Bretzo

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy47209022151
Ø Poziom6,650,008,277,97
Zwycięstwa2421351,29%00,00%1150,00%7147,02%
Porażki2253947,74%00,00%1150,00%7549,67%
Remisy4570,97%00,00%00,00%53,31%
Przetrwane bitwy1532532,46%00,00%731,82%4328,48%
Zniszczone czołgi430510,9100,00120,551150,76
Zniszczonych/zgonów1,350,000,801,06
Wykryte pojazdy431690,9100,00120,551571,04
Zadane uszkodzenia919,750,001.373,681.069,27
Punkty zajęcia bazy605711,2800,00150,68580,38
Punkty obrony bazy386100,8200,0000,00100,07
Doświadczenie600,500,00711,86667,45
WN71159,100,00865,85902,84
WN81389,040,001173,501064,77
Ogółem
Bitwy47209
Ø Poziom6,65
Zwycięstwa2421351,29%
Porażki2253947,74%
Remisy4570,97%
Przetrwane bitwy1532532,46%
Zniszczone czołgi430510,91
Zniszczonych/zgonów1,35
Wykryte pojazdy431690,91
Zadane uszkodzenia919,75
Punkty zajęcia bazy605711,28
Punkty obrony bazy386100,82
Doświadczenie600,50
WN71159,10
WN81389,04
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy22
Ø Poziom8,27
Zwycięstwa1150,00%
Porażki1150,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy731,82%
Zniszczone czołgi120,55
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy120,55
Zadane uszkodzenia1.373,68
Punkty zajęcia bazy150,68
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie711,86
WN7865,85
WN81173,50
Ostatnie 30 dni
Bitwy151
Ø Poziom7,97
Zwycięstwa7147,02%
Porażki7549,67%
Remisy53,31%
Przetrwane bitwy4328,48%
Zniszczone czołgi1150,76
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy1571,04
Zadane uszkodzenia1.069,27
Punkty zajęcia bazy580,38
Punkty obrony bazy100,07
Doświadczenie667,45
WN7902,84
WN81064,77
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy20000
Zwycięstwa420,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1575,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy315,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,290,000,000,00
Wykryte pojazdy160,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.094,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140,7000,0000,0000,00
Doświadczenie398,050,000,000,00
Ogółem
Bitwy20
Zwycięstwa420,00%
Porażki1575,00%
Remisy15,00%
Przetrwane bitwy315,00%
Zniszczone czołgi50,25
Zniszczonych/zgonów0,29
Wykryte pojazdy160,80
Zadane uszkodzenia1.094,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy140,70
Doświadczenie398,05
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy30000
Zwycięstwa826,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki2066,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy26,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy826,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi170,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,770,000,000,00
Wykryte pojazdy210,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia886,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20,0700,0000,0000,00
Doświadczenie394,970,000,000,00
Ogółem
Bitwy30
Zwycięstwa826,67%
Porażki2066,67%
Remisy26,67%
Przetrwane bitwy826,67%
Zniszczone czołgi170,57
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy210,70
Zadane uszkodzenia886,73
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy20,07
Doświadczenie394,97
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy8000
Zwycięstwa562,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki337,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy337,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy111,3800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia427,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy192,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie439,880,000,000,00
Ogółem
Bitwy8
Zwycięstwa562,50%
Porażki337,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy337,50%
Zniszczone czołgi50,63
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy111,38
Zadane uszkodzenia427,50
Punkty zajęcia bazy192,38
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie439,88
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy352000
Zwycięstwa15844,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki18853,41%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11833,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2430,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy2910,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia645,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4181,1900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1420,4000,0000,0000,00
Doświadczenie443,560,000,000,00
Ogółem
Bitwy352
Zwycięstwa15844,89%
Porażki18853,41%
Remisy61,70%
Przetrwane bitwy11833,52%
Zniszczone czołgi2430,69
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy2910,83
Zadane uszkodzenia645,82
Punkty zajęcia bazy4181,19
Punkty obrony bazy1420,40
Doświadczenie443,56
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1167000
Zwycięstwa60351,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki54346,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy211,80%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy47040,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8020,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,150,000,000,00
Wykryte pojazdy10460,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.048,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy28292,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy38493,3000,0000,0000,00
Doświadczenie694,920,000,000,00
Ogółem
Bitwy1167
Zwycięstwa60351,67%
Porażki54346,53%
Remisy211,80%
Przetrwane bitwy47040,27%
Zniszczone czołgi8020,69
Zniszczonych/zgonów1,15
Wykryte pojazdy10460,90
Zadane uszkodzenia1.048,95
Punkty zajęcia bazy28292,42
Punkty obrony bazy38493,30
Doświadczenie694,92
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy965000
Zwycięstwa38539,90%00,00%00,00%00,00%
Porażki55857,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy222,28%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy31132,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5530,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,850,000,000,00
Wykryte pojazdy9380,9700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia738,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9661,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7910,8200,0000,0000,00
Doświadczenie437,720,000,000,00
Ogółem
Bitwy965
Zwycięstwa38539,90%
Porażki55857,82%
Remisy222,28%
Przetrwane bitwy31132,23%
Zniszczone czołgi5530,57
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy9380,97
Zadane uszkodzenia738,14
Punkty zajęcia bazy9661,00
Punkty obrony bazy7910,82
Doświadczenie437,72
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy28000
Zwycięstwa932,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki1864,29%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy621,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy170,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.420,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy210,7500,0000,0000,00
Doświadczenie383,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy28
Zwycięstwa932,14%
Porażki1864,29%
Remisy13,57%
Przetrwane bitwy621,43%
Zniszczone czołgi110,39
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy170,61
Zadane uszkodzenia1.420,96
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy210,75
Doświadczenie383,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (270)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
M53/M5591398,05624280152,20%1503,49
Rhm.-Borsig Waffenträger81445,89682240750,56%1530,02
VK 36.01 (H)6639,17553181451,54%1179,15
StuG III Ausf. G5620,01537174054,89%1770,94
T34 81147,04677152750,49%1386,44
T2971146,37793133654,94%1595,46
Dicker Max 6825,96618115053,13%1693,07
KV-856840,46602112249,38%1577,33
M8A14522,38589100459,16%1899,99
IS-381283,4973798250,92%1508,08
M40/M4381315,0145096352,65%1649,46
Jagdpanther II81538,7976486252,90%1824,59
M18 Hellcat6796,5162476852,34%1566,59
M56 Scorpion 71063,3671772150,21%1609,16
T-34-856750,1866869856,16%1688,83
Löwe 81092,0880866154,16%1295,66
E 7591429,7073663746,94%1350,79
T675517,0352962753,59%1241,71
Rheinmetall Skorpion G 81113,7366953346,72%1042,74
Tiger II81059,5066550346,52%1188,36
Waffenträger auf Pz. IV91855,6472745345,70%1657,34
SU-85B4497,0645141753,48%1527,04
T-1091452,3175141350,61%1416,76
T-1506759,8966340758,97%1524,34
M10391408,3069539950,38%1355,35
Ferdinand81587,6472639747,10%1681,50
G.W. Panther7941,8260939348,85%1231,24
T376523,0962338151,71%1407,20
Jagdpanther71110,0464837546,40%1542,02
ISU-15281482,4671137552,53%1650,55
AMX 50 10081250,5566837143,13%1318,08
SU-1006555,5342936347,93%884,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4413,5444134855,17%1306,31
Achilles6735,0059731954,23%1456,50
M4A3E2 Sherman Jumbo6413,1949230747,88%638,32
M41 HMC5562,1845430551,80%907,46
Pz.Kpfw. III/IV5223,1724729948,16%468,23
T-34-17812,7161726648,87%1215,08
Cromwell6620,8361226649,62%1250,65
M4 Sherman5354,6043126355,89%860,00
Object 70492077,6478126250,38%1769,71
Spähpanzer SP I C7846,5273625550,98%1682,61
Tiger I7729,0158825246,83%787,11
Object 268101719,5065024850,81%1248,30
T28 Prototype81072,9365824246,28%1035,34
KV-2 (R) 6766,3362623949,37%1175,00
SU-1527993,5463923556,60%1569,80
Jagdtiger91941,0076223551,06%1694,09
Indien-Panzer8995,7768523553,19%1270,04
Type 4 Heavy91542,4377122447,32%1429,89
T110E5101413,5268722346,64%1017,97
O-I6696,8562422057,27%1249,09
IS7992,2968821551,16%1373,97
KV-15499,3851021350,70%1144,14
Caernarvon81071,1471620547,80%1205,67
IS-7101548,4268720544,88%1145,71
Sturer Emil71131,8866519454,12%1881,07
Churchill VII6707,7049419250,52%1355,82
SU-855474,6037318648,92%1017,33
Hummel6876,1449218651,08%1278,44
Grille5513,7639217445,98%1097,85
T25/27925,7266817450,57%1436,42
M1271079,5358117347,40%1602,05
VK 30.02 (D)7469,4949617248,84%550,95
Leo7838,2965117147,95%1293,35
M446693,0747616943,79%1171,81
Škoda T 40 6663,6157816848,21%1228,45
M3 Lee4202,7426716744,31%563,92
Pz.Kpfw. III Ausf. J486,9414516144,10%61,83
Type 586662,3561415851,90%1410,03
M41 Walker Bulldog8573,8760015546,45%944,96
AMX 13 105 AM mle. 505422,4230715443,51%789,50
Type 2597 Chi-Ha3244,2533415148,34%931,62
Challenger7827,2962314748,30%1083,38
O-Ho81055,5471114647,26%1027,87
Strv 746671,7259514447,92%1278,84
AMX M4 mle. 457989,2171814352,45%1436,19
LTP 3261,1537714156,74%1405,65
T1 Cunningham1142,4932713957,55%961,88
AMX 13 F3 AM6899,6946313941,73%1228,75
AMX 12 t6442,1157613951,08%1213,56
T-34-2G FT7879,3259613944,60%1181,35
Tiger (P)7920,1968313948,20%1209,40
59-166397,0752513556,30%1168,74
T404670,5664913551,85%2404,66
T3281261,0477413355,64%1482,64
M5 Stuart4129,5426713349,62%405,72
Panther II81010,1363713351,13%1343,11
T207923,2072413251,52%1492,97
HWK 128686,0764513150,38%1017,53
Ikv 90 Typ B7874,8566212955,04%1380,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5527,7055212948,06%1484,70
Nashorn61120,4666512850,00%2301,27
P.435495,5158212560,80%1620,35
O-Ni71107,9883312562,40%1637,03
T26E5 8776,3768012345,53%695,59
Ikv 65 Alt II6705,9055212151,24%1366,25
Type T-345505,0548311850,00%1617,41
IS-27986,5769311650,86%1326,94
T3091006,8258211442,98%628,53
Churchill I5416,2947111453,51%842,74
Archer5608,6452711153,15%1591,27
WZ-131G FT6759,4959411057,27%1427,97
Charioteer8874,4461011048,18%789,50
AMX 404161,3628910741,12%570,61
Pz.Kpfw. II Luchs472,1313610749,53%82,91
KV-371170,2573410556,19%1585,50
T288946,3471610552,38%900,29
WZ-111-1G FT8981,8362610250,98%993,49
Black Prince7784,586289946,46%965,57
Sav m/434335,444389953,54%1094,87
VK 30.01 (H)5546,375319854,08%1177,97
Marder 38T4594,846039856,12%2138,11
Matilda4344,864219753,61%1092,68
Universal Carrier 2-pdr2264,834069554,74%1396,62
SARL 424412,155039552,63%1697,76
M3 Stuart379,571568739,08%109,76
SU-76G FT4494,995238551,76%1533,37
AMX ELC bis5322,405658560,00%1104,87
Marder II3373,473988350,60%1300,94
T-28E with F-30 4433,285298260,98%1368,17
T-437842,546948051,25%1341,87
11081033,387267954,43%1132,80
60G FT5553,575037959,49%1440,34
Jagdpanzer IV6666,445467751,95%1294,66
Pz.Kpfw. I Ausf. C3104,183247754,55%375,92
IS-3A 81101,557687750,65%1070,76
Leichttraktor1124,593117647,37%567,38
M36 Jackson6817,216637558,67%1744,37
Pz.Kpfw. 38 (t)3125,121317443,24%247,78
Valentine4361,714557256,94%1761,17
Panther7903,167417057,14%1623,83
E 5091170,296747042,86%932,43
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.487,282186956,52%209,63
VK 20.01 (D)4349,065496966,67%1458,10
T-448744,906286851,47%912,49
Object 252U Defender 81107,227206749,25%1007,05
M2 Medium Tank3261,733886663,64%1309,89
25TP KSUST II5438,375226555,38%1256,47
VK 30.01 (P)6749,696206546,15%1636,99
KV-26770,716476552,31%1489,49
VK 45.02 (P) Ausf. A8859,576096538,46%759,44
Lorraine 155 mle. 507739,555156456,25%972,69
Alecto4399,564716453,13%1299,70
VK 16.02 Leopard5153,893166240,32%275,83
AMX 65 t8756,986226251,61%788,28
Spähpanzer Ru 2519680,906846256,45%903,55
Crusader5397,634266040,00%999,80
T71 DA7673,806486048,33%1404,15
SU-76M3151,371535950,85%357,40
AMX 13 757655,105665837,93%1240,76
O-I Experimental5663,705855756,14%1399,24
Caernarvon Action X 8894,826705742,11%807,57
BDR G1 B5666,115855658,93%1740,20
BT-22260,423925556,36%1785,65
AT 25605,585665543,64%1608,02
SU-100M17789,705765450,00%1063,43
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4438,725435451,85%1276,06
Pz.Sfl. IVc5778,256085362,26%2452,54
Vickers Medium Mk. I152,871115255,77%159,53
Pz.Kpfw. II2102,701865050,00%379,13
T-284152,412704961,22%436,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E370,001304944,90%70,64
P26/404315,964464858,33%999,94
Lorraine 39L AM3322,212794854,17%1075,60
VK 28.016352,135504746,81%827,44
VK 100.01 (P)81104,606884744,68%1084,76
Type 5 Heavy101713,837344643,48%927,24
T2 Medium Tank2252,183864564,44%1633,92
M10 Wolverine5464,914634555,56%1209,07
T28 Concept 7727,496164551,11%996,15
105 leFH18B2 5479,024264452,27%975,81
Cruiser Mk. III263,771164344,19%82,26
VK 30.01 (D)6521,986224362,79%1077,51
M15/423316,194504257,14%1334,71
T25 AT7774,735594143,90%957,67
AT 77893,767004151,22%1188,39
Loyd Gun Carriage2137,781394148,78%834,06
ARL 446727,605544047,50%1256,79
Object 277101592,957213941,03%1000,16
T-345567,245303855,26%1873,63
T-463140,762483748,65%503,40
Panzerjäger I2250,783983666,67%1333,20
40TP Habicha6618,205743554,29%1163,16
Type 95 Heavy4367,834243548,57%1397,27
Type 91 Heavy3234,742803537,14%722,58
T92 HMC101440,465563537,14%1149,28
Bishop5588,204713554,29%1528,85
M5A1 Stuart491,262423441,18%91,39
M75350,005033360,61%1424,13
T26E4 SuperPershing 8732,826463339,39%634,69
Sexton II3220,411723243,75%874,72
Cruiser Mk. II3259,163763158,06%1268,66
E 100101175,526153145,16%681,35
Object 25791444,877883154,84%1174,83
Vickers Medium Mk. III3106,371603046,67%231,67
Comet7522,235833050,00%741,05
S-517678,074582951,72%658,06
AMX 383191,113462850,00%915,35
D23260,113982751,85%1278,44
T9591354,567122744,44%989,77
A-436714,046952755,56%1570,26
G.W. Tiger (P)8746,964732737,04%585,06
StuG IV 5470,524202740,74%1122,18
Sturmpanzer I Bison3223,082522642,31%740,68
Sturmpanzer II4265,272692642,31%765,97
Type 98 Ke-Ni3262,483662568,00%1354,83
T2 Light Tank 233,561242548,00%67,76
M22179,543502454,17%949,85
14TP4244,043462437,50%921,78
T56 GMC3100,581892445,83%115,96
Durchbruchswagen 24377,384792450,00%1357,99
LTTB8592,135912330,43%855,79
AT 158805,365712240,91%607,67
AT 86704,146072254,55%1253,98
Pz.Kpfw. 35 (t)268,761412157,14%251,63
A-204164,004792161,90%643,72
Vickers Mk. E Type B254,861052157,14%145,49
T216257,765032157,14%578,35
Renault FT1132,953122055,00%809,18
ST vz. 394456,305602060,00%2219,24
P.43 bis6598,405412045,00%1048,97
Vickers Medium Mk. II276,94991850,00%202,96
Strv m/42-57 Alt A.2 6486,393661822,22%574,69
Covenanter4315,884731650,00%1566,19
Type 5 Ke-Ho4200,473281553,33%642,01
AT-1297,071411560,00%307,12
M2 Light Tank281,211531450,00%213,53
MS-1166,291311450,00%191,59
T-50-2 6393,504681442,86%866,67
MTLS-1G14 3259,644321450,00%1197,18
T-34-85M 6764,437331457,14%1501,31
Renault FT 75 BS282,831661250,00%306,78
UDES 038642,455391154,55%519,91
Type 97 Te-Ke 2159,001961050,00%838,71
Renault Otsu1174,11313955,56%1197,19
M14/412133,56342966,67%641,76
D1269,78181955,56%238,68
Ikv 1035674,22502933,33%1603,71
Pz.Kpfw. II Ausf. G3139,56355955,56%511,69
Light Mk. VIC 2127,11215922,22%615,69
T3 HMC2356,13546850,00%2011,54
Pz.Kpfw. I289,00333875,00%547,90
Strv S1 81134,50535837,50%875,49
Type 95 Ha-Go2220,33391666,67%1363,74
MT-256192,67454650,00%351,79
T7 Combat Car 2165,00301650,00%916,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2157,00369666,67%932,93
Hotchkiss H35254,00153560,00%170,22
M24 Chaffee597,60475560,00%234,56
FV3046536,40387540,00%691,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3214,60361560,00%944,03
T-45 2132,40242540,00%583,47
KV-220-2 5357,20464560,00%577,75
Strv m/382148,0014740,00%574,98
Renault NC-31127,25123450,00%90,34
T-262202,50342475,00%1322,70
T-29 3227,25368450,00%836,55
T1E6 236,50121450,00%74,85
TOG II* 6805,50542425,00%1201,15
A-4471107,67585333,33%1812,78
Somua S353261,00392333,33%778,55
4TP1117,50344250,00%604,99
Emil I8322,00464250,00%141,20
Wespe389,00137250,00%160,98
T-44-100 8733,50823250,00%794,09
TKS z n.k.m. 20 mm 253,001861100,00%311,89
L-60 225,0012310,00%0,00
Pz.Kpfw. T 25 5493,008691100,00%1520,04
BT-7 artillery 3231,004401100,00%1323,02

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.02.2019
Opuścił klan: 09.03.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.12.2018
Opuścił klan: 12.02.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.10.2018
Opuścił klan: 08.11.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.09.2018
Opuścił klan: 03.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.07.2018
Opuścił klan: 21.09.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 08.11.2017
Opuścił klan: 18.04.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.07.2017
Opuścił klan: 07.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.06.2017
Opuścił klan: 13.07.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.04.2017
Opuścił klan: 02.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.02.2017
Opuścił klan: 05.04.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.11.2016
Opuścił klan: 17.01.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.11.2016
Opuścił klan: 24.11.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.10.2016
Opuścił klan: 18.11.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.09.2016
Opuścił klan: 08.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.09.2016
Opuścił klan: 20.09.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.07.2016
Opuścił klan: 03.09.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.03.2016
Opuścił klan: 01.07.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 27.12.2015
Opuścił klan: 29.02.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.12.2015
Opuścił klan: 24.12.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.11.2015
Opuścił klan: 12.12.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.11.2015
Opuścił klan: 12.11.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.09.2015
Opuścił klan: 15.10.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.08.2015
Opuścił klan: 17.08.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.07.2015
Opuścił klan: 19.07.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.06.2015
Opuścił klan: 21.06.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.04.2015
Opuścił klan: 04.06.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.03.2015
Opuścił klan: 17.04.2015
Stopień: Rekruter
Dołączył: 22.02.2015
Opuścił klan: 16.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.01.2015
Opuścił klan: 16.02.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.12.2014
Opuścił klan: 03.01.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.09.2014
Opuścił klan: 14.10.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.07.2014
Opuścił klan: 01.01.1970
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.05.2014
Opuścił klan: 01.01.1970
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć