Bretzo

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy46184063354
Ø Poziom6,630,007,527,67
Zwycięstwa2370951,34%00,00%3453,97%18953,39%
Porażki2203647,71%00,00%2946,03%15844,63%
Remisy4390,95%00,00%00,00%71,98%
Przetrwane bitwy1508332,66%00,00%1320,63%9326,27%
Zniszczone czołgi423430,9200,00580,923120,88
Zniszczonych/zgonów1,360,001,161,20
Wykryte pojazdy418640,9100,00991,573050,86
Zadane uszkodzenia919,580,001.039,051.019,85
Punkty zajęcia bazy597991,2900,002303,655081,44
Punkty obrony bazy383330,8300,001933,062610,74
Doświadczenie599,540,00722,35676,57
WN71164,700,001394,761111,93
WN81397,950,001407,941211,70
Ogółem
Bitwy46184
Ø Poziom6,63
Zwycięstwa2370951,34%
Porażki2203647,71%
Remisy4390,95%
Przetrwane bitwy1508332,66%
Zniszczone czołgi423430,92
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy418640,91
Zadane uszkodzenia919,58
Punkty zajęcia bazy597991,29
Punkty obrony bazy383330,83
Doświadczenie599,54
WN71164,70
WN81397,95
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy63
Ø Poziom7,52
Zwycięstwa3453,97%
Porażki2946,03%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1320,63%
Zniszczone czołgi580,92
Zniszczonych/zgonów1,16
Wykryte pojazdy991,57
Zadane uszkodzenia1.039,05
Punkty zajęcia bazy2303,65
Punkty obrony bazy1933,06
Doświadczenie722,35
WN71394,76
WN81407,94
Ostatnie 30 dni
Bitwy354
Ø Poziom7,67
Zwycięstwa18953,39%
Porażki15844,63%
Remisy71,98%
Przetrwane bitwy9326,27%
Zniszczone czołgi3120,88
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy3050,86
Zadane uszkodzenia1.019,85
Punkty zajęcia bazy5081,44
Punkty obrony bazy2610,74
Doświadczenie676,57
WN71111,93
WN81211,70
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy20008
Zwycięstwa420,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1575,00%00,00%00,00%787,50%
Remisy15,00%00,00%00,00%112,50%
Przetrwane bitwy315,00%00,00%00,00%225,00%
Zniszczone czołgi50,2500,0000,0040,50
Zniszczonych/zgonów0,290,000,000,67
Wykryte pojazdy160,8000,0000,00101,25
Zadane uszkodzenia1.094,200,000,001.594,38
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140,7000,0000,00131,63
Doświadczenie398,050,000,00308,00
Ogółem
Bitwy20
Zwycięstwa420,00%
Porażki1575,00%
Remisy15,00%
Przetrwane bitwy315,00%
Zniszczone czołgi50,25
Zniszczonych/zgonów0,29
Wykryte pojazdy160,80
Zadane uszkodzenia1.094,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy140,70
Doświadczenie398,05
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy8
Zwycięstwa00,00%
Porażki787,50%
Remisy112,50%
Przetrwane bitwy225,00%
Zniszczone czołgi40,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy101,25
Zadane uszkodzenia1.594,38
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy131,63
Doświadczenie308,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy30000
Zwycięstwa826,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki2066,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy26,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy826,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi170,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy210,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia886,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20,0700,0000,0000,00
Doświadczenie394,970,000,000,00
Ogółem
Bitwy30
Zwycięstwa826,67%
Porażki2066,67%
Remisy26,67%
Przetrwane bitwy826,67%
Zniszczone czołgi170,57
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy210,70
Zadane uszkodzenia886,73
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy20,07
Doświadczenie394,97
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy8000
Zwycięstwa562,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki337,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy337,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy111,3800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia427,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy192,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie439,880,000,000,00
Ogółem
Bitwy8
Zwycięstwa562,50%
Porażki337,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy337,50%
Zniszczone czołgi50,63
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy111,38
Zadane uszkodzenia427,50
Punkty zajęcia bazy192,38
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie439,88
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy352000
Zwycięstwa15844,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki18853,41%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11833,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2430,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy2910,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia645,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4181,1900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1420,4000,0000,0000,00
Doświadczenie443,560,000,000,00
Ogółem
Bitwy352
Zwycięstwa15844,89%
Porażki18853,41%
Remisy61,70%
Przetrwane bitwy11833,52%
Zniszczone czołgi2430,69
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy2910,83
Zadane uszkodzenia645,82
Punkty zajęcia bazy4181,19
Punkty obrony bazy1420,40
Doświadczenie443,56
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1167000
Zwycięstwa60351,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki54346,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy211,80%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy47040,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8020,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy10460,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.048,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy28292,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy38493,3000,0000,0000,00
Doświadczenie694,920,000,000,00
Ogółem
Bitwy1167
Zwycięstwa60351,67%
Porażki54346,53%
Remisy211,80%
Przetrwane bitwy47040,27%
Zniszczone czołgi8020,69
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy10460,90
Zadane uszkodzenia1.048,95
Punkty zajęcia bazy28292,42
Punkty obrony bazy38493,30
Doświadczenie694,92
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy9650018
Zwycięstwa38539,90%00,00%00,00%738,89%
Porażki55857,82%00,00%00,00%1161,11%
Remisy222,28%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy31132,23%00,00%00,00%527,78%
Zniszczone czołgi5530,5700,0000,00170,94
Zniszczonych/zgonów0,850,000,001,31
Wykryte pojazdy9380,9700,0000,0060,33
Zadane uszkodzenia738,140,000,00746,22
Punkty zajęcia bazy9661,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7910,8200,0000,0000,00
Doświadczenie437,720,000,00476,39
Ogółem
Bitwy965
Zwycięstwa38539,90%
Porażki55857,82%
Remisy222,28%
Przetrwane bitwy31132,23%
Zniszczone czołgi5530,57
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy9380,97
Zadane uszkodzenia738,14
Punkty zajęcia bazy9661,00
Punkty obrony bazy7910,82
Doświadczenie437,72
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy18
Zwycięstwa738,89%
Porażki1161,11%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy527,78%
Zniszczone czołgi170,94
Zniszczonych/zgonów1,31
Wykryte pojazdy60,33
Zadane uszkodzenia746,22
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie476,39

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy28000
Zwycięstwa932,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki1864,29%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy621,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy170,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.420,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy210,7500,0000,0000,00
Doświadczenie383,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy28
Zwycięstwa932,14%
Porażki1864,29%
Remisy13,57%
Przetrwane bitwy621,43%
Zniszczone czołgi110,39
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy170,61
Zadane uszkodzenia1.420,96
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy210,75
Doświadczenie383,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (266)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
M53/M5591403,23625271252,40%1515,54
Rhm.-Borsig Waffenträger81445,89682240750,56%1526,56
VK 36.01 (H)6639,17553181451,54%1179,56
StuG III Ausf. G5620,01537174054,89%1771,95
T34 81147,04677152750,49%1384,79
T2971147,64793130954,85%1593,23
Dicker Max 6825,96618115053,13%1691,58
KV-856840,46602112249,38%1576,74
M8A14522,38589100459,16%1899,82
IS-381284,8073898150,97%1508,16
M40/M4381315,0145096352,65%1646,45
Jagdpanther II81538,7976486252,90%1822,11
M18 Hellcat6796,5162476852,34%1566,15
M56 Scorpion 71066,3671871650,00%1609,17
T-34-856750,1866869856,16%1689,25
E 7591429,7073663746,94%1345,62
T675517,0352962753,59%1241,42
Löwe 81088,7980460753,21%1269,03
Tiger II81063,9266448646,71%1199,22
Rheinmetall Skorpion G 81122,1667248546,60%1045,27
Waffenträger auf Pz. IV91855,6472745345,70%1655,98
SU-85B4497,0645141753,48%1527,50
T-1091452,3175141350,61%1415,51
T-1506759,8966340758,97%1524,86
M10391408,3069539950,38%1354,62
Ferdinand81587,6472639747,10%1680,85
G.W. Panther7941,8260939348,85%1229,04
T376523,0962338151,71%1404,14
Jagdpanther71110,0464837546,40%1542,24
AMX 50 10081250,5566837143,13%1316,33
SU-1006555,5342936347,93%884,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4413,5444134855,17%1306,64
ISU-15281512,4272432553,54%1721,06
Achilles6735,0059731954,23%1457,96
M4A3E2 Sherman Jumbo6413,1949230747,88%638,11
M41 HMC5562,1845430551,80%907,45
Pz.Kpfw. III/IV5223,1724729948,16%469,11
T-34-17812,7161726648,87%1214,78
Cromwell6620,8361226649,62%1249,71
M4 Sherman5354,6043126355,89%858,95
Object 70492077,6478126250,38%1762,20
Spähpanzer SP I C7846,5273625550,98%1675,52
Tiger I7729,0158825246,83%786,66
Object 268101719,5065024850,81%1247,11
T28 Prototype81072,9365824246,28%1031,98
SU-1527993,5463923556,60%1569,95
Jagdtiger91941,0076223551,06%1693,40
Indien-Panzer8995,7768523553,19%1269,97
Type 4 Heavy91542,4377122447,32%1429,42
O-I6696,8562422057,27%1246,36
T110E5101411,2068221845,87%1007,26
IS7992,2968821551,16%1373,18
KV-15499,3851021350,70%1144,26
Caernarvon81071,1471620547,80%1213,77
KV-2 (R) 6762,2362620549,27%1167,23
IS-7101553,9869120345,32%1158,22
Sturer Emil71131,8866519454,12%1881,51
Churchill VII6707,7049419250,52%1356,37
SU-855474,6037318648,92%1018,45
Hummel6876,1449218651,08%1277,90
Grille5513,7639217445,98%1098,15
T25/27925,7266817450,57%1436,99
M1271079,5358117347,40%1592,30
VK 30.02 (D)7469,4949617248,84%551,54
M446693,0747616943,79%1171,87
Škoda T 40 6663,6157816848,21%1225,52
M3 Lee4202,7426716744,31%564,33
Pz.Kpfw. III Ausf. J486,9414516144,10%62,19
Type 586662,3561415851,90%1410,14
AMX 13 105 AM mle. 505422,4230715443,51%790,27
Type 2597 Chi-Ha3244,2533415148,34%931,93
Challenger7827,2962314748,30%1088,23
O-Ho81055,5471114647,26%1023,00
M41 Walker Bulldog8581,0161314547,59%973,63
Strv 746671,7259514447,92%1276,86
AMX M4 mle. 457989,2171814352,45%1437,27
LTP 3261,1537714156,74%1405,80
T1 Cunningham1142,4932713957,55%962,51
AMX 13 F3 AM6899,6946313941,73%1227,35
AMX 12 t6442,1157613951,08%1222,25
T-34-2G FT7879,3259613944,60%1182,29
Tiger (P)7920,1968313948,20%1208,32
59-166397,0752513556,30%1168,44
T404670,5664913551,85%2413,73
T3281261,0477413355,64%1481,90
M5 Stuart4129,5426713349,62%405,84
Panther II81010,1363713351,13%1342,28
T207923,2072413251,52%1494,24
Ikv 90 Typ B7874,8566212955,04%1378,86
Nashorn61120,4666512850,00%2302,38
Leo7860,0865612748,03%1330,89
P.435495,5158212560,80%1627,66
O-Ni71107,9883312562,40%1633,85
Ikv 65 Alt II6705,9055212151,24%1364,61
Type T-345505,0548311850,00%1617,50
IS-27986,5769311650,86%1321,23
Churchill I5416,2947111453,51%843,24
Archer5608,6452711153,15%1591,03
WZ-131G FT6759,4959411057,27%1427,52
Charioteer8874,4461011048,18%788,17
AMX 404161,3628910741,12%573,64
Pz.Kpfw. II Luchs472,1313610749,53%82,94
KV-371170,2573410556,19%1587,38
T26E5 8807,6569010445,19%728,85
WZ-111-1G FT8981,8362610250,98%990,78
Black Prince7784,586289946,46%965,46
Sav m/434335,444389953,54%1095,02
VK 30.01 (H)5546,375319854,08%1178,36
Marder 38T4594,846039856,12%2140,74
Matilda4344,864219753,61%1092,11
Universal Carrier 2-pdr2264,834069554,74%1397,23
SARL 424412,155039552,63%1698,89
M3 Stuart379,571568739,08%110,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5546,565768652,33%1615,94
SU-76G FT4494,995238551,76%1534,22
AMX ELC bis5322,405658560,00%1103,71
Marder II3373,473988350,60%1301,44
T-437842,546948051,25%1342,56
11081033,387267954,43%1131,87
60G FT5553,575037959,49%1440,34
Jagdpanzer IV6666,445467751,95%1296,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3104,183247754,55%376,39
Leichttraktor1124,593117647,37%566,44
M36 Jackson6817,216637558,67%1746,11
Pz.Kpfw. 38 (t)3125,121317443,24%250,10
Valentine4361,714557256,94%1761,92
HWK 128758,005997138,03%1037,86
T-28E with F-30 4438,895257157,75%1363,08
Panther7903,167417057,14%1623,53
E 5091170,296747042,86%933,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.487,282186956,52%213,02
VK 20.01 (D)4349,065496966,67%1453,67
T309872,065706841,18%496,83
25TP KSUST II5438,375226555,38%1256,06
M2 Medium Tank3265,263936564,62%1342,59
VK 30.01 (P)6749,696206546,15%1639,39
KV-26770,716476552,31%1488,51
VK 45.02 (P) Ausf. A8859,576096538,46%759,34
Lorraine 155 mle. 507739,555156456,25%971,59
Alecto4399,564716453,13%1300,64
VK 16.02 Leopard5153,893166240,32%276,18
T2881033,027806259,68%1084,19
Spähpanzer Ru 2519680,906846256,45%902,36
Crusader5397,634266040,00%1000,69
SU-76M3151,371535950,85%357,29
AMX 13 757655,105665837,93%1250,66
O-I Experimental5663,705855756,14%1395,32
BDR G1 B5666,115855658,93%1742,58
BT-22260,423925556,36%1786,15
AT 25605,585665543,64%1609,10
SU-100M17789,705765450,00%1069,14
Pz.Sfl. IVc5778,256085362,26%2445,39
Vickers Medium Mk. I152,871115255,77%159,17
Pz.Kpfw. II2102,701865050,00%379,53
AMX 65 t8805,306185048,00%801,65
T-284152,412704961,22%436,75
Pz.Kpfw. III Ausf. E370,001304944,90%71,56
P26/404315,964464858,33%1004,03
Lorraine 39L AM3322,212794854,17%1076,42
VK 28.016352,135504746,81%827,15
VK 100.01 (P)81104,606884744,68%1081,16
T2 Medium Tank2252,183864564,44%1638,19
M10 Wolverine5464,914634555,56%1209,95
105 leFH18B2 5479,024264452,27%975,49
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4431,025454454,55%1252,96
Cruiser Mk. III263,771164344,19%82,02
VK 30.01 (D)6521,986224362,79%1077,68
T28 Concept 7761,336404353,49%1087,58
M15/423316,194504257,14%1336,89
T25 AT7774,735594143,90%958,59
AT 77893,767004151,22%1186,95
Loyd Gun Carriage2137,781394148,78%834,26
ARL 446727,605544047,50%1257,88
T-345567,245303855,26%1876,38
T-463140,762483748,65%505,25
Caernarvon Action X 81089,357133740,54%1094,49
Panzerjäger I2250,783983666,67%1332,60
Type 95 Heavy4367,834243548,57%1395,72
Type 91 Heavy3234,742803537,14%720,99
T92 HMC101440,465563537,14%1148,68
Bishop5588,204713554,29%1529,42
M5A1 Stuart491,262423441,18%92,28
M75350,005033360,61%1423,74
T26E4 SuperPershing 8732,826463339,39%635,16
Sexton II3220,411723243,75%872,95
Cruiser Mk. II3259,163763158,06%1269,15
Object 25791444,877883154,84%1166,62
Vickers Medium Mk. III3106,371603046,67%232,20
40TP Habicha6612,975783056,67%1200,97
Object 277101604,837383040,00%996,85
S-517678,074582951,72%657,73
AMX 383191,113462850,00%915,52
D23260,113982751,85%1278,83
A-436714,046952755,56%1570,21
G.W. Tiger (P)8746,964732737,04%586,22
StuG IV 5470,524202740,74%1121,69
Sturmpanzer I Bison3223,082522642,31%738,23
Sturmpanzer II4265,272692642,31%765,95
Object 252U Defender 8948,047262650,00%777,63
Type 98 Ke-Ni3262,483662568,00%1354,47
T2 Light Tank 233,561242548,00%67,76
M22179,543502454,17%946,84
14TP4244,043462437,50%922,74
T56 GMC3100,581892445,83%116,15
Durchbruchswagen 24377,384792450,00%1361,99
Type 5 Heavy101848,578112347,83%1065,22
LTTB8592,135912330,43%854,66
AT 158805,365712240,91%607,24
AT 86704,146072254,55%1254,52
Pz.Kpfw. 35 (t)268,761412157,14%250,87
A-204164,004792161,90%644,55
Vickers Mk. E Type B254,861052157,14%145,66
T216257,765032157,14%580,53
Renault FT1132,953122055,00%808,94
ST vz. 394456,305602060,00%2223,82
Vickers Medium Mk. II276,94991850,00%203,10
P.43 bis6610,945311844,44%1058,58
Comet7599,416091741,18%832,20
Covenanter4315,884731650,00%1568,72
Type 5 Ke-Ho4200,473281553,33%642,29
AT-1297,071411560,00%306,82
M2 Light Tank281,211531450,00%213,24
MS-1166,291311450,00%191,33
MTLS-1G14 3263,694281346,15%1176,20
Renault FT 75 BS282,831661250,00%307,04
T71 DA7566,555151136,36%901,92
IS-3A 8973,646801154,55%887,08
Type 97 Te-Ke 2159,001961050,00%838,30
UDES 038706,705911060,00%639,70
Renault Otsu1174,11313955,56%1197,10
M14/412133,56342966,67%641,12
D1269,78181955,56%238,06
Ikv 1035674,22502933,33%1602,34
Pz.Kpfw. II Ausf. G3139,56355955,56%510,84
Light Mk. VIC 2127,11215922,22%616,21
T3 HMC2356,13546850,00%2013,60
Pz.Kpfw. I289,00333875,00%547,14
Strv S1 81134,50535837,50%870,74
T-34-85M 6961,141007785,71%2209,20
Type 95 Ha-Go2220,33391666,67%1363,31
MT-256192,67454650,00%352,20
T7 Combat Car 2165,00301650,00%915,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2157,00369666,67%933,04
Hotchkiss H35254,00153560,00%169,97
M24 Chaffee597,60475560,00%234,32
FV3046536,40387540,00%691,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3214,60361560,00%943,64
T-45 2132,40242540,00%582,40
Strv m/382148,0014740,00%574,79
Renault NC-31127,25123450,00%90,42
T-448668,75573425,00%561,68
T-262202,50342475,00%1323,71
E 10010937,75568450,00%490,49
T-29 3227,25368450,00%828,43
T1E6 236,50121450,00%74,63
TOG II* 6805,50542425,00%1199,44
A-4471107,67585333,33%1810,99
Somua S353261,00392333,33%781,90
4TP1117,50344250,00%602,91
Emil I8322,00464250,00%139,94
Wespe389,00137250,00%161,13
KV-220-2 5365,00510250,00%506,69
TKS z n.k.m. 20 mm 253,001861100,00%310,61
L-60 225,0012310,00%0,00
Pz.Kpfw. T 25 5493,008691100,00%1514,16
BT-7 artillery 3231,004401100,00%1322,70

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.12.2018
Opuścił klan: 12.02.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.10.2018
Opuścił klan: 08.11.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.09.2018
Opuścił klan: 03.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.07.2018
Opuścił klan: 21.09.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 08.11.2017
Opuścił klan: 18.04.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.07.2017
Opuścił klan: 07.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.06.2017
Opuścił klan: 13.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.04.2017
Opuścił klan: 02.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.02.2017
Opuścił klan: 05.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.11.2016
Opuścił klan: 17.01.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.11.2016
Opuścił klan: 24.11.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.10.2016
Opuścił klan: 18.11.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.09.2016
Opuścił klan: 08.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.09.2016
Opuścił klan: 20.09.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.07.2016
Opuścił klan: 03.09.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.03.2016
Opuścił klan: 01.07.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 27.12.2015
Opuścił klan: 29.02.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.12.2015
Opuścił klan: 24.12.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.11.2015
Opuścił klan: 12.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.11.2015
Opuścił klan: 12.11.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.09.2015
Opuścił klan: 15.10.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.08.2015
Opuścił klan: 17.08.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.07.2015
Opuścił klan: 19.07.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.06.2015
Opuścił klan: 21.06.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.04.2015
Opuścił klan: 04.06.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.03.2015
Opuścił klan: 17.04.2015
Stopień: Rekruter
Dołączył: 22.02.2015
Opuścił klan: 16.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.01.2015
Opuścił klan: 16.02.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.12.2014
Opuścił klan: 03.01.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.09.2014
Opuścił klan: 14.10.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.07.2014
Opuścił klan: 01.01.1970
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.05.2014
Opuścił klan: 01.01.1970
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć