 2205,414122259,09%1422,99
M4 Sherman5388,572972157,14%949,49
SU-85B4437,474101947,37%1127,42
Covenanter4259,063231764,71%1099,42
SU-182178,751301637,50%964,86
Škoda T 245351,923931338,46%842,80
Jagdpanzer E 100101419,777571361,54%1048,21
VK 30.02 (D)7463,083591241,67%506,54
SU-76M3163,502231250,00%382,45
T 55A 91372,927831266,67%1377,16
WZ-111 81001,914991136,36%1008,82
Pz.Kpfw. III Ausf. E341,271561145,45%39,51
Panhard AMD 178B6258,183051145,45%458,40
Light Mk. VIC 293,452391127,27%378,19
43 M. Toldi III 3160,733491172,73%973,44
M66232,403931040,00%112,78
StuG IV 5448,38452837,50%1047,36
Type 59 81194,43583714,29%1543,62
Vickers Medium Mk. I1175,29296742,86%905,16
Marder II3214,71294757,14%644,19
Type 97 Te-Ke 2125,50180633,33%475,23
Type 62 7294,00358540,00%362,92
Renault FT113,40184580,00%261,00
Sav m/434356,004255100,00%1254,94
Renault FT AC261,4094520,00%1,78
T28 Concept 7610,80335540,00%515,52
TOG II* 6219,7516740,00%58,79
Tetrarch 2144,00291450,00%617,18
BT-7 artillery 3209,25288450,00%1114,62
Vickers Medium Mk. II290,67237366,67%425,40
AT-1253,3395333,33%1,44
T7 Combat Car 230,33189333,33%2,30
Kolohousenka114,0092250,00%74,65
TKS z n.k.m. 20 mm 2106,502872100,00%677,51
XM551 Sheridan10564,5029220,00%230,70
Object 268 Version 4101116,00618250,00%539,48
Rheinmetall Skorpion G 81704,506372100,00%2021,06
T-34-85M 6714,008072100,00%1239,14
Fiat 3000133,001591100,00%261,00
Renault Otsu10,003710,00%0,00
4TP1400,005881100,00%4256,51
Renault NC-31134,001931100,00%261,00
Super Conqueror102139,0013351100,00%1787,55
VK 30.02 (M)6277,004091100,00%467,74
Object 430101288,008751100,00%877,80
Bat.-Châtillon 12 t81223,0043110,00%2017,52
T-50-2 6602,003841100,00%1713,36
L-60 237,006810,00%0,00
Heavy Tank No. VI 6466,006081100,00%710,67

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.04.2017
Opuścił klan: 25.05.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.05.2016
Opuścił klan: 21.08.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.12.2015
Opuścił klan: 29.12.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 06.01.2014
Opuścił klan: 21.11.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć