AliceUnchained

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.12.2014

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy389550063
Ø Poziom6,930,000,008,00
Zwycięstwa2352360,39%00,00%00,00%3352,38%
Porażki1500838,53%00,00%00,00%3047,62%
Remisy4241,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1753445,01%00,00%00,00%2539,68%
Zniszczone czołgi578791,4900,0000,00631,00
Zniszczonych/zgonów2,700,000,001,66
Wykryte pojazdy532631,3700,0000,00350,56
Zadane uszkodzenia1.478,410,000,001.502,37
Punkty zajęcia bazy472371,2100,0000,00751,19
Punkty obrony bazy786012,0200,0000,0000,00
Doświadczenie826,570,000,00524,29
WN71959,960,000,001195,47
WN82808,890,000,001609,61
Ogółem
Bitwy38955
Ø Poziom6,93
Zwycięstwa2352360,39%
Porażki1500838,53%
Remisy4241,09%
Przetrwane bitwy1753445,01%
Zniszczone czołgi578791,49
Zniszczonych/zgonów2,70
Wykryte pojazdy532631,37
Zadane uszkodzenia1.478,41
Punkty zajęcia bazy472371,21
Punkty obrony bazy786012,02
Doświadczenie826,57
WN71959,96
WN82808,89
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy63
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa3352,38%
Porażki3047,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2539,68%
Zniszczone czołgi631,00
Zniszczonych/zgonów1,66
Wykryte pojazdy350,56
Zadane uszkodzenia1.502,37
Punkty zajęcia bazy751,19
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie524,29
WN71195,47
WN81609,61
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy41000
Zwycięstwa3790,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki37,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3175,61%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,900,000,000,00
Wykryte pojazdy120,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.911,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy140,3400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy521,2700,0000,0000,00
Doświadczenie1.055,070,000,000,00
Ogółem
Bitwy41
Zwycięstwa3790,24%
Porażki37,32%
Remisy12,44%
Przetrwane bitwy3175,61%
Zniszczone czołgi290,71
Zniszczonych/zgonów2,90
Wykryte pojazdy120,29
Zadane uszkodzenia1.911,59
Punkty zajęcia bazy140,34
Punkty obrony bazy521,27
Doświadczenie1.055,07
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy31000
Zwycięstwa2477,42%00,00%00,00%00,00%
Porażki619,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1754,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,00
Wykryte pojazdy220,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.095,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50,1600,0000,0000,00
Doświadczenie858,350,000,000,00
Ogółem
Bitwy31
Zwycięstwa2477,42%
Porażki619,35%
Remisy13,23%
Przetrwane bitwy1754,84%
Zniszczone czołgi200,65
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy220,71
Zadane uszkodzenia1.095,45
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy50,16
Doświadczenie858,35
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy42000
Zwycięstwa3276,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki716,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy37,14%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2866,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi400,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,860,000,000,00
Wykryte pojazdy320,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia429,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy200,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy601,4300,0000,0000,00
Doświadczenie524,900,000,000,00
Ogółem
Bitwy42
Zwycięstwa3276,19%
Porażki716,67%
Remisy37,14%
Przetrwane bitwy2866,67%
Zniszczone czołgi400,95
Zniszczonych/zgonów2,86
Wykryte pojazdy320,76
Zadane uszkodzenia429,81
Punkty zajęcia bazy200,48
Punkty obrony bazy601,43
Doświadczenie524,90
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy162000
Zwycięstwa13985,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki1911,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,47%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10967,28%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1791,1000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,380,000,000,00
Wykryte pojazdy1671,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia855,170,000,000,00
Punkty zajęcia bazy900,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy870,5400,0000,0000,00
Doświadczenie783,430,000,000,00
Ogółem
Bitwy162
Zwycięstwa13985,80%
Porażki1911,73%
Remisy42,47%
Przetrwane bitwy10967,28%
Zniszczone czołgi1791,10
Zniszczonych/zgonów3,38
Wykryte pojazdy1671,03
Zadane uszkodzenia855,17
Punkty zajęcia bazy900,56
Punkty obrony bazy870,54
Doświadczenie783,43
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy49000
Zwycięstwa3673,47%00,00%00,00%00,00%
Porażki1326,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2346,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi611,2400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,350,000,000,00
Wykryte pojazdy982,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.243,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy591,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2705,5100,0000,0000,00
Doświadczenie906,730,000,000,00
Ogółem
Bitwy49
Zwycięstwa3673,47%
Porażki1326,53%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2346,94%
Zniszczone czołgi611,24
Zniszczonych/zgonów2,35
Wykryte pojazdy982,00
Zadane uszkodzenia1.243,04
Punkty zajęcia bazy591,20
Punkty obrony bazy2705,51
Doświadczenie906,73
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy52000
Zwycięstwa3975,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1121,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3771,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi400,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,670,000,000,00
Wykryte pojazdy330,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia836,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy330,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy881,6900,0000,0000,00
Doświadczenie569,370,000,000,00
Ogółem
Bitwy52
Zwycięstwa3975,00%
Porażki1121,15%
Remisy23,85%
Przetrwane bitwy3771,15%
Zniszczone czołgi400,77
Zniszczonych/zgonów2,67
Wykryte pojazdy330,63
Zadane uszkodzenia836,90
Punkty zajęcia bazy330,63
Punkty obrony bazy881,69
Doświadczenie569,37
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (168)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
M18 Hellcat61448,52983240668,74%4196,83
AMX 13 9091646,761012154160,03%3441,85
Rhm.-Borsig Waffenträger82136,72921150957,12%2787,27
Tiger II81656,26789106455,55%2453,05
M41 Walker Bulldog81345,891031102558,44%3562,09
FCM 50 t 81689,66952100359,82%2571,38
T110E5102532,2688799856,81%2579,29
T2971893,24110294369,46%3333,10
M26 Pershing81686,2395991463,79%3020,13
T-34-856763,8449287253,78%1722,04
M46 Patton92057,0290683157,76%2540,82
Škoda T 40 61063,8982778460,33%2714,17
KV-8561351,2693575069,60%3368,24
T57 Heavy Tank102889,4791571058,87%2750,26
M4A3E8 Sherman6956,7171969263,29%2694,59
E 7592255,5095168262,61%2731,71
Tiger I71352,6975967956,85%2306,62
Object 140102383,3388866056,82%2413,65
StuG III Ausf. G5834,6665864063,75%2742,37
Conqueror92292,6996659960,60%2615,42
Type 5 Ke-Ho4668,7778457463,94%4012,31
Jagdpanther71283,1758047257,20%2204,98
Centurion Mk. 7/192402,5799246660,09%3060,82
SU-263609,8930746456,68%2469,97
Strv S1 81850,7181544656,05%2250,79
T376978,7687842957,58%3666,81
AC 4 Experimental 61121,5285042157,72%2800,97
E 5092345,8298541561,93%2853,43
Panzerjäger I2443,3562039574,43%3165,22
T-5492448,17109536666,12%3434,57
T-4481529,9389236257,73%2725,44
Object 70492823,2494533355,86%2869,66
T-345337,1129332851,83%863,60
Bat.-Châtillon 25 t AP92203,0993532657,06%2950,30
Spähpanzer Ru 25191650,6386932153,58%3386,42
M24 Chaffee5814,7191631156,91%3902,00
Lago4661,4573030363,70%3502,96
AMX 13 F3 AM6828,4661528451,06%1365,87
FV4202 81513,4594827655,43%2389,93
M10392438,11101527568,36%3207,46
VK 30.02 (D)71392,9296426558,87%3093,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4548,5043925259,13%1994,18
AMX 50 10082100,27105425170,52%3086,13
FCM 36 Pak 40 3501,2261725064,00%2186,99
T54E192614,72100325063,60%3214,28
Škoda T 5092451,7991923956,07%2728,44
STA-181510,5384923050,43%2358,59
ISU-15282360,1791923059,13%3055,40
Strv m/425785,5677022567,56%3152,54
Marder II3520,8243822359,64%2393,92
M75488,4348221759,45%2307,63
Panther II81485,0881421751,61%2174,60
M36 Jackson61144,1165120660,19%2617,31
Centurion Action X102618,1584919954,77%2517,58
Object 268102740,8581419553,85%2506,74
Comet71435,6299219365,28%3272,56
A-204341,2747918754,55%1929,20
T6981923,1899818659,68%3288,84
T71 DA71161,2586618555,14%3146,59
Nashorn61342,9585618464,13%3417,09
VK 30.02 (M)61107,4687718363,39%2932,58
Tetrarch 2359,1047818265,93%2969,22
VK 36.01 (H)61013,7472618057,78%2360,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3366,3769817265,12%2771,46
TVP VTU Koncept81347,1980317050,59%2151,75
M10 Wolverine5799,5356417068,82%2570,73
IS71457,7781816556,97%2388,21
Centurion Mk. I81910,52104016574,55%3425,32
Pz.Kpfw. 35 (t)2241,9031916350,31%1533,54
Jagdpanzer IV6707,1035516156,52%1475,99
Object 43092321,3898615764,33%2445,41
T3282085,65112315669,87%3586,55
AMX 12 t6827,4880815554,19%2823,45
Type 3 Chi-Nu Kai 5735,7469015558,71%2516,30
M60 102470,9987515260,53%2395,65
T2071147,0166914854,73%2112,88
Sturer Emil71354,2978214759,86%2520,76
Caernarvon81866,5499814059,29%2890,29
Cruiser Mk. IV3529,3873714073,57%3470,60
SU-10061332,8774613568,15%3366,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5601,9237213353,38%1791,39
T-463355,5154412870,31%2628,17
T-505188,0237512454,03%573,31
SU-15271775,3690012065,00%3495,79
ARL 4461377,4382812053,33%3619,38
AMX 13 7571070,7996412057,50%2702,74
SU-76M3301,7028012050,00%1022,58
Konštrukta T-34/10071357,5688811560,87%2853,71
M5 Stuart4181,2332711162,16%839,96
UDES 0381848,1481610650,94%2227,57
T-15061049,8978710665,09%2355,07
T28 Concept 71363,8980710253,92%2290,05
Matilda4776,1469810067,00%3581,94
SU-100M171427,038609873,47%2661,03
LTP 3394,286139365,59%2920,22
AMX M4 mle. 4571723,5110449267,39%3457,21
KV-15902,037779066,67%2828,86
SU-85I 5781,316929052,22%2472,21
Type 5 Chi-Ri71141,288008554,12%2142,51
Sherman III5741,517058551,76%2340,68
T216720,717648354,22%2822,56
Cromwell6871,667128254,88%2184,32
Black Prince71587,9810258259,76%2755,20
Churchill I51007,608037865,38%3278,59
SU-855885,485477554,67%2721,46
T-4371389,729957572,00%3296,09
M3 Stuart3150,492217361,64%706,87
Pz.Kpfw. T 15 3338,946156761,19%2333,35
M7 Priest3751,744216650,00%2828,70
VK 16.02 Leopard5477,227526453,13%2220,62
Pz.Kpfw. II Luchs4445,167456460,94%2419,89
T3 HMC2377,365496465,63%2499,19
M2 Light Tank2259,373976360,32%1614,35
Strv 746991,667546264,52%2472,41
Type 4 Chi-To61112,028486063,33%2926,62
M41 HMC5674,474455945,76%981,26
Pz.Kpfw. II2274,004725856,90%1980,00
BDR G1 B5956,737975560,00%2979,51
M661248,698445265,38%3232,49
Super Conqueror102062,617665147,06%1503,71
B14549,646515050,00%2669,81
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4175,702864761,70%714,22
T23E3 7980,138984763,83%1869,08
VK 72.01 (K) 102271,798434252,38%1857,39
Churchill VII61253,138904060,00%2697,88
AMX ELC bis5643,186704052,50%2913,88
Crusader5812,536833863,16%3774,09
T1 Heavy Tank51106,039563860,53%3426,99
T56 GMC3370,452443855,26%1313,03
T7 Combat Car 2173,143153534,29%1030,03
Pz.Kpfw. 38 (t)3141,711843458,82%483,48
Covenanter4452,475653262,50%2416,60
leKpz M 41 90 mm 81260,395653135,48%2263,10
Leichttraktor1100,462272857,14%472,02
SU-182160,741262744,44%903,89
Pz.Kpfw. II Ausf. G3389,886142665,38%2638,85
T-29 3464,925972568,00%2749,91
T-45 2271,244932560,00%1967,11
BT-7391,171252441,67%198,89
T404606,005912373,91%2357,46
Strv m/40L3468,415442259,09%2332,95
Renault Otsu1210,145392152,38%1750,34
Type 97 Te-Ke 2323,005992166,67%2943,41
AMX 383172,752582055,00%909,13
SU-85B4272,702522075,00%740,90
Cruiser Mk. III2348,955512075,00%2363,76
MT-256626,747611952,63%2490,90
Type 3 Chi-Nu5852,447591866,67%3523,31
AMX 404320,444331861,11%1840,80
leKpz M 41 90 mm GF 81231,509231877,78%2633,34
AT-12122,881261758,82%405,13
IS-381486,825501752,94%1659,30
Renault FT142,621011338,46%1,17
T25 Pilot Number 1 81438,0010131369,23%2317,39
L-60 2280,084921241,67%1926,61
BT-2287,181441163,64%435,11
Hotchkiss H352208,272251163,64%1218,88
T1 HMC2465,703921050,00%3977,58
Vickers Medium Mk. I1250,00403875,00%2062,71
TKS z n.k.m. 20 mm 2212,75288837,50%1187,99
MS-1159,50147666,67%295,71
T2 Light Tank 2195,67437650,00%1152,28
4TP1144,75231425,00%696,83
Light Mk. VIC 2151,50238450,00%935,01
T-262164,002213100,00%1006,23
T1 Cunningham1118,002202100,00%776,94
StuG IV 5475,005272100,00%1397,10
T1E6 2292,004981100,00%2272,15

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.12.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.08.2013
Opuścił klan: 27.10.2018
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć