FaZe_Sardynka

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.08.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy384230102258
Ø Poziom9,310,009,229,53
Zwycięstwa2562866,70%00,00%7371,57%16463,57%
Porażki1252032,58%00,00%2827,45%9135,27%
Remisy2750,72%00,00%10,98%31,16%
Przetrwane bitwy1504239,15%00,00%4847,06%11143,02%
Zniszczone czołgi696141,8100,001971,934631,79
Zniszczonych/zgonów2,980,003,653,15
Wykryte pojazdy686191,7900,002122,084701,82
Zadane uszkodzenia3.306,720,004.104,693.880,88
Punkty zajęcia bazy128750,3400,00140,14230,09
Punkty obrony bazy372640,9700,00400,391400,54
Doświadczenie1.165,450,001.364,201.204,30
WN72336,840,002642,632383,27
WN84220,540,005365,094602,49
Ogółem
Bitwy38423
Ø Poziom9,31
Zwycięstwa2562866,70%
Porażki1252032,58%
Remisy2750,72%
Przetrwane bitwy1504239,15%
Zniszczone czołgi696141,81
Zniszczonych/zgonów2,98
Wykryte pojazdy686191,79
Zadane uszkodzenia3.306,72
Punkty zajęcia bazy128750,34
Punkty obrony bazy372640,97
Doświadczenie1.165,45
WN72336,84
WN84220,54
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy102
Ø Poziom9,22
Zwycięstwa7371,57%
Porażki2827,45%
Remisy10,98%
Przetrwane bitwy4847,06%
Zniszczone czołgi1971,93
Zniszczonych/zgonów3,65
Wykryte pojazdy2122,08
Zadane uszkodzenia4.104,69
Punkty zajęcia bazy140,14
Punkty obrony bazy400,39
Doświadczenie1.364,20
WN72642,63
WN85365,09
Ostatnie 30 dni
Bitwy258
Ø Poziom9,53
Zwycięstwa16463,57%
Porażki9135,27%
Remisy31,16%
Przetrwane bitwy11143,02%
Zniszczone czołgi4631,79
Zniszczonych/zgonów3,15
Wykryte pojazdy4701,82
Zadane uszkodzenia3.880,88
Punkty zajęcia bazy230,09
Punkty obrony bazy1400,54
Doświadczenie1.204,30
WN72383,27
WN84602,49
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy798000
Zwycięstwa59474,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki18923,68%00,00%00,00%00,00%
Remisy151,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy41351,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6560,8200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,700,000,000,00
Wykryte pojazdy9001,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.918,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6490,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4660,5800,0000,0000,00
Doświadczenie1.025,230,000,000,00
Ogółem
Bitwy798
Zwycięstwa59474,44%
Porażki18923,68%
Remisy151,88%
Przetrwane bitwy41351,75%
Zniszczone czołgi6560,82
Zniszczonych/zgonów1,70
Wykryte pojazdy9001,13
Zadane uszkodzenia1.918,80
Punkty zajęcia bazy6490,81
Punkty obrony bazy4660,58
Doświadczenie1.025,23
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy220000
Zwycięstwa18182,27%00,00%00,00%00,00%
Porażki3616,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,36%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13360,45%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1900,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,180,000,000,00
Wykryte pojazdy2501,1400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.197,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3761,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3901,7700,0000,0000,00
Doświadczenie910,400,000,000,00
Ogółem
Bitwy220
Zwycięstwa18182,27%
Porażki3616,36%
Remisy31,36%
Przetrwane bitwy13360,45%
Zniszczone czołgi1900,86
Zniszczonych/zgonów2,18
Wykryte pojazdy2501,14
Zadane uszkodzenia1.197,78
Punkty zajęcia bazy3761,71
Punkty obrony bazy3901,77
Doświadczenie910,40
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy40000
Zwycięstwa3382,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki410,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy37,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2152,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,530,000,000,00
Wykryte pojazdy290,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia585,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy340,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,0800,0000,0000,00
Doświadczenie637,350,000,000,00
Ogółem
Bitwy40
Zwycięstwa3382,50%
Porażki410,00%
Remisy37,50%
Przetrwane bitwy2152,50%
Zniszczone czołgi290,73
Zniszczonych/zgonów1,53
Wykryte pojazdy290,73
Zadane uszkodzenia585,93
Punkty zajęcia bazy340,85
Punkty obrony bazy30,08
Doświadczenie637,35
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2316000
Zwycięstwa186180,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki45519,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy138659,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi22030,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,370,000,000,00
Wykryte pojazdy20140,8700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.570,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy22370,9700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy98874,2700,0000,0000,00
Doświadczenie1.154,620,000,000,00
Ogółem
Bitwy2316
Zwycięstwa186180,35%
Porażki45519,65%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy138659,84%
Zniszczone czołgi22030,95
Zniszczonych/zgonów2,37
Wykryte pojazdy20140,87
Zadane uszkodzenia1.570,87
Punkty zajęcia bazy22370,97
Punkty obrony bazy98874,27
Doświadczenie1.154,62
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy16408000
Zwycięstwa1291078,68%00,00%00,00%00,00%
Porażki343920,96%00,00%00,00%00,00%
Remisy590,36%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy782747,70%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi136440,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,590,000,000,00
Wykryte pojazdy183341,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.105,310,000,000,00
Punkty zajęcia bazy137300,8400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy109420,6700,0000,0000,00
Doświadczenie882,190,000,000,00
Ogółem
Bitwy16408
Zwycięstwa1291078,68%
Porażki343920,96%
Remisy590,36%
Przetrwane bitwy782747,70%
Zniszczone czołgi136440,83
Zniszczonych/zgonów1,59
Wykryte pojazdy183341,12
Zadane uszkodzenia1.105,31
Punkty zajęcia bazy137300,84
Punkty obrony bazy109420,67
Doświadczenie882,19
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy845000
Zwycięstwa51560,95%00,00%00,00%00,00%
Porażki32438,34%00,00%00,00%00,00%
Remisy60,71%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy29835,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6270,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy10741,2700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.772,530,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6340,7500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2720,3200,0000,0000,00
Doświadczenie796,890,000,000,00
Ogółem
Bitwy845
Zwycięstwa51560,95%
Porażki32438,34%
Remisy60,71%
Przetrwane bitwy29835,27%
Zniszczone czołgi6270,74
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy10741,27
Zadane uszkodzenia1.772,53
Punkty zajęcia bazy6340,75
Punkty obrony bazy2720,32
Doświadczenie796,89
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (203)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
M46 Patton93330,451268197669,13%4908,17
Object 907 103868,551236181467,70%4155,64
M48A5 Patton103612,861093175663,04%4447,10
113103928,251192137568,07%5003,48
E 5093439,911305115770,18%4911,31
WZ-111 model 5A104141,881205112366,25%4666,53
T95/FV4201 Chieftain 104352,851266107167,32%4136,64
T110E5103563,29110794265,50%4254,75
Bat.-Châtillon 25 t103235,58105689066,52%3757,95
T-62A103361,03109584066,43%4224,75
Panhard EBR 75 (FL 10) 82051,70121978973,76%5025,19
Panhard EBR 105102539,52103571264,47%4189,12
IS-7103843,70117367467,80%4840,80
T-1093061,43118963365,24%4313,14
T-5492728,98113460666,01%3948,87
WZ-111 model 1-493284,87127058073,10%4897,29
T95E6 104183,77120257265,91%4985,07
Object 703 Version II 82781,59143754774,95%4136,44
AMX 50 B103619,93105254664,84%3943,40
E 50 Ausf. M103527,06108954363,35%4134,67
Rheinmetall Skorpion G 82449,00111051966,28%3276,15
Super Conqueror104404,86125544368,17%5282,65
Leopard 1103629,23109243463,13%4136,78
T-100 LT102600,70109543066,74%4716,77
IS-6 82391,64119541468,60%3833,95
M60 103489,62101337457,75%3879,72
Object 140103429,03111835964,90%4125,27
TVP T 50/51103699,30108835165,24%4186,49
Leopard Prototyp A93153,90117134067,35%4030,03
VK 72.01 (K) 103883,35113033269,28%3572,75
KV-151122,1994233070,30%3752,70
Bat.-Châtillon Bourrasque 82776,07134831275,32%4172,11
ST-II103716,65109231158,52%3918,52
Object 277103914,21118128365,72%4795,90
T110E4103780,51105327967,38%3595,16
FV215b 103547,50111027266,54%3979,33
E 75 TS 82571,17124626664,66%3825,72
Object 430 Version II93247,77130126069,62%4825,75
SU-130PM 82669,24120224868,15%3676,07
T54E192519,08100423859,24%3089,34
Škoda T 5093242,68124023770,04%4418,77
T 55A 93571,40135323468,38%5332,65
Grille 15103516,9891423064,78%3436,44
Object 430U104444,45132323075,22%5790,18
Kranvagn103585,90108122662,83%3445,26
Object 268 Version 4104483,26123022271,62%5045,72
AE Phase I 93470,40130421870,18%4353,49
Object 252U Defender 82601,69132221572,09%3728,82
Conqueror93051,39118921466,82%3828,36
Progetto M35 mod. 46 82571,30126821467,76%3895,31
Concept 1B 93657,24140321468,22%3796,52
AMX 13 105102991,6798021262,26%4244,06
Object 430103860,38123120865,87%4608,78
Object 260 104300,33120320660,19%4999,17
T-54 ltwt.91989,47109220463,73%4062,64
T-34-3 82318,22122720171,64%4362,56
E 7593439,70131619874,75%4567,06
T57 Heavy Tank103498,40101119061,05%3664,83
STB-1103951,10111718957,14%4346,55
IS-4103321,82106218861,17%4003,36
Vz. 55104819,66130618365,03%4616,60
60TP Lewandowskiego104060,87118218372,68%4223,53
CS-63104151,63116917862,36%4898,02
UDES 15/16104071,49113417565,71%4284,53
M10392591,95111317274,42%3252,05
121B 103604,58109517063,53%3975,75
T110E3103618,08102316859,52%3496,85
Waffenträger auf Pz. IV93139,80109116864,29%3557,87
IS-382275,17113416770,06%3421,05
Jagdpanzer E 100103498,4193016463,41%3039,87
CS-52 LIS 82761,58134716471,95%4090,21
FV4005 Stage II102955,9786716157,76%2697,38
Object 705A103885,28121316073,13%3969,70
Progetto M40 mod. 65103809,13104615157,62%3587,37
Caernarvon Action X 82411,15133314563,45%4120,38
AMX M4 mle. 54103889,99114814364,34%4864,04
FCM 50 t 82025,12111813959,71%3422,75
Centurion Action X103707,77105813058,46%4205,84
121104257,97117312864,84%5110,76
AMX 13 9092534,20112212759,84%5933,90
T3093263,97111712158,68%3911,16
AMX 50 12092668,63105911970,59%3367,84
E 100103604,14110811971,43%3703,98
T92 HMC101985,9771111852,54%1687,27
Caernarvon82476,62133011574,78%4084,56
Strv 103B103820,03107411570,43%3814,55
ST-I92880,51116211365,49%3740,57
Object 43093883,61149011270,54%6127,58
AMX M4 mle. 5193853,72142610966,97%5424,04
TNH T Vz. 5192811,12115810659,43%2987,82
Object 777 Version II 93384,9013279969,70%4272,20
T2071581,0610559871,43%3073,86
Object 268104019,749529852,04%3611,56
T4991803,719689758,76%3342,85
WZ-120-1G FT 82592,3212369769,07%3849,76
KV-8561199,828899165,93%2659,96
Rhm.-Borsig Waffenträger82441,2110419154,95%3214,22
FV217 Badger103936,5811389066,67%3839,48
WZ-113G FT103961,6910818869,32%4058,21
Object 274a 82719,9613968066,25%4393,20
AMX Chasseur de chars 81531,469328061,25%2734,16
Object 26393498,2412977474,32%5137,32
IS71733,409987364,38%3091,78
Prototipo Standard B93488,1511847159,15%4418,28
Object 279 early 104699,3513137167,61%3616,05
KV-481658,849047061,43%2317,07
M4A3E2 Sherman Jumbo61069,308636665,15%2720,55
AMX 30 1er prototype93415,4413816677,27%4944,04
WZ-12093552,4112976465,63%5980,93
UDES 1693080,8410936256,45%3955,96
Lorraine 40 t 82347,5211106162,30%3499,26
T2972008,1812395673,21%3501,89
M41 Walker Bulldog81334,648915650,00%2707,45
IS-3-II93614,7013755675,00%4709,53
M26 Pershing81964,9311035470,37%3121,84
Jagdtiger93194,7411785377,36%3450,15
CS-5993436,6012415366,04%4076,98
STA-2 82154,0212135367,92%4387,00
Char Futur 4 93173,9812165269,23%3188,92
SU-10182637,3111175158,82%3803,99
T26E4 SuperPershing 82204,6712595168,63%3856,87
TNH 105/100082134,4511444963,27%2968,42
Strv 103-092690,358854852,08%2895,49
UDES 14 Alt 582740,0611414858,33%4313,07
K-91103094,8510854866,67%3729,42
Object 70593251,8313054778,72%4270,99
Tetrarch 2282,794764757,45%1889,67
Black Prince71673,1311444580,00%3172,19
T-4371446,3311154584,44%3184,76
Sturer Emil71751,408824355,81%3249,56
Type 6193378,7911924259,52%4532,61
T77 82746,6013244278,57%3954,38
WZ-111G FT92808,009954062,50%2736,25
FV4004 Conway93114,7011114060,00%3849,81
Bat.-Châtillon 12 t81443,8511274067,50%3600,73
IS-M82716,7514434082,50%5073,47
IS-272145,2812573969,23%4371,16
KV-371902,0511313966,67%3606,91
Emil II93675,7912993868,42%4772,58
Centurion Mk. 7/193272,4512713873,68%4677,64
Panther71526,2410933767,57%3537,02
T34 81702,868613754,05%2285,84
T-15061384,6810053767,57%3308,05
Type 64 6892,818493770,27%2578,00
CS-5382171,5011003470,59%3473,32
leKpz M 41 90 mm GF 81692,5610583271,88%3918,15
AMX 30 B103057,819713154,84%3406,02
AT 1582390,5311813060,00%3301,95
KV-1S61105,8310043070,00%4058,43
M4A1 Sherman5894,078042962,07%3667,24
Konštrukta T-34/10072008,9011792958,62%5631,85
Panther II81795,2110242867,86%2596,27
Object 25793037,1411782860,71%3899,66
T9593485,3313272777,78%3790,66
Carro da Combattimento 45 t 103856,5410732653,85%3395,87
Leo72011,9610512347,83%4134,01
Object 70493106,7311152277,27%3068,23
Bat.-Châtillon 25 t AP92658,4011332075,00%3347,87
Tortoise93340,9011802060,00%3966,04
CS-4472085,7412831968,42%4363,86
T-345836,507711866,67%2856,55
Type 3 Chi-Nu Kai 5660,507141872,22%2474,97
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61906,7113151770,59%6027,53
ISU-152K 82059,509431662,50%2887,80
T2882086,089701353,85%2716,87
Object 41682014,928631338,46%3056,54
UDES 0382181,759161266,67%2595,90
M40/M4381331,336901250,00%1488,69
AMX 65 t81925,9210161266,67%2931,45
LT-432 81917,5811501275,00%4349,29
Löwe 82432,5012951266,67%4059,60
T1 Cunningham1338,827761172,73%3536,70
53TP Markowskiego82827,2013641090,00%5061,74
50TP Tyszkiewicza93471,70145310100,00%4428,08
Spähpanzer Ru 25191074,671306955,56%1569,85
Manticore101444,501192875,00%2028,36
AMX 50 10082936,141294771,43%4796,30
T376778,86596714,29%2524,95
11082365,1714506100,00%3743,31
SU-10061626,83750633,33%3262,61
AMX ELC bis5813,50799666,67%3355,61
TVP VTU Koncept81250,60828560,00%1754,81
T3282370,201359580,00%3962,87
LTTB82129,801190560,00%6322,21
T26E5 Patriot 82243,00887520,00%2676,63
T-4481551,00992475,00%2320,98
Challenger72387,251263475,00%4827,93
112 83218,751297425,00%4684,24
T26E5 82878,671446366,67%4603,95
Super Hellcat 71826,6711643100,00%3697,64
KV-26608,505422100,00%1005,22
Spähpanzer SP I C71069,50738250,00%1958,43
STG 81949,001028250,00%2609,34
Pz.Kpfw. T 25 5203,504172100,00%478,33
IS-5 (Object 730) 81579,5011282100,00%2347,41
Panther mit 8,8 cm L/71 82829,501170250,00%5544,75
43 M. Toldi III 3304,50582250,00%1775,29
O-I6403,0022710,00%408,22
MT-256346,007331100,00%1026,23
XM551 Sheridan10199,009361100,00%264,10
Škoda T 40 6327,009111100,00%601,16
SU-100Y 62252,0018051100,00%8325,82
BT-7 artillery 3373,0023410,00%1329,24

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.08.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.07.2021
Opuścił klan: 16.08.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.11.2020
Opuścił klan: 29.01.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.12.2019
Opuścił klan: 20.04.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.07.2020
Opuścił klan: 10.09.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 31.01.2021
Opuścił klan: 15.02.2021
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 11.03.2021
Opuścił klan: 20.05.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.07.2020
Opuścił klan: 01.07.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.04.2020
Opuścił klan: 30.06.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.02.2021
Opuścił klan: 10.03.2021
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 12.10.2020
Opuścił klan: 05.11.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.09.2020
Opuścił klan: 11.10.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.04.2020
Opuścił klan: 30.06.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.10.2019
Opuścił klan: 12.12.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.09.2019
Opuścił klan: 01.10.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 24.06.2019
Opuścił klan: 19.09.2019
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 27.04.2019
Opuścił klan: 22.06.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 13.02.2019
Opuścił klan: 22.04.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 09.02.2019
Opuścił klan: 13.02.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.01.2019
Opuścił klan: 08.02.2019
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 10.12.2018
Opuścił klan: 14.01.2019
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 27.09.2018
Opuścił klan: 09.12.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.08.2018
Opuścił klan: 25.09.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.06.2018
Opuścił klan: 26.08.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.06.2018
Opuścił klan: 28.06.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.04.2018
Opuścił klan: 16.06.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 16.03.2018
Opuścił klan: 01.04.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.01.2018
Opuścił klan: 14.03.2018
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 01.10.2017
Opuścił klan: 15.01.2018
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 24.08.2017
Opuścił klan: 30.09.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.07.2017
Opuścił klan: 22.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.06.2017
Opuścił klan: 22.07.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.06.2017
Opuścił klan: 28.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.05.2017
Opuścił klan: 25.06.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.04.2017
Opuścił klan: 10.05.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 24.12.2016
Opuścił klan: 23.04.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 15.09.2016
Opuścił klan: 24.12.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.08.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 23.07.2016
Opuścił klan: 24.08.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.07.2016
Opuścił klan: 21.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.02.2016
Opuścił klan: 07.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.01.2016
Opuścił klan: 19.02.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.08.2015
Opuścił klan: 23.01.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.07.2015
Opuścił klan: 05.08.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.06.2015
Opuścił klan: 26.07.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.05.2015
Opuścił klan: 30.05.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.05.2015
Opuścił klan: 08.05.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.04.2015
Opuścił klan: 17.04.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.12.2014
Opuścił klan: 03.04.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.12.2014
Opuścił klan: 26.12.2014
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.12.2014
Opuścił klan: 20.12.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.06.2014
Opuścił klan: 17.12.2014
Stopień: Rekruter
Dołączył: 14.03.2014