cookie_text Zobacz więcej

CamliBEL

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 03.01.2018

Ogółem

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy39491094533
Średni tier7,770,008,028,25
Zwycięstwa2077552,61%00,00%5154,26%28052,53%
Porażki1814645,95%00,00%4244,68%24646,15%
Remisy5701,44%00,00%11,06%71,31%
Przetrwane bitwy1149329,10%00,00%88,51%6712,57%
Czołgi zniszczone397031,0100,00760,813730,70
Zniszczonych/zgonów1,420,000,880,80
Wykryte pojazdy wroga442291,1200,002242,389241,73
Uszkodzenia1.351,680,001.213,321.169,02
Punkty zajęcia bazy468901,1900,0090,103520,66
Punkty obrony bazy235440,6000,0000,00560,11
Doświadczenie694,130,00784,86753,32
WN71300,770,001249,551064,94
WN81684,860,001513,211270,83
Ogółem
Bitwy39491
Średni tier7,77
Zwycięstwa2077552,61%
Porażki1814645,95%
Remisy5701,44%
Przetrwane bitwy1149329,10%
Czołgi zniszczone397031,01
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy wroga442291,12
Uszkodzenia1.351,68
Punkty zajęcia bazy468901,19
Punkty obrony bazy235440,60
Doświadczenie694,13
WN71300,77
WN81684,86
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Średni tier0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy94
Średni tier8,02
Zwycięstwa5154,26%
Porażki4244,68%
Remisy11,06%
Przetrwane bitwy88,51%
Czołgi zniszczone760,81
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy wroga2242,38
Uszkodzenia1.213,32
Punkty zajęcia bazy90,10
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie784,86
WN71249,55
WN81513,21
Ostatnie 30 dni
Bitwy533
Średni tier8,25
Zwycięstwa28052,53%
Porażki24646,15%
Remisy71,31%
Przetrwane bitwy6712,57%
Czołgi zniszczone3730,70
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy wroga9241,73
Uszkodzenia1.169,02
Punkty zajęcia bazy3520,66
Punkty obrony bazy560,11
Doświadczenie753,32
WN71064,94
WN81270,83
Założone: 26.12.2012 01:52
Ostatnia bitwa: 26.05.2018 21:19
Ostatnia aktualizacja: 27.05.2018 15:36

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy327000
Zwycięstwa19359,02%00,00%00,00%00,00%
Porażki11836,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy164,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12839,14%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone2310,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,160,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga3030,9300,0000,0000,00
Uszkodzenia1.757,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4031,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4601,4100,0000,0000,00
Doświadczenie810,740,000,000,00
Ogółem
Bitwy327
Zwycięstwa19359,02%
Porażki11836,09%
Remisy164,89%
Przetrwane bitwy12839,14%
Czołgi zniszczone2310,71
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy wroga3030,93
Uszkodzenia1.757,19
Punkty zajęcia bazy4031,23
Punkty obrony bazy4601,41
Doświadczenie810,74
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy240000
Zwycięstwa13757,08%00,00%00,00%00,00%
Porażki9238,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy114,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9338,75%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone1560,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,060,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga2931,2200,0000,0000,00
Uszkodzenia1.053,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3431,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4041,6800,0000,0000,00
Doświadczenie705,360,000,000,00
Ogółem
Bitwy240
Zwycięstwa13757,08%
Porażki9238,33%
Remisy114,58%
Przetrwane bitwy9338,75%
Czołgi zniszczone1560,65
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy wroga2931,22
Uszkodzenia1.053,74
Punkty zajęcia bazy3431,43
Punkty obrony bazy4041,68
Doświadczenie705,36
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy43000
Zwycięstwa2762,79%00,00%00,00%00,00%
Porażki1534,88%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1841,86%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone210,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,840,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga220,5100,0000,0000,00
Uszkodzenia491,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy120,2800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10,0200,0000,0000,00
Doświadczenie540,950,000,000,00
Ogółem
Bitwy43
Zwycięstwa2762,79%
Porażki1534,88%
Remisy12,33%
Przetrwane bitwy1841,86%
Czołgi zniszczone210,49
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy wroga220,51
Uszkodzenia491,05
Punkty zajęcia bazy120,28
Punkty obrony bazy10,02
Doświadczenie540,95
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy445000
Zwycięstwa25056,18%00,00%00,00%00,00%
Porażki19142,92%00,00%00,00%00,00%
Remisy40,90%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13730,79%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone2590,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,840,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga4541,0200,0000,0000,00
Uszkodzenia1.036,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2840,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5051,1300,0000,0000,00
Doświadczenie668,390,000,000,00
Ogółem
Bitwy445
Zwycięstwa25056,18%
Porażki19142,92%
Remisy40,90%
Przetrwane bitwy13730,79%
Czołgi zniszczone2590,58
Zniszczonych/zgonów0,84
Wykryte pojazdy wroga4541,02
Uszkodzenia1.036,20
Punkty zajęcia bazy2840,64
Punkty obrony bazy5051,13
Doświadczenie668,39
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2215000
Zwycięstwa113451,20%00,00%00,00%00,00%
Porażki107348,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy80,36%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy76934,72%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone14330,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,990,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga23091,0400,0000,0000,00
Uszkodzenia1.126,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy38301,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy70863,2000,0000,0000,00
Doświadczenie780,030,000,000,00
Ogółem
Bitwy2215
Zwycięstwa113451,20%
Porażki107348,44%
Remisy80,36%
Przetrwane bitwy76934,72%
Czołgi zniszczone14330,65
Zniszczonych/zgonów0,99
Wykryte pojazdy wroga23091,04
Uszkodzenia1.126,10
Punkty zajęcia bazy38301,73
Punkty obrony bazy70863,20
Doświadczenie780,03
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1281000
Zwycięstwa75358,78%00,00%00,00%00,00%
Porażki50139,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy272,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy47737,24%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone9080,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga17271,3500,0000,0000,00
Uszkodzenia953,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10630,8300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16891,3200,0000,0000,00
Doświadczenie666,980,000,000,00
Ogółem
Bitwy1281
Zwycięstwa75358,78%
Porażki50139,11%
Remisy272,11%
Przetrwane bitwy47737,24%
Czołgi zniszczone9080,71
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy wroga17271,35
Uszkodzenia953,23
Punkty zajęcia bazy10630,83
Punkty obrony bazy16891,32
Doświadczenie666,98
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy181000
Zwycięstwa9552,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki8245,30%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,21%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6133,70%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone1000,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga1811,0000,0000,0000,00
Uszkodzenia1.412,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2621,4500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy560,3100,0000,0000,00
Doświadczenie609,590,000,000,00
Ogółem
Bitwy181
Zwycięstwa9552,49%
Porażki8245,30%
Remisy42,21%
Przetrwane bitwy6133,70%
Czołgi zniszczone1000,55
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy wroga1811,00
Uszkodzenia1.412,02
Punkty zajęcia bazy2621,45
Punkty obrony bazy560,31
Doświadczenie609,59
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (240)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomŚrednia zadawanych uszkodzeńØ XPBitwyZwycięstwaWN8
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81318,31736332050,90%1647,18
T34 81419,91764160653,11%1810,03
T3 HMC2334,47481155158,28%2060,00
Object 268102941,30841117954,88%2573,07
Rheinmetall Skorpion G 81470,1474199150,25%1453,72
Bat.-Châtillon 25 t102036,2177396853,00%1850,21
T110E5102042,5679686953,16%1739,10
ELC EVEN 90 8702,7973083254,45%1115,39
AMX 13 9091041,3878970053,57%1717,16
Object 261101724,5155967346,95%1638,79
T110E3102492,8276864351,94%1963,20
T57 Heavy Tank102208,6073264346,19%1703,75
T-62A101781,0176863752,43%1600,17
Jagdpanzer E 100102274,8771261351,39%1715,17
Löwe 81359,4786356952,72%1615,56
E 50 Ausf. M102194,5178250849,80%1949,08
212A91695,6766748149,90%1751,86
G.W. E 100101643,1158047250,21%1524,74
T-5491286,0274846648,28%1278,38
G.W. Tiger91369,5558945747,05%1227,34
Jagdpanther7857,1253144250,00%1212,37
AMX 50 Foch (155) 103030,9883143753,55%2660,81
Ferdinand81286,3060042950,82%1313,51
Jagdtiger91380,4160238747,55%995,69
T-448759,2966637649,20%928,17
T2 Light Tank 2193,1048037358,98%1246,89
M10391346,3767036444,78%1103,45
T54E191546,4973735951,25%1403,65
Object 252U 81384,8382235953,48%1383,23
T26E4 SuperPershing 81181,8681435455,93%1641,97
Type 64 6519,9462935355,24%1267,67
Bat.-Châtillon 155 5591633,2563334647,98%1896,37
Object 70492371,8685034149,85%2144,48
IS-381338,7779433756,68%1586,28
VK 72.01 (K) 102040,9477733352,85%1581,37
S-5171256,2460729449,66%1528,78
11081448,5390029362,46%1973,02
G.W. Panther71101,2859529354,61%1319,98
T3281070,9867828348,41%1135,24
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4321,0030528049,64%839,28
Strv S1 81500,0670027952,33%1452,22
WZ-120-1G FT 81395,1581027055,19%1349,69
ISU-15281611,4768526650,75%1800,75
T6981331,9074625449,61%1754,62
T2881621,8278125350,99%1971,93
Rhm.-Borsig Waffenträger81841,8086024455,33%2102,32
Bat.-Châtillon 25 t AP91601,9780224051,67%1688,93
T297948,1668023949,79%1014,11
T9592118,1382123752,74%2002,81
E 5091584,2787323757,81%1747,56
Lorraine 155 mle. 5181313,4562022450,45%1624,73
Bat.-Châtillon 155 58101318,4361922450,45%1067,36
STA-181266,5884722260,81%1970,89
KV-481340,6383821560,00%1953,20
Object 907 102293,6478221450,47%1739,91
T71 DA7646,4465120248,51%1235,45
Progetto M35 mod. 46 81322,5877520251,49%1372,53
Hummel6782,1146620148,76%1132,28
Type 6191602,0480120060,00%1691,70
E 25 7913,9562319351,30%1232,69
ST-I91976,6792119057,37%2079,60
Jagdpanzer IV6495,5840518741,18%720,53
KV-26986,9171118654,84%2180,95
T-1091435,5571318449,46%1325,52
AMX AC mle. 4881484,8874218150,28%1831,43
Lorraine 155 mle. 5071081,5655417752,54%1403,55
AMX 50 Foch91951,5685317054,71%2086,98
T25 AT71074,0466916557,58%1564,79
KV-856931,9373416163,98%1898,41
M18 Hellcat6945,0572715961,01%2052,29
AMX 13 F3 AM61119,6357115556,13%1875,15
T26E5 Patriot 81270,6284915152,98%1419,13
IS-5 (Object 730) 81273,3380314853,38%1462,19
Panther II81122,3878814655,48%1556,44
WZ-132A9929,2865214450,69%1141,69
SU-15271016,5958414052,86%1416,94
AMX 13 105101280,1267513949,64%1121,96
Type 5 Chi-Ri71137,8677713861,59%2101,66
IS-4101890,9480513154,96%1603,71
AMX 13 757603,3870513051,54%1165,95
T-34-856760,5066712454,84%1718,42
M66730,9654212244,26%1215,53
Grille5493,2633112244,26%1033,91
SU-1006822,6656411957,98%1567,88
T-437967,4779811858,47%1789,95
StuG III Ausf. G5323,7229210643,40%564,78
IS71097,8170410549,52%1568,40
IS-271145,4179310558,10%1762,53
WZ-13171185,8172110154,46%3248,50
T-345364,7345410057,00%1000,15
M127862,3462110056,00%1028,21
Panther71023,478089754,64%1725,31
Jagdpanther II81830,517529749,48%2100,33
STB-1101797,416599547,37%1500,78
Marder II3262,422999545,26%790,91
AT 771107,958589567,37%1649,70
Type 4 Chi-To6908,777459460,64%2097,76
Churchill I5750,756509255,43%1965,36
AMX 12 t6407,685859253,26%1020,66
Sturer Emil71196,647859070,00%2091,97
A-447954,126499053,33%1712,32
AMX 50 10081511,517778646,51%1623,61
AMX AC mle. 4671067,486038651,16%1577,18
M4A1 Revalorisé 81082,277198548,24%1121,15
Sturmpanzer II4268,112608145,68%759,80
WZ-111 model 1-491434,407638056,25%1221,32
Type 586860,217198053,75%2141,20
T1 Heavy Tank5515,385367963,29%1160,74
A-204181,923767850,00%635,57
T-15061047,367727762,34%2325,88
AMX 13 105 AM mle. 505591,304057445,95%1247,92
Type T-345691,116767460,81%2779,45
M36 Jackson6858,976387447,30%1681,96
T216208,224547350,68%423,02
ARL 446832,586667259,72%1741,59
WZ-13281126,066307147,89%2102,71
Waffenträger auf Pz. IV91725,896677149,30%1315,75
Churchill Gun Carrier6685,405116852,94%1316,32
Type 3 Chi-Nu5515,825466759,70%1684,07
BT-22178,673856646,97%946,65
KV-15704,086396660,61%2045,66
59-166483,237286556,92%1367,28
113101504,356416540,00%966,58
Type 3 Chi-Nu Kai 5614,526846561,54%2121,31
M56 Scorpion 7902,526276459,38%1221,52
M3 Lee4308,203716140,98%1086,20
Strv m/42-57 Alt A.2 6745,086346056,67%1484,84
BT-73192,623525851,72%947,77
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3386,905905867,24%1826,16
KV-371468,009075759,65%2291,58
Nashorn61167,328065766,67%2889,62
T1E6 2214,024525756,14%1711,23
Panzerjäger I2200,572705650,00%806,48
M446893,156535558,18%1723,88
SU-855507,764305054,00%1152,06
S35 CA5749,546365056,00%2053,95
ARL V396920,406055056,00%1986,33
AMX ELC bis5369,184884955,10%1239,98
M10 Wolverine5721,386354765,96%2040,64
Pz.Sfl. IVc5761,426064555,56%2120,35
M5 Stuart4139,413684450,00%464,13
Primo Victoria 81069,677924353,49%1324,09
T1 Cunningham1174,394214143,90%1167,42
M75207,453744045,00%511,15
T-602291,234474055,00%2025,21
AMX M4 mle. 54102039,086964040,00%1379,80
Pz.Kpfw. III/IV5282,053883850,00%673,22
BDR G1 B5826,247383871,05%2291,53
T28 Concept 71097,326663852,63%1472,02
Cromwell6817,757663661,11%2003,76
Sturmpanzer I Bison3218,172403652,78%723,26
T-54 first prototype 81193,178493650,00%1443,19
M2 Medium Tank3289,094353551,43%1360,06
VK 30.02 (M)6723,376413551,43%1351,52
T14 5586,126653455,88%1463,16
M41 HMC5490,184593464,71%844,37
AMX M4 mle. 4571154,417853464,71%1885,69
M4 Sherman5540,006303372,73%1753,75
IS-7101792,887023342,42%1459,83
112 8877,068293363,64%1016,81
Konštrukta T-34/1007877,506183243,75%1237,35
Leichttraktor1196,974093141,94%1209,35
AMX M4 mle. 5191857,848403148,39%1433,20
AC 4 Experimental 6732,307253063,33%1520,81
Churchill VII6607,556642958,62%1226,34
Type 5 Ke-Ho4380,754752842,86%1542,07
Somua SAu 404341,504252860,71%1083,83
Matilda4548,164902540,00%1804,80
B14336,804192544,00%1157,33
105 leFH18B2 5388,423132450,00%666,54
T404537,965622445,83%1780,16
VK 28.016567,676842462,50%1690,39
Pz.Kpfw. I2108,753052450,00%488,17
Pz.Kpfw. III Ausf. J4133,433882352,17%331,68
A-436628,096642356,52%1451,68
Pz.Sfl. IVb4375,824032259,09%1291,14
AMX 65 t8953,956452245,45%859,12
M5A1 Stuart4427,006732060,00%2414,45
Caernarvon8978,057262060,00%1069,48
Pz.Kpfw. II Luchs4295,005432055,00%1169,96
Durchbruchswagen 24301,704822070,00%1089,09
AMX 404202,054161952,63%967,33
MT-256426,745741947,37%1260,96
Panther mit 8,8 cm L/71 8798,116741952,63%850,84
Pz.Kpfw. II2201,724601850,00%1109,05
Dicker Max 6795,616721872,22%1553,12
SU-10181500,188481764,71%1869,15
Pz.Kpfw. I Ausf. C3188,943831747,06%858,45
Renault FT1254,814541650,00%2105,38
SU-100M171160,477671566,67%1726,89
AMX 50 Foch B102029,367791442,86%1303,99
Renault NC-311204,464291353,85%1342,51
Renault UE 573284,854041369,23%1109,23
Marder 38T4791,317741361,54%3108,18
AMX Chasseur de chars 8990,006101338,46%1129,40
Lorraine 39L AM3419,254641266,67%1448,36
M4A3E2 Sherman Jumbo6779,928321250,00%1849,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5326,503191216,67%595,48
Grille 15101779,257371266,67%1219,84
SU-122-44 7899,255531250,00%1160,35
Škoda T 245453,555451163,64%1329,43
Sav m/434172,912071127,27%243,03
T 55A 91141,096331136,36%728,50
AMX 383296,304881040,00%1980,29
T2 Medium Tank2205,00354933,33%1003,92
Bishop5754,78625977,78%1763,60
T-703472,56762988,89%3222,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4499,11633955,56%2204,92
WZ-132-110231,50610850,00%160,93
WZ-111 model 5A101630,43430714,29%689,28
Renault FT AC2261,43327742,86%1009,84
D23266,834286100,00%1277,40
SU-182267,17287650,00%2018,09
AT-12244,33205633,33%904,34
M3 Stuart398,20311580,00%475,90
Type 98 Ke-Ni3148,803805100,00%687,20
AMX M4 mle. 49 81113,60958580,00%1307,37
Sexton II3228,50273450,00%829,83
Ikv 1035515,75446475,00%1451,18
AMX 50 12091155,00615450,00%803,24
M374195,25365475,00%646,76
T-45 2134,7512340,00%488,14
Type 95 Ha-Go2280,00313333,33%1547,42
Škoda T 256699,00482333,33%1200,70
TVP VTU Koncept8609,6735230,00%494,56
M40/M438524,00423333,33%237,43
AT 158621,008383100,00%625,27
T-29 3110,0010730,00%146,66
Tetrarch 2127,33224366,67%613,76
Panzer 58 Mutz 81057,679053100,00%1228,91
T-284722,5010542100,00%4071,23
Black Prince7376,0030620,00%222,99
Spähpanzer SP I C7712,008812100,00%1104,53
LTG7916,50724250,00%1496,57
L-60 237,002202100,00%261,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4203,5023320,00%293,28
Pz.Kpfw. T 15 3239,504772100,00%1459,69
FCM 50 t 8736,50661250,00%671,52
M2 Light Tank2103,008910,00%242,60
T-28E with F-30 4315,0027510,00%523,79

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 03.01.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.12.2017
Opuścił klan: 01.01.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.12.2017
Opuścił klan: 11.12.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.10.2017
Opuścił klan: 28.11.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.10.2017
Opuścił klan: 11.10.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 31.05.2017
Opuścił klan: 30.09.2017
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 15.04.2017
Opuścił klan: 29.05.2017
Stopień: Dowódca
Dołączył: 16.02.2017
Opuścił klan: 14.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.05.2016
Opuścił klan: 14.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.05.2016
Opuścił klan: 28.05.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.05.2016
Opuścił klan: 10.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.04.2014
Opuścił klan: 12.02.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.10.2013