DanilaTanks

clanlogo
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 09.03.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy5155500484
Ø Poziom8,560,000,008,57
Zwycięstwa2949857,22%00,00%00,00%29761,36%
Porażki2153441,77%00,00%00,00%17936,98%
Remisy5231,01%00,00%00,00%81,65%
Przetrwane bitwy2090140,54%00,00%00,00%23448,35%
Zniszczone czołgi665791,2900,0000,008211,70
Zniszczonych/zgonów2,170,000,003,28
Wykryte pojazdy574031,1100,0000,006311,30
Zadane uszkodzenia2.006,920,000,002.842,50
Punkty zajęcia bazy506920,9800,0000,002210,46
Punkty obrony bazy399610,7800,0000,002850,59
Doświadczenie862,960,000,001.185,39
WN71648,730,000,002162,37
WN82575,010,000,003482,32
Ogółem
Bitwy51555
Ø Poziom8,56
Zwycięstwa2949857,22%
Porażki2153441,77%
Remisy5231,01%
Przetrwane bitwy2090140,54%
Zniszczone czołgi665791,29
Zniszczonych/zgonów2,17
Wykryte pojazdy574031,11
Zadane uszkodzenia2.006,92
Punkty zajęcia bazy506920,98
Punkty obrony bazy399610,78
Doświadczenie862,96
WN71648,73
WN82575,01
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy484
Ø Poziom8,57
Zwycięstwa29761,36%
Porażki17936,98%
Remisy81,65%
Przetrwane bitwy23448,35%
Zniszczone czołgi8211,70
Zniszczonych/zgonów3,28
Wykryte pojazdy6311,30
Zadane uszkodzenia2.842,50
Punkty zajęcia bazy2210,46
Punkty obrony bazy2850,59
Doświadczenie1.185,39
WN72162,37
WN83482,32
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy288000
Zwycięstwa15453,47%00,00%00,00%00,00%
Porażki12643,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy82,78%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11439,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2010,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,160,000,000,00
Wykryte pojazdy3601,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.706,660,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2440,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3381,1700,0000,0000,00
Doświadczenie778,420,000,000,00
Ogółem
Bitwy288
Zwycięstwa15453,47%
Porażki12643,75%
Remisy82,78%
Przetrwane bitwy11439,58%
Zniszczone czołgi2010,70
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy3601,25
Zadane uszkodzenia1.706,66
Punkty zajęcia bazy2440,85
Punkty obrony bazy3381,17
Doświadczenie778,42
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy14000
Zwycięstwa964,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki535,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy857,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi171,2100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,830,000,000,00
Wykryte pojazdy211,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.680,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy80,5700,0000,0000,00
Doświadczenie1.013,640,000,000,00
Ogółem
Bitwy14
Zwycięstwa964,29%
Porażki535,71%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy857,14%
Zniszczone czołgi171,21
Zniszczonych/zgonów2,83
Wykryte pojazdy211,50
Zadane uszkodzenia1.680,07
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy80,57
Doświadczenie1.013,64
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia120,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie59,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia120,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie59,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy241000
Zwycięstwa12551,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki11346,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10643,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1720,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,270,000,000,00
Wykryte pojazdy1640,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.118,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7973,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2451,0200,0000,0000,00
Doświadczenie714,630,000,000,00
Ogółem
Bitwy241
Zwycięstwa12551,87%
Porażki11346,89%
Remisy31,24%
Przetrwane bitwy10643,98%
Zniszczone czołgi1720,71
Zniszczonych/zgonów1,27
Wykryte pojazdy1640,68
Zadane uszkodzenia1.118,39
Punkty zajęcia bazy7973,31
Punkty obrony bazy2451,02
Doświadczenie714,63
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy407000
Zwycięstwa21552,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki17543,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy174,18%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15939,07%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3380,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,360,000,000,00
Wykryte pojazdy3560,8700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.422,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3580,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3330,8200,0000,0000,00
Doświadczenie714,840,000,000,00
Ogółem
Bitwy407
Zwycięstwa21552,83%
Porażki17543,00%
Remisy174,18%
Przetrwane bitwy15939,07%
Zniszczone czołgi3380,83
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy3560,87
Zadane uszkodzenia1.422,09
Punkty zajęcia bazy3580,88
Punkty obrony bazy3330,82
Doświadczenie714,84
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy198000
Zwycięstwa9447,47%00,00%00,00%00,00%
Porażki10050,51%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,02%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5025,25%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1310,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy1810,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.798,290,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1760,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy450,2300,0000,0000,00
Doświadczenie725,040,000,000,00
Ogółem
Bitwy198
Zwycięstwa9447,47%
Porażki10050,51%
Remisy42,02%
Przetrwane bitwy5025,25%
Zniszczone czołgi1310,66
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy1810,91
Zadane uszkodzenia1.798,29
Punkty zajęcia bazy1760,89
Punkty obrony bazy450,23
Doświadczenie725,04
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (374)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Object 261102297,91642451953,77%2511,43
Progetto M35 mod. 46 82482,561250177167,25%3876,68
IS-6 81333,48764175155,28%1663,47
Leopard Prototyp A93124,881137141762,74%3951,30
IS-7101944,35765124250,81%1767,53
Prototipo Standard B93169,951215107866,98%4138,27
Lorraine 40 t 82187,651122107662,45%3517,99
Conqueror Gun Carriage102119,6065182153,96%2257,46
Jagdpanzer E 100102551,9076874652,68%2091,86
AMX 13 9091311,6788772857,69%2509,54
Bat.-Châtillon Bourrasque 82626,78135069470,89%3939,28
T-1091864,0683969254,19%2129,88
M53/M5591996,2472064154,76%2437,23
IS-4102131,2784763656,29%2039,49
E 5092731,43109362761,40%3596,79
FV215b (183) 102964,1086961756,89%2583,58
E 7592331,3494758056,90%2626,72
T92 HMC101966,9261156752,03%1920,77
Škoda T 5092769,79111354662,09%3493,54
T-44-100 82264,80120252460,88%4041,06
Maus102061,2983151754,93%1758,31
Waffenträger auf Pz. IV92375,1584651056,86%2322,14
T4991096,2379849152,75%1867,52
Rheinmetall Skorpion G 82049,0294345957,08%2563,99
M46 Patton92811,33110643260,19%3866,77
KV-26873,5865440652,46%1578,95
212A91888,3059940552,59%1874,95
E 100102216,6283440056,50%2153,13
SU-14-281605,4359137356,84%2141,88
Centurion Mk. 7/192644,94109337262,37%3543,13
ST-I91754,7779137251,61%1772,43
IS-381246,6073435851,40%1435,20
Object 70492103,6581833756,08%1849,38
Jagdtiger92026,4782533053,33%1876,35
T-54 ltwt.91330,6189532555,38%2390,02
FV380592042,5174431757,73%2536,89
KV-15426,5230331251,60%810,74
T-100 LT101725,9392331256,09%2731,54
Progetto M40 mod. 65103234,1999430961,49%3236,41
M40/M4381655,0073830656,54%2147,94
WZ-111 model 1-492555,74103130361,06%2858,07
T92 81203,75103930360,40%3164,20
Object 430 Version II92520,05112329764,98%3536,05
AMX 30 1er prototype92830,43107229156,01%3571,23
KV-856556,5049428652,10%827,09
T-5492347,23107528661,54%3354,97
T110E5102358,0790127956,99%2310,60
Rhm.-Borsig Waffenträger81752,5174727853,96%1975,91
FV3046867,8056427651,81%1896,48
Kampfpanzer 50 t 93108,47125926462,88%3458,12
Bat.-Châtillon 25 t AP92163,8696726357,03%2850,22
VK 45.02 (P) Ausf. B91943,7387626054,23%2129,21
KV-48923,5867725855,43%1064,18
FV20781578,3669525655,47%2237,25
Tiger II81364,3479625053,20%1739,17
WZ-120-1G FT 82081,64106425062,80%2909,10
SU-10181501,5275323948,12%2027,81
IS7890,0665823447,86%1146,68
Tiger (P)71148,2477322558,22%1653,61
T57 Heavy Tank102877,5488522055,00%2486,07
Grille 15102741,9680021860,55%2459,10
Emil II92419,22103721559,53%2886,84
Conqueror92802,44109121558,14%3227,12
Waffenträger auf E 100102484,7574321552,09%1815,03
AMX Canon d'assaut 105 82266,61108021060,95%3572,52
T54E192127,4092320757,97%2393,52
Spähpanzer Ru 25191729,12101320564,88%3703,89
Tortoise92243,6193620360,10%2145,74
Ferdinand81447,5870219451,55%1623,94
S-5171093,4860019348,19%1420,61
Type 6192716,38104819062,11%3429,53
T9592837,42107218868,09%3270,70
Leopard 1102894,9190318555,14%2910,93
T3092519,6493618353,55%2517,86
Super Conqueror103197,4495917650,00%3174,60
WZ-13281291,2492816658,43%3104,49
E 50 Ausf. M102398,6986516657,83%2372,50
AMX M4 mle. 5192781,34111916564,24%3028,22
Škoda T 56 82635,14122616564,85%2771,05
T3281517,1289216254,94%2115,26
TVP T 50/51102686,1394015959,12%2620,75
AMX 13 105102258,0890115560,00%3426,64
Type 5 Heavy103360,03108915261,84%3346,46
Object 430U103085,26102415265,13%3116,68
Bat.-Châtillon 25 t102517,5597315164,90%2812,52
AT 1581603,3079315147,68%1873,83
SU-122-5491833,7771815144,37%1859,46
ISU-15281504,7771514854,73%1595,27
SU-15271067,5468514356,64%1516,50
GSOR 1008 82483,27116013969,06%3136,16
VK 45.02 (P) Ausf. A81209,3275013648,53%1464,78
LT-432 81240,1192013653,68%2884,98
T110E3102824,5985613355,64%2379,23
Type 4 Heavy92250,1594413149,62%2805,51
AMX 50 12092285,0795912860,94%2719,88
50TP Tyszkiewicza92992,20115112762,99%3809,52
Object 268102607,3878412753,54%2069,86
Lorraine 155 mle. 5181691,4875712452,42%2250,82
IS-271318,8789812268,03%2255,97
leKpz M 41 90 mm GF 81361,6995412157,85%3630,14
WZ-111G FT92790,8192311855,08%2946,70
Char Futur 4 92774,53118911866,10%3390,52
Strv 103-092595,3897411756,41%2825,36
M1271332,3470111754,70%2000,26
Object 140102363,4598711760,68%2306,03
SU-1006797,0060511656,90%1662,49
WZ-132A91612,1490711653,45%2979,57
SU-855329,6226511344,25%584,09
G.W. Tiger (P)81767,4586111360,18%2550,75
T 55A 91841,2992911360,18%1983,08
AMX 12 t6376,5556611146,85%907,37
Bat.-Châtillon 155 5591555,8381711159,46%1666,48
Panther II81416,2982510757,01%2214,08
FV4004 Conway92188,6481910745,79%2389,43
Strv 103B103321,9390510656,60%3218,88
CS-5993104,88124510666,04%4045,74
AMX M4 mle. 49 Liberté 81644,7399210560,00%2344,39
M41 Walker Bulldog8571,7972210253,92%1012,10
Tiger I71045,2362310150,50%1373,37
Emil I82047,60109810168,32%3069,37
VK 30.01 (P)6549,2549010149,50%1027,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5228,7325410139,60%358,52
Object 268 Version 4103395,72105010164,36%3332,79
50TP prototyp 82190,3110819858,16%3407,06
Škoda T 256954,438049852,04%2362,91
T-284114,861539850,00%185,65
M48A5 Patton103123,1210509866,33%3224,03
T2971202,458109752,58%1690,89
WZ-111 model 5A102979,409969658,33%3030,56
Spähpanzer SP I C7899,788679662,50%2201,91
SU-100M171506,269089563,16%2616,69
T-345254,172569453,19%596,22
TVP VTU Koncept81359,448439358,06%2233,24
Lorraine 155 mle. 5071269,966799156,04%1977,99
O-Ho81758,1010139063,33%2503,99
FV4005 Stage II102737,648578957,30%2415,71
AMX M4 mle. 54102904,2610138961,80%3189,34
Object 43092820,4911848967,42%3450,17
Sturer Emil7997,496238855,68%1385,91
AMX 13 757586,637098655,81%1144,88
O-Ni71284,268798659,30%1930,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4110,571938645,35%174,11
Panhard EBR 75 (FL 10) 81487,289898653,49%3371,79
Object 252U Defender 81946,3110448659,30%2786,98
T-46360,081218448,81%79,74
A-20567,611608251,22%108,53
AMX 50 10081848,918978151,85%2612,43
G.W. Tiger91794,057498047,50%1720,32
M4461161,297238066,25%2482,21
UDES 0381921,429457962,03%2665,71
SU-130PM 82625,7110977862,82%2979,14
T34 B 81786,739017855,13%2733,29
11081423,649157560,00%2005,99
Crusader 5.5-in. SP71183,925847444,59%1859,65
Charioteer82245,0910087455,41%3137,31
Konštrukta T-34/10071153,538466656,06%2314,14
ARL 446728,855196645,45%1147,87
AMX 13 F3 AM61068,216596659,09%1978,34
T2881884,029426660,61%2380,52
Indien-Panzer81513,979086659,09%2273,36
Strv S1 82302,6210106657,58%2898,58
Schwarzpanzer 58 81643,229646556,92%2806,70
Leo71145,139406460,94%2132,48
M26 Pershing81383,569426360,32%2047,93
WZ-111-1G FT82310,3710736368,25%3831,31
G.W. Panther71433,908056368,25%2172,14
BDR G1 B5422,894386254,84%801,08
Panther71198,878446163,93%2304,46
KV-371208,798336160,66%1922,27
M5A1 Stuart4106,573326056,67%286,02
O-I6975,057256048,33%1784,74
T28 Prototype81864,0710036066,67%2804,89
B14176,372375947,46%420,12
T-1506735,515875957,63%1427,58
Caernarvon81705,059215844,83%2182,41
Centurion Action X102741,488815850,00%2527,17
T25/271300,248355851,72%2263,55
HWK 1281302,9110895865,52%3248,53
Object 279 early 103462,5911385865,52%2772,24
HWK 30 81418,2810915872,41%3594,74
M10392329,159935554,55%2797,15
Primo Victoria 81553,139465549,09%2359,99
T376256,965925451,85%568,72
Löwe 81933,1910895462,96%2861,12
T26E5 Patriot 81802,8911325366,04%2641,28
WZ-12092109,549595257,69%2576,55
Centurion Mk. I81634,509935257,69%2679,94
Churchill I5537,395195150,98%1220,31
AT 771084,737015152,94%1475,12
Type 64 6826,247995154,90%2690,08
Pz.Kpfw. 38 (t)378,021235042,00%22,07
Bat.-Châtillon 155 58101648,537374951,02%1391,94
Vz. 55103447,9210544860,42%2725,80
Object 263102233,678194858,33%1836,20
BT-7462,571204639,13%19,95
113103418,5910314654,35%3480,65
Hummel6827,515534566,67%1342,43
Type T-345430,184574557,78%1209,21
T675314,003824548,89%569,89
Bat.-Châtillon 12 t8954,538034557,78%2024,56
LTTB8819,808024551,11%1557,48
T1 Heavy Tank5579,435454456,82%1402,72
SU-26389,091044431,82%2,31
LHMTV81199,189094461,36%2615,51
M75380,284214353,49%1393,28
Object 41681880,6710004358,14%3107,51
Kranvagn103581,7410414257,14%3410,48
Progetto C50 mod. 6692779,9310644153,66%2818,50
ELC EVEN 90 81240,129734160,98%2906,14
M8A14175,352664040,00%227,71
T28 Concept 7997,547513956,41%1608,83
IS-3A 82227,1010693948,72%2571,93
M24 Chaffee5235,875003855,26%733,26
AMX ELC bis5396,376573865,79%1755,95
GSOR3301 AVR FS91401,7110933873,68%2881,20
AT 86626,115473641,67%1019,79
IS-3-II93241,2511713658,33%3870,09
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4253,661873540,00%434,32
M5 Stuart4121,763013450,00%359,34
UDES 1693223,4111173452,94%3947,45
VK 28.016743,247523438,24%2275,48
VK 30.02 (M)6806,007693467,65%1929,87
Pz.Kpfw. VII103003,4110303464,71%2958,58
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3394,217013473,53%1640,64
Comet71274,8810383354,55%2779,54
Kunze Panzer 93018,9411663366,67%3699,76
T2071503,139873262,50%3167,76
Black Prince71339,849703256,25%2256,96
M41 HMC5750,915113250,00%1290,09
G.W. E 100102001,508513265,63%2131,79
T25 AT71358,849673268,75%2618,08
Object 26392531,289053250,00%2669,78
FV1066 Senlac 81186,639303259,38%2883,25
A-4471008,558493158,06%2011,57
SU-18263,271013053,33%229,84
Strv 7461076,488342951,72%2483,84
AE Phase I 92584,729382948,28%2263,57
AMX 13 57 71429,6910722948,28%3773,38
M4A3E2 Sherman Jumbo61112,648722853,57%2631,49
WZ-111 Qilin 103016,148772850,00%2385,81
M3 Lee4203,372592748,15%549,11
Marder 38T4391,783452740,74%854,01
Object 705A102568,528532751,85%1918,29
Ikv 65 Alt II6794,275812642,31%1492,26
T-34-2G FT71363,318452665,38%2400,00
AMX 404273,924182560,00%1350,86
Matilda4340,464192462,50%1079,02
UDES 14 Alt 582477,4211602466,67%4085,41
AT 25372,923392454,17%825,01
Somua SM 82240,2910482454,17%2537,58
TNH T Vz. 5192857,7310802254,55%2780,08
AMX 50 B102927,9510482272,73%2503,17
AMX 105 AM mle. 474540,594842259,09%2066,11
Churchill VII6946,338432171,43%2229,23
Type 586561,905432147,62%1027,24
Grille5842,575762157,14%2595,81
T110E4103478,909772166,67%3204,06
AMX 50 Foch (155) 103212,109742171,43%2713,17
KV-220-2 5810,438822152,38%1956,57
VK 16.02 Leopard5396,106822055,00%1322,49
Cromwell B 61097,659282055,00%2885,76
FCM 50 t 82017,2510422055,00%2815,98
KV-2 (R) 6949,207762065,00%1592,32
Cromwell61055,539501968,42%3277,70
AT-1271,581291957,89%170,18
Alecto4177,892541947,37%295,68
AMX 50 Foch B103244,1110021973,68%3108,99
M3 Stuart398,442781861,11%366,50
T-26252,891261850,00%82,16
E 25 71201,897971855,56%2050,09
Strv m/425799,127821764,71%3204,46
T56 GMC393,881861741,18%56,73
M18 Hellcat61175,538881747,06%2580,02
VK 75.01 (K) 81700,768461741,18%1827,71
Dicker Max 61277,187621747,06%2335,25
MS-11181,193051662,50%1113,17
M374488,634461656,25%2153,85
M36 Jackson61248,389751675,00%2670,35
Pz.Sfl. IVc5347,752981662,50%750,47
KV-5 81993,8111271668,75%2942,47
D2346,07981540,00%0,00
Pz.Sfl. IVb4509,204151533,33%1675,07
Bofors Tornvagn 82307,079531540,00%2445,68
T95/FV4201 Chieftain 104039,4712221573,33%3077,57
Panther mit 8,8 cm L/71 81196,876871526,67%1419,27
AMX M4 mle. 4571160,507461450,00%1590,16
T26E4 SuperPershing 81991,0710471450,00%3249,81
Pz.Kpfw. 35 (t)262,231191353,85%176,00
WZ-111 81694,699381346,15%2233,15
Lago4468,005641361,54%2076,27
Ikv 1035640,856701361,54%2142,73
GSR 3301 Setter71074,4611111369,23%3646,94
AMX 13 105 AM mle. 505489,254461250,00%932,96
S35 CA5968,837701250,00%2906,06
AltProto AMX 30 81840,8310431258,33%2208,11
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3364,337831275,00%1500,39
Caernarvon Action X 81833,5811751283,33%2601,86
M4A1 Sherman5701,827861181,82%2263,53
Škoda T 245508,365851163,64%1630,40
Wespe3358,643641145,45%1617,16
IS-6 B 81726,279511163,64%1957,65
SU-122-44 72147,9111341154,55%3309,15
M4A1 Revalorisé 82212,0911801172,73%3038,57
112 81448,8210131172,73%1860,06
BT-2278,401051040,00%148,06
AMX 383143,104211080,00%655,87
FV217 Badger102807,3010641070,00%2696,87
Type 3 Chi-Nu Kai 5419,106051070,00%1298,78
Vickers Medium Mk. III3163,00261955,56%562,84
FV215b 103605,781136966,67%4191,56
Valentine AT4156,89189933,33%256,42
T-50551,89178933,33%0,00
ARL V3961034,67588933,33%1844,40
Object 25792960,111240977,78%3805,02
Type 62 71265,131155862,50%3903,28
M10 Wolverine5812,88853850,00%2764,57
Bishop5813,50590850,00%2369,46
G.Pz. Mk. VI (e)234,2572812,50%3,10
M7 Priest3319,71408757,14%890,57
T-62A103110,001163771,43%4090,76
Vickers Medium Mk. II288,67108633,33%169,87
UDES 15/16101607,33853666,67%1364,29
O-I Experimental5581,17505633,33%1050,66
Object 430103202,501167683,33%3235,18
Panhard EBR 105101666,67982666,67%2501,66
T2 Light Tank 2221,00448650,00%1152,59
Renault FT127,20104560,00%164,57
Vickers Mk. E Type B237,80109560,00%166,29
Lorraine 39L AM3315,20353540,00%915,65
60TP Lewandowskiego104083,401059560,00%4506,53
MT-256304,20489540,00%720,15
Object 277103321,001186580,00%3723,71
Caliban 81540,20994580,00%1724,67
Object 260 102474,201081580,00%2252,94
Type 59 82432,001195450,00%3950,42
M66576,50475450,00%843,96
T1 HMC2147,50319475,00%929,73
Sexton II3251,25344475,00%1241,07
T3 HMC2188,00206450,00%765,48
XM551 Sheridan102966,0013894100,00%4899,13
Object 268 Version V 102535,501031475,00%2048,71
Heavy Tank No. VI 61177,75872450,00%2374,33
IS-2 71531,25801450,00%1744,98
T-34-85 Rudy 6879,75900475,00%1569,93
Panzerjäger I2142,33256333,33%367,43
M2 Medium Tank3125,002683100,00%477,93
CS-63102697,33976366,67%2294,81
Marder II3133,33254366,67%375,85
T40457,679830,00%0,00
FCM 362105,67167333,33%232,90
AMX 30 B103672,331188366,67%4767,25
STA-2 81388,33860366,67%1942,62
StuG IV 5232,67343333,33%289,61
T1 Cunningham178,003382100,00%494,95
Type 59 G 83325,5018672100,00%6766,41
D1293,501672100,00%460,56
Leichttraktor14,501172100,00%261,00
STB-1102605,509212100,00%1730,83
T2 Medium Tank2122,50161250,00%453,11
WZ-132-1101614,5010842100,00%2265,92
Universal Carrier 2-pdr2132,50219250,00%431,08
Manticore101984,0011662100,00%2360,99
Pudel 62457,0020311100,00%9623,95
Renault Otsu1231,003921100,00%1742,44
Renault FT 75 BS2391,006071100,00%3157,29
M2 Light Tank2134,005141100,00%681,67
Rinoceronte104443,0015391100,00%5470,58
121104988,0014721100,00%6853,58
Type 2597 Chi-Ha3253,005971100,00%1191,40
WZ-113G FT104609,0011241100,00%3888,93
Rheinmetall Panzerwagen102637,0010281100,00%2635,69
K-91102259,0011781100,00%1969,15
STG Guard 85311,0023251100,00%11764,16
T-22 medium 104043,00153010,00%5176,50

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 09.03.2021
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 17.02.2018
Opuścił klan: 14.04.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.12.2018
Opuścił klan: 05.01.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.04.2019
Opuścił klan: 06.08.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.08.2019
Opuścił klan: 02.10.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.11.2016
Opuścił klan: 27.11.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 30.08.2017
Opuścił klan: 01.01.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.06.2020
Opuścił klan: 08.07.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.01.2019
Opuścił klan: 10.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.01.2019
Opuścił klan: 01.03.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.08.2017
Opuścił klan: 23.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.10.2014