AliceUnchained

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.12.2014

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy38749095335
Ø Poziom6,930,008,008,00
Zwycięstwa2342260,45%00,00%4951,58%18254,33%
Porażki1490538,47%00,00%4648,42%15145,07%
Remisy4221,09%00,00%00,00%20,60%
Przetrwane bitwy1745445,04%00,00%3233,68%13239,40%
Zniszczone czołgi576671,4900,001251,324331,29
Zniszczonych/zgonów2,710,001,982,13
Wykryte pojazdy530671,3700,00800,843661,09
Zadane uszkodzenia1.479,840,001.793,971.661,25
Punkty zajęcia bazy470431,2100,00660,691480,44
Punkty obrony bazy785522,0300,00280,291580,47
Doświadczenie827,930,00688,62669,85
WN71963,590,001506,771535,36
WN82815,020,002016,082051,09
Ogółem
Bitwy38749
Ø Poziom6,93
Zwycięstwa2342260,45%
Porażki1490538,47%
Remisy4221,09%
Przetrwane bitwy1745445,04%
Zniszczone czołgi576671,49
Zniszczonych/zgonów2,71
Wykryte pojazdy530671,37
Zadane uszkodzenia1.479,84
Punkty zajęcia bazy470431,21
Punkty obrony bazy785522,03
Doświadczenie827,93
WN71963,59
WN82815,02
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy95
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa4951,58%
Porażki4648,42%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3233,68%
Zniszczone czołgi1251,32
Zniszczonych/zgonów1,98
Wykryte pojazdy800,84
Zadane uszkodzenia1.793,97
Punkty zajęcia bazy660,69
Punkty obrony bazy280,29
Doświadczenie688,62
WN71506,77
WN82016,08
Ostatnie 30 dni
Bitwy335
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa18254,33%
Porażki15145,07%
Remisy20,60%
Przetrwane bitwy13239,40%
Zniszczone czołgi4331,29
Zniszczonych/zgonów2,13
Wykryte pojazdy3661,09
Zadane uszkodzenia1.661,25
Punkty zajęcia bazy1480,44
Punkty obrony bazy1580,47
Doświadczenie669,85
WN71535,36
WN82051,09
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy41000
Zwycięstwa3790,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki37,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3175,61%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,900,000,000,00
Wykryte pojazdy120,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.911,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy140,3400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy521,2700,0000,0000,00
Doświadczenie1.055,070,000,000,00
Ogółem
Bitwy41
Zwycięstwa3790,24%
Porażki37,32%
Remisy12,44%
Przetrwane bitwy3175,61%
Zniszczone czołgi290,71
Zniszczonych/zgonów2,90
Wykryte pojazdy120,29
Zadane uszkodzenia1.911,59
Punkty zajęcia bazy140,34
Punkty obrony bazy521,27
Doświadczenie1.055,07
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy31000
Zwycięstwa2477,42%00,00%00,00%00,00%
Porażki619,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1754,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,00
Wykryte pojazdy220,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.095,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50,1600,0000,0000,00
Doświadczenie858,350,000,000,00
Ogółem
Bitwy31
Zwycięstwa2477,42%
Porażki619,35%
Remisy13,23%
Przetrwane bitwy1754,84%
Zniszczone czołgi200,65
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy220,71
Zadane uszkodzenia1.095,45
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy50,16
Doświadczenie858,35
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy42000
Zwycięstwa3276,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki716,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy37,14%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2866,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi400,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,860,000,000,00
Wykryte pojazdy320,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia429,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy200,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy601,4300,0000,0000,00
Doświadczenie524,900,000,000,00
Ogółem
Bitwy42
Zwycięstwa3276,19%
Porażki716,67%
Remisy37,14%
Przetrwane bitwy2866,67%
Zniszczone czołgi400,95
Zniszczonych/zgonów2,86
Wykryte pojazdy320,76
Zadane uszkodzenia429,81
Punkty zajęcia bazy200,48
Punkty obrony bazy601,43
Doświadczenie524,90
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy162000
Zwycięstwa13985,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki1911,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,47%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10967,28%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1791,1000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,380,000,000,00
Wykryte pojazdy1671,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia855,170,000,000,00
Punkty zajęcia bazy900,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy870,5400,0000,0000,00
Doświadczenie783,430,000,000,00
Ogółem
Bitwy162
Zwycięstwa13985,80%
Porażki1911,73%
Remisy42,47%
Przetrwane bitwy10967,28%
Zniszczone czołgi1791,10
Zniszczonych/zgonów3,38
Wykryte pojazdy1671,03
Zadane uszkodzenia855,17
Punkty zajęcia bazy900,56
Punkty obrony bazy870,54
Doświadczenie783,43
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy49000
Zwycięstwa3673,47%00,00%00,00%00,00%
Porażki1326,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2346,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi611,2400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,350,000,000,00
Wykryte pojazdy982,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.243,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy591,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2705,5100,0000,0000,00
Doświadczenie906,730,000,000,00
Ogółem
Bitwy49
Zwycięstwa3673,47%
Porażki1326,53%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2346,94%
Zniszczone czołgi611,24
Zniszczonych/zgonów2,35
Wykryte pojazdy982,00
Zadane uszkodzenia1.243,04
Punkty zajęcia bazy591,20
Punkty obrony bazy2705,51
Doświadczenie906,73
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy52000
Zwycięstwa3975,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1121,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3771,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi400,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,670,000,000,00
Wykryte pojazdy330,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia836,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy330,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy881,6900,0000,0000,00
Doświadczenie569,370,000,000,00
Ogółem
Bitwy52
Zwycięstwa3975,00%
Porażki1121,15%
Remisy23,85%
Przetrwane bitwy3771,15%
Zniszczone czołgi400,77
Zniszczonych/zgonów2,67
Wykryte pojazdy330,63
Zadane uszkodzenia836,90
Punkty zajęcia bazy330,63
Punkty obrony bazy881,69
Doświadczenie569,37
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (167)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
M18 Hellcat61448,52983240668,74%4197,95
AMX 13 9091646,761012154160,03%3444,84
Rhm.-Borsig Waffenträger82145,03927148457,14%2799,02
Tiger II81656,27789106155,42%2453,71
M41 Walker Bulldog81346,551031102358,46%3563,54
FCM 50 t 81689,66952100359,82%2569,47
T110E5102532,2688799856,81%2576,33
T2971893,24110294369,46%3331,02
M26 Pershing81686,2395991463,79%3017,47
T-34-856763,8449287253,78%1722,35
M46 Patton92057,0290683157,76%2542,70
Škoda T 40 61063,8982778460,33%2709,72
KV-8561351,2693575069,60%3369,18
T57 Heavy Tank102889,4791571058,87%2743,16
M4A3E8 Sherman6956,7171969263,29%2693,59
E 7592255,5095168262,61%2744,76
Tiger I71352,6975967956,85%2306,12
Object 140102383,3388866056,82%2409,60
StuG III Ausf. G5834,6665864063,75%2742,68
Conqueror92292,6996659960,60%2644,71
Type 5 Ke-Ho4668,7778457463,94%4012,72
Jagdpanther71283,1758047257,20%2204,76
Centurion Mk. 7/192402,5799246660,09%3061,83
SU-263609,8930746456,68%2468,99
T376978,7687842957,58%3663,95
AC 4 Experimental 61121,5285042157,72%2795,82
E 5092347,3398541361,74%2851,98
Strv S1 81875,6682940756,27%2283,40
Panzerjäger I2443,3562039574,43%3165,56
T-5492448,17109536666,12%3435,23
T-4481529,9389236257,73%2729,89
Object 70492823,2494533355,86%2868,67
T-345337,1129332851,83%862,49
Bat.-Châtillon 25 t AP92203,0993532657,06%2949,39
Spähpanzer Ru 25191650,6386932153,58%3384,76
M24 Chaffee5814,7191631156,91%3930,74
Lago4661,4573030363,70%3501,63
FV4202 81513,4594827655,43%2387,99
M10392438,11101527568,36%3208,05
AMX 13 F3 AM6820,5060826850,37%1332,24
VK 30.02 (D)71392,9296426558,87%3093,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4548,5043925259,13%1994,05
T54E192614,72100325063,60%3214,44
FCM 36 Pak 40 3502,6261924964,26%2198,12
AMX 50 10082107,30106224870,97%3093,56
STA-181510,5384923050,43%2358,73
ISU-15282360,1791923059,13%3061,65
Škoda T 5092479,1992322756,39%2741,69
Strv m/425785,5677022567,56%3150,43
Marder II3520,8243822359,64%2395,49
M75488,4348221759,45%2309,64
Panther II81485,0881421751,61%2174,78
M36 Jackson61144,1165120660,19%2607,09
Centurion Action X102618,1584919954,77%2515,46
Object 268102740,8581419553,85%2509,27
Comet71435,6299219365,28%3272,99
T6981923,1899818659,68%3290,30
T71 DA71161,2586618555,14%3160,16
Nashorn61342,9585618464,13%3417,79
VK 30.02 (M)61107,4687718363,39%2932,85
Tetrarch 2359,1047818265,93%2968,40
VK 36.01 (H)61013,7472618057,78%2361,45
Pz.Kpfw. I Ausf. C3366,3769817265,12%2778,20
TVP VTU Koncept81347,1980317050,59%2150,66
M10 Wolverine5799,5356417068,82%2570,81
A-204345,0748416956,21%1960,59
Centurion Mk. I81910,52104016574,55%3424,92
Pz.Kpfw. 35 (t)2241,9031916350,31%1534,63
Jagdpanzer IV6707,1035516156,52%1476,20
T3282085,65112315669,87%3587,07
IS71466,3983515556,77%2412,70
AMX 12 t6827,4880815554,19%2829,60
Type 3 Chi-Nu Kai 5735,7469015558,71%2514,92
Object 43092336,6898615464,29%2447,50
M60 102470,9987515260,53%2389,61
T2071147,0166914854,73%2110,99
Sturer Emil71354,2978214759,86%2522,03
Caernarvon81866,5499814059,29%2899,24
Cruiser Mk. IV3529,3873714073,57%3473,91
SU-10061332,8774613568,15%3379,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5601,9237213353,38%1791,29
T-463355,5154412870,31%2631,89
T-505188,0237512454,03%570,09
SU-15271775,3690012065,00%3497,42
ARL 4461377,4382812053,33%3621,96
AMX 13 7571070,7996412057,50%2708,01
SU-76M3301,7028012050,00%1022,88
Konštrukta T-34/10071357,5688811560,87%2848,55
M5 Stuart4181,2332711162,16%839,29
UDES 0381848,1481610650,94%2218,90
T-15061049,8978710665,09%2353,77
T28 Concept 71363,8980710253,92%2283,42
Matilda4776,1469810067,00%3572,97
SU-100M171427,038609873,47%2664,41
LTP 3394,286139365,59%2921,15
AMX M4 mle. 4571723,5110449267,39%3476,18
KV-15902,037779066,67%2819,60
SU-85I 5781,316929052,22%2465,23
Type 5 Chi-Ri71141,288008554,12%2143,82
Sherman III5741,517058551,76%2339,87
T216720,717648354,22%2829,88
Cromwell6871,667128254,88%2181,07
Black Prince71587,9810258259,76%2755,88
Churchill I51007,608037865,38%3279,55
SU-855885,485477554,67%2722,59
T-4371389,729957572,00%3298,58
M3 Stuart3150,492217361,64%707,82
Pz.Kpfw. T 15 3338,946156761,19%2343,78
M7 Priest3751,744216650,00%2829,21
VK 16.02 Leopard5477,227526453,13%2233,44
Pz.Kpfw. II Luchs4445,167456460,94%2421,12
T3 HMC2377,365496465,63%2499,47
M2 Light Tank2259,373976360,32%1614,44
Strv 746987,287536063,33%2447,67
Type 4 Chi-To61112,028486063,33%2928,06
Pz.Kpfw. II2274,004725856,90%1980,44
BDR G1 B5956,737975560,00%2982,40
M661248,698445265,38%3232,38
Super Conqueror102062,617665147,06%1502,21
B14549,646515050,00%2669,65
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4175,702864761,70%714,73
T23E3 7980,138984763,83%1867,92
VK 72.01 (K) 102271,798434252,38%1862,32
Churchill VII61253,138904060,00%2698,34
AMX ELC bis5643,186704052,50%2900,23
Crusader5812,536833863,16%3776,27
T1 Heavy Tank51106,039563860,53%3440,14
T56 GMC3370,452443855,26%1313,00
T7 Combat Car 2173,143153534,29%1030,76
Pz.Kpfw. 38 (t)3141,711843458,82%487,11
Covenanter4452,475653262,50%2417,28
Leichttraktor1100,462272857,14%472,31
SU-182160,741262744,44%902,98
Pz.Kpfw. II Ausf. G3389,886142665,38%2649,88
M41 HMC5960,845192560,00%1708,58
T-29 3464,925972568,00%2732,33
T-45 2271,244932560,00%1966,75
BT-7391,171252441,67%198,87
T404606,005912373,91%2356,46
Strv m/40L3468,415442259,09%2333,05
Renault Otsu1210,145392152,38%1751,23
Type 97 Te-Ke 2323,005992166,67%2944,07
AMX 383172,752582055,00%908,66
SU-85B4272,702522075,00%740,80
Cruiser Mk. III2348,955512075,00%2364,41
MT-256626,747611952,63%2489,95
Type 3 Chi-Nu5852,447591866,67%3524,26
AMX 404320,444331861,11%1843,79
leKpz M 41 90 mm GF 81231,509231877,78%2621,74
AT-12122,881261758,82%405,26
Renault FT142,621011338,46%1,17
T25 Pilot Number 1 81438,0010131369,23%2308,79
L-60 2280,084921241,67%1930,69
leKpz M 41 90 mm 81185,837191250,00%1971,29
BT-2287,181441163,64%435,09
Hotchkiss H352208,272251163,64%1216,42
T1 HMC2465,703921050,00%3994,79
Vickers Medium Mk. I1250,00403875,00%2064,07
TKS z n.k.m. 20 mm 2212,75288837,50%1200,45
MS-1159,50147666,67%296,01
T2 Light Tank 2195,67437650,00%1156,22
4TP1144,75231425,00%704,39
Light Mk. VIC 2151,50238450,00%935,28
T-262164,002213100,00%1005,64
T1 Cunningham1118,002202100,00%777,23
StuG IV 5475,005272100,00%1397,38
T1E6 2292,004981100,00%2281,90

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.12.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.08.2013
Opuścił klan: 27.10.2018
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć