AliceUnchained

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.12.2014

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy38414000
Ø Poziom6,920,000,000,00
Zwycięstwa2324060,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki1475438,41%00,00%00,00%00,00%
Remisy4201,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1732245,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi572341,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,710,000,000,00
Wykryte pojazdy527011,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.478,260,000,000,00
Punkty zajęcia bazy468951,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy783942,0400,0000,0000,00
Doświadczenie829,310,000,000,00
WN71967,160,000,000,00
WN82821,390,000,000,00
Ogółem
Bitwy38414
Ø Poziom6,92
Zwycięstwa2324060,50%
Porażki1475438,41%
Remisy4201,09%
Przetrwane bitwy1732245,09%
Zniszczone czołgi572341,49
Zniszczonych/zgonów2,71
Wykryte pojazdy527011,37
Zadane uszkodzenia1.478,26
Punkty zajęcia bazy468951,22
Punkty obrony bazy783942,04
Doświadczenie829,31
WN71967,16
WN82821,39
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy41000
Zwycięstwa3790,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki37,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3175,61%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,900,000,000,00
Wykryte pojazdy120,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.911,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy140,3400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy521,2700,0000,0000,00
Doświadczenie1.055,070,000,000,00
Ogółem
Bitwy41
Zwycięstwa3790,24%
Porażki37,32%
Remisy12,44%
Przetrwane bitwy3175,61%
Zniszczone czołgi290,71
Zniszczonych/zgonów2,90
Wykryte pojazdy120,29
Zadane uszkodzenia1.911,59
Punkty zajęcia bazy140,34
Punkty obrony bazy521,27
Doświadczenie1.055,07
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy31000
Zwycięstwa2477,42%00,00%00,00%00,00%
Porażki619,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,23%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1754,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,00
Wykryte pojazdy220,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.095,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50,1600,0000,0000,00
Doświadczenie858,350,000,000,00
Ogółem
Bitwy31
Zwycięstwa2477,42%
Porażki619,35%
Remisy13,23%
Przetrwane bitwy1754,84%
Zniszczone czołgi200,65
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy220,71
Zadane uszkodzenia1.095,45
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy50,16
Doświadczenie858,35
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy42000
Zwycięstwa3276,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki716,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy37,14%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2866,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi400,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,860,000,000,00
Wykryte pojazdy320,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia429,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy200,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy601,4300,0000,0000,00
Doświadczenie524,900,000,000,00
Ogółem
Bitwy42
Zwycięstwa3276,19%
Porażki716,67%
Remisy37,14%
Przetrwane bitwy2866,67%
Zniszczone czołgi400,95
Zniszczonych/zgonów2,86
Wykryte pojazdy320,76
Zadane uszkodzenia429,81
Punkty zajęcia bazy200,48
Punkty obrony bazy601,43
Doświadczenie524,90
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy162000
Zwycięstwa13985,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki1911,73%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,47%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10967,28%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1791,1000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,380,000,000,00
Wykryte pojazdy1671,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia855,170,000,000,00
Punkty zajęcia bazy900,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy870,5400,0000,0000,00
Doświadczenie783,430,000,000,00
Ogółem
Bitwy162
Zwycięstwa13985,80%
Porażki1911,73%
Remisy42,47%
Przetrwane bitwy10967,28%
Zniszczone czołgi1791,10
Zniszczonych/zgonów3,38
Wykryte pojazdy1671,03
Zadane uszkodzenia855,17
Punkty zajęcia bazy900,56
Punkty obrony bazy870,54
Doświadczenie783,43
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy49000
Zwycięstwa3673,47%00,00%00,00%00,00%
Porażki1326,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2346,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi611,2400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,350,000,000,00
Wykryte pojazdy982,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.243,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy591,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2705,5100,0000,0000,00
Doświadczenie906,730,000,000,00
Ogółem
Bitwy49
Zwycięstwa3673,47%
Porażki1326,53%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2346,94%
Zniszczone czołgi611,24
Zniszczonych/zgonów2,35
Wykryte pojazdy982,00
Zadane uszkodzenia1.243,04
Punkty zajęcia bazy591,20
Punkty obrony bazy2705,51
Doświadczenie906,73
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy52000
Zwycięstwa3975,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1121,15%00,00%00,00%00,00%
Remisy23,85%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3771,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi400,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,670,000,000,00
Wykryte pojazdy330,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia836,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy330,6300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy881,6900,0000,0000,00
Doświadczenie569,370,000,000,00
Ogółem
Bitwy52
Zwycięstwa3975,00%
Porażki1121,15%
Remisy23,85%
Przetrwane bitwy3771,15%
Zniszczone czołgi400,77
Zniszczonych/zgonów2,67
Wykryte pojazdy330,63
Zadane uszkodzenia836,90
Punkty zajęcia bazy330,63
Punkty obrony bazy881,69
Doświadczenie569,37
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (166)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
M18 Hellcat61448,52983240668,74%4198,84
AMX 13 9091652,401015152360,21%3463,93
Rhm.-Borsig Waffenträger82145,03927148457,14%2796,71
Tiger II81659,82789105355,27%2462,79
M41 Walker Bulldog81346,551031102358,46%3562,72
FCM 50 t 81689,66952100359,82%2567,48
T110E5102532,2688799856,81%2570,46
T2971906,29111392469,70%3365,12
M26 Pershing81686,2395991463,79%3014,62
T-34-856763,8449287253,78%1722,18
M46 Patton92057,0290683157,76%2542,04
Škoda T 40 61063,8982778460,33%2706,62
KV-8561351,2693575069,60%3370,28
T57 Heavy Tank102889,4791571058,87%2735,59
M4A3E8 Sherman6956,7171969263,29%2692,24
E 7592255,5095168262,61%2746,07
Tiger I71352,6975967956,85%2305,56
Object 140102383,3388866056,82%2404,26
StuG III Ausf. G5834,6665864063,75%2742,39
Conqueror92292,6996659960,60%2650,93
Type 5 Ke-Ho4668,7778457463,94%4011,20
Jagdpanther71283,1758047257,20%2204,53
Centurion Mk. 7/192402,5799246660,09%3066,60
SU-263609,8930746456,68%2469,39
T376978,7687842957,58%3661,90
AC 4 Experimental 61121,5285042157,72%2779,11
Panzerjäger I2443,3562039574,43%3167,36
E 5092355,46100138762,02%2864,67
T-5492448,17109536666,12%3434,78
T-4481529,9389236257,73%2732,49
Object 70492823,2494533355,86%2878,38
T-345337,1129332851,83%862,51
Bat.-Châtillon 25 t AP92206,1993632556,92%2950,29
Strv S1 81851,2885432455,56%2216,43
Spähpanzer Ru 25191654,2787331753,94%3401,64
M24 Chaffee5814,7191631156,91%3932,85
Lago4661,4573030363,70%3499,68
FV4202 81513,4594827655,43%2380,22
M10392438,11101527568,36%3208,84
VK 30.02 (D)71392,9296426558,87%3093,20
AMX 13 F3 AM6821,7460725650,00%1331,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4548,5043925259,13%1994,77
T54E192614,72100325063,60%3213,96
FCM 36 Pak 40 3502,6261924964,26%2199,34
AMX 50 10082107,30106224870,97%3094,67
STA-181510,5384923050,43%2359,01
ISU-15282360,1791923059,13%3061,77
Strv m/425785,5677022567,56%3148,84
Marder II3520,8243822359,64%2397,08
M75488,4348221759,45%2309,53
Panther II81485,0881421751,61%2173,84
M36 Jackson61144,1165120660,19%2606,28
Centurion Action X102618,1584919954,77%2511,98
Object 268102740,8581419553,85%2508,55
Comet71435,6299219365,28%3272,92
T6981923,1899818659,68%3288,07
T71 DA71161,2586618555,14%3159,39
Nashorn61342,9585618464,13%3418,36
Škoda T 5092513,9297518359,56%2750,05
VK 30.02 (M)61107,4687718363,39%2933,19
Tetrarch 2359,1047818265,93%2968,66
VK 36.01 (H)61013,7472618057,78%2361,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3366,3769817265,12%2780,10
TVP VTU Koncept81347,1980317050,59%2151,23
M10 Wolverine5799,5356417068,82%2570,29
A-204345,0748416956,21%1960,95
Centurion Mk. I81910,52104016574,55%3424,59
Pz.Kpfw. 35 (t)2241,9031916350,31%1537,04
Jagdpanzer IV6707,1035516156,52%1476,55
T3282085,65112315669,87%3588,06
AMX 12 t6827,4880815554,19%2831,87
Type 3 Chi-Nu Kai 5735,7469015558,71%2514,21
M60 102470,9987515260,53%2373,58
T2071147,0166914854,73%2109,43
Sturer Emil71354,2978214759,86%2523,31
Caernarvon81866,5499814059,29%2903,18
Cruiser Mk. IV3529,3873714073,57%3476,50
SU-10061332,8774613568,15%3379,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5601,9237213353,38%1791,12
T-463355,5154412870,31%2642,53
IS71503,1389412559,20%2494,44
T-505188,0237512454,03%566,76
SU-15271775,3690012065,00%3498,30
ARL 4461377,4382812053,33%3622,78
AMX 13 7571070,7996412057,50%2710,56
SU-76M3301,7028012050,00%1022,83
Object 43092446,77105111763,25%2539,45
Konštrukta T-34/10071357,5688811560,87%2844,73
M5 Stuart4181,2332711162,16%839,50
UDES 0381848,1481610650,94%2214,14
T-15061055,6079110465,38%2378,84
T28 Concept 71363,8980710253,92%2271,31
Matilda4776,1469810067,00%3576,33
SU-100M171427,038609873,47%2665,71
LTP 3394,286139365,59%2923,10
AMX M4 mle. 4571723,5110449267,39%3477,07
KV-15902,037779066,67%2820,50
SU-85I 5781,316929052,22%2464,53
Type 5 Chi-Ri71141,288008554,12%2144,61
Sherman III5741,517058551,76%2339,97
T216720,717648354,22%2831,90
Cromwell6871,667128254,88%2180,16
Black Prince71587,9810258259,76%2755,68
Churchill I51007,608037865,38%3279,60
SU-855885,485477554,67%2722,88
T-4371389,729957572,00%3302,12
M3 Stuart3150,492217361,64%707,79
Pz.Kpfw. T 15 3338,946156761,19%2345,55
M7 Priest3751,744216650,00%2830,62
VK 16.02 Leopard5477,227526453,13%2232,67
Pz.Kpfw. II Luchs4445,167456460,94%2422,68
T3 HMC2377,365496465,63%2500,23
M2 Light Tank2259,373976360,32%1615,44
Type 4 Chi-To61112,028486063,33%2933,12
Pz.Kpfw. II2274,004725856,90%1982,35
BDR G1 B5956,737975560,00%2983,62
M661248,698445265,38%3233,40
B14549,646515050,00%2672,51
Strv 7461066,537874765,96%2639,08
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4175,702864761,70%718,65
T23E3 7980,138984763,83%1865,97
VK 72.01 (K) 102271,798434252,38%1859,84
Churchill VII61253,138904060,00%2698,09
AMX ELC bis5643,186704052,50%2897,39
Crusader5812,536833863,16%3778,37
T1 Heavy Tank51106,039563860,53%3439,77
T56 GMC3370,452443855,26%1313,32
Super Conqueror102265,228733650,00%1690,94
T7 Combat Car 2173,143153534,29%1033,05
Pz.Kpfw. 38 (t)3141,711843458,82%489,57
Covenanter4452,475653262,50%2417,51
Leichttraktor1100,462272857,14%472,84
SU-182160,741262744,44%903,08
Pz.Kpfw. II Ausf. G3389,886142665,38%2652,24
T-29 3464,925972568,00%2719,93
T-45 2271,244932560,00%1966,65
BT-7391,171252441,67%199,43
T404606,005912373,91%2356,26
Strv m/40L3468,415442259,09%2332,25
Renault Otsu1210,145392152,38%1749,50
Type 97 Te-Ke 2323,005992166,67%2945,53
AMX 383172,752582055,00%908,44
SU-85B4272,702522075,00%740,60
Cruiser Mk. III2348,955512075,00%2364,87
MT-256626,747611952,63%2488,16
Type 3 Chi-Nu5852,447591866,67%3525,99
AMX 404320,444331861,11%1844,79
leKpz M 41 90 mm GF 81231,509231877,78%2598,44
M41 HMC51234,715581752,94%2203,87
AT-12122,881261758,82%405,21
Renault FT142,621011338,46%1,17
T25 Pilot Number 1 81438,0010131369,23%2301,17
L-60 2280,084921241,67%1926,35
BT-2287,181441163,64%434,92
Hotchkiss H352208,272251163,64%1215,41
T1 HMC2465,703921050,00%3994,22
Vickers Medium Mk. I1250,00403875,00%2068,12
TKS z n.k.m. 20 mm 2197,14287742,86%1098,35
MS-1159,50147666,67%296,25
T2 Light Tank 2195,67437650,00%1156,15
Light Mk. VIC 2151,50238450,00%938,18
T-262164,002213100,00%1005,46
T1 Cunningham1118,002202100,00%777,68
StuG IV 5475,005272100,00%1397,54
leKpz M 41 90 mm 81859,001090250,00%2892,90
T1E6 2292,004981100,00%2285,74

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.12.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.08.2013
Opuścił klan: 27.10.2018
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć