Ekzith

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy24367000
Ø Poziom7,970,000,000,00
Zwycięstwa1406557,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki1014641,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy1560,64%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy974940,01%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi314001,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,150,000,000,00
Wykryte pojazdy295811,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.736,210,000,000,00
Punkty zajęcia bazy230510,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy264501,0900,0000,0000,00
Doświadczenie626,920,000,000,00
WN71685,300,000,000,00
WN82460,510,000,000,00
Ogółem
Bitwy24367
Ø Poziom7,97
Zwycięstwa1406557,72%
Porażki1014641,64%
Remisy1560,64%
Przetrwane bitwy974940,01%
Zniszczone czołgi314001,29
Zniszczonych/zgonów2,15
Wykryte pojazdy295811,21
Zadane uszkodzenia1.736,21
Punkty zajęcia bazy230510,95
Punkty obrony bazy264501,09
Doświadczenie626,92
WN71685,30
WN82460,51
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy111000
Zwycięstwa5751,35%00,00%00,00%00,00%
Porażki5347,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,90%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4136,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi870,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,240,000,000,00
Wykryte pojazdy900,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.679,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2191,9700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1421,2800,0000,0000,00
Doświadczenie553,410,000,000,00
Ogółem
Bitwy111
Zwycięstwa5751,35%
Porażki5347,75%
Remisy10,90%
Przetrwane bitwy4136,94%
Zniszczone czołgi870,78
Zniszczonych/zgonów1,24
Wykryte pojazdy900,81
Zadane uszkodzenia1.679,71
Punkty zajęcia bazy2191,97
Punkty obrony bazy1421,28
Doświadczenie553,41
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy180000
Zwycięstwa11262,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki6133,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy73,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9150,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1530,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,720,000,000,00
Wykryte pojazdy1380,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.202,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3251,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3141,7400,0000,0000,00
Doświadczenie615,340,000,000,00
Ogółem
Bitwy180
Zwycięstwa11262,22%
Porażki6133,89%
Remisy73,89%
Przetrwane bitwy9150,56%
Zniszczone czołgi1530,85
Zniszczonych/zgonów1,72
Wykryte pojazdy1380,77
Zadane uszkodzenia1.202,41
Punkty zajęcia bazy3251,81
Punkty obrony bazy3141,74
Doświadczenie615,34
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy29000
Zwycięstwa1241,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki1758,62%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy724,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,550,000,000,00
Wykryte pojazdy240,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia528,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy441,5200,0000,0000,00
Doświadczenie318,340,000,000,00
Ogółem
Bitwy29
Zwycięstwa1241,38%
Porażki1758,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy724,14%
Zniszczone czołgi120,41
Zniszczonych/zgonów0,55
Wykryte pojazdy240,83
Zadane uszkodzenia528,55
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy441,52
Doświadczenie318,34
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia402,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie52,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia402,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie52,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy316000
Zwycięstwa20364,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki11235,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15348,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2540,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,560,000,000,00
Wykryte pojazdy2350,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.394,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3461,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9623,0400,0000,0000,00
Doświadczenie645,220,000,000,00
Ogółem
Bitwy316
Zwycięstwa20364,24%
Porażki11235,44%
Remisy10,32%
Przetrwane bitwy15348,42%
Zniszczone czołgi2540,80
Zniszczonych/zgonów1,56
Wykryte pojazdy2350,74
Zadane uszkodzenia1.394,91
Punkty zajęcia bazy3461,09
Punkty obrony bazy9623,04
Doświadczenie645,22
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1636000
Zwycięstwa110667,60%00,00%00,00%00,00%
Porażki51731,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy130,79%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy82550,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13140,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,620,000,000,00
Wykryte pojazdy14980,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.080,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy22731,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy17401,0600,0000,0000,00
Doświadczenie598,460,000,000,00
Ogółem
Bitwy1636
Zwycięstwa110667,60%
Porażki51731,60%
Remisy130,79%
Przetrwane bitwy82550,43%
Zniszczone czołgi13140,80
Zniszczonych/zgonów1,62
Wykryte pojazdy14980,92
Zadane uszkodzenia1.080,87
Punkty zajęcia bazy22731,39
Punkty obrony bazy17401,06
Doświadczenie598,46
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy128000
Zwycięstwa5442,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki7357,03%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,78%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3930,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi980,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy2001,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.743,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1641,2800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy840,6600,0000,0000,00
Doświadczenie446,240,000,000,00
Ogółem
Bitwy128
Zwycięstwa5442,19%
Porażki7357,03%
Remisy10,78%
Przetrwane bitwy3930,47%
Zniszczone czołgi980,77
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy2001,56
Zadane uszkodzenia1.743,02
Punkty zajęcia bazy1641,28
Punkty obrony bazy840,66
Doświadczenie446,24
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (124)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Object 140102566,44642123056,34%2586,60
Löwe 81629,33722121557,53%2220,58
IS-381697,28648114157,32%2337,20
FCM 50 t 81932,2282381860,64%3335,63
Jagdtiger91951,1856877351,10%1745,79
T-5491857,1765774860,03%2335,78
Bat.-Châtillon 25 t102742,5565270557,45%2947,14
T-1091716,8159666653,30%1803,50
Cromwell6793,0954755857,89%1810,66
IS-7102383,3060453856,51%2354,76
Jagdpanther7911,2537849649,80%1228,45
E 5092398,2367648560,21%2834,48
M10392076,7563647158,81%2355,33
T-4481640,1574646861,11%2890,83
Škoda T 5092675,8397845761,27%3133,18
WZ-111 model 1-492546,6567644859,15%2998,00
M46 Patton92651,5273343163,57%3609,23
Ferdinand81514,3751241652,40%1703,22
AMX ELC bis5772,1750640757,00%3641,15
Object 907 102928,1873740262,94%2741,31
T4991539,0566338762,27%2955,70
AMX 30 1er prototype92418,7369937963,59%3068,74
AMX 13 9091155,7760735452,82%2071,44
TVP T 50/51103073,0680634061,47%3224,00
T110E5102688,0860233851,78%2628,16
Comet71012,0358133055,15%1847,95
Centurion Mk. I81335,9457232659,82%2010,26
Bat.-Châtillon 25 t AP92246,7864031957,99%2813,93
E 7592433,0367830961,17%3040,56
M48A5 Patton103050,0471327653,62%3106,36
IS71252,2257027453,28%1989,77
KV-856826,2643825352,57%1542,25
T2971637,1869425060,80%2609,08
T-62A102857,1186522264,86%3218,46
TVP VTU Koncept81696,0961321860,09%3098,72
Jagdpanzer IV6524,0728521649,54%884,35
11081576,1967821560,47%2102,94
Škoda T 40 61220,9461021361,50%3149,65
M41 Walker Bulldog81207,5983821053,33%2956,46
SU-122-44 71238,7560720668,45%2037,71
T675724,3243319756,35%2099,74
T-54 ltwt.91430,6265119756,35%2490,38
T-4371127,9657819164,92%2278,41
AMX 13 757870,0559018756,15%2164,32
StuG III Ausf. G5313,7821318453,26%622,63
M26 Pershing81997,1673818364,48%3458,42
Tiger II82024,2871717061,76%3233,97
Panther II81658,3968016858,33%2719,95
AMX M4 mle. 4571559,6566816063,75%2774,50
Konštrukta T-34/10071761,8573215969,18%4301,38
T54E192725,7873115457,79%3088,54
Panther71302,3065013757,66%2770,32
M60 102845,0472313756,93%2809,51
Grille5673,9227112749,61%1379,77
IS-271356,5467512552,80%2056,94
M18 Hellcat61121,4666212572,00%2736,74
Crusader5249,8324512152,07%611,66
MT-256573,8544311949,58%1821,44
M661114,6361611865,25%2500,79
LTTB81172,3672411354,87%2581,97
Škoda T 2561327,9967811059,09%3802,00
WZ-111 model 5A103392,2092610660,38%3424,11
KV-15663,6641910559,05%1672,63
KV-137841,4245310448,08%1311,62
Tiger I71501,2568510259,80%2543,67
Type 5861009,135499858,16%2517,00
Jagdpanzer E 100102021,114779843,88%1433,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4252,661909644,79%528,54
Marder II3114,531469655,21%216,46
Wespe3250,281519244,57%798,75
M5A1 Stuart4677,085398867,05%4542,20
ARL 4461122,486758256,10%2692,20
Type T-345719,814577962,03%2910,95
VK 30.01 (H)5989,236547864,10%3126,99
E 50 Ausf. M102808,316367860,26%2807,56
AMX 12 t6680,494797556,00%2022,51
M4 Sherman5783,938327367,12%2884,63
T2071904,1810487369,86%4558,06
BDR G1 B51067,118727169,01%3246,94
T1 Heavy Tank5771,296526962,32%2261,28
T3281714,257606857,35%2495,99
M8A14379,873226755,22%1257,11
T376880,638696358,73%3047,55
T-284256,571965846,55%733,92
Covenanter4164,111985752,63%542,98
VK 36.01 (H)61122,525765651,79%2539,57
T-345575,985655457,41%2042,26
Hummel6648,372905451,85%977,57
Cruiser Mk. IV3113,731785150,98%275,55
VK 30.02 (M)6938,455004259,52%2108,94
M24 Chaffee5826,545854158,54%4384,17
Škoda T 245873,895243672,22%3461,73
Cruiser Mk. III252,031123444,12%31,18
T25 Pilot Number 1 81605,947223360,61%2399,64
Centurion Mk. 7/191014,005842365,22%958,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3152,571782157,14%585,30
Type 97 Chi-Ha3333,403052075,00%1686,15
AMX 383102,471711952,63%335,36
T56 GMC3152,111341942,11%277,67
Tetrarch 2348,374311968,42%2405,41
M3 Lee4336,282921861,11%1496,87
ST vz. 394457,713361752,94%1934,11
113103080,889981758,82%3256,91
StuG IV 5352,753111668,75%880,43
T-463177,001631540,00%615,52
Panzerjäger I2113,771531346,15%287,52
Chi-Ni2150,732661163,64%829,94
LTP 3151,802161060,00%707,62
T3 HMC2131,44144944,44%411,61
Type 1 Chi-He4160,75156812,50%295,06
Hotchkiss H352233,14230742,86%1432,73
T7 Combat Car 2110,50149616,67%485,36
Leichttraktor170,00119560,00%290,49
Pz.Kpfw. I Ausf. C343,00142540,00%0,00
Vickers Medium Mk. I163,6785333,33%92,10
Renault Otsu1105,67286333,33%492,23
A-204168,00200333,33%445,02
Pz.Kpfw. II291,00380366,67%480,17
T1 Cunningham10,0091250,00%75,89
Renault FT149,50115250,00%113,99
Type 97 Te-Ke 2207,0011720,00%976,10
T-262176,501782100,00%911,05
MS-1164,001501100,00%355,09
T28 Concept 70,008810,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rezerwista
Dołączył: 28.02.2017
Opuścił klan: 08.05.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 24.09.2016
Opuścił klan: 25.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.01.2015
Opuścił klan: 22.09.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.12.2014
Opuścił klan: 23.01.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 05.08.2014
Opuścił klan: 07.12.2014
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć