AN41nyK4NGUR

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 06.02.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew36217032227
Ø Poziom6,410,009,005,60
Zwycięstwa2121058,56%00,00%2165,63%15166,52%
Porażki1460740,33%00,00%1031,25%7332,16%
Remisy4001,10%00,00%13,13%31,32%
Przetrwane bitwy1340637,02%00,00%1856,25%10747,14%
Zniszczone czołgi521661,4400,00481,504341,91
Zniszczonych/zgonów2,290,003,433,62
Wykryte pojazdy632071,7500,00361,132651,17
Zadane uszkodzenia1.284,850,002.639,471.567,37
Punkty zajęcia bazy322290,8900,0000,001070,47
Punkty obrony bazy499871,3800,00290,912130,94
Doświadczenie801,890,001.142,59971,34
WN71881,680,001960,542331,77
WN82847,930,003346,453920,65
Ogółem
Ilość bitew36217
Ø Poziom6,41
Zwycięstwa2121058,56%
Porażki1460740,33%
Remisy4001,10%
Przetrwane bitwy1340637,02%
Zniszczone czołgi521661,44
Zniszczonych/zgonów2,29
Wykryte pojazdy632071,75
Zadane uszkodzenia1.284,85
Punkty zajęcia bazy322290,89
Punkty obrony bazy499871,38
Doświadczenie801,89
WN71881,68
WN82847,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew32
Ø Poziom9,00
Zwycięstwa2165,63%
Porażki1031,25%
Remisy13,13%
Przetrwane bitwy1856,25%
Zniszczone czołgi481,50
Zniszczonych/zgonów3,43
Wykryte pojazdy361,13
Zadane uszkodzenia2.639,47
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy290,91
Doświadczenie1.142,59
WN71960,54
WN83346,45
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew227
Ø Poziom5,60
Zwycięstwa15166,52%
Porażki7332,16%
Remisy31,32%
Przetrwane bitwy10747,14%
Zniszczone czołgi4341,91
Zniszczonych/zgonów3,62
Wykryte pojazdy2651,17
Zadane uszkodzenia1.567,37
Punkty zajęcia bazy1070,47
Punkty obrony bazy2130,94
Doświadczenie971,34
WN72331,77
WN83920,65
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew745000
Zwycięstwa38151,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki34946,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy152,01%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28738,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5570,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy5630,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.765,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6730,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4750,6400,0000,0000,00
Doświadczenie766,790,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew745
Zwycięstwa38151,14%
Porażki34946,85%
Remisy152,01%
Przetrwane bitwy28738,52%
Zniszczone czołgi5570,75
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy5630,76
Zadane uszkodzenia1.765,63
Punkty zajęcia bazy6730,90
Punkty obrony bazy4750,64
Doświadczenie766,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew378000
Zwycięstwa23862,96%00,00%00,00%00,00%
Porażki13134,66%00,00%00,00%00,00%
Remisy92,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy19752,12%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3000,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,660,000,000,00
Wykryte pojazdy4091,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.195,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5241,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8712,3000,0000,0000,00
Doświadczenie778,560,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew378
Zwycięstwa23862,96%
Porażki13134,66%
Remisy92,38%
Przetrwane bitwy19752,12%
Zniszczone czołgi3000,79
Zniszczonych/zgonów1,66
Wykryte pojazdy4091,08
Zadane uszkodzenia1.195,90
Punkty zajęcia bazy5241,39
Punkty obrony bazy8712,30
Doświadczenie778,56
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa120,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki480,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy120,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,250,000,000,00
Wykryte pojazdy20,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia530,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8917,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie169,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa120,00%
Porażki480,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi10,20
Zniszczonych/zgonów0,25
Wykryte pojazdy20,40
Zadane uszkodzenia530,20
Punkty zajęcia bazy8917,80
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie169,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew156000
Zwycięstwa7749,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki7950,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6441,03%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1310,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,420,000,000,00
Wykryte pojazdy1300,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.231,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4672,9900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6314,0400,0000,0000,00
Doświadczenie716,440,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew156
Zwycięstwa7749,36%
Porażki7950,64%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6441,03%
Zniszczone czołgi1310,84
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy1300,83
Zadane uszkodzenia1.231,42
Punkty zajęcia bazy4672,99
Punkty obrony bazy6314,04
Doświadczenie716,44
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8819000
Zwycięstwa471453,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki399645,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy1091,24%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy314935,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi72790,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,280,000,000,00
Wykryte pojazdy119991,3600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia893,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy107161,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy135511,5400,0000,0000,00
Doświadczenie598,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew8819
Zwycięstwa471453,45%
Porażki399645,31%
Remisy1091,24%
Przetrwane bitwy314935,71%
Zniszczone czołgi72790,83
Zniszczonych/zgonów1,28
Wykryte pojazdy119991,36
Zadane uszkodzenia893,39
Punkty zajęcia bazy107161,22
Punkty obrony bazy135511,54
Doświadczenie598,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2621000
Zwycięstwa140653,64%00,00%00,00%00,00%
Porażki120245,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy130,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy98437,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20670,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,260,000,000,00
Wykryte pojazdy23250,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.740,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy29411,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy24660,9400,0000,0000,00
Doświadczenie777,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2621
Zwycięstwa140653,64%
Porażki120245,86%
Remisy130,50%
Przetrwane bitwy98437,54%
Zniszczone czołgi20670,79
Zniszczonych/zgonów1,26
Wykryte pojazdy23250,89
Zadane uszkodzenia1.740,34
Punkty zajęcia bazy29411,12
Punkty obrony bazy24660,94
Doświadczenie777,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (451)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS71136,27563159455,58%1862,85
KV-856837,36470115653,72%1608,95
IS-381477,63634109156,19%2099,91
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4543,1851388061,82%2030,93
T-345746,2053487562,29%3162,59
Cromwell61020,9184082760,70%2862,76
M2 Light Tank2175,9825080254,74%841,71
AMX 13 9091606,2486367553,33%2894,19
KV-15585,2538661847,09%1345,19
AC 4 Experimental 6948,2163758058,28%2216,91
T-1091687,3164855752,96%1948,58
T-34-85M 61472,32108053663,06%3408,95
M24 Chaffee5578,9162552858,33%2886,75
IS-7102185,9079751352,63%2198,17
Type 62 71362,07115946461,64%4769,07
Type 64 61326,55110245364,46%5335,91
T675817,3161944255,88%2453,93
T-284421,5031644052,27%1639,77
Cromwell B 61186,0798542962,00%3297,51
Pz.Kpfw. II2298,3647040461,63%2060,82
AMX 12 t6697,3552337949,87%2227,75
KV-261002,7157032849,09%1986,72
AMX ELC bis5412,3339931553,02%1588,14
Progetto M35 mod. 46 82142,11106130456,58%3176,21
Bat.-Châtillon 25 t102889,2494629053,79%2978,50
LT-432 81375,51101328759,93%3580,43
M41 Walker Bulldog81121,3284727251,84%2737,54
Bat.-Châtillon 25 t AP92197,48100226859,33%3095,42
O-I61207,7789325861,63%2928,63
Churchill III 51310,18146725263,89%4305,28
Leichttraktor1146,1720122948,47%728,49
T-54 ltwt.91350,4083721651,85%2568,07
WZ-111 model 1-492405,6897721556,74%3044,96
T2971754,52104921362,44%2835,47
Centurion Mk. 7/192717,67105120853,85%3575,17
M4A3E2 Sherman Jumbo61272,2296220365,02%3504,98
Crusader6650,1555819261,46%2799,89
T-5492326,1698318954,50%3144,84
Aufklärungspanzer Panther 71270,67102418660,75%4298,84
M4A1 Sherman5845,7879817956,42%3401,03
Waffenträger auf Pz. IV92872,3998717866,29%2802,26
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61278,93100617761,02%4544,44
T-50-2 61106,8199717658,52%4660,80
Panther/M10 71549,49107917668,18%3655,86
Object 430 Version II92222,8898717458,05%3129,08
AMX 13 757940,2679817354,91%2478,06
SU-10061377,7687817157,89%3423,10
Tiger II82131,02104417157,31%3065,08
T71 DA71464,43108216963,31%4882,28
Pudel 61507,32118416864,29%4146,70
M4A3E8 Thunderbolt VII 61476,26116716860,71%4415,68
E 25 71705,13106716565,45%3457,44
T-505945,3092216263,58%5657,90
WZ-13171271,84102716060,63%4221,33
EMIL 1951 82137,18111615968,55%3097,64
Škoda T 40 61438,86102115861,39%3881,40
CS-5381802,2098315662,18%3247,32
M18 Hellcat61169,0681715453,90%2795,74
Lansen C 82029,28109515462,34%3115,52
ARL 4461319,5486114957,72%3140,62
A-4361178,6287314961,07%3370,14
P.44 Pantera82057,70107114860,81%3588,12
WZ-132A91630,93105214362,94%3279,48
T-34-85 Rudy 61643,72118714265,49%4536,41
Spähpanzer Ru 25191638,86100013859,42%3707,17
Type 3 Chi-Nu Kai 51094,4799213758,39%4580,09
Type T-345849,3572613658,09%3507,26
Leo71296,3087413357,14%2701,22
M56 Scorpion 71532,9596613256,82%2971,14
Bat.-Châtillon 12 t81346,1897313158,02%3524,43
Sherman III51168,4889113066,15%5022,86
T-463170,2719612948,06%689,68
Škoda T 27 82082,76113912969,77%3720,55
Covenanter5711,9170712853,13%4173,38
T376835,6272612552,00%3136,58
LTG71316,73105312472,58%3841,37
Object 41681791,0095512360,98%2997,72
CS-4471784,23103312157,02%3433,29
WZ-131G FT61444,8390011960,50%3691,34
King Tiger (Captured) 71687,0598611951,26%2964,98
Vickers Medium Mk. II2157,8018211849,15%739,18
MT-256973,7890711757,26%4957,71
IS-2-II81973,3999611656,03%3059,98
Tiger I71890,02107911562,61%3546,87
Škoda T 2561440,80109911569,57%4592,71
Comet71132,8988211562,61%2298,07
KV-482136,56110311463,16%3342,42
LTTB81356,3388711449,12%3340,70
Tiger (P)71441,9791811261,61%2527,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5945,1289111270,54%4085,33
T78 61885,31126211166,67%4201,44
Type 4 Heavy92164,31105011070,91%2540,23
GSR 3301 Setter71016,74101210958,72%3288,47
Škoda T 5092359,2898210858,33%2772,44
LHMTV81276,68123110672,64%3388,93
O-Ho81584,9091710560,00%2079,38
BDR G1 B51511,87106010576,19%4600,18
Pawlack Tank61770,05120610573,33%4517,87
A46 6921,4899610360,19%4571,33
Bretagne Panther 61512,95113110362,14%4145,54
Type 5861103,5192710164,36%3009,08
T2071696,1510889966,67%3801,14
T3281575,818649646,88%2008,77
M36 Jackson61534,8610179662,50%4031,08
T-15061469,549829661,46%3563,96
Matilda IV 5814,208369561,05%3224,01
P.43 bis61550,1210689361,29%4435,32
Type 4 Chi-To61438,3910529268,48%4589,18
T-4481877,4810359248,91%3759,97
Super Hellcat 71606,5710099267,39%3703,41
T71 CMCD71185,9711479165,93%4147,66
Type 6192562,679788950,56%3359,71
Jagdpanzer IV61545,809928868,18%4330,61
HWK 1281233,479168861,36%2978,05
T3092404,729748663,95%2582,38
T2161260,9011078666,28%6393,40
Emil II92913,9612308567,06%3261,84
T4991699,269148549,41%3378,21
Sherman Firefly61283,869338457,14%3458,74
T54E192514,2910128459,52%2826,25
B.U.G.I.61714,0610938269,51%4451,51
T-34-8561326,839988162,96%3871,23
11081541,758468155,56%1898,89
M10392453,3010387960,76%3010,47
Mäuschen92579,5410937962,03%3363,14
O-Ni71264,758137656,58%1890,68
T25/271289,318527562,67%2286,93
40TP Habicha61414,269927466,22%4138,11
WZ-13281412,628937458,11%3492,56
CS-5992531,809637451,35%2841,24
Object 26392506,269897358,90%2748,08
VK 36.01 (H)61904,4613377180,28%5401,03
Strv 103-092240,599366963,77%2637,30
T-4371636,6411036956,52%4232,95
T25 Pilot Number 1 81298,688406952,17%1918,49
25TP KSUST II51165,938566864,71%4562,23
KV-1S61321,249456764,18%3579,85
Sherman VC Firefly 61521,5810656564,62%3913,45
Škoda T 245493,414126450,00%1433,08
AMX 50 12092206,369726459,38%2549,14
T3 HMC2218,672436450,00%1055,03
AMX 50 Foch92361,399936462,50%2535,36
Panhard EBR 9091687,119966465,63%3588,90
Konštrukta T-34/10071242,959166373,02%2602,08
AMX M4 mle. 4571631,1010006365,08%3101,03
Cavalier5981,118106368,25%3546,01
Matilda Black Prince 5758,066866350,79%2468,69
Rheinmetall Skorpion G 81720,567626243,55%1920,75
M24E2 Super Chaffee 6878,029506262,90%3165,51
Conqueror92188,7810016068,33%2537,32
VK 30.01 (P)61705,9011346071,67%4810,12
Object 70592146,878696048,33%2078,86
T28 Concept 71834,6810216060,00%3848,60
M4A3E8 Sherman61428,4210245971,19%4448,23
MS-11115,441745961,02%640,29
MTLS-1G14 3432,925925957,63%2404,37
A-4471613,3310315761,40%3683,03
Rhm.-Borsig Waffenträger82047,499245763,16%2365,60
M661044,677365554,55%1996,20
SU-10181665,628885560,00%2417,42
IS-3-II92534,7510445558,18%2754,77
TVP VTU Koncept81458,338665457,41%2414,39
Emil I81980,3110065461,11%2815,84
45TP Habicha71621,879345448,15%2942,81
KV-1371894,4812315464,81%5153,99
IS-271301,817925253,85%1878,41
FV4004 Conway92520,639085251,92%2779,37
Prototipo Standard B92842,0211405070,00%3570,03
Vz. 44-171750,8410595062,00%2820,62
Indien-Panzer81761,528605048,00%2688,68
AMX 404206,142064946,94%836,26
T1 Heavy Tank5908,067824957,14%2601,14
T28 Prototype81886,519124957,14%2490,61
T23E3 71812,6010794850,00%3895,19
Churchill I5712,376554658,70%1906,54
O-I Experimental51034,938354658,70%2786,82
Sexton I 3500,654774656,52%2039,46
T-34-2G FT71321,938184560,00%2285,71
T2881845,249484557,78%2540,72
AMX 65 t81418,228614562,22%1828,12
IS-2M 72039,4912054568,89%3263,76
FV201 (A45) 71595,1612144577,78%3290,95
TNH 105/100081904,3410214463,64%2920,56
VK 45.02 (P) Ausf. A82062,7710744463,64%2940,12
AMX 30 1er prototype92834,7412324376,74%4171,96
Cruiser Mk. II2393,675464264,29%2573,55
M22 Locust 3827,869994250,00%4615,89
VK 16.02 Leopard5475,325514146,34%1833,97
VK 30.02 (M)61342,419464158,54%3303,05
T1 Cunningham1101,431824052,50%544,92
T-100 LT101582,038154055,00%2284,58
TOG II* 61056,607024050,00%2009,59
M4A1 FL 10 61484,8510534052,50%3294,04
Spähpanzer SP I C71453,419803958,97%4188,64
Ikv 90 Typ B71144,456583855,26%1770,21
M26 Pershing81864,0810663865,79%3267,60
M46 Patton92755,1311703868,42%3533,09
Strv m/425512,225373764,86%1621,31
Panther II81550,199483762,16%2480,31
IS-M81911,769453748,65%3000,31
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3512,547513775,68%2451,71
Matilda4476,444003661,11%1821,03
P.43 ter71495,149893661,11%2823,33
50TP Tyszkiewicza92350,679743661,11%2429,05
KV-220-2 51365,5813083669,44%4138,55
Vickers Medium Mk. I196,941513551,43%399,33
STA-181975,519313548,57%3273,56
AMX 50 10081985,718723554,29%2654,47
AMX AC mle. 4881985,069143554,29%2856,66
GSOR3301 AVR FS91244,9710603560,00%2385,17
E 7592182,749963464,71%2450,63
Panhard AML Lynx 6x681654,329623455,88%4423,66
Black Prince71320,199873271,88%2272,16
Panhard EBR 75 (FL 10) 81263,4410123265,63%2846,04
Valentine II 4518,535723262,50%2506,00
T-34-171569,879233148,39%3464,40
Type 5 Chi-Ri71285,068603161,29%2830,16
Progetto CC55 mod. 5482219,3211253164,52%3264,63
Churchill VII6915,167353161,29%1885,48
AMX 383130,101573135,48%335,86
Centurion Mk. I81804,039313145,16%2818,28
Challenger71866,3211273180,65%3353,22
Char Futur 4 92660,4811293170,97%2606,39
Type 91 Heavy3137,971563046,67%302,07
Pz.Kpfw. I Ausf. C3424,076403060,00%3300,63
Charioteer81583,577983050,00%2085,43
Leopard Prototyp A93393,5013363083,33%4444,63
Tetrarch 2243,233863056,67%1493,77
T7 Combat Car 2596,437053046,67%4533,63
SU-855749,685312842,86%2096,22
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41161,4311112853,57%4383,70
Valentine3340,153912744,44%1101,39
WZ-111 model 5A102404,707822744,44%2172,44
SU-100M171705,2610552759,26%3637,61
T26E3 Eagle 7 71875,1912082770,37%3659,90
59-166740,356922642,31%2416,88
VK 30.01 (D)61131,089292676,92%2757,93
Pz.Kpfw. T 25 5782,737792665,38%2669,34
BT-7 artillery 3738,548272661,54%3956,73
Type 5 Ke-Ho4648,526622536,00%3546,55
Ikv 1035505,844542556,00%1304,61
M5 Stuart4207,882752564,00%908,29
UDES 1692889,7210682560,00%3841,35
TNH T Vz. 5193166,3812192466,67%3557,52
UDES 0381963,388632450,00%2591,84
Semovente M4151199,297012445,83%3647,65
AMX AC mle. 4671224,676312433,33%2062,38
P.435762,877102352,17%2723,85
Sav m/434209,092322326,09%349,04
Semovente M43 Bassotto61557,4810632378,26%3710,70
L-60 2427,656542360,87%3030,20
Object 244 61632,5711112360,87%3447,09
P26/404710,507262254,55%3088,72
M3 Lee4303,362692231,82%964,94
KV-371591,7311052281,82%2767,45
Sturer Emil71047,147542272,73%1558,65
Pz.Kpfw. III/IV5941,907932142,86%3843,46
T57 Heavy Tank102691,677752142,86%1853,24
Pz.Kpfw. T 15 3672,719942171,43%4514,98
Panther71545,9011092075,00%3867,29
SU-15271304,306972065,00%2401,46
B14630,004931957,89%2782,15
VK 30.01 (H)5754,747191963,16%2150,66
Carro d'assalto P.8871868,6311581968,42%3826,29
DS PZInż5997,067671861,11%3031,09
UDES 14 Alt 582472,4412441877,78%4168,70
Tiger 131 61623,6111481866,67%4453,91
M5A1 Stuart4296,004071735,29%1128,95
Ikv 65 Alt II61178,657461776,47%2936,51
Jagdpanther71415,009141770,59%2426,74
Marder II3222,761671741,18%515,05
Nashorn61111,766821758,82%2351,10
M-II-Y71904,3511731764,71%3135,20
MKA 2282,295031752,94%1289,02
43 M. Toldi III 3420,825331735,29%2433,16
AT-12101,631181650,00%252,72
AMX 50 Foch (155) 101985,197651662,50%1483,07
Hotchkiss EBR71577,8111001656,25%5749,24
T-127 3580,137271656,25%3366,30
Großtraktor - Krupp 3433,136771681,25%2269,86
TKS z n.k.m. 20 mm 2402,676271560,00%2558,04
10TP3545,804741546,67%2805,97
Pz.Kpfw. II Luchs4375,205201566,67%1655,79
VK 45.02 (P) Ausf. B92761,1311431560,00%3984,40
VK 100.01 (P)82365,4711701573,33%3425,72
AMX M4 mle. 49 81306,678711566,67%1586,92
Archer5659,935381457,14%1790,86
Pz.Sfl. IVc5750,715171457,14%2102,30
Bisonte C45 81965,0711341464,29%2470,84
AT 771820,0010831376,92%2921,89
Panhard AMD 178B6817,626561361,54%3202,95
T-29 3598,156321353,85%2620,72
StuG IV 5734,236351353,85%2146,71
ARL V3961656,338871241,67%4248,24
HWK 30 81478,5010581275,00%3783,04
T1E6 2400,005761241,67%2836,50
Strv m/40L3247,452421145,45%815,20
Type 1 Chi-He4440,183681136,36%1402,51
Type 95 Heavy4191,911851145,45%477,15
Cruiser Mk. III3196,181931154,55%918,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4375,642991145,45%990,96
T6 Medium41325,919731181,82%5345,89
T14 5705,608741080,00%2023,79
StuG III Ausf. G5823,207771070,00%2770,19
Hotchkiss H352161,602851080,00%871,29
Type 3 Chi-Nu5969,108361050,00%4185,83
Strv 7461074,909261060,00%2601,62
Progetto C50 mod. 6692637,309891050,00%2816,71
Panzerjäger I2230,201541020,00%758,66
AT 25825,105581040,00%2642,03
112 81579,4010291070,00%2368,54
M3 Stuart3257,00368966,67%1397,12
4TP1428,11494977,78%2880,45
Sturmpanzer I Bison3335,44302922,22%1071,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4710,56692955,56%3570,45
60G FT51059,78840955,56%3644,72
AT 861628,891119977,78%4724,58
Somua SAu 404554,67587966,67%2119,86
S35 CA5696,22534955,56%1741,81
Durchbruchswagen 24814,44834977,78%4241,21
Lago4240,75352862,50%764,21
T-26294,75125850,00%317,69
Cruiser Mk. IV4207,63280862,50%812,33
VK 28.016736,63535825,00%2511,67
AMR 35 2481,25561837,50%2988,88
Kanonenjagdpanzer 105 82168,001134875,00%3159,18
LTP 3466,75676875,00%2817,32
M15/423383,71492757,14%1498,69
KV-1 shielded 5999,86929757,14%2471,58
T-45 2291,71352742,86%1761,12
Strv m/382153,00248616,67%560,18
7TP2817,17740683,33%4954,23
Pvlvv fm/422129,67217650,00%413,12
VK 30.02 (D)71951,1714246100,00%5285,84
T2 Medium Tank2142,33148616,67%610,52
Type 89 I-Go/Chi-Ro2194,50196633,33%772,52
Renault UE 573347,83401650,00%1139,44
STA-2 81136,83651633,33%1506,00
Heavy Tank No. VI 61589,50926666,67%3108,73
M6A2E1 81656,17982650,00%2161,92
Light Mk. VIC 2158,17334666,67%1050,97
Renault Otsu189,80199560,00%471,50
14TP4543,60741560,00%3084,82
M75458,40504560,00%1722,28
SU-263232,80229540,00%483,90
Alecto4700,00792580,00%3046,37
Pz.Kpfw. II Ausf. G3199,00381560,00%904,66
G.Pz. Mk. VI (e)20,0045540,00%5,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3181,00245560,00%615,91
XM551 Sheridan101996,60666540,00%1699,78
M4-85 51369,001007540,00%3863,81
Pz.Kpfw. M 15 3588,40577520,00%2234,29
AMX 13 57 71876,601533580,00%6301,13
Strv fm/211116,25120425,00%449,13
LT vz. 352165,50167450,00%658,85
LT vz. 383172,75225450,00%584,64
Pz.Kpfw. 35 (t)2102,00185450,00%368,51
Type 98 Ke-Ni3350,50410450,00%1564,51
Ikv 723260,25404475,00%874,89
53TP Markowskiego82336,7512794100,00%3312,50
T56 GMC3370,25359450,00%1236,34
M3G FT3708,50689450,00%3097,54
SU-76G FT41179,259824100,00%4115,27
Marder 38T4668,008104100,00%2757,75
Pz.Kpfw. I2147,50236475,00%781,61
T-703320,25485475,00%1664,90
T-34 with L-11 4798,2511614100,00%4323,30
Pz.Sfl. IC 4825,7510704100,00%3977,24
Matilda LVT 41240,001063450,00%4291,62
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81691,75856450,00%2439,72
T92 81209,00888450,00%2826,08
T-28E with F-30 41333,001221475,00%6359,38
Turán III prototípus 51002,25704425,00%4055,84
L6/402217,00495366,67%1081,87
Grant4275,33270333,33%738,49
Vickers Medium Mk. III3367,67333366,67%1959,95
Pz.Kpfw. 38 (t)3622,67739366,67%3735,91
M7 Priest351,6799333,33%0,00
M41 HMC5165,33247333,33%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E31206,0014683100,00%8873,84
Wespe3367,00389366,67%1544,68
SU-85B4630,00473333,33%1909,12
T404802,339853100,00%3317,21
Renault FT AC2203,67237333,33%619,69
Valentine AT4574,337553100,00%3083,69
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4731,00663333,33%4150,93
Universal Carrier 2-pdr2199,674073100,00%1013,77
SARL 424744,00867366,67%3924,52
Pz.Kpfw. 35 R 21161,001416366,67%5550,31
AM 39 Gendron-Somua 2656,33901333,33%5039,26
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5812,67717333,33%2797,73
Kolohousenka1169,5012720,00%790,87
Chi-Ni2170,504822100,00%1059,98
Renault FT192,502712100,00%587,19
Type 95 Ha-Go2230,504792100,00%1349,99
Type 97 Chi-Ha3516,508802100,00%2692,68
Vickers Mk. E Type B2192,5015220,00%750,11
Lorraine 39L AM3117,00221250,00%232,69
Caernarvon82731,501032250,00%3257,54
M2 Medium Tank3100,006120,00%110,45
T-26G FT2142,503622100,00%583,13
Loyd Gun Carriage2119,002032100,00%757,79
VK 20.01 (D)4200,5019720,00%420,45
T-602239,004392100,00%1560,98
T-116 3742,5010182100,00%4643,53
Lago M38 3830,5011022100,00%2751,84
Dicker Max 6936,00500250,00%1435,45
T34 B 81944,50807250,00%1849,41
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2469,509352100,00%3077,78
AE Phase I 92256,5012962100,00%2192,72
Fiat 30001275,005271100,00%1708,59
D23735,0010461100,00%5259,76
M22425,009231100,00%3237,65
M14/412399,006631100,00%1966,09
BT-74400,007461100,00%2713,13
Renault FT 75 BS2126,002871100,00%708,35
ST vz. 394519,0042610,00%2405,08
50TP prototyp 82612,0015181100,00%3533,56
BT-22414,006381100,00%2626,83
Renault NC-31139,001771100,00%264,10
Stuart I-IV3640,0011551100,00%3998,69
D12352,0037810,00%2231,39
A-205456,006781100,00%2688,07
FCM 36 Pak 40 3946,0012171100,00%5238,18
T34 82193,0014721100,00%3105,54
Type 97 Te-Ke 2655,00110310,00%6685,86
SU-182358,005691100,00%3112,64
Type 5 Heavy104737,0083610,00%3397,62
Type 2597 Chi-Ha3875,0065610,00%5958,46
Renault G15653,007071100,00%2150,08
Cruiser Mk. I1244,006901100,00%1561,73
SU-76M4680,0041310,00%2797,22
M10 Wolverine51240,0011491100,00%4484,69
M8A14769,009171100,00%3405,23
Somua S353964,0013741100,00%6134,49
FCM 362421,0037410,00%2738,06
T-804559,006171100,00%2864,39
Renault R352228,006861100,00%1452,05
Object 140103505,0012811100,00%4277,84
StuG III Ausf. B4308,005811100,00%944,40
Object 430U102475,0013911100,00%2514,05
Convert. Medium Tank T3 3956,0013951100,00%4843,84
T-34 shielded 51974,0018661100,00%10722,57
Strv m/42-57 Alt A.2 62102,0018141100,00%7792,82
M3 Light 3959,0011761100,00%7531,33
Excelsior 51493,0012921100,00%2959,72
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61443,0011341100,00%3628,97
Excalibur 62622,0019101100,00%8076,23
Panther mit 8,8 cm L/71 82500,0060910,00%2575,52
IS-3A 82482,0013101100,00%2849,88
T-44-100 84102,0017571100,00%8765,31

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 06.02.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.11.2021
Opuścił klan: 05.02.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.10.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 29.09.2021
Opuścił klan: 25.10.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.07.2021
Opuścił klan: 27.09.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.04.2021
Opuścił klan: 12.07.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 29.08.2020
Opuścił klan: 18.10.2020
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 14.07.2020
Opuścił klan: 03.08.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.10.2020
Opuścił klan: 01.02.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.12.2019
Opuścił klan: 21.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.08.2020
Opuścił klan: 28.08.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.06.2020
Opuścił klan: 12.07.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.04.2020
Opuścił klan: 01.06.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 25.03.2020
Opuścił klan: 25.04.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.02.2021
Opuścił klan: 10.03.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.03.2021
Opuścił klan: 01.04.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.10.2019
Opuścił klan: 04.12.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.07.2019
Opuścił klan: 29.09.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.06.2019
Opuścił klan: 27.06.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.04.2019
Stopień: Rekruter
Dołączył: 02.03.2019
Opuścił klan: 16.04.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.01.2019
Opuścił klan: 25.02.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 16.01.2019
Opuścił klan: 24.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.01.2019
Opuścił klan: 15.01.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.11.2018
Opuścił klan: 09.01.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.10.2018
Opuścił klan: 08.11.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.10.2018
Opuścił klan: 26.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.10.2018
Opuścił klan: 22.10.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.09.2018
Opuścił klan: 07.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.02.2018
Opuścił klan: 24.09.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.04.2016
Opuścił klan: 31.01.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 18.03.2016
Opuścił klan: 16.04.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 29.09.2015
Opuścił klan: 08.01.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.03.2015
Opuścił klan: 29.05.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.10.2014
Opuścił klan: 03.03.2015